Проек „Твоят час“ - фаза 1

2017/ 2018

  1. Вокална група "Веселите гласчета" - Галина Арсова Димитрова
  2. Група "Аз мога" - Миглена Минчева Антонова
  3. Група "Българският език - лесен и интересен" - Надежда Аатонова- Тодорова
  4. Група "Мога да чета и пиша" - Милка Димитрова Стоянова
  5. Група „В света на думите“ - Силвия Иванова Стойчева
  6. Клуб "Have fun with English" - Жулиета Димитрова Михайлова
  7. Клуб "Волейбол" - Ивалина Великава Сотирова
  8. Клуб "Граматически калейдоскоп" - Катя Димова Писарова
  9. Клуб "Да научиш българския език за 4200 минути" - Цветанка Стефанова Ненова
  10. Клуб "Земята - позната и непозната" - Емилия Георгиева Михайлова
  11. Клуб "Компютърна анимация" - Златка Вълчева Милкова
  12. Клуб "Компютърно моделиране" - Златка Вълчева Милкова
  13. Клуб "Традиции и обичаи" - Татяна Добрева
  14. Клуб "Футбол" - Ивалина Великава Сотирова
  15. Клуб „Мagic stories“ - Анна Бояджиева

Проек „Твоят час“ - фаза 1

2016/ 2017

Анкетна карта Индивидуална карта

anketna_karta.pdf
individualna_karta.pdf
  1. Клуб "Млад пътешественик" - Валентина Маринова Маринова
  2. Вокална група "Веселите гласчета" - Галина Арсова Димитрова
  3. Клуб "Вестникарче" - Галина Илиева Петрова
  4. Клуб "Приятели на книгата" - Ганка Маринова Митева
  5. Група " Аз и английският език" - Елица Драгомирова Димитрова
  6. Работилница за експерименти - Емилия Георгиева Михайлова
  7. Клуб "Enjoy with English"- Жулиета Димитрова Михайлова
  8. Клуб "Have fun with English" - Жулиета Димитрова Михайлова
  9. Клуб "Парадни мажоретки" - Здравка Маринова Върбанова - Петрова
  10. Клуб "Компютърна анимация"- Златка Вълчева Милкова
  11. Клуб "Приложна математика" - Златка Вълчева Милкова
  12. Група "Мога да чета и пиша" - Ивелина Йорданова Иванова
  13. Група "В света на приказките" - Ирена Лазарова Георгиева
  14. Клуб "Граматически калейдоскоп" - Катя Димова Писарова
  15. Група "Българският език - лесен и интересен"- Кремена Петрова Савова
  16. Клуб "Земята - позната и непозната" - Кремена Петрова Савова
  17. Арт ателие "Сладурани" - Милка Димитрова Стоянова
  18. Група "Математика, здравей!" - Недялка Иванова Желязова
  19. Клуб "Футбол" - Радостин Мирославов Шишков
  20. Клуб "Да научиш българския език за 4200 минути" - Цветанка Стефанова Ненова