КОНКУРС АРХІТЕКТУРНОГО РИСУНКА КАР 2023
ПРАКТИЧНА ЧАСТИНА VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ, МОЛОДИХ УЧЕНИХ І НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
«АРХІТЕКТУРНИЙ РИСУНОК У КОНТЕКСТІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ»
Україна, м. Полтава, 36011,
Першотравневий проспект, 24
Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»,
Гуманітарний факультет,
Кафедра образотворчого мистецтва
kap.poltava@gmail.com
РОБОТА ЯКА БУЛА ВИКОРИСТАНА У РОЗРОБЦІ ДИЗАЙНУ ЗАХОДІВ 2023
ЯКУНЕНКО МАРІЯ, 3 КУРС
«ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
ФЕДОРЧЕНКО ЮЛІЯ, 1 КУРС
«САКРАЛЬНА АРХІТЕКТУРА У ЗАДАНІЙ ТЕХНІЦІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЛІНЕР, 2022
СТРАШКО АНДРІЙ, 1 КУРС
«ГЕОМЕТРИЧНА СТИЛІЗАЦІЯ КАПЛИЦІ НОТР-ДАМ-ДЮ-О У МІСТІ РОНШАМ, ФРАНЦІЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ТУШ, МАРКЕР, ЛІНЕР, 2023
СТАРОСТІНА ДАР’Я, 1 КУРС
«САКРАЛЬНА АРХІТЕКТУРА У ЗАДАНІЙ ТЕХНІЦІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЛІНЕР, 2022
СЄРГЄЄВА АНАСТАСІЯ, 2 КУРС
«ТРІУМФАЛЬНА АРКА, ДИКАНЬКА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ГУАШ, 2022
КАНДИБА МАРИНА, 3 КУРС
«АРХІТЕКТУРНИЙ ОБ’ЄКТ В ДВОХ ТОНАХ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
МАЛЬЦЕВ НАЗАР, 3 КУРС
«ТЕАТР НА ПОДОЛІ, КИЇВ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
ПРИХОДЬКО ОЛЕНА, 3 КУРС
«АРХІТЕКТУРНИЙ ОБ’ЄКТ В ЗАДАНИХ УМОВАХ РОЗТАШУВАННЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
ВЖЕШНЕВСЬКИЙ МИКИТА, 3 КУРС
«АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
ЯКУНЕНКО МАРІЯ, 3 КУРС
«МОТИВИ АРХІТЕКТУРИ КИЇВСЬКОЇ РУСІ В ЖИВОПИСІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
АКРИЛ, 2022
ШЕВЧЕНКО АНАСТАСІЯ, 3 КУРС
«МІКРОРАЙОН»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
ЧУМАК АНАСТАСІЯ, 3 КУРС
«ФРАГМЕНТ ФАСАДУ УНІВЕРСИТЕТУ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ТУШ, 2022
ХОРОЛЬСЬКИЙ ДАНИЛО, 1 КУРС
«ПОЖЕЖНА КАЛАНЧА У ПОЛТАВІ У ЗАДАНІЙ ТЕХНІЦІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ГУАШ, 2021
АСМАА БУДУНІ, 2 КУРС
«СТАРОВИННИЙ ІНТЕР'ЄР»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, 2022
РОМАНЕЦЬ ЮЛІЯ, 2 КУРС
«ПРИМОРСЬКИЙ БУЛЬВАР. ПАМ'ЯТНИК ДЮКУ ДЕ РІШЕЛЬЄ М. ОДЕСА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, 2022
МАНОХІН ВОЛОДИМИР ПЕТРОВИЧ
«ХАРКІВ. ПАЛАЦ ПРАЦІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА
ПОЛОТНО, АКРИЛ, 2023
ТОПОР ОЛЕКСАНДРА, 2 КУРС
«КОЛОНАДА М. ОДЕСА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, 2022
СЄРГЄЄВА АНАСТАСІЯ, 2 КУРС
«САКРАЛЬНА АРХІТЕКТУРА У ЗАДАНІЙ ТЕХНІЦІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ГУАШ, 2022
СЕМЕНЕЦЬ ДІАНА, 2 КУРС
«КАПІТОЛІЙ, ВАШИНГТОН, США»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
СЕМЕДІЛКО МАРІЯ, 1 курс
«КОЛИШНІЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ В УМОВАХ ВІЙНИ»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
КОЛАЖ, 2022
СВЯЧЕНИЙ ПЕТРО, 3 курс
«ГРАФІЧНИЙ ІНТЕР’ЄР МУЗЕЮ»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЛІНЕР, 2022
Гурба Тарас, 2 КУРС
«Мальовничий Краків»
ДНІПРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: РАДИЧ Л.В. ВИКЛАДАЧ АРХІТЕКТУРНИХ ДИСЦИПЛІН ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
ОЛІЯ, 2021
КІРЄЄВА АННА, 3 КУРС
«ЧУГУЇВСЬКА ЦЕРКВА. ПЕРЕД ДОЩЕМ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА
КЕРІВНИК: БОРЗЕНКОВА О.А. ВИКЛАДАЧ, ТИМОФЄЄВА Н.В. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
ПАРАСЮК ВІКТОРІЯ, 3 КУРС
«ДІМ СУМУЄ. СЩ. ПІДЛІСНЕ, ЛУГАНСЬКА ОБЛ., УКРАЇНА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА
КЕРІВНИК: БОРЗЕНКОВА О.А. ВИКЛАДАЧ, ТИМОФЄЄВА Н.В. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ
ОЛІЙНА ФАРБА НА ПАПЕРІ, 2022
БАЧУРИНА ХРИСТИНА, 3 КУРС
«СПОГАДИ ЩАСЛИВОГО ЖИТТЯ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА
КЕРІВНИК: БОРЗЕНКОВА О.А. ВИКЛАДАЧ, ТИМОФЄЄВА Н.В. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ
ГУАШ, 2023
БРОНИЦЬКА ІВАННА, 1 КУРС
«ЦІНУЙ МОМЕНТ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІКА, 2023
КОНДРАТОВИЧ ЮЛІЯ, 1 КУРС
«КОСІВ, ПОДАТКОВА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
КОСІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ПРИКЛАДНОГО ТА ДЕКОРАТИВНОГО МИСТЕЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ
КЕРІВНИК: БАЛАГУРАК Х.Т. ВИКЛАДАЧ-МЕТОДИСТ ЦИКЛУ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ТА ПРОФЕСІЙНО-ОРІЄНТОВАНИХ ДИСЦИПЛІН
ГРАФІТНИЙ ОЛІВЕЦЬ, 2023
ВІВЧАР ДІАНА, 1 КУРС
«КВІТУЧИЙ ХАРКІВ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІКА, 2023
ШЕВЧУК КАТЕРИНА, 1 КУРС
«РОЗКВІТ МАРІУПОЛЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІКА, 2023
МАТВІЄНКО УЛЯНА, 1 КУРС
«НІЩО НЕ ВІЧНЕ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІКА, 2023
ЗАБРАМСЬКИЙ ВІКТОР, 1 КУРС
«РОЗКВІТ ЧЕРНІГОВА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІКА, 2023
АКУЛОВ БОГДАН, 1 КУРС
«ІНТЕР'ЄР МОЄЇ КІМНАТИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, КУЧЕРЕНКО К. П. СТ. ВИКЛАДАЧ, ЛЮБІМОВА О. Д. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ОЛІВЕЦЬ, 2023
РЯБЧУК ІВАН, 1 КУРС
«КОВАНІ ВОРОТА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПЕРЕПЕЛИЦЯ О.В. ДОЦЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ЛАЙНЕР, ОЛІВЕЦЬ, 2023
ГОДОВАНЮК АННА, 1 КУРС
«КОВАНІ ВОРОТА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, БІЛГОРОДСЬКА О.Є. ДОЦЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ОЛІВЕЦЬ, 2023
ЯВОРСЬКА МАРГАРИТА, 1 КУРС
«ВІТАЛЬНЯ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПЕРЕПЕЛИЦЯ О.В. ДОЦЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, ТЕХНІКА - ШТРИХУВАННЯ, 2023
ЛЯШЕЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР, 1 КУРС
«КОВАНІ ВОРОТА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПЕРЕПЕЛИЦЯ О.В. ДОЦЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ЛАЙНЕР, ОЛІВЕЦЬ, ТЕХНІКА - ШТРИХУВАННЯ, 2023
МАКСИМОВА АЛІНА, 2 КУРС
«ОДЕСЬКИЙ ДВОРИК»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, МИХАЙЛЕНКО Е.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ЛАЙНЕР, 2022
ЛЄСНІЧЕНКО ВАЛЕРІЯ, 1 КУРС
«ФАНТАСТИЧНЕ МІСТО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, МИХАЙЛЕНКО Е.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ФЛОМАСТЕРИ ТА БІЛА РУЧКА, 2022
ЛЄСНІЧЕНКО ВАЛЕРІЯ, 1 КУРС
«НЕЗАБУТНІ ВУЛИЦІ ОДЕСИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, МИХАЙЛЕНКО Е.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ШТРИХОВКА ЛАЙНЕРОМ, 2022
СЕМЕНОВА АНАСТАСІЯ, 1 КУРС
«ОДЕСЬКИЙ ДВОРИК»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, МИХАЙЛЕНКО Е.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ЗМІШАНА ТЕХНІКА (АКВАРЕЛЬ, ЛАЙНЕР, ЧОРНИЙ ОЛІВЕЦЬ), 2022
ОЛЯНЕНКО ДАР’Я, 1 КУРС
«СТАРОВИННІ ВОРОТА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, МИХАЙЛЕНКО Е.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, ЛАЙНЕР, 2023
ПРОКОПЕНКО ВАЛЕРІЯ, 1 КУРС
«САКРАЛЬНА АРХІТЕКТУРА У ЗАДАНІЙ ТЕХНІЦІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ТУШ, ЛІНЕР, АКВАРЕЛЬ, 2022
ПАЦУЛА ВЛАДИСЛАВА, 3 КУРС
«ГРАФІЧНИЙ ІНТЕР’ЄР МУЗЕЮ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ТУШ, ЛІНЕР, 2022
ПЛЕСКАЧ СОФІЯ, 3 курс
«МІКРОРАЙОН»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ТУШ, 2022
ОСТРОГЛЯД ОЛЕНА, СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
«П’ЯТНИЦЬКА ВУЛИЦЯ, КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
ЗМІШАНА ТЕХНІКА, 2023
ПАШАЛИ НАДІЯ, 1 КУРС
«КОВАНІ ВОРОТА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПЕРЕПЕЛИЦЯ О.В. ДОЦЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, ЛАЙНЕР, ОЛІВЕЦЬ, 2023
КУЦАР ЄЛИЗАВЕТА, 1 КУРС
«ІНТЕР'ЄР МОЄЇ КІМНАТИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: -МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, КУЧЕРЕНКО К. П. СТ. ВИКЛАДАЧ, ЛЮБІМОВА О. Д. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
РИСУНОК, 2023
КРАВЕЦЬ СОФІЯ, 3 КУРС
«ОДНИМ СОНЯЧНИМ ДНЕМ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА
КЕРІВНИК: БОРЗЕНКОВА О.А. ВИКЛАДАЧ, ТИМОФЄЄВА Н.В. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ
ПАПІР, ЛІНЕР, РАПІДОГРАФ, 2023
КОСТЄРЄВА АНАСТАСІЯ, 3 КУРС
«ВЕЧІР У МІСТІ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА
КЕРІВНИК: БОРЗЕНКОВА О.А. ВИКЛАДАЧ, ТИМОФЄЄВА Н.В. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ
ПАПІР, ГРАФІТНИЙ ОЛІВЕЦЬ, КОЛЬОРОВІ ОЛІВЦІ, 2023
ТИХОНЮК НАЗАР, 1 КУРС
«СЕРЦЕ МОГО МІСТА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2023
ДЯДЮК ДАРИНА, 1 КУРС
«ЯПОНСЬКІ МОТИВИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2023
РОМАХ КАТЕРИНА, 1 КУРС
«КОСТЕЛ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ЛІНЕРИ, 2023
МЕЛЬНИК МАРГАРИТА, 1 КУРС
«ЗАМОК»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2023
ЯГОЛЬНИЦЬКА ОЛЬГА, 2 КУРС
«СТАРОВИННИЙ ІНТЕР'ЄР»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, 2022
МАКУХА МАРИНА, 1 КУРС
«КОМПОЗИЦІЯ. КЛЮЧОВІ ПИТАННЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: САВЧЕНКО Т.В. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, МАКУХА О.В.. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, ЛУГОВА І.А. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ
ГУАШ, 2022
КВАСНЕВСЬКА АННА, 1 КУРС
«КОМПОЗИЦІЯ. ПРО ЩО ШЕПОЧУТЬ ТРОЯНДИ »
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: САВЧЕНКО Т.В. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, МАКУХА О.В.. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, ЛУГОВА І.А. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ
ГУАШ, 2022
ПАЦУЛА ВЛАДИСЛАВА, 2 КУРС
«ДЗВІНИЦЯ СВЯТОУСПЕНСЬКОГО СОБОРУ У ПОЛТАВІ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
АКВАРЕЛЬ, 2022
ДЕМ’ЯНЧУК АНАСТАСІЯ, 1 КУРС
«ІНТЕРПРЕТАЦІЇ МОГО МІСТА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ЛІНЕР, 2023
ВАШУК ВІКТОРІЯ, 1 КУРС
«ДАВНЯ КАЗКА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, ЛІНЕР, 2023
ЛАВРИНЮК ТЕТЯНА, 1 КУРС
«МІСТО МАЙБУТНЬОГО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ВУГІЛЛЯ, 2023
КУЩ МИХАЙЛО, 1 КУРС
«ВЕРХОВИНА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2023
ЛЕЙКОВСЬКИЙ ДМИТРО, 1 КУРС
«СОБОР»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, ЛІНЕРИ, 2023
ДАНЧЕВСЬКА ВІТАЛІНА, 1 КУРС
«ДІМ МОЄЇ ДУШІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ЛІНЕРИ, ГУАШ, 2023
РЯБІЇК ОКСАНА, 1 КУРС
«МІСТ В ІНШИЙ СВІТ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ЛІНЕРИ, 2023
ЯРОШУК АНГЕЛІНА, 1 КУРС
«ЦЕРКВА КОЛО ДОМУ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ГУАШ, ЛІНЕРИ, 2023
КУРЗЕНКОВА ВЕРОНІКА, 1 КУРС
«НА РОЗІ ДВОХ ВУЛИЦЬ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, ЛІНЕРИ, 2023
ПРОНЬ АЛІНА, 1 КУРС
«КОСТЕЛ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2023
АРШУЛІК СОФІЯ, 1 КУРС
«ПОДИХ ДАВНИНИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2023
Гаврилюк Христина, 1 КУРС
«ЛЬВІВ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2023
ЛУЧИНЕЦЬ ІРИНА, 1 КУРС
«ВИСОКО В НЕБІ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2023
ВОЙТАНІК ВІКТОРІЯ, 1 КУРС
«ВЕЛИЧНИЙ ХРАМ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЗОРЯНА РУБАН-ГОЛОВЧУК, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2023
ШЕВЦОВА КАТЕРИНА, 4 КУРС
«КАЗКОВИЙ РІДНИЙ КРАЙ»
ДНІПРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: РАДИЧ Л.В. ВИКЛАДАЧ АРХІТЕКТУРНИХ ДИСЦИПЛІН ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
АКРИЛОВІ ФАРБИ НА ПОЛОТНІ, 2022
РАДИЧ МАРІЯ, 3 КУРС
«ФАСАД ПОРТАЛУ ЦЕРКВИ ОРАТОРІЇ, ВУЛИЦЯ СЕН-ОНОРЕ»
ДНІПРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: РАДИЧ Л.В. ВИКЛАДАЧ АРХІТЕКТУРНИХ ДИСЦИПЛІН ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
ВІДМИВАННЯ КИТАЙСЬКОЮ ТУШШЮ, 2021
ПОВОРОЗНЮК ДАР’Я, 4 КУРС
«СТИЛІЗАЦІЯ В АРХІТЕКТУРІ»
ДНІПРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: РАДИЧ Л.В. ВИКЛАДАЧ АРХІТЕКТУРНИХ ДИСЦИПЛІН ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
РІЗНОКОЛЬОРОВІ ПРОФЕСІЙНІ МАРКЕРИ, 2023
ЗАРУБІН ОЛЕКСАНДР, 2 КУРС
«СТАНЦІЯ ДИТИНСТВА»
ДНІПРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: ВАСИЛЮК В.М.
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2022
ІЩУК СОФІЯ, 2 КУРС
«ВЕСНА»
ДНІПРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: ВАСИЛЮК В.М.
ПАПІР, ГУАШ, 2022
ЯКУБЕНКО АНАСТАСІЯ, 2 КУРС
«ДНІПРОВСЬКА НАБЕРЕЖНА»
ДНІПРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: ВАСИЛЮК В.М.
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2022
КАМЕНЕЦЬКА АНАСТАСІЯ, 4 КУРС
«ДУХОВНИЙ СИМВОЛ НАБЕРЕЖНОЇ»
ДНІПРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: ВАСИЛЮК В.М.
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2022
МЕРЗЛА ДАР'Я, 4 КУРС
«ДНІПРОВСЬКИЙ МІСТ»
ДНІПРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: ВАСИЛЮК В.М.
ПАПІР, ГУАШ, 2022
ГРЕЧАНОВСЬКА АНАСТАСІЯ, 5 КУРС
«ВІДЧУТТЯ ВІЧНОСТІ. ЛЮТЕРАНСЬКИЙ СОБОР М. ОДЕСИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, БІЛА І ЧОРНА ТУШ, ЛІНЕРИ, 2022
КОРЖОВА ВЕРОНІКА, 1 КУРС
«КОСМІЧНА ОДІССЕЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ТУШ, АКВАРЕЛЬ, ЛІНЕРИ, 2022
ЗАМОШНИКОВА АНАСТАСІЯ, 1 КУРС
«ТЕХНО-АРХІ-ПОЛІС»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ТУШ, АКВАРЕЛЬ, ЛІНЕРИ, 2022
ГЕРАСИМЧУК АНАСТАСІЯ, 1 КУРС
«КОСМОАРХІТОНИ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ТУШ, АКВАРЕЛЬ, ЛІНЕРИ, 2022
ЛЕГЕНЗОВА СОФІЯ, 1 КУРС
«ОБРАЗ ФУТУРИСТИЧНОГО ПОЛІСУ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ЗМІШАНА ТЕХНІКА: АКВАРЕЛЬ, ГУАШ, БІЛА ТУШ, 2022
ДУХІНА ВІКТОРІЯ, 1 КУРС
«АРХІТЕКТУРНІ РИТМИ МАЙБУТНЬОГО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ЗМІШАНА ТЕХНІКА: АКВАРЕЛЬ, ГУАШ, БІЛА ТУШ, 2022
ТЕРЛЕЦЬКА СОФІЯ, 1 КУРС
«ОСІННІЙ МОТИВ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ПЕРЕПЕЛИЦЯ О.В. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ТУШ, 2022
РУСИНОВ ГЕОРГІЙ, 1 КУРС
«ВУЛИЦЯ ОСИПОВА, 34»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ТУШ, ЛІНЕРИ, 2022
КРАВЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА, 1 КУРС
«ПРОГУЛЯНКА ОДЕСЬКИМИ ДВОРИКАМИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ПЕРЕПЕЛИЦЯ О.В. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ФЛОМАСТЕР, ЛІНЕРИ, 2022
ПОЛЕТАЄВ МАКСИМ, 1 КУРС
«ОДЕСЬКИЙ ДВОРИК: ВІДГОМОНИ СПОКІЙНОГО ЖИТТЯ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ЛІНЕР, 2022
НАЗАРЕНКО МАРІЯ, 1 КУРС
«Одеський дворик: подих весни»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ПЕРЕПЕЛИЦЯ О.В. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ТУШ, АКВАРЕЛЬ, 2022
КОРЖОВА ВЕРОНІКА, 1 КУРС
«ЛІНІЇ ВЕСНЯНОГО НАСТРОЮ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ТУШ, АКВАРЕЛЬ, 2022
МЕЛЬНИК АНАСТАСІЯ, 1 КУРС
«РЕМІНІСЦЕНЦІЇ МИСТЕЦТВА СХОДУ: КОВАНІ ВОРОТА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ТУШ, 2022
ГЕРАСИМЧУК АНАСТАСІЯ, 1 КУРС
«МІЙ РІДНИЙ ДВОРИК»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ТУШ, АКВАРЕЛЬ, 2022
ГУЦОЛ ОЛЕКСАНДРА, 1 КУРС
«КОВАНІ ВОРОТА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ПЕРЕПЕЛИЦЯ О.В. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, ЛІНЕРИ, КУЛЬКОВА РУЧКА, 2022
БАБІЧ ВІКТОРІЯ, 1 КУРС
«КОВАНІ ВОРОТА. НОВОСЕЛЬСЬКОГО 25»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ПЕРЕПЕЛИЦЯ О.В. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ТУШ, 2022
ДУХІНА ВІКТОРІЯ, 1 КУРС
«ЦЕНТРАЛЬНИЙ ВХІД БУДИНКА ВЧЕНИХ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ОЛЕШКО Л. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ТУШ, 2022
АСМАА БУДУНІ, 2 КУРС
«АРХІОЛОГІЧНИЙ МУЗЕЙ М. ОДЕСА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, 2022
ДОМАШЕНКО ЯНА, 2 КУРС
«СТАРОВИННИЙ ІНТЕР'ЄР»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ПРОСТИЙ ОЛІВЕЦЬ, 2022
НАЗАРЕНКО МАРІЯ, 2 КУРС
«КІНОТЕАТР "ОДЕСА" М. ОДЕСА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ПРОСТИЙ ОЛІВЕЦЬ, 2022
РОМАНЕЦЬ ЮЛІЯ, 2 КУРС
«ГРЕЦЬКА ПЛОЩА М. ОДЕСА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, 2022
ЯГОЛЬНИЦЬКА ОЛЬГА, 2 КУРС
«БАНК НА ВУЛ. ПУШКІНСЬКІЙ М. ОДЕСА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ПРОСТИЙ ОЛІВЕЦЬ, 2022
ТОПОР ОЛЕКСАНДРА, 2 КУРС
«СТАРОВИННИЙ ІНТЕР'ЄР. ПАСАЖ М. ОДЕСА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ПРОСТИЙ ОЛІВЕЦЬ, 2022
ТАТАРЕНКО МАРІЯ, 2 КУРС
«МІСТО МАЙБУТНЬОГО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ГРАФІКА, ЛАЙНЕРИ, 2022
ТАТАРЕНКО МАРІЯ, 2 КУРС
«ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ М. ОДЕСА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ (ГРИЗАЙЛЬ), 2022
ІШКОВА СОФІЯ, 2 КУРС
«СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ СОБОР МІСТО ОДЕСА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, 2022
БОНДАРЕНКО АДРІАНА, 2 КУРС
«ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ М. ОДЕСА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, 2022
ГЕРДЕЛЕСКО НАТАЛІЯ, 2 КУРС
«КІНОТЕАТР "ОДЕСА" М. ОДЕСА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ПРОСТИЙ ОЛІВЕЦЬ, 2022
ГОНЧАРОВА ОРИНА, 2 КУРС
«АРХІОЛОГІЧНИЙ МУЗЕЙ М. ОДЕСА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КОНШИНА О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ (ГРИЗАЙЛЬ), 2022
ТРИГУБ ІРИНА
«ФАНТАЗІЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
ВИКЛАДАЧ
ЗМІШАНА ТЕХНІКА, 2023
ПАСЬКО АЛІСА, 2 курс
«БУДИНОК СБУ У ПОЛТАВІ»
Номінація «Рисунок/Етюд з натури»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
МАРКЕР, ТОНОВАНИЙ ПАПІР, 2022
ПЛЕСКАЧ СОФІЯ, 3 курс
«МІКРОРАЙОН»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ТУШ, 2022
ПАСТЕРНАК ДІАНА, 1 курс
«БУДИНОК ІЗ ХИМЕРАМИ У ЗАДАНІЙ ТЕХНІЦІ»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
КОЛЬОРОВІ ЛІНЕРИ, 2022
ПАВЛЮК АЛІНА, 1 курс
«САКРАЛЬНА АРХІТЕКТУРА У ЗАДАНІЙ ТЕХНІЦІ»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ТУШ, ЛІНЕР, 2022
НІМФІН КОСТЯНТИН, 1 КУРС
«МІСТО ЗАТИШКУ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПРОХОРЕЦ І.М. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
АКВАРЕЛЬНИЙ ПАПІР, ТУШ, 2022
ЦИБУЛЯ ДМИТРО, 2 КУРС
«КОСТЕЛ ЄЗУЇТІВ, М. ЛЬВІВ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
КЕРІВНИК: КОЛОДРУБСЬКА О. І. ДОЦЕНТ
КАФ. АРХІТЕКТУРИ, КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ
ГРАФІКА, 2023
БУБЕЛА ОЛЕСЬ, 2 КУРС
««КАПСУЛЬНА ВЕЖА» НАКАГІН, М. ТОКІО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
КЕРІВНИК: КОЛОДРУБСЬКА О. І. ДОЦЕНТ
КАФ. АРХІТЕКТУРИ, КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ
ГРАФІКА, 2023
ГОЛОВЧУК МИКОЛА, 2 КУРС
«СОБОР СВ. ВІТА, М. ПРАГА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
КЕРІВНИК: КОЛОДРУБСЬКА О. І. ДОЦЕНТ
КАФ. АРХІТЕКТУРИ, КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ
ОЛІВЕЦЬ, 2023
ОСТАПЕНКО ПОЛІНА, 3 курс
«КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ПОЛТАВИ»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
КОЛАЖ, 2022
ОЛІЙНИК АНАСТАСІЯ, 2 КУРС
«БЕРЛІНСЬКИЙ КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР, НІМЕЧЧИНА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЛІНЕР, 2022
ОЛІЙНИК АНАСТАСІЯ, 2 КУРС
«БЕРЛІНСЬКИЙ КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР, НІМЕЧЧИНА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВа
АКВАРЕЛЬ, 2022
ВАРДАНЯН ГАЯНЕ, 1 КУРС
«МАЙБУТНЄ ТУТ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: САВЧЕНКО Т.В. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, МАКУХА О.В.. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, ЛУГОВА І.А. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ
ОЛІВЕЦЬ, 2023
АЛМАССРИ АХМЕД, 2 КУРС
«ЕТЮД МІСТА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
АКВАРЕЛЬ, 2021
ГОРБ АННА, 1 КУРС
«ЗАРИСОВКИ ПОЛТАВИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЛІНЕР, 2023
СКОБЛІН ЮЛІЯ, 1 КУРС
«СВЯТОУСПЕНСЬКИЙ СОБОР У ПОЛТАВІ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЛІНЕР, 2023
ЖАДАН РУСЛАНА, 1 КУРС
«ДЗВІНИЦЯ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
МАРКЕР, 2023
ДЕМЧЕНКО СОФІЯ, 1 КУРС
«ФРАГМЕНТ ФАСАДУ БУДИНКА БАХМУТСЬКОГО У ПОЛТАВІ »
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЛІНЕР, 2023
БЄЛІНСЬКА ДАРИНА, 3 КУРС
«НАД МІСТОМ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА
ЛІНЕР, 2022
ЛУЦЕНКО ЕЛІНА, 1 КУРС
«МІСЬКІ ЗАРИСОВКИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЛІНЕР, МАРКЕР, 2023
ЛУЦЕНКО ЕЛІНА, 1 КУРС
«СТИЛІЗАЦІЯ ІНТЕР’ЄРУ МУЗЕЮ Д’ОРСЕ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЛІНЕР, КУЛЬКОВА РУЧКА, КОЛАЖ, 2023
САВЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА, 1 КУРС
«БЕЗПЕКА В УНІВЕРСИТЕТІ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
КОЛАЖ, ЛІНЕР, 2023
МАРКЕВИЧ ВЕРОНІКА, 3 КУРС
«КАМ’ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ ФОРТЕЦЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ЛЬВІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО
УНІВЕРСИТЕТУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ КЕРІВНИК: ВОЛОШЕНКО О. М. ВИКЛАДАЧ
ДРУГОЇ КАТЕГОРІЇ
АКВАРЕЛЬ, 2023
АРШИННИК АНДРІЙ, 1 КУРС
«СОРОЧИНСЬКА ЦЕРКВА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ДЕРЕВО, ГУАШ, 2023
ФОМЕНКО ОКСАНА ВІТАЛІЇВНА
«КОСТЕЛ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ В ЛАПЧИЦІ. ПОЛЬЩА. XIVCТ.»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ДИЗАЙНУ ТА МИСТЕЦТВ
PHD (АРХ) , СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ
ГРАФІКА, КОЛЬОРОВИЙ ОЛІВЕЦЬ, 2022
МІСЬКОВА ВЕРОНІКА, 3 КУРС
«СОНЯЧНИЙ ДЕНЬ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ГУАШ, 2022
ТРУБНІКОВ АРТЕМІЙ, 2 КУРС
«КАПЛИЦЯ ТРЬОХ СВЯТИТЕЛІВ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: БІЛІНСЬКА О.Б. ДОЦ., К. АРХ.
ПАПІР, ГУАШ, 2022
СОКОЛОВА ВАЛЕРІЯ, 2 КУРС
«АРХІТЕКТУРА В ЛАНДШАФТІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: БІЛІНСЬКА О.Б. ДОЦ., К. АРХ.
ПАПІР, ГУАШ, 2022
ХАЛЬПІНСЬКА АДРІАНА, 2 КУРС
«ДАХИ МІСТА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: БІЛІНСЬКА О.Б. ДОЦ., К. АРХ.
ПАПІР, ГУАШ, 2022
ХРІН БОГДАН, 2 КУРС
«ГАЛЕРЕЇ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: БІЛІНСЬКА О.Б. ДОЦ., К. АРХ.
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2022
ХРІН БОГДАН, 2 КУРС
«СМУТОК»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: БІЛІНСЬКА О.Б. ДОЦ., К. АРХ.
ПАПІР, ГУАШ, 2022
ЛИШИК ДМИТРО, 2 КУРС
«ПІДЗЕМНЕ МІСТО»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: БІЛІНСЬКА О.Б. ДОЦ., К. АРХ.
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2022
ЛИШИК ДМИТРО, 2 КУРС
«ВЕЧІРНЄ МІСТО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: БІЛІНСЬКА О.Б. ДОЦ., К. АРХ.
ПАПІР, ГУАШ, 2022
МЕУШ ДАРІЯ, 2 КУРС
«ВУЛИЧКА ЛЬВОВА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: БІЛІНСЬКА О.Б. ДОЦ., К. АРХ.
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2022
МЕУШ ДАРІЯ, 2 КУРС
«ДОЩ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: БІЛІНСЬКА О.Б. ДОЦ., К. АРХ.
ПАПІР, ГУАШ, 2022
КОМАРНІЦЬКА МАРТА, 2 КУРС
«ДОМІНІКАНИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: БІЛІНСЬКА О.Б. ДОЦ., К. АРХ.
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2022
КОМАРНІЦЬКА МАРТА, 2 КУРС
«СПОГАДИ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: БІЛІНСЬКА О.Б. ДОЦ., К. АРХ.
ПАПІР, ГУАШ, 2022
ФАЛЕНДИШ АННА, 1 КУРС
«БАХМУТСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
РИСУНОК ОДНІЄЮ ЛІНІЄЮ, 2023
ХМЕЛЬНИЦЬКА ХРИСТИНА, 1 КУРС
«ХАРКІВ У ПІТЬМІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІЧНА ТЕХНІКА, 2023
КОЛГУШЕВА ОЛЬГА, 1 КУРС
«THAT WAS MY SCHOOL...»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
НЕ ВІДРИВАЮЧИ РУКИ, 2023
ВОРОНЬКО ОЛЕКСАНДРА, 1 КУРС
«МІСТО ТИШІ, МРІЙ ТА ФАНТАЗІЇ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ВОЛКОВА Н.В. ВИКЛАДАЧ
ЛІНЕР, 2023
ЗАЄЦЬ ЛІНА, 4 КУРС
«ЗА ТВОРОМ ГОГОЛЯ «ІТАЛІЯ»»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ВОЛКОВА Н.В. ВИКЛАДАЧ
ГУАШ, 2022
ОСТАПЕНКО СВІТЛАНА, 3 КУРС
«РАНОК»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ВОЛКОВА Н.В. ВИКЛАДАЧ
КОЛЬОРОВІ ОЛІВЦІ, 2021
МАКЕДОН ГАННА, 3 КУРС
«ДОРОГА ДО НЕБА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ВОЛКОВА Н.В. ВИКЛАДАЧ
КУЛЬКОВА РУЧКА, 2021
СЕРЕДА РОМАН, 1 КУРС
«ВЕЛОМІСТО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ВОЛКОВА Н.В. ВИКЛАДАЧ
ЛІНЕР, 2023
ШАВИРІНА ЕВЕЛІНА, 2 КУРС
«Празьке містечко»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ВОЛКОВА Н.В. ВИКЛАДАЧ
ТУШ, ОЛІВЕЦЬ, 2022
СТУПКА АННА, 2 КУРС
«ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ВОЛКОВА Н.В. ВИКЛАДАЧ
ТУШ, 2023
ТОКАР АННА, 4 КУРС
«СІДНЕЙСЬКИЙ ОПЕРНИЙ ТЕАТР»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ТРИГУБ І.В. ВИКЛАДАЧ
АКВАРЕЛЬ, 2023
КОЗУБ МАРІЯ, 3 КУРС
«МАНДРІВКА ДО ВИСОТИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ТРИГУБ І.В. ВИКЛАДАЧ
КОЛЬОРОВА РУЧКА, 2021
ЧУРІКОВА ОЛЕКСАНДРА, 4 КУРС
«КОЛІЗЕЙ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ТРИГУБ І.В. ВИКЛАДАЧ
ГЕЛЕВА РУЧКА, 2023
ДЯДИК КАТЕРИНА, 4 КУРС
«БУДИНОК АДМІНІСТРАЦІЇ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ТРИГУБ І.В. ВИКЛАДАЧ
АКВАРЕЛЬ, 2023
СТАРУШКО ЮЛІЯ, 4 КУРС
«ПІД НЕБЕСНИМ КУПОЛОМ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ТРИГУБ І.В. ВИКЛАДАЧ
АКВАРЕЛЬ, 2023
ШАВИРІНА ЕВЕЛІНА, 2 КУРС
«МІСТО З ПРИСМАКОМ КОРИЦІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ВОЛКОВА Н.В. ВИКЛАДАЧ
ТУШ, ОЛІВЕЦЬ, 2022
ЧУРІКОВА ОЛЕКСАНДРА, 4 КУРС
«ТИША»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ВОЛКОВА Н.В. ВИКЛАДАЧ
ГУАШ, 2023
ОЛІЙНИК ІВАН, 1 КУРС
«СТОКГОЛЬМ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ВОЛКОВА Н.В. ВИКЛАДАЧ
ЛІНЕР, 2023
БАГАТИРЕНКО АННА, 1 КУРС
«ДВІР»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ВОЛКОВА Н.В. ВИКЛАДАЧ
ЛІНЕР, 2023
СТУПКА АННА, 2 КУРС
«УКРАЇНА В СЕРЦІ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ВОЛКОВА Н.В. ВИКЛАДАЧ
ГУАШ, 2023
БЕРЕЖИНСЬКА ДАРИНА, 2 КУРС
«ЯПОНСЬКИЙ ЗАМОК ОСАКА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
МИРГОРОДСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ВОЛКОВА Н.В. ВИКЛАДАЧ
ЛІНЕР, 2023
ЛЯХУ МАРІЯ ЛАУРА, 2 КУРС
«ЗРУЙНОВАНА АРХІТЕКТУРА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІКА, 2023
ЛОГІНОВА ЛАДА, 1 КУРС
«ФРАГМЕНТ ВАННОЇ КІМНАТИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВИЙ ЖИВОПИС, 2023
ПАРІЙ АНАСТАСІЯ, 3 КУРС
«ФРАГМЕНТ ЛАТИНСЬКОГО КАФЕДРАЛЬНОГО СОБОРУ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЛЬВІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЛЬВІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО
УНІВЕРСИТЕТУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ КЕРІВНИК: ВОЛОШЕНКО О. М. ВИКЛАДАЧ
ДРУГОЇ КАТЕГОРІЇ
АКВАРЕЛЬ, 2023
ПАНЧЕНКО ДМИТРО, 1 КУРС
«АРХІТЕКТУРА ПОЛТАВИ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ГУАШ, ТУШ, ЛІНЕР, 2022
ПАНЧЕНКО ДМИТРО, 1 КУРС
«КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ПОЛТАВИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
МАРКЕР, 2022
НЕТРЕБЕНКО АННА, 2 КУРС
«КРАЄВИД МІСТА У ЗАДАНІЙ ТЕХНІЦІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ГУАШ, 2022
МОРОЗ ІРИНА, 1 КУРС
«САКРАЛЬНА АРХІТЕКТУРА У ЗАДАНІЙ ТЕХНІЦІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
КОЛЬОРОВІ ЛІНЕРИ, 2022
МАЛЬЦЕВ НАЗАР, 3 КУРС
«САКРАЛЬНА АРХІТЕКТУРА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ГУАШ, 2022
КОМЯК КАТЕРИНА, 2 КУРС
«ЗОРЯНА НІЧ У ДНІПР»
ДНІПРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: РЯБЧЕНКО Ю.В. ВИКЛАДАЧ
ЗМІШАНА ТЕХНІКА, 2023
ТАРАБАНЕЦЬ АНАСТАСІЯ, 2 КУРС
«ІСТОРИЧНА УЯВА»
ДНІПРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: РЯБЧЕНКО Ю.В. ВИКЛАДАЧ ГРАФІКА, 2023
ПАЛЯНИЦЯ КАТЕРИНА, 2 КУРС
«САД МИСТЕЦТВА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ЛУКАЩУК Г. Б. ДОЦЕНТ КАФЕДРИ МІСТОБУДУВАННЯ
КОМП’ЮТЕРНА ГРАФІКА, 2022
БЕХТЕРЕВА АНАСТАСІЯ, 2 КУРС
«КИЄВЕ МІЙ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІКА, 2023
БЕРІЄВ ХАЛІД, 2 КУРС
«ЯПОНСЬКА ДРАМА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІКА, 2023
УШАКОВА АНАСТАСІЯ, 1 КУРС
«СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ СОБОР В М. СУМИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
СУМСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОЛЕДЖ
КЕРІВНИК: ДОБ’Я О. В. ВИКЛАДАЧ СПЕЦДИСЦИПЛІН ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
ГРАФІКА, 2023
ВОДОЛАЗСЬКА СОФІЯ, 2 КУРС
«ЛІТНІЙ ТЕАТР У ПАРКУ ІМЕНІ ЛАЗАРЯ ГЛОБИ»
ДНІПРОВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: БЕКМУРЗІНА Ю.М. ВИКЛАДАЧ АРХІТЕКТУРНИХ ДИСЦИПЛІН
СТИЛІЗАЦІЯ, 2023
СМОЛЕНСЬКА СОФІЯ, 2 КУРС
«ВІДРОДЖЕННЯ. УНІВЕРСИТЕТ В ЛЕЙПЦИГУ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
СУМСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОЛЕДЖ
КЕРІВНИК: ДОБ’Я О. В. ВИКЛАДАЧ СПЕЦДИСЦИПЛІН ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
ГРАФІКА, 2023
СМОЛЯНА КСЕНІЯ, 2 КУРС
«ЛЮНЕБУРЗЬКА РАТУША»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: СІМОНОВ С.І. ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ, ДОЦЕНТ
ВУГІЛЬНИЙ ОЛІВЕЦЬ, 2023
СМОЛЯНА КСЕНІЯ, 2 КУРС
«ЕКСТЕР’ЄР ТОРГІВЕЛЬНОГО ЦЕНТРУ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: СІМОНОВ С.І. ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ, ДОЦЕНТ
АКВАРЕЛЬ, 2022
МЕУШ ДАРІЯ, 2 КУРС
«СТАРИЙ ЗАМОСЦЬ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІКА (ЛАЙНЕР, МАРКЕР), 2023
ЦИВУНОВА АЛІНА, 2 КУРС
«ЛІКАРНЯ СВЯТОЇ ЗІНАЇДИ В М.СУМИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
СУМСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОЛЕДЖ
КЕРІВНИК: ДОБ’Я О. В. ВИКЛАДАЧ СПЕЦДИСЦИПЛІН ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
ГРАФІКА, 2023
ТЯГУН ЯНА, 2 КУРС
«ВІРМЕНКА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ОЛІВЦЕВА ГРАФІКА, 2023
ІВАНЧО ЮЛІЯ, 5 КУРС
«Палац графів Шенборнів»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ПОКЛАДОК О. В. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ, АСИСТЕНТ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЕКТУВАННЯ
РИСУНОК, 2023
ІВАНЧО ЮЛІЯ, 5 КУРС
«ЕТЮД ХУДОЖНЬО-МЕМОРІАЛЬНОГО МУЗЕЮ ОЛЕКСИ НОВАКІВСЬКОГО»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ПОКЛАДОК О. В. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ, АСИСТЕНТ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЕКТУВАННЯ
РИСУНОК, 2021
МИЦИК ВЛАДИСЛАВА, 3 КУРС
«ФАНТАЗІЯ НА ТЕМУ ПРОЄКТУ ВЛАСНОГО БУДИНКА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
МИРОНЕНКО ТИМОФІЙ, 2 КУРС
«КОЛИШНІЙ БУДИНОК ЛІКАРЯ ГУРЕВИЧА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
МИКОЛЕНКО МИЛАНА, 1 КУРС
«ГЕОМЕТРИЧНА СТИЛІЗАЦІЯ ТАНЦЮЮЧОГО БУДИНКУ У ПРАЗІ, ЧЕХІЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ТУШ, ЛІНЕР, 2023
МАТЯЖ ВЕРОНІКА, 1 КУРС
«КОМПОЗИЦІЯ. МІРІАДИ ЗВУКІВ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: САВЧЕНКО Т.В. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, МАКУХА О.В.. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, ЛУГОВА І.А. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ
ГУАШ, 2023
МАЛІЙ КСЕНІЯ, 2 КУРС
«ПЕРСПЕКТИВА ФАСАДУ УНІВЕРСИТЕТУ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
АКВАРЕЛЬ, КОЛЬОРОВІ ОЛІВЦІ, 2022
МАКУХА МАРИНА, 1 КУРС
«КОМПОЗИЦІЯ. КЛЮЧОВІ ПИТАННЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: САВЧЕНКО Т.В. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, МАКУХА О.В.. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, ЛУГОВА І.А. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ
ГУАШ, 2022
ЛИТВИНЕНКО РОМАН, 1 КУРС
«САКРАЛЬНА АРХІТЕКТУРА У ЗАДАНІЙ ТЕХНІЦІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
АКВАРЕЛЬ, ТУШ, ЛІНЕР, 2022
КВАС НАЗАР, 2 КУРС
«ЧЕРВОНА МЕЛОДІЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ., ДІДИК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТОР
ГРАФІКА: ЛАЙНЕРИ, МАРКЕРИ, 2023
СОКОЛ АНАСТАСІЯ, 3 КУРС
«КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ М. РІВНЕ
КЕРІВНИК: ПОДОЛЕЦЬ П.М. ДОЦЕНТ, ГУМЕНЮК І.С. СТ. ВИКЛАДАЧ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2022
ТИШКОВЕЦЬ ТЕТЯНА, 2 КУРС
«ЦЕРКВА СВЯТОГО МИКОЛАЯ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ М. РІВНЕ
КЕРІВНИК: ЖИЛКА І.С. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПОДОЛЕЦЬ П.М. ДОЦЕНТ
ПАПІР, ГУАШ, 2022
ТИШКОВЕЦЬ ТЕТЯНА, 2 КУРС
«ПОКРОВСЬКИЙ СОБОР»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ М. РІВНЕ
КЕРІВНИК: ЖИЛКА І.С. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПОДОЛЕЦЬ П.М. ДОЦЕНТ
ПАПІР, ГУАШ, 2022
СТАСЮК ТЕТЯНА, 3 КУРС
«КОСТЕЛ ПЕТРА І ПАВЛА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ М. РІВНЕ
КЕРІВНИК: ЖИЛКА І.С. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПОДОЛЕЦЬ П.М. ДОЦЕНТ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2022
БІЛА НАТАЛЯ, 3 КУРС
«ПЛОЩА РИНОК, ЛЬВІВ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ М. РІВНЕ
КЕРІВНИК: ПОДОЛЕЦЬ П.М. ДОЦЕНТ, ГУМЕНЮК І.С. СТ. ВИКЛАДАЧ
ОЛІВЕЦЬ, МАРКЕР, 2022
КРОЧАК КАТЕРИНА, 3 КУРС
«ВОСКРЕСЕНСЬКИЙ СОБОР»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ М. РІВНЕ
КЕРІВНИК: ЖИЛКА І.С. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПОДОЛЕЦЬ П.М. ДОЦЕНТ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2022
ДУБИЧ РУСЛАНА, 3 КУРС
«ПОКРОВСЬКИЙ СОБОР»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ М. РІВНЕ
КЕРІВНИК: ПОДОЛЕЦЬ П.М. ДОЦЕНТ, ГУМЕНЮК І.С. СТ. ВИКЛАДАЧ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, 2022
ГОРДІЙЧУК ЯКІВ, 3 КУРС
«ПОКРОВСЬКИЙ СОБОР»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ, НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ М. РІВНЕ
КЕРІВНИК: ПОДОЛЕЦЬ П.М. ДОЦЕНТ, ГУМЕНЮК І.С. СТ. ВИКЛАДАЧ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, 2022
ВИСОЧИНА ДАР’Я, 4 КУРС
«ЗАМОК НОЙШВАНШТАЙН»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: СІМОНОВ С.І. ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ, ДОЦЕНТ
ГРАФІТНИЙ ОЛІВЕЦЬ, 2023
РЕМЕНЯК ВІКТОРІЯ, 2 КУРС
«НЕПОХИТНА ВІРА...»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІКА, 2023
ГАЛИЩЕВА АЛІНА, 3 КУРС
«ВУЛИЦЯ МОГО ДИТИНСТВА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
КЕРІВНИК: ФОМЕНКО О. В. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ ВИКЛ. ХФКБАД
ГРАФІКА, 2023
СКОРОВА МАРІЯ, 3 КУРС
«БУРСАЦЬКИЙ УЗВІЗ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
КЕРІВНИК: ФОМЕНКО О. В. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ ВИКЛ. ХФКБАД
ГРАФІКА, 2023
ДЕРГАЧЕВА АНАСТАСІЯ, 1 КУРС
«БУДИНОК ВАСИЛЯ ТАРНОВСЬКОГО (ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА)»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
СКЕТЧ, 2023
ДОЛИНА ЮЛІЯ, 2 КУРС
«БУДИНОК БАРСЬКОГО - КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ У МІСТІ КРОПИВНИЦЬКИЙ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
КРОПИВНИЦЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
КЕРІВНИК: КУЗЬМЕНКО Г.П. ВИКЛАДАЧ
ЗМІШАНА ТЕХНІКА, 2023
МЕЛЬНИК ДАРИНА, 2 КУРС
«СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
СУМСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОЛЕДЖ
КЕРІВНИК: ШЕВЧЕНКО О.Ю. ВИКЛАДАЧ МАЛЮНКУ ТА ЖИВОПИСУ
ТОЧКУВАННЯ, 2023
МЕЛЬНИК СОФІЯ, 2 КУРС
«АРХІТЕКТУРА МІСТА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
АКВАРЕЛЬ, ОЛІВЕЦЬ, ПАСТЕЛЬ, ТУШ, 2022
ДЕГТЯРЬОВ ЄВГЕНІЙ, 3 КУРС
«ТРОЇЦЬКИЙ СОБОР»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
СУМСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОЛЕДЖ
КЕРІВНИК: САЄНКО Д. Ю. ВИКЛАДАЧ СПЕЦДИСЦИПЛІН ІІ КАТЕГОРІЇ
ОЛІВЕЦЬ, ЛІНЕР, ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2023
КОЛОМІЄЦЬ СОФІЯ, 3 КУРС
«ЖИВЕ МІСТО»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
СУМСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОЛЕДЖ
КЕРІВНИК: САЄНКО Д. Ю. ВИКЛАДАЧ СПЕЦДИСЦИПЛІН ІІ КАТЕГОРІЇ
ОЛІВЕЦЬ, ЛІНЕР, КОЛЬОРОВІ ОЛІВЦІ, 2023
ОДІНЦОВА СОФІЯ, 3 КУРС
«ФУТУРИСТИЧНЕ МІСТО»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
СУМСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОЛЕДЖ
КЕРІВНИК: САЄНКО Д. Ю. ВИКЛАДАЧ СПЕЦДИСЦИПЛІН ІІ КАТЕГОРІЇ
ОЛІВЕЦЬ, ЛІНЕР, 2023
ПОПОВА КРІСТІНА, 3 КУРС
«КВІТУЧЕ МІСТО»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
СУМСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОЛЕДЖ
КЕРІВНИК: САЄНКО Д. Ю. ВИКЛАДАЧ СПЕЦДИСЦИПЛІН ІІ КАТЕГОРІЇ
ОЛІВЕЦЬ, ЛІНЕР, МАРКЕРИ, 2023
АВРАМЕНКО АЛІНА, 1 КУРС
«ВОСКРЕСЕНСЬКИЙ СОБОР, СУМИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
СУМСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОЛЕДЖ
КЕРІВНИК: ВАСИЛЕЦЬ В. Р. ВИКЛАДАЧ ДРУГОЇ КАТЕГОРІЇ
ГРАФІКА, 2023
ЧЕРНЕЦЬКА ДІАНА, 1 КУРС
«САДИБА СУХАНОВИХ-СУМОВСЬКИХ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
СУМСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ КОЛЕДЖ
КЕРІВНИК: ВАСИЛЕЦЬ В. Р. ВИКЛАДАЧ ДРУГОЇ КАТЕГОРІЇ
ГРАФІКА, 2023
КРЕСАН АНАСТАСІЯ, 3 КУРС
«СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ СОБОР»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
СУМСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: ЧЕРЕДНИЧЕНКО О.М. ВИКЛАДАЧ З РИСУНКУ
ГРАФІЧНА ЗАРИСОВКА, 2023
БЕРЕЖНА АЛІНА, 3 КУРС
«МОСТ ЭЛЬСТЕР ЛОФТС»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: СІМОНОВ С.І. ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ, ДОЦЕНТ
АКВАРЕЛЬ, 2023
КУШНІРОВА КАТЕРИНА, 1 курс
«КОСТЕЛ СВЯТОГО МИКОЛАЯ У ГДИНІ, ПОЛЬЩА»
Номінація «Рисунок/Етюд з натури»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
КУДІНОВ ДАНІЛ, 2 курс
«БУДИНОК НА РОЗІ САДОВОЇ І КОРОЛЕНКА У ПОЛТАВІ»
Номінація «Рисунок/Етюд з натури»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка
ГУАШ, 2022
ОСТАШЕВСЬКА ІРИНА, 2 КУРС
«ВІДЛУННЯ МИНУЛОГО»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
СУХА ПАСТЕЛЬ, 2023
ЧЕРНОМОРЕЦЬ ТЕТЯНА, 2 КУРС
«КЛАУЗУРА ПРОЕКТУ КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ ІМ. СТЕПАНА БАНДЕРИ, НА ВУЛ. МИТРОПОЛИТА АНГЕЛОВИЧА, М. ЛЬВІВ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ДІДИК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТОР
ГРАФІКА, 2022
ПАНАСЕНКО МАКСИМ, 3 КУРС
«ІТАЛІЙСЬКИЙ ДВОРИК»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
КЕРІВНИК: ФОМЕНКО О. В. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ ВИКЛ. ХФКБАД
ГРАФІКА, 2023
ЧЕРНОМОРЕЦЬ ТЕТЯНА, 2 КУРС
«ВІД РОЗРУХИ ДО ВІДРОДЖЕННЯ: ПОЕТАПНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ПОШКОДЖЕНИХ БУДИНКІВ У М. КИЄВІ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІКА, 2022
ГОРБАЧОВА ДАР'Я, 1 КУРС
«ФРАГМЕНТ ІНТЕР'ЄРУ КІМНАТИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: АГУФ О.Б.
ЛАЙНЕР, ТУШ, 2022
МЕРЕЖКО ЄЛИЗАВЕТА, 1 КУРС
«ВЕСНЯНА ПРОГУЛЯНКА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ХАРКІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ
КЕРІВНИК: ФОМЕНКО О. В. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ ВИКЛ. ХФКБАД
ОЛІВЕЦЬ, 2023
ШУСТ ЮЛІЯ, 2 КУРС
«ОСОБНЯК ПРОФЕСОРА СОМОВА, ХАРКІВ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІКА, 2023
ЩУР ТАЇСІЯ, 2 КУРС
«СІЄСТА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: КОЗНАРСЬКА Г. Є. К.АРХ., ДОЦЕНТ
КОЛЬОРОВИЙ ОЛІВЕЦЬ, 2023
КОМАРНІЦЬКА МАРТА, 2 КУРС
«ВІЗИТ-ЦЕНТР»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ДІДИК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТОР
ЗМІШАНА ТЕХНІКА - АКВАРЕЛЬ, ТУШ, 2023
ЧМИХОНКОВА ЄЛИЗАВЕТА, 1 КУРС
«ЗАСТИГЛА МИТЬ. ОДЕСЬКА ФІЛАРМОНІЯ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: САМОЙЛОВА О.М. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
АКВАРЕЛЬ, 2023
МОШУ КАМІЛЛА, 1 КУРС
«ЗАТИШНЕ МІСЦЕ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: САМОЙЛОВА О.М. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
АКВАРЕЛЬ, ЛІНЕРИ, 2023
ХРІН БОГДАН, 1 КУРС
«НЕПОХИТНА ВІРА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ., ДІДИК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТОР
ГРАФІКА; ЧОРНИЛО, ПЕРО, 2023
КОМАРНІЦЬКА МАРТА, 2 КУРС
«ПРИЗМА ЛЬВОВА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ЗМІШАНА ТЕХНІКА - АКВАРЕЛЬ, ТУШ, 2023
ТЮТЄРЄВА ІРИНА, 1 КУРС
«ЗАВОД "ХАРКІВ"»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ДИЗАЙНУ ТА МИСТЕЦТВ
КЕРІВНИК ФОМЕНКО О.В. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ «АРХІТЕКТУРА»
АКРИЛ+ ПАСТЕЛЬ, 2023
ІВАНІВ ДАРІЯ, 2 КУРС
«СВЯТО-УСПЕНСЬКА СВЯТОГІРСЬКА ЛАВРА ПІД НЕБОМ ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ДЕКОРАТИВНИЙ РИСУНОК, ВИКОРИСТОВУЮЧИ ЛІНЕР, ФАРБИ(АКВАРЕЛЬ) ТА ФЛОМАСТЕРИ, 2023
ІВАНЕЦЬ КАТЕРИНА, 2 КУРС
«МІСТА, ЩО ОЖИВАЮТЬ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІКА, 2023
БЕЛАВІНА АНАСТАСІЯ, 2 КУРС
«ШРАМИ ВІЙНИ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.ГРАФІЧНО ЛАЙНЕРАМИ, 2023
ПАЛЯНИЦЯ КАТЕРИНА, 2 КУРС
«ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
КОЛАЖ, ЖИВОПИС, 2023
МАКУХА МАРИНА, 1 курс
«ВУЛИЦЯ ТАЛЛІННА, ЕСТОНІЯ»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
КУШНІРОВА КАТЕРИНА, 1 курс
«САКРАЛЬНА АРХІТЕКТУРА У ЗАДАНІЙ ТЕХНІЦІ»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ГУАШ, КОЛЬОРОВІ ОЛІВЦІ, 2022
КРЮЧКО ДМИТРО, 1 курс
«Прем'єр Отель Палаццо, Полтава»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЗОЛОТИЙ МАРКЕР, ЛІНЕР І КУЛЬКОВА РУЧКА, 2022
КОРОСТЕЛЬОВА АНАСТАСІЯ, 1 курс
«ГЕОРГІЇВСЬКА ДЗВІНИЦЯ У КРИВОМУ-РОЗІ»
Номінація «Рисунок/Етюд з натури»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
КОКОША ДАРИНА, 1 КУРС
«КОМПОЗИЦІЯ. ЗОРІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: САВЧЕНКО Т.В. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, МАКУХА О.В.. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, ЛУГОВА І.А. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ
ГУАШ, 2023
КОБА КСЕНІЯ, 1 курс
«годинниковА вежА Вестмінстерського ПАЛАЦУ, АНГЛІЯ»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ТУШ, 2023
КВАСНЕВСЬКА АННА, 1 курс
«П’ЯТНИЦЬКА ЦЕРКВА У ЧЕРНІГОВІ»
Номінація «Рисунок/Етюд з натури»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
КВАСНЕВСЬКА АННА, 1 курс
«САКРАЛЬНА АРХІТЕКТУРА У ЗАДАНІЙ ТЕХНІЦІ »
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ТУШ, ЛІНЕР, 2022
КАРАСЬОВА АЛІНА, 1 курс
«ПОЖЕЖНА КАЛАНЧА У ПОЛТАВІ»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЛІНЕР, МАРКЕР, 2022
каЛЮЖНА ДАРИНА, 3 курс
«ВУЛИЦЯ МІСТА»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ТУШ, ЛІНЕР, 2022
ІНЗИК МАРИНА, 1 курс
«ГЕОМЕТРИЧНА СТИЛІЗАЦІЯ ОПЕРНОГО ТЕАТРУ У СІДНЕЇ, АВТРАЛІЯ»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ТУШ, ЛІНЕР, 2023
ДАНІШЕВСЬКА СОФІЯ, 2 курс
«САКРАЛЬНА АРХІТЕКТУРА У ЗАДАНІЙ ТЕХНІЦІ »
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЗМІШАНА ТЕХНІКА, КОЛАЖ, 2022
ДЕМЧЕНКО СОФІЯ, 1 курс
«ГЕОМЕТРИЧНА СТИЛІЗАЦІЯ СОБОРУ СВЯТОГО ПЕТРА У РИМІ»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ТУШ, ЛІНЕР, 2023
ТОГОБИЦЬКА ДАР'Я, 1 КУРС
«НЕЗРИМЕ ЗЛИТТЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ПРИАЗОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЕРІВНИК: СІМОНОВ С.І. ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ, ДОЦЕНТ
ЦИФРОВИЙ ЖИВОПИС, ЗМІШАНА ТЕХНІКА, 2023
КОМАРОВА АНАСТАСІЯ, 1 КУРС
«ДЗЕРКАЛЬНИЙ ЛАБІРИНТ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ДИЗАЙНУ ТА МИСТЕЦТВ
КЕРІВНИК ФОМЕНКО О.В. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ «АРХІТЕКТУРА»
КЛАУЗУРА, СКЕТЧІНГ, 2022
БОДНАРЮК ВЕРОНІКА, 1 КУРС
«НА МЕЖІ ДВОХ ПРОСТОРІВ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
КЕРІВНИК: МОЛОШАК С.В. ВИКЛАДАЧ АРХІТЕКТУРНИХ ДИСЦИПЛІН
ГУАШ, ПАПІР, 2023
БОДНАРЮК ВЕРОНІКА, 1 КУРС
«БУДИНОК-КОРАБЕЛЬ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ
КЕРІВНИК: МОЛОШАК С.В. ВИКЛАДАЧ АРХІТЕКТУРНИХ ДИСЦИПЛІН
ГУАШ, ПАПІР, 2023
СУХОМЛІНОВА КАТЕРИНА, 2 КУРС
«ВХІД НА ВУЛИЦІ ПРІОБРАЖЕНСЬКІЙ, 38. ЛІТО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: БІЛГОРОДСЬКА О.Є. К.П.Н., ДОЦЕНТ, КАРПОВА С.Н. ДОЦЕНТ, ОЛЕШКО Л.І. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ЛІНЕР, АКВАРЕЛЬ, 2022
СУХОМЛІНОВА КАТЕРИНА, 2 КУРС
«ОДЕСЬКИЙ ОПЕРНИЙ ТЕАТР»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: БІЛГОРОДСЬКА О.Є. К.П.Н., ДОЦЕНТ, КАРПОВА С.Н. ДОЦЕНТ, ОЛЕШКО Л.І. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
КОЛЬОРОВІ ОЛІВЦІ, 2022
ВЕРБОВЕЦЬКА ВІТАЛІНА, 4 КУРС
«ВЕРХНІЙ ХРАМ СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКОГО КАФЕДРАЛЬНОГО СОБОРУ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: БІЛГОРОДСЬКА О.Є. К.П.Н., ДОЦЕНТ, КОРІНЬОК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПЕРЕПЕЛИЦЯ О.В. ДОЦЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
АКВАРЕЛЬ, ЛІНЕР, 2022
ТАНАСЕЙЧУК МАКСИМ, 4 КУРС
«ВУЛИЦЯ СТАРОПОРТОФРАНКІВСЬКА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: БІЛГОРОДСЬКА О.Є. К.П.Н., ДОЦЕНТ, СПОДЕНЮК С.І. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПЕРЕПЕЛИЦЯ О.В. ДОЦЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ОЛІВЕЦЬ, 2022
ОСІПЕНКО ДМИТРІЙ, 4 КУРС
«ВУЛИЦЯ ПРЕОБРАЖЕНСЬКОГО»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: БІЛГОРОДСЬКА О.Є. К.П.Н., ДОЦЕНТ, СПОДЕНЮК С.І. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПЕРЕПЕЛИЦЯ О.В. ДОЦЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ОЛІВЕЦЬ, 2022
РОМАНОВА МІЛАНА, 4 КУРС
«ВОРОНЦОВСЬКИЙ ПРОВУЛОК»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: БІЛГОРОДСЬКА О.Є. К.П.Н., ДОЦЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
АКВАРЕЛЬ, ЛІНЕР, 2021
РОМАНОВА МІЛАНА, 4 КУРС
«ДАЧА АШКЕНАЗІ Л. Г.»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: БІЛГОРОДСЬКА О.Є. К.П.Н., ДОЦЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
АКВАРЕЛЬ, ЛІНЕР, 2021
ВЕРЖБИЦЬКА ПОЛІНА, 4 КУРС
«ПОДВІР’Я НА ВУЛИЦІ
НОВОСЕЛЬСЬКОГО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: БІЛГОРОДСЬКА О.Є. К.П.Н., ДОЦЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
АКВАРЕЛЬ, ЛІНЕР, 2021
ВЕРЖБИЦЬКА ПОЛІНА, 4 КУРС
«ВОРОНЦОВСЬКИЙ ПРОВУЛОК»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: БІЛГОРОДСЬКА О.Є. К.П.Н., ДОЦЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
АКВАРЕЛЬ, ЛІНЕР, 2021
ЧУЙКО КСЕНІЯ, 4 КУРС
«ДАЧА АШКЕНАЗІ Л.Г.»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: БІЛГОРОДСЬКА О.Є. К.П.Н., ДОЦЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
АКВАРЕЛЬ, ЛІНЕР, 2021
ЄФІМОВА КАТЕРИНА, 3 КУРС
«ЯПОНСЬКИЙ МІСТ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ ПОЛІСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ»
КЕРІВНИК: ПІДГОРОДЕЦЬКИЙ О.В. ВИКЛАДАЧ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
ГРАФІКА, 2022
БУЛАС ДАНА, 3 КУРС
«Собор»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ ПОЛІСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ»
КЕРІВНИК: ПІДГОРОДЕЦЬКИЙ О.В. ВИКЛАДАЧ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
АКАДЕМІЧНИЙ РИСУНОК, 2022
КУЧЕРУК ІРИНА, 3 КУРС
«МИХАЙЛІВСЬКИЙ СОБОР М. ЖИТОМИР»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ ПОЛІСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ»
КЕРІВНИК: ПІДГОРОДЕЦЬКИЙ О.В. ВИКЛАДАЧ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
ЖИВОПИС, 2022
ЄФІМОВА КАТЕРИНА, 3 КУРС
«СТАРА БУДІВЛЯ М. ЖИТОМИР»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ ПОЛІСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ»
КЕРІВНИК: ПІДГОРОДЕЦЬКИЙ О.В. ВИКЛАДАЧ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
ЖИВОПИС, 2023
БУЛАС ДАНА, 3 КУРС
«ВОДОНАПІРНА ВЕЖА М. ЖИТОМИР»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ ПОЛІСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ»
КЕРІВНИК: ПІДГОРОДЕЦЬКИЙ О.В. ВИКЛАДАЧ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ
АКАДЕМІЧНИЙ РИСУНОК, 2023
ПАСТУХОВА АННА, 1 КУРС
«СВОБОДА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ., ДІДИК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТОР
ГРАФІКА+ФАРБИ, 2023
СОКОЛОВА ВАЛЕРІЯ, 1 КУРС
«АРХИКАТЕДРАЛЬНИЙ СОБОР НА СВІТАНКУ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
РИСУНОК, 2023
ПРОЩУК ТЕТЯНА, 1 КУРС
«ДЗВІНИЦЯ»
НОМІНАЦІЯ: РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ
КОСІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ПРИКЛАДНОГО ТА
ДЕКОРАТИВНОГО МИСТЕЦТВА ЛЬВІВСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ
АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ
КЕРІВНИК: БАЛАГУРАК Х.Т. ВИКЛАДАЧ-МЕТОДИСТ
ЦИКЛУ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ ТА ПРОФЕСІЙНО-ОРІЄНТОВАНИХ
ДИСЦИПЛІН
ПАПІР, БІЛИЙ ТА ГРАФІТНИЙ ОЛІВЕЦЬ 2023
МАЦЕГОРА АННА, 2 КУРС
«ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ, М. ЯССИ, РУМУНІЯ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: КУДИНЕНКО І.В. АСИСТЕНТ КАФ. АБІС
АКВАРЕЛЬ,ТУШ, ПЕРО, 2022
АФАНАСЬЄВ ГРИГОРІЙ, 3 КУРС
«СТРИБОК МІЖ СВІТАМИ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: НЕПОЧАТИХ Е.А. ЗАВ.КАФ. АБІС, ДОЦЕНТ
ГРАФІКА, ЛАЙНЕР, ГУАШ, 2022
ДОРОШ ПОЛІНА, 3 КУРС
«КРИЛА НАДІЇ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: НЕПОЧАТИХ Е.А. ЗАВ.КАФ. АБІС, ДОЦЕНТ
ЖИВОПИС, ГУАШ, 2022
ТІЩЕНКО ЄВГЕНІЯ, 4 КУРС
«ПОГЛЯД З МОГО ВІКНА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: НЕПОЧАТИХ Е.А. ЗАВ.КАФ. АБІС, ДОЦЕНТ
ЖИВОПИС, ГУАШ, 2022
САНЖАРОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР, 3 КУРС
«АРХІТЕКТУРА ЗА ГРАННЮ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ДОНБАСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: НЕПОЧАТИХ Е.А. ЗАВ.КАФ. АБІС, ДОЦЕНТ
ГРАФІКА, 2022
ЗАВГОРОДНЯ ВАРВАРА, 1 КУРС
«ЛЬВІВ, СОБОРНА ПЛОЩА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ДИЗАЙНУ ТА МИСТЕЦТВ
КЕРІВНИК ФОМЕНКО О.В. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ «АРХІТЕКТУРА»
АКВАРЕЛЬ, 2023
ЛАВРИНЕНКО ГАЛИНА, 1 КУРС ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ
«ТРОЇЦЬКА НАДБРАМНА ЦЕРКВА. КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКА ЛАВРА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: ДАВИДОВ А.М. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ, ДОЦЕНТ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЄКТУВАННЯ
ЛАЙНЕР/ ПАПІР, 2022
ЛАВРИНЕНКО ГАЛИНА, 1 КУРС ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ
«КВАДРИПТИХ «НОВИЙ РЕНЕСАНС»: 1. «ПІСЛЯ ДОЩУ». 2. «ЯВЛЕННЯ ГЕРНІКИ». 3. «ПОДАРУНОК». 4. «ПІКНІК НА УЗБІЧЧІ» (ЗА ГОДИННИКОВОЮ СТРІЛКОЮ)»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
КЕРІВНИК: ДАВИДОВ А.М. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ, ДОЦЕНТ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРНОГО ПРОЄКТУВАННЯ
КОЛАЖ У PHOTOSHOP/ КОЛЬОРОВІ ОЛІВЦІ, ЛАЙНЕРИ/ КАЛЬКА, 2023
ЗБИР ОЛЬГА, 2 КУРС
«КУБ В ПРЯМОКУТНИКУ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІКА, 2022
РОСЛЯКОВ МИХАЙЛО, 2 КУРС
«ХАРКІВ 1654: АРХІТЕКТУРНИЙ ПОДВИГ МІСТА-ГЕРОЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
КОЛАЖ, ГРАФІКА, (ЛІНЕР, СПИРТОВІ ФЛОМАСТЕРИ), 2023
КЛЬОСОВА АННА, 3 КУРС
«СХІДНИЙ ПРОВУЛОК»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА
КЕРІВНИК: БОРЗЕНКОВА О.А. ВИКЛАДАЧ, ТИМОФЄЄВА Н.В. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ
АКВАРЕЛЬ, 2023
КУЧАК БОГДАН, 2 КУРС
«АРХІТЕКТУРНІ КАЗКИ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАФТИ І ГАЗУ. ІНСТИТУТ АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ
КЕРІВНИК: МЕЛКОМУКОВА М. Г.
ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ
ЛІНЕР, 2022
ВАКУЛЕНКО РОКСОЛАНА, 2 КУРС
«АРХІТЕКТУРНІ КАЗКИ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАФТИ І ГАЗУ. ІНСТИТУТ АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ
КЕРІВНИК: МЕЛКОМУКОВА М. Г.
ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ
ЛІНЕР, 2022
АКПАРШЕВА ДІАНА, 3 КУРС
«АРХІТЕКТУРНІ КАЗКИ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАФТИ І ГАЗУ. ІНСТИТУТ АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ
КЕРІВНИК: МЕЛКОМУКОВА М. Г.
ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ
ЛІНЕР, 2022
АКПАРШЕВА ДІАНА, 3 КУРС
«ВУЛИЧКАМИ МІСТА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАФТИ І ГАЗУ. ІНСТИТУТ АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ
КЕРІВНИК: МЕЛКОМУКОВА М. Г.
ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ
ЛІНЕР, 2022
ЦАП'ЯК ПАВЛО, 3 КУРС
«ВУЛИЧКАМИ МІСТА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАФТИ І ГАЗУ. ІНСТИТУТ АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ
КЕРІВНИК: БОРСУК Н. Г. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ
АКВАРЕЛЬ, 2022
ФАТЄЄВА ЮЛІЯ, 3 КУРС
«МІЙ ДВОРИК»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАФТИ І ГАЗУ. ІНСТИТУТ АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ
КЕРІВНИК: БОРСУК Н. Г. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ
ГРАФІКА, ТУШ, ЛІНЕР, 2022
ФАТЄЄВА ЮЛІЯ, 3 КУРС
«АРХІТЕКТУРНІ КАЗКИ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАФТИ І ГАЗУ. ІНСТИТУТ АРХІТЕКТУРИ, БУДІВНИЦТВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ
КЕРІВНИК: БОРСУК Н. Г. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ
ГРАФІКА, ТУШ, ЛІНЕР, 2022
АДЄЄВА ЕВЕЛІНА, 1 КУРС
«БРАМИ НА НОВОСЕЛЬСЬКОГО»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПРОХОРЕЦ І.М. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ТУШ, ЛІНЕР, 2023
РУДЕНКО ДІАНА, 1 КУРС
«МІСТО МАЙБУТНЬОГО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПРОХОРЕЦ І.М. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР ДЛЯ КРЕСЛЕННЯ , ЧОРНИЙ ЛІНЕР, 2022
ПИЛИПЕЦЬ ОЛЬГА, 3 КУРС
«ФРАГМЕНТ СОБОРНОЇ ПЛОЩІ, МІСТА ЧЕРНІВЦІ»
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА
КЕРІВНИК: ХІЛЬКО І.О. ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК
ПАПІР, ТУШ, ПЕРО, 2022
ПИЛИПЕНКО ВІКТОРІЯ, 4 КУРС
«БУДИНОК НА ВУЛИЦІ БОБРОВІЙ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ДНІПРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА
КЕРІВНИК: БІЛОЗУБ Л.М., ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, ГРАФІКА (ГЕЛЕВА РУЧКА), 2023
МИРГОРОДСЬКА ІРИНА, 4 курс
«КОНЦЕРТ»
Номінація «Рисунок/Етюд з натури»
ДНІПРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА
Керівник: ТЕВЯШОВ В.О. старшИЙ викладач КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ
ПАПІР, М’ЯКИЙ МАТЕРІАЛ, 2023
ТОПОЛЯ СЕРАФИМА, 2 КУРС
«МОЄ МІСТО»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ДНІПРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА
КЕРІВНИК: БОБИР В.І. ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ, ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ
ПОЛОТНО, ОЛІЯ, 2023
Верейкіна Вікторія, 4 курс
«Повернення»
Номінація «Рисунок/Етюд з натури»
ДНІПРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА
Керівник: ТЕВЯШОВ В.О. старшИЙ викладач КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА І ДИЗАЙНУ
ПОЛОТНО, ОЛІЯ, 2023
ГРОШЕВА СОФІЯ, 1 курс
«САКРАЛЬНА АРХІТЕКТУРА У ЗАДАНІЙ ТЕХНІЦІ »
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ТУШ, ЛІНЕР, 2022
ГОРЯЧУН ЄВАНГЕЛІНА, 3 курс
«ФРАГМЕНТ ГОЛОВНОГО ФАСАДУ УНІВЕРСИТЕТУ »
Номінація «Рисунок/Етюд з натури»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
АКВАРЕЛЬ, 2022
ГОРЯЧУН ЄВАНГЕЛІНА, 2 курс
«САКРАЛЬНА АРХІТЕКТУРА У ЗАДАНІЙ ТЕХНІЦІ »
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ГУАШ, 2022
ВАСИЛЬЄВА ЄЛИЗАВЕТА, 1 КУРС
«КОМПОЗИЦІЯ. СПОНУКА»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: САВЧЕНКО Т.В. КАНДИДАТ АРХІТЕКТУРИ, СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, МАКУХА О.В.. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, ЛУГОВА І.А. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ
ГУАШ, 2023
РУДЕНКО ДІАНА, 1 КУРС
«ОДЕСЬКІ ВОРОТА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПРОХОРЕЦ І.М. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
АКВАРЕЛЬНИЙ ПАПІР, ЗМІШАНА ТЕХНІКА, 2022
БИК АНАСТАСІЯ, 1 КУРС
«МУЗЕЙ УКРАЇНСЬКИХ СТАРОЖИТНОСТЕЙ ТАРНОВСЬКОГО ДО/ПІСЛЯ РУЙНУВАННЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
АКВАРЕЛЬ, 2023
ФЬОДОРОВА ПОЛІНА, 1 КУРС
«СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ СОБОР В ОДЕСІ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
ГРАФІКА, ЕТЮД «НЕ ВІДРИВАЮЧИ РУКИ», 2023
ХАМІД АТИЯ, 1 КУРС
«ОДЕСЬКИЙ ДВІР»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, МИХАЙЛЕНКО Е.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
АКВАРЕЛЬ, ЛАЙНЕРИ, 2023
АЛЕКСАНДРОВСЬКА АЛІНА, 1 КУРС
«КАЗКОВЕ МІСТО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, МИХАЙЛЕНКО Е.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ЛАЙНЕР, 2022
АЛЕКСЄЄНКО АВЕЛІНА, 1 КУРС
«БЕЗ НАЗВИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ БІЛОГОРОДСЬКА О.Є. ДОЦЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ОЛІВЕЦЬ, АКВАРЕЛЬ, ЛІНЕР, 2023
ІВАСЕНКО ОЛЕКСАНДРА, 1 КУРС
«ОДЕСЬКИЙ ДВОРИК»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ ПЕРЕПЕЛИЦЯ О.В. ДОЦЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, ЛАЙНЕ, ТЕХНІКА - ШТРИХУВАННЯ, 2023
ХАРЧЕНКО ЄЛИЗАВЕТА, 1 КУРС
«МІСТО В ПУСТЕЛІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПРОХОРЕЦ І.М. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
АКВАРЕЛЬНИЙ ПАПІР, ЗМІШАНА ТЕХНІКА, 2022
ХАРЧЕНКО ЄЛИЗАВЕТА, 1 КУРС
«ОДЕСЬКИЙ ДВОРИК»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПРОХОРЕЦ І.М. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР ДЛЯ КРЕСЛЕННЯ, ЧОРНИЙ ЛІНЕР, 2022
СИНІЦИНА АЛІНА, 1 КУРС
«ОДЕСЬКИЙ ДВОРИК»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, МИХАЙЛЕНКО Е.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ЗМІШАНА ТЕХНІКА (АКВАРЕЛЬ, ЛАЙНЕР), 2023
САПУНОВСЬКА СВІТЛАНА, 1 КУРС
«ІНТЕР'ЄР КІМНАТИ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: МІХОВА Л. М. СТ. ВИКЛАДАЧ, ПРОХОРЕЦ І.М. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2023
СМЄЛА ЄВГЕНІЯ, 1 КУРС
«СПОГАДИ ПРО ІТАЛІЮ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ДИЗАЙНУ ТА МИСТЕЦТВ
КЕРІВНИК ФОМЕНКО О.В. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ «АРХІТЕКТУРА»
АКВАРЕЛЬ, 2021
СІДЕНКО ІРИНА, 4 КУРС
«АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ГРИГОР’ЕВА В. Б. КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ЗАВІДУЮЧА КАФЕДРИ, СПОДЄНЮК С. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, НЕДОШИТКО О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, УРЕНЬОВА А. В. АСИСТЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, 2023
СІДЕНКО ІРИНА, 4 КУРС
«МІСЬКИЙ ПЕЙЗАЖ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ГРИГОР’ЕВА В. Б. КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ЗАВІДУЮЧА КАФЕДРИ, СПОДЄНЮК С. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, НЕДОШИТКО О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, УРЕНЬОВА А. В. АСИСТЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, 2023
КАЗЬМИНА ДАША, 4 КУРС
«МІСЬКИЙ ПЕЙЗАЖ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ГРИГОР’ЕВА В. Б. КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ЗАВІДУЮЧА КАФЕДРИ, СПОДЄНЮК С. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, НЕДОШИТКО О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, УРЕНЬОВА А. В. АСИСТЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, 2023
КАЗЬМИНА ДАША, 4 КУРС
«АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ГРИГОР’ЕВА В. Б. КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ЗАВІДУЮЧА КАФЕДРИ, СПОДЄНЮК С. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, НЕДОШИТКО О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, УРЕНЬОВА А. В. АСИСТЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ADOBE PHOTOSHOP, 2023
ДУКА ВАЛЕРІЯ, 4 КУРС
«ФАНТАСТИЧНЕ МІСТО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ГРИГОР’ЕВА В. Б. КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ЗАВІДУЮЧА КАФЕДРИ, СПОДЄНЮК С. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, НЕДОШИТКО О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, УРЕНЬОВА А. В. АСИСТЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, ТУШ, ОЛІВЕЦЬ, 2023
ДУКА ВАЛЕРІЯ, 4 КУРС
«МІСЬКИЙ ПЕЙЗАЖ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ГРИГОР’ЕВА В. Б. КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ЗАВІДУЮЧА КАФЕДРИ, СПОДЄНЮК С. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, НЕДОШИТКО О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, УРЕНЬОВА А. В. АСИСТЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПАПІР, АКВАРЕЛЬ, ТУШ, ПЕРО, 2023
БЄЛЯЄВА ГАННА, 4 КУРС
«МІСТО ОДЕСА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ГРИГОР’ЕВА В. Б. КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ЗАВІДУЮЧА КАФЕДРИ, СПОДЄНЮК С. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, НЕДОШИТКО О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, УРЕНЬОВА А. В. АСИСТЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ADOBE PHOTOSHOP, 2023
БЄЛЯЄВА ГАННА, 4 КУРС
«ФАНТАСТИЧНЕ МІСТО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ГРИГОР’ЕВА В. Б. КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ, ЗАВІДУЮЧА КАФЕДРИ, СПОДЄНЮК С. І. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, НЕДОШИТКО О. М. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ, УРЕНЬОВА А. В. АСИСТЕНТ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ADOBE PHOTOSHOP, 2023
ПЯНИДА ЮРІЙ БОРИСОВИЧ, СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ТА ДИЗАЙНУ
«ХАРКІВ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ О.М. БЕКЕТОВА
ПАПІР, ОЛІВЕЦЬ, 2022
МАКСИМЧУК ОЛЬГА, 1 КУРС
«НЕЗНАЧНА ЧАСТИНА ПРАВДИ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
КЕРІВНИК: ІДАК Ю.В. ПРОФ. КАФ. МБ., Д.АРХ.
НЕ ВІДРИВАЮЧИ РУКИ, 2023
ВИСОЦЬКА МАРІЯ, 2 КУРС
«ЄВАНГЕЛІСТСЬКА КІРХА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ЛЮБІМОВА О. Д. СТ. ВИКЛАДАЧ, КОРІНЬОК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ТУШ, АКВАРЕЛЬ, 2022
ВИСОЦЬКА МАРІЯ, 2 КУРС
«МІСТО В ГОРАХ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ЛЮБІМОВА О. Д. СТ. ВИКЛАДАЧ, КОРІНЬОК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ТУШ, АКВАРЕЛЬ, 2023
СЕМЕНОВА АНАСТАСІЯ, 2 КУРС
«КАЗКОВЕ ПЛАВАЮЧЕ МІСТО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ЛЮБІМОВА О. Д. СТ. ВИКЛАДАЧ, КОРІНЬОК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ТОНОВАНИЙ ПАПІР, ЗМІШАНА ТЕХНІКА, 2023
ПАРШИКОВ АРТЕМ, 2 КУРС
«ОДЕСЬКИЙ ДВОРИК»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: КАРПОВА С.М. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК, КУБРИШ Н.Р. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ МИСТЕЦТВОЗНАВСТВА, ПЕРЕПЕЛИЦЯ О.В. ДОЦЕНТ, КАНДИДАТ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ЛІНЕРИ , ФОРМАТ А3, 2022
ПАРШИКОВ АРТЕМ, 2 КУРС
«ВІДСТОРОНЕНА ПРОМИСЛОВІСТЬ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ЛЮБІМОВА О. Д. СТ. ВИКЛАДАЧ, КОРІНЬОК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПЕРО І ТУШ, ФОРМАТ А3, 2023
ОЛЯНЕНКО ДАР’Я, 2 КУРС
«КАЗКОВИЙ МОНАСТИР»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ЛЮБІМОВА О. Д. СТ. ВИКЛАДАЧ, КОРІНЬОК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
АКВАРЕЛЬ, ТУШ, 2023
КУШНІР ОЛЕКСАНДРА, 2 КУРС
«ДИВОВИЖНЕ МІСТО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ЛЮБІМОВА О. Д. СТ. ВИКЛАДАЧ, КОРІНЬОК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ЛАЙНЕР, АКВАРЕЛЬ, ГУАШ, 2023
ДУХІНА ВІКТОРІЯ, 2 КУРС
«ПОВІТРЯНА ГАВАНЬ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ЛЮБІМОВА О. Д. СТ. ВИКЛАДАЧ, КОРІНЬОК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ПЕРО І ТУШ, ФОРМАТ А2, 2023
БОРИСОВА БОГДАНА, 2 КУРС
«БУДІВЛІ-СТРИЖНІ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ЛЮБІМОВА О. Д. СТ. ВИКЛАДАЧ, КОРІНЬОК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ЛАЙНЕР, ВІДМИВКА АКВАРЕЛЛЮ, 2023
КІРОВА СОФІЯ, 2 КУРС
«МІСТО МАЙБУТНЬОГО»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ЛЮБІМОВА О. Д. СТ. ВИКЛАДАЧ, КОРІНЬОК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
МАРКЕРИ ТА ЛАЙНЕРИ, 2023
КОРЖОВА ВЕРОНІКА, 2 КУРС
«БУДИНОК ФАЛЬЦ-ФЕЙНА»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ЛЮБІМОВА О. Д. СТ. ВИКЛАДАЧ, КОРІНЬОК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ТУШ, БІЛИЙ ЛАЙНЕР, ГУАШ, ТОНОВАНИЙ ПАПІР, 2023
КОРЖОВА ВЕРОНІКА, 2 КУРС
«МІСТО ХМАРОЧОСІВ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ЛЮБІМОВА О. Д. СТ. ВИКЛАДАЧ, КОРІНЬОК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ТУШ, БІЛИЙ ЛАЙНЕР, ГУАШ, ТОНОВАНИЙ ПАПІР, 2023
ГЕРАСИМЧУК АНАСТАСІЯ, 2 КУРС
«МІСТО-ТУНЕЛЬ»
НОМІНАЦІЯ «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ЛЮБІМОВА О. Д. СТ. ВИКЛАДАЧ, КОРІНЬОК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ТОНОВАНИЙ ПАПІР, ЗМІШАНА ТЕХНІКА, 2023
ГЕРАСИМЧУК АНАСТАСІЯ, 2 КУРС
«ОДЕСЬКИЙ ДВОРИК»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ АРХІТЕКТУРНО-ХУДОЖНІЙ ІНСТИТУТ
КЕРІВНИК: ЛЮБІМОВА О. Д. СТ. ВИКЛАДАЧ, КОРІНЬОК В.В. СТ. ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ РИСУНКА, ЖИВОПИСУ ТА АРХІТЕКТУРНОЇ ГРАФІКИ
ТОНОВАНИЙ ПАПІР, ЗМІШАНА ТЕХНІКА, 2023
бЄЛЯЄВА ЕВЕЛІНА, 1 курс
«ІНТЕР’ЄР ЗА МОТИВАМИ РОБІТ Ендрю ВаєтА»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
бЄЛЯЄВА ЕВЕЛІНА, 1 курс
«АДМІНІСТРАТИВНА РАТУША МІСТА КАЛІШ У ПОЛЬЩІ»
Номінація «Рисунок/Етюд з натури»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ЦИФРОВА ГРАФІКА, 2022
БЄЛІНСЬКА ДАРИНА, 2 КУРС
«СПАСЬКА ЦЕРКВА У ПОЛТАВІ»
НОМІНАЦІЯ «РИСУНОК/ЕТЮД З НАТУРИ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА»
КЕРІВНИК: ОСТРОГЛЯД О.В. СТАРША ВИКЛАДАЧКА
АКВАРЕЛЬ, ГРИЗАЙЛЬ, 2022
БАШТОВА КАРИНА, 1 курс
«ДЗВІНИЦЯ»
Номінація «АРХІТЕКТУРНА ФАНТАЗІЯ»
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «пОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА імені Юрія Кондратюка»
Керівник: Острогляд О.В. старша викладачка КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА
ТУШ, ЛІНЕР, 2022