Новини

та фото

З нагоди Дня працівника освіти 30 вересня 2021 року у актовій залі КЗ "Погребищенський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1" відбулись урочисті заходи. З професійним святом працівників освіти вітали і бажали їм міцного здоров'я, творчості та натхнення, нових педагогічних звершень Погребищенський міський голова С. Волинський, начальник відділу освіти А. Тимощук та голова профспілки працівників освіти і науки Н. Боднарчук.

Цього дня кращі педагоги краю були також нагороджені Поченими грамотами та грошовими винагородами міської ради, обласного управління та відділу освіти міської ради.

Дуже приємно бути в їх числі. Дякую за довіру

Ми раді вітати нашу талановиту дівчину, юну художницю і творчу ученицю 7 класу Химич Віолету із зайнятим почесним ІІ місцем у конкурсі дитячих малюнкув "Кожній дитині потрібна родина", який проводився спільно зі Службою у справах дітей Погребищенської міської ради та КЗ "Погребищенський Центр дитячої та юнацької творчості" . Метою конкурсу було привернути увагу суспільства до проблем сирітства, популяризації усиновлення та інших сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. (30.09.2021р.)

У п'ятницю, 23 квітня 2021 року на базі КУ "Центрі професійного розвитку педагогічних працівників" Погребищенської ради Вінницького району Вінницької області Сидорук Тетяна Петрівна та Пилипчук Людмила Миколаївна вручали Подяки практичним психологам та соціальним педагогам від Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області за багаторічну сумлінну, творчу працю, високі професійні досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток психологічної служби системи освіти Вінницької області та з нагоди 30-річчя створення психологічної служби системи освіти України .

21 квітня 2021 року у м.Вінниця відбулось вручення Грамот практичним психологам району за сумлінну працю, професіоналізм і віданість відданість справі, активну участь і вагомий внесок у формування інтелектуальних, культурних і моральних якостей підростаючого покоління та з нагоди 30-річчя психологічної служби системи освіти України.

Нагороджував Грамотами голова районної державної адміністрації Віталій Урдзік.

Змістовною, цікавою, повчальною та надзвичайно корисною було засідання педагогічної ради у березні 2021р. Кожен педагог мав змогу перейняти досвід колег та сам поділитись власним досвідом роботи щодо інтегрованого навчання, як засобу формування компетентної особистості школяра.

Щорічно у нашому закладі освіти відбувається засідання атестаційної комісії. 2020-2021 навчальний рік не став винятком. Атестувались дві талановиті педагогині.

Метою психолого-педагогічних семінарів є психологічна просвіта педагогів та надання їм практичних рекомендацій для роботи з учнями та батьками. Але не варто забувати і про свій емоційний стан. Темою березневого засідання психолого-педагогічного семінару було «Збереження та зміцнення психологічного здоров'я педагога»

Важливою складовою освітнього процесу є методичні засідання класних керівників. Тут розглядаються різні інтерактивні методи виховання, зацікавлення та навчання школярів.

Бінарний урок з елементами тренінгу практичного психолога та класного керівника 8 класу "Безпечний інтернет та соціальні мережі"

7 та 1 клас. Заняття на свіжому повітрі. Вчимось допомагати один одному, продуктивно взаємодіяти, культурно спілкуватися і просто весело проводити час без гаджетів. Живе спілкування - це здорово та весело!!! Приєднуйтесь!

29.12.2020р.для заступників директорів з виховної роботи,керівників м/о класних керівників,шкільних психологів,соціальних педагогів закладів освіти району, Центром ПРПП проведено засідання круглого столу на тему "Організація роботи класних керівників з питань правовиховної роботи,профілактики і попередження асоціальної поведінки учнів та здійснення соціально-педагогічного супроводу дітей із сімей СЖО".У роботі круглого столу брала участь начальник служби у справах дітей Гарнага Л.Б.і виступила з питання "Здійснення соціального захисту дітей,які проживають на території Погребищенської міської громади".

"Якщо у вас є яблуко, і у мене є яблуко, і якщо ми обмінюємося цими яблуками, то у вас і у мене залишається по одному яблуку. А якщо у вас є ідея, і в мене є ідея, і ми обмінюємося ідеями, то у кожного з нас буде по дві ідеї." Перефразовуючи вислів Бернарда Шоу, можна сказати: якщо у тебе є досвід, і в мене є досвід, то обмінявшись ними, ми удвічі станемо мудрішими.

Саме під таким девізом 21.12.2020 р на базі Погребищенського центру ПРПП був проведений «методичний діалог» для класних керівників, які впроваджують в учнівських колективах просвітницько-профілактичну програму «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція». Захід проводився онлайн на платформі Google-Meet з демонстрацією презентацій. Зареєструвалось на участь 16 учасників. Класні керівники 7 закладів освіти підготували презентації з досвідом роботи.

Після завершення представлення матеріалів досвіду, класні керівники обмінялись думками стосовно того, чи є позитивний результат в роботі з учнями, як вони організовують роботу з батьками згідно програми, чи діляться напрацюваннями з колегами у своєму педагогічному колективі, що взяли для себе особисто та які «відкриття» зробили в своїй професійній діяльності. Після завершення обговорення учасники висловили побажання щодо організації подібних зустрічей для обміну досвідом.

Дякую учасникам «методичного діалогу» КЗ «Гопчицька ЗОШ І-ІІІ ст.», Новофастівська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Плисківська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Ширмівська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Сніжнянська ЗОШ І-ІІ ст.», «Дзюньківська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Погребищенська ЗОШ №2 І-ІІІ ст.», «Погребищенська ЗОШ №4 І-ІІІ ст.», «Очеретнянська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Степанківська ЗОШ І-ІІІ ст.», «Андрушівська ЗОШ І-ІІ ст.», «Черемошненський ЗСО І-ІІ ст.» філія КЗ ПОЗСО І-ІІІ ст. №1», «Павлівський ЗСО І-ІІ ст.» філія КЗ ПОЗСО І-ІІІ ст. №1» за підготовку та активну участь в заході, за створення належних умов для формування соціальних і громадянських компетентностей учнів, виявлення ними особистої гідності, вмінь і навичок безпечної поведінки та громадянської позиції в сучасному суспільстві.

(Інформацію взято з сайту "Погребищенського центру професійного розвитку педагогів" у фейсбук)

Сьогодні, 04.12.2020 р., на базі Погребищенського районного центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся психолого-педагогічний вебінар з використанням платформи Google Meet на тему «Основи збереження фізичного та психічного здоров’я учасників освітнього процесу в умовах дистанційного навчання в період пандемії коронавірусної хвороби».

У даному заході взяли участь педагоги комунальних закладів Погребищенська ЗОШ №2 І-ІІІ ст, Погребищенська ЗОШ №4 І-ІІІ ст, Гопчицька ЗОШ І-ІІІ ст, Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ст, Дзюньківська ЗОШ І-ІІІ ст, Очеретнянська ЗОШ І-ІІІ ст, Новофастівська ЗОШ І-ІІІ ст, Андрушівська ЗОШ І-ІІ ст, Булаївська ЗОШ І-ІІ ст, Бухнівська ЗОШ І-ІІІ ст, Розкопанська ЗОШ І-ІІ ст.

Учасники вебінару озвучили та проаналізували виклики та ризики, які сьогодні постають перед суспільством та освітою зокрема в період пандемії, шукали та обговорили ресурси для збереження як власного психоемоційного і фізичного здоров»я так і здоров»я учнів, спробували накреслити власні шляхи організації освітнього процесу в умовах дистанційного навчання.

Після завершення роботи всі учасники прийшли до одностайної думки: людське здоров»я і життя є найвищою суспільною цінністю. Тому перед суспільством, і педагогами зокрема, постає ряд актуальних завдань, серед яких найважливішим є створення педагогічних умов, підвищення ефективності виховання культури здорового способу життя серед школярів.

Дякуємо Вам, Людмило Миколаївно, за такий змістовний вебінар!!!

Заняття з учнями 2 класу "Успіх створює успіх"

Відчувати, що ти МОЖЕШ - дуже важливо для всіх! Саме тому для учнів так важливо створювати ситуації успіху!!!

Особиста гідність.pptx

З досвіду роботи факультативу "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція" з учнями 8 класу (2020-2021 н.р.)

факультатив презентація (1).pptx

З досвіду роботи факультативу "Вирішую конфлікти та будую мир навколо себе" з учнями 6 класу (2019-2020 н.р.)

Коронавірусна інфекція: факти проти паніки

Всесвітня організація охорони здоров'я офіційно оголосила пандемію нової коронавірусної інфекції. По всьому світу на карантин закривають навчальні заклади та цілі міста. Карантин оголошено й в Україні. З магазинів зникають їжа та захисні маски. А в соціальних мережах поширюються міфи та спекуляції. Запобігти поширенню паніки може лише об’єктивна та правдива інформація. Не панікуйте – навчайтесь разом з нами, поділіться інформацією з друзями та знайомими.

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+COVID101+2020_T1/about


18.02.2020 року проходив психолого-педагогічний семінар. Даний захід пройшов у формі дебатів. Теза дебатів -«В педагогічній діяльності вчителя юридично-правові норми мають переважати над морально-етичними».

Участь приймали працівники психологічної служби Погребищенського району та вчителі, які проводять у своїх закладах освіти психолого-педагогічні семінари.

Керівник семінару, Пилипчук Людмила Миколаївна, розподілила учасників на дві команди. Команда стверджувальна відстоювала думку, що у педагогічній діяльності має переважати юридично-правові норми над морально-етичними. А команда заперечувальна відстоювала протилежну думку: в роботі сучасного вчителя повинні переважати моральні-етичні принципи. Оцінювали дебати жюрі. А глядачі уважно спостерігали за ходом дебетів та в кінці висловили свою думку стосовно того хто був найбільш переконливим у своїх виступах.

Перемогла команда "Моральність", яка навела більше доводів на користь того що завжди потрібно керуватись моральним якостями і розвивати у дітях моральність і духовність.

12.02.2020 р. у КЗ "Гопчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Погребищенської РДА Вінницької області" відбулись дебати між вчителями-предметниками на тему «Педагогічна етика вчителя як важлива складова його професійної діяльності»

У нас навчаються обдаровіні та талоновиті учні. Головне завдання школи - підтримати, допомогти, зацікавити!!!

У листопаді пройшла виставка учнівських робіт у різних напрямках творчості. В'язані іграшки, вишиті серветки, різні поробки з паперу, соломи, лоскутків тканини, пінопласту, дерева і це ще не все.

Молодці! Так тримати!!!


27 травня фахівці психологічної служби, які протягом березня-квітня долучилися до реалізації Обласного конкурсу “Фахівець психологічної служби в інформаційному просторі”, прийняли активну участь у «Психологічному квесті», який організувала та провела Тетяна Каменщук, канд.пед.наук, директор Центру на базі HUB «Місто змістів» у м.Вінниця.

Приємною несподіванкою для учасників була нова форма роботи як психологічний квест, оскільки чи не вперше під час заходу буди поєднанні цікаві завдання з різних сфер, врахована інтенсивність їхнього проведення, інформаційне навантаження, допомога у вигляді цікавих підказок.

Учасники були об’єднані в три команди, перед якими по черзі пропонувалися завдання. Серед завдань були: зашифровані цікаві факти з психології, «перемішані» слова, завдання на логічне мислення, уяву, слухове сприймання, вміння невербального спілкування, творчі завдання. Об’єднала спільна тема щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій в педагогічній діяльності.

Психологічний квест


У п'ятницю, 26 квітня, всі учні школи мали змогу поділитися інформацією де і як у житті вони зустрічаються з психологією.


"Психологія - це цікаво!". Під таким гаслом проходив останній день тижня психології у Гопчицькій ЗОШ І-ІІІст.

Учні нашої школи вміють товаришувати та мають багато справжніх друзів.

І щоб показати це вони намалювали

"Дерево дружби"


на фото учні 5 класу та групи продовженого дня

25.04.2019р.

Психологія мого настрою

У Гопчицькій школі навчаються розумні, творчі, добрі, щирі, талановиті, емоційні учні.

Учні 5 класу. Акція "Подаруй другові посмішку".

24. 04. 2019р.

Під час акції "Кольори мого настрою" учні початкових класів брали участь у тренінговому занятті під час якого мали змогу пригадати назви емоцій які нас оточують, ознайомитися як емоції виглядають, спробували самі відтворити та відгадати назви почуттів, співпереживати та зображувати свій настрій на папері. Малюнки у дітей були яскраві, а емоції справжніми. (22 - 24 квітня 2019р.)

Сьогодні, 24квітня, у рамках тижня психології, проходила акція серед школярів "Віддай свій голос проти насильства". Учні висловлювали свою думку стосовно подій на сході країни, стосовно того, що таке насильство та яким було б життя без нього.

Учениця 5 класу, Мельник Анна, зробила це у віршованій формі.


Дорогі військові

Щастя вам й добра!

Щоб уже нарешті

Скінчилася війна!

Вийде ясне сонечко

Із-за темних хмар.

Хай ви всі повернетесь

До дружин та мам.


"Подаруй товаришеві посмішку". 23.04.2019

5 та 1 клас

Година психолога у 7 класі.

"Я можу.

Я хочу гарно вчитися". 22.04.2019р

Сьогодні, 22 квітня розпочався

Тиждень психології

у Гопчицькій ЗОШ І-ІІІ ст.

План

22.04 – 26.04.2019р

Понеділок (22.04)

- Перегляд психологічних мультфільмів

- Години психолога 6-7 класи

- Початок акції «Кольори мого настрою» 1-4класи

Вівторок (23.04)

- Акція «Подаруй товаришу посмішку» 1-11класи

- Світом моєї творчості 1-11класи

- Продовження акції «Кольори мого настрою» 1-4 класи

Середа (24.04)

- Початок акції «Віддай свій голос проти насильства» 9-11класи

- Веселі перерви

- Малюнки «Психологія в моєму житті» 5-8 класи

Четвер (25.04)

- Початок акції «Моє ставлення до шкідливих звичок»7-8 класи

- Продовження акції «Віддай свій голос проти насильства» 9-11класи

- Перегляд психологічних мультфільмів

П’ятниця (26.04)

- Інформаційні плакати на тему психологічну тематику «Це цікаво» 5-11класи

- Продовження акції «Моє ставлення до шкідливих звичок» 7-8 класи

- Веселі перерви


Загально-шкільні батьківські збори

Батьківські збори в садках та школах останнім часом усе більше викликають роздратування та невдоволення. Ось ми й вирішили, що настав час змінити цей застарілий формат так званого спілкування.

У нашій школі 20 березня 2018року відбулись загально-шкільні батьківські збори за участю представників відділу освіти РДА Погребищенського району (Пилипчук Л.М. - методист психологічної служби району), сімейного лікаря Погребищенського центру первинної медико-санітарної допомоги районної ради (Черв'якова С.А.), адміністрації Гопчицької ЗОШ І-ІІІст. (Журавльова М.І., Філіповська Г.І.), практичного психолога Гопчицької ЗОШ І-ІІІст (Капустіна Т.А.) та голови батьківського комітету школи (Шоробура Н.В.).

Людмила Миколаївна ознайомила батьків з новим законом України який стосується булінгу в закладах освіти, яка відповідальність на кому лежить, хто найчастіше страждає від від такого явища як булінг.

Світлана Анатоліївна розповіла про таке вірусне інфекційне захворювання як кір. Пояснила навіщо і кому потрібно робити щеплення, які наслідки може мати захворювання нещеплених осіб.

Марія Іванівна повідомила батьків про результати анонімного опитування учнів школи щодо мотивації до навчання. В опитуванні учні самі вказали батькам та вчителям на те що їм необхідно для того щоб краще навчатися, як їм в цьому допомогти, що заважає.

Психологом було підготовленно пам'ятки батькам щодо запобігання булінгу.

Голова батьківського комітету, Наталія Володимирівна, ознайомила батьків з проведеною роботою та проблемами з якими вона зіштовхнулась під час роботи.

Батьки не були пасивними глядачами і під час виступів всіх доповідачів приймали активну участь в обговоренні проблем та пропонували різні виходи із ситуацій які обговорювались. Це дало можливість всім учасникам освітнього процесу відчути свою значимість у навчанні та вихованні підростаючого покоління.

Фестиваль медіації

19.03.2019р. пройшов районний фестиваль медіації. Вже другий рік поспіль учні Погребищенського району мають змогу проявити себе та звої знання і вміння стосовно конструктивного розв'язання конфліктів, які час від часу виникають в освітньому середовищі.

Учні-медіатори - впевнені, комунікабельні, вміють розв'язувати конфлікти, вміють приймати рішення і відповідати за власні вчинки, вміють вислухати опонентів.

Для дітей взяття відповідальності за свої вчинки — надзвичайно цінний досвід. Дитина дізнається про наслідки своїх дій, про почуття опонента щодо суперечки, самостійно приходить до небохідності відшкодувати втрату та відновити відносини з іншим учасником конфлікту — такий досвід є трансформаційним. На відміну від досвіду отримання покарання, навіть якби воно було ідентичним до того відшкодування, до якого прийшов учасник конфлікту самостійно, саме досвід усвідомлення чужої втрати через власні дії не дає змоги дитині знову вдаватися до подібних вчинків.

Метою фестивалю є:

- узагальнення та впровадження кращого досвіду роботи Шкільних служб порозуміння, подальша популяризації програми в районі;

- пошук нових форм та методів роботи з питань медіації однолітків в конфліктних ситуаціях, формування толерантної шкільної спільноти, розвиток творчої співдружності молоді;

- стимулювання розвитку Шкільних служб порозуміння в ЗНЗ міста, району;

- сприяння розширенню та поглибленню знань, умінь і навичок учасників у практиці ненасильницького розв’язання конфліктів за допомогою медіації, навчанню конструктивним методам взаємодії у конфліктних ситуаціях, формуванню навичок співпраці в процесі вирішення спорів.

У ході фестивалю медіатори Гопчицької ЗОШ І-ІІІст. разом з іншими командами району брали участь у конкурсах:

  • конкурс «Візитівок» команд ШСРК (до 10 хв.): назва, атрибутика(емблема, девіз та ін.);

  • розв»язування кросвордів на знання теорії медіації - колективна робота учасників безпосередньо на Фестивалі;

  • бліц-конкурс для капітанів;

  • розв'язування кросвордів на знання теорії медіації - колективна робота учасників безпосередньо на Фестивалі;

  • конкурс колажів з підписами на тему «Толерантність врятує світ» (домашнє завдання) - (10 хв);

  • воркшоп (навчальна майстерня «Моделювання ситуації із конструктивним розв´язанням конфлікту»).