Czas wrócić na matę!

14 września wznowiliśmy stacjonarną działalność naszej szkoły, nie rezygnujemy jednak z zajęć online.

Na witrynie umieszczony został plan zajęć, cennik oraz regulamin korzystania z zajęć w warunkach stanu epidemicznego. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Na zajęcia stacjonarne przychodzą tylko osoby zapisane do danej grupy. Ze względu na prowadzenie również zajęć online, zmniejszona została liczba zajęć stacjonarnych. Osoby, które przekazały nam swoje preferencje dotyczące terminów zajęć, zostaną poinformowane do której grupy zostały zapisane. Aktualny plan można uznać za plan wstępny, ostateczna jego wersja wyklaruje się do końca września.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt, najlepiej telefoniczny – 500 450 759.

Dołożymy wszelkich starań, abyście czuli się u nas bezpiecznie. Do Was mamy prośbę o zachowanie dystansu, dezynfekcję rąk, przynoszenie własnych mat, pasków, klocków (niekoniecznie) i ręczników.

Czekamy z radością na spotkania z Wami. Bardzo nam ich brakowało!

W zajęciach online korzystamy z aplikacji ZOOM (do pobrania ze strony zoom.us).

Nowe osoby, które chciałyby dołączyć do zajęć zdalnych, proszone są o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, z podaniem swojego adresu e-mailowego. Na ten adres będziemy wysyłać linki do poszczególnych zajęć. Linki będą wysyłane każdorazowo w weekend na kolejny tydzień.

Opłaty za zajęcia realizować można przelewem na konto bankowe, których numery podane są tutaj.

DO ZOBACZENIA !