Підготовка дітей до навчання в школі – фундамент для майбутньої успішності. Це відповідальний період в житті не тільки дитини, але і кожного з батьків.

«Чи готова моя дитина до школи, до шкільного навчання?». До школи, яка перебуває в епоху реформувань та змін, яка вимагає від всіх учасників освітнього процесу трансформацію свідомості, зусиль, підходів до організації нового освітнього середовища - Нової української школи? Це головне питання, яке постає перед батьками 6-7-річних дітей.

08 червня 2021 року Ізяславським центром професійного розвитку педагогічних працівників за участі спеціалістів відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради, практичного психолога Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ліцей» ім. О. Кушнірука проведено Форум для батьків майбутніх першокласників, на якому розглянуто питання підготовки дитини до школи та її легкої адаптації до шкільного життя.

ФОТО


26 травня 2021 року в онлайн-режимі працівниками Ізяславського центру ПР ПП було проведено семінар для керівників закладів дошкільної освіти Ізяславської ОТГ на тему «Стратегія розвитку закладу дошкільної освіти ».

А також, директорам дитячих садків надано методичні рекомендації щодо «Складання річного плану роботи ЗДО» з врахуванням пріоритетних напрямків освітньої діяльності закладу.

ФОТО

24 травня 2021 року в онлайн-режимі відбувся вебінар для працівників психологічних служб закладів загальної середньої освіти Ізяславської ОТГ за темою «Про результати моніторингового дослідження з питань протидії насильству, булінгу в закладах освіти».

Працівники психологічної служби ознайомились з результатами дослідження, яке проводилося в лютому-березні 2021 року серед учнів 9-11 класів з питань протидії насильству булінгу в закладах освіти області. Зокрема, які проблеми виявлено у попередженні насильства, булінгу в освітньому середовищі та з чим вони пов’язані?Ознайомились з завданнями, які стоять перед фахівцями психологічної служби по даній проблемі. А також було розглянуто трудові функції та компетентності, якими має володіти практичний психолог згідно професійного стандарту «Практичний психолог закладу освіти».

ФОТО 1 ФОТО 2

З 19 по 26 квітня 2021 року за ініціативи КУ «Ізяславський центр професійного розвитку педагогічних працівників» проводилося анонімне опитування серед директорів, учителів та учнів щодо готовності здійснення дистанційного та змішаного навчання під час карантину.

Сподіваємося, що результати опитування допоможуть правильно визначити вектор руху професійного розвитку педагогічної спільноти.

Моніторинг 2021

Майбутнє кожної людини у її власних руках. Очевидним є те, що виховання соціально – відповідальних та освічених у фінансовій сфері дітей робить їх спроможними змінити власне життя та світ довкола на краще, тим самим збільшуючи шанси на успішне й щасливе майбутнє. Допомогти дітям усвідомити їх потенціал для того, щоб зробити світ кращим за допомогою освіти – ось основна місія міжнародного проекту «Афлатун».

05.05.2021 року в онлайн-режимі відбулося засідання школи передового педагогічного досвіду педагогів дошкілля Ізяславської ОТГ на тему «Впровадження у освітній процес парціальної програми соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку «Афлатот».

Актуальність даної програми в тому, що необхідність фінансового навчання постає все більш очевидною в останні роки. Незважаючи на те, що ми живемо у світі з швидко перемінними економічними умовами, діти і дорослі у всьому світі мають дуже низький рівень фінансової грамотності, школи і вчителі часто не мають можливостей для вирішення цієї проблеми. Внаслідок недостачі знань у сфері фінансів, діти та молодь часто стають жертвами соціально, екологічно та економічно нестійких моделей споживання.

Програма пояснює дітям основи бюджетування власних коштів, вчить бути ощадливими та приймати виважені рішення. Діти отримують рекомендації й навички як правильно розпорядитися своїми грошима, подолати складні фінансові й матеріальні обставини, у яких дехто з них та їхні родини перебувають, а також зможуть досягти добробуту в майбутньому.

ФОТО 1

ФОТО 2

Відбувся обласний семінар учителів трудового навчання

Згідно плану роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 21.04.2021 року в дистанційному режимі на базі Клубівського ліцею імені Героя України Олега Довгого Ізяславської ТГ відбувся семінар для голів методичних об’єднань вчителів трудового навчання області з питань формування ключових компетентностей в учнів 5-9 класів на уроках трудового навчання.

Директор ліцею Шелепнюк Роман Леонідович ознайомив учасників семінару з історією розвитку закладу освіти, а заступник директора Якубовська Наталія Олександрівна розповіла про організацію освітнього процесу у даному закладі.

Методист НМЦ професійного розвитку керівних і педагогічних працівників установ і закладів дошкільної і загальної середньої освіти ХОІППО Павич Ніна Миколаївна зосередила увагу учасників семінару на сучасних підходах до створення умов для формування ключових компетентностей в учнів 5-9 класів на уроках трудового навчання.

Досвідом роботи щодо формування ключових компетентностей в учнів 5-9 класів на уроках трудового навчання поділився вчитель трудового навчання Якубовський Іван Володимирович.

Під час обговорення колеги обмінялися досвідом, новими ідеями та планами на майбутнє щодо формування ключових компетентностей в учнів 5-9 класів на уроках трудового навчання.

ФОТО

У рамках співпраці КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ізяславської міської ради з Хмельницьким ОІППО та за участю завідувача НМЦ професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти ХОІППО Кошки О.А. 19 квітня 2021 року було проведено онлайн-семінар для професійної спільноти директорів ЗЗСО та їх заступників з питання «Стратегія розвитку закладу загальної середньої освіти».

Кошка Оксана Анатоліївна надала грунтовні роз’яснення щодо стратегічного бачення розвитку школи – Стратегії розвитку закладу загальної середньої освіти. Адже саме Стратегія розвитку дає можливість визначити напрями руху закладу освіти для досягнення основної мети – забезпечення якості освіти.

Учасники онлайн-семінару ще раз переконались, що завдання та відповідальність директора – це мотивація вчителів, підвищення їх професійного розвитку, удосконалення роботи закладу, покращення освітнього середовища, взаємодія із засновником тощо.Важливо, що кожен учасник віртуального спілкування зрозумів, що втілити в життя Стратегію розвитку закладу зможе справжній лідер, який поведе за собою колектив.

ФОТО 1 ФОТО 2 ФОТО 3

Методичні рекомендації щодо побудови Стратегії розвитку закладу загальної середньої освіти: шлях у вибраний пункт призначення

Стратегія

23 березня 2021 року освітяни Ізяславщини знову підвищували інформаційно-цифрову компетентність, яка є обов’язковою вимогою чинного професійного стандарту вчителя. Педагогічні працівники, які йдуть в ногу з часом, під керівництвом консультанта Ізяславського центру професійного розвитку педагогічних працівників Верцінської І.В. опрацьовували робочий інтерактивний аркуш Classkick. Адже Classkick – це безкоштовний додаток, який показує вчителям у режимі реального часу, що саме роблять учні та кому потрібна допомога, щоб вони могли надавати миттєвий зворотний зв'язок. Водночас учителі не тільки підвищували інформаційну грамотність, а й розглядали питання забезпечення якості освітньої діяльності, яке буде проводити ДСЯО.

ФОТО 1 ФОТО 2 ФОТО 3 ФОТО 4

Відповідно до листа ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти" від 12.03.2021 року № 22.1/10-581 "Про проведення онлайн опитування". У рамках науково-дослідної роботи за темою "Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного закладу України" та з метою оцінки наявної ситуації й маштабів прогалин у галузі кібербезпеки, проблем конфіденційності персональних даних на сайтах закладів освіти та їхніх партнерств. Просимо сприяти проведенню дослідження та розмістити на сайтах закладів ЗСО посилання щодо опитування респондентів, а саме:


- учителів, представників адміністрації ЗЗСО - https://docs.google.com/.../1JMug47hq9dDUZwxQ.../viewform...

- батьків чи осіб, які їх замінюють - https://docs.google.com/.../1AuAfpbR9xVff4kdH.../viewform...12 січня 2021 року МОН України затверджено Базовий компонент дошкільної освіти (нову редакцію).

23 та 24 лютого 2021 року на платформі Meet відбулася панельна дискусія, організована Ізяславський центром професійного розвитку педагогічних працівників. Педагогами дошкілля Ізяславської, Сахновецької та Плужненської ОТГ розглядались нові орієнтири Стандарту дошкільної освіти: його мету, умови та принципи реалізації, цінності дошкільної освіти, становлення компетентностей дитини в умовах закладу дошкільної освіти.

Дошкільна освіта є невід’ємним складником та першим рівнем у системі освіти – стартовою платформою особистісного розвитку дитини. Затверджений стандарт забезпечитьпідвищенняякостідошкільноїосвіти в Україні та приведення її до відповідності міжнародним стандартам. В основу документа покладено ідеї гуманістичної педагогіки, патріотичного та громадянського виховання та солідарноївідповідальностідержави, громади, родини, фахівців педагогічної освіти й інших професій, причетних до піклування, догляду та розвитку дітей дошкільного віку.

Всі матеріали дискусії можна переглянути за вказаними посиланнями.


БКДО - https://docs.google.com/presentation/d/1dF_eSc0hZiUtkRUHcpXgeUkCO1-jD9I5/edit#slide=id.p1

1 Освітній напрям «Особистість дитини» - https://docs.google.com/presentation/d/1f-e4Tjpg7_pXW0MnPOyVxY8yiZIWEoWs/edit#slide=id.p1

2 Освітній напрям – Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі https://docs.google.com/presentation/d/1epCfYeAUdu-xXv_plyeDuLFoFpvJ4u1k/edit#slide=id.p1

3 Освітній напрям «Дитина в природному довкіллі»-https://docs.google.com/presentation/d/1MKlrJMYHFWo1gKEYsM7m1jEp3ZQBbESB/edit#slide=id.p1

4 Освітній напрям « Гра дитини» -https://docs.google.com/presentation/d/1cjiUXNab1vh02xqb8zB3rrXYCji6qUnF/edit#slide=id.p1

5 Освітній напрям «Дитина в соціумі» -https://docs.google.com/presentation/d/1ATBhbn1t7bSd4Ph3cIf2x7gsZuIOLGeB/edit#slide=id.p1

6 Освітній напрям «Мовлення дитини»- https://docs.google.com/presentation/d/1osXwPlRJHjwrZpmVTAcfvX5wbbbvAoOv/edit#slide=id.p1

7Освітній напрям «Дитина в світі мистецтва»- https://docs.google.com/presentation/d/1mnLBHX52vuXZhZrFbu-VEV36KfzLT0rE/edit#slide=id.p7Вітаємо Бородька Ігоря Олександровича, вчителя трудового навчання Сахновецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ізяславського району, який зайняв ІІ місце в ІІ турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Трудове навчання».

Ми впевнені, що досвід участі в цьому конкурсі вас багато чому навчив. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

Головний вектор роботи ЦПРПП - диджиталізація освіти

Дистанційне навчання змушує учасників освітнього процесу розвивати інформаційно-комунікаційну компетентність. Оскільки під час дистанційного навчання важливо забезпечити зворотний зв'язок, то одним з варіантів є використання дошки Padlet. Саме опануванню цієї віртуальної стіни 10 лютого 2021 року на платформі GoogleMeet проводився онлайн-семінар з елементами тренінгу на тему «Використання онлайн-дошки Padlet під час освітнього процесу». Учасниками навчання були вчителі української мови та літератури, зарубіжної літератури, історії. Продовженням цього заходу буде організація роботи в групах на платформі GoogleMeet з використанням дошки Padlet.

Carousel imageCarousel image

Організація та проведення конкурсу «КОЛОСОК»

Інформуємо, що здійснено розсилку сертифікатів та подарунків Міжнародного природничого

інтерактивного конкурсу «КОЛОСОК-осінь 2020».


Також інформуємо, що «Колосок весна-2021» відбудеться 22 квітня 2021року. Даний конкурс

проводиться з метою пошуку і підтримки талановитих школярів та популяризації

природничих знань. До участі у конкурсі запрошуються учні 1-11 класів. Детальна

інформація про умови конкурсу розміщена на сайті www.kolosok.org.ua .


Нагадуємо, що конкурс проводиться на добровільних засадах.


Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс "Левеня"

МІЖНАРОДНИЙ ЕТАП МАТЕМАТИЧНОГО КОНКУРСУ "КЕНГУРУ"

Міжнародний етап проводиться для учнів 2 - 11 класів.

ЗАЯВКИ від навчальних закладів на участь у конкурсу приймаються до 18 лютого 2021 року листом на адресу регіонального організатора, або поштову адресу оргкомітету чи на електронну адресу kangaroo.konkurs@gmail.com.

Вітаємо переможців конкурсу професійної майстерності

«Учитель року-2021»

Номінація «Керівник закладу освіти»

ІІ місце – Карчевська Лариса Григорівна, директор Кунівської ЗОШ І-ІІІ ст.


Номінація «Українська мова та література»

І зона

І місце – Антончик Оксана Андріївна, учитель української мови та літератури Михлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце – Чорна Світлана Василівна, учитель української мови та літератури Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, гімназія»

ІІ зона

І місце – Шейдик Наталія Володимирівна, учитель української мови та літератури Теліжинецької ЗОШ І-ІІ ступенів

ІІ місце – Франкова Світлана Степанівна, учитель української мови та літератури Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце –Демчук Людмила Іванівна, учитель української мови та літератури Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Номінація «Математика»

І зона

І місце - Валентюк Аліна Вікторівна, учитель математики Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце - Вальчук Ярослава Леонідівна, учитель математики Клубівського ліцею

ІІІ місце - Яремчук Наталія Петрівна, учитель математики Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ зона

І місце - Красножон Катерина Володимирівна, учитель математики Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, гімназія»

ІІ місце - Дисяк Валентина Леонідівна, учитель математики Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце - Колоднюк Тетяна Василівна, учитель математики Васьковецької ЗОШ І-ІІ ст.

Номінація "Трудове навчання"

І місце - Бородько Ігор Олександрович, вчитель Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст.


Директор ЦПРПП Сугоняко Ж.В.


Проведення ІІ етапу олімпіади з математики 2020-2021 н.р.

14 листопада 2020 року в Ізяславському районі проводився ІІ етап олімпіади з математики.

У ІІ етапі олімпіади взяли участь 67 учнів. Олімпіада проводилась в очно-дистанційній формі.

Інформація

про підсумки проведення ІІ етапу ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

31 жовтня 2020 року в Ізяславському районі проводився районний етап конкурсу імені Тараса Шевченка.

У ІІ етапі конкурсу взяли участь 83 учні.

Більшість учасників справились із завданнями, виявили високий рівень знань та практичних навичок з української мови та літератури.

Переможцями ІІ етапу конкурсу стали 40 учнів з 4 міських шкіл та 11 сільських шкіл.

Призерів підготували педагогічні колективи Ізяславського НВК №2 (11), Ізяславського НВК №5 (6), Клубівського ліцею (4), Ізяславської ЗОШ №1 (3), Борисівського НВК (2), Михлянської ЗОШ (2), Радошівської ЗОШ (2), Новосільської ЗОШ (2), Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. №4 (2), Білівського НВК (1), Сахновецької ЗОШ (1), Михнівської ЗОШ (1), Мислятинської ЗОШ (1), Білогородської ЗОШ (1), Тернавського НВК (1).

За обсягом виконаних завдань призові місця посіли такі учні:

5 клас

І місце – Коротун Софія, учениця 5 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ліцей»

ІІ місце – Михайлюк Анастасія, учениця 5 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ліцей»

ІІ місце – Сопронюк Вікторія, учениця 5 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О.П.Онищука, гімназія»

ІІІ місце –Заверуха Анна, учениця 5 класу Клубівського ліцею

ІІІ місце – Камінська Луїза, учениця 5 класу Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

ІІІ місце – Радкевич Миколай, учень 5 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О.П.Онищука, гімназія»

ІІІ місце – Тарасюк Артем, учень 5 класу Тернавського НВК

6 клас

І місце – Закружецька Катерина, учениця 6 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ліцей»

ІІ місце – Самойлюк Вікторія, учениця 6 класу Клубівського ліцею

ІІ місце – Сабадишин Володимир, учень 6 класу Михлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Луцик Ілля, учень 6 класу Михнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Ярошенко Юлія, учениця 6 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ліцей»

ІІІ місце - Климчук Лаура, учениця 6 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О.П.Онищука, гімназія»

7 клас

І місце – Антончик Діана, учениця 7 класу Михлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце – Дзюба Міріам-Марія, учениця 7 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ліцей»

ІІ місце – Гончарук Олексій, учень 7 класу Радошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Каращук Марина, учениця 7 класу Білівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів/дитячий садок»

ІІІ місце – НикитюкДарія, учениця 7 класу Новосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Мазур Марія, учениця 7 класу Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Дідич Катерина, учениця 7 класу Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

8 клас

І місце – Якобчук Катерина, учениця 8 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ліцей»

ІІ місце – Погосян Каріна, учениця 8 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ліцей»

ІІ місце – Філіпчук Анастасія, учениця 8 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ліцей»

ІІ місце – Кондратюк ОЛександра, учениця 8 класу Новосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце – Моцеглов Дарина, учениця 8 класу Клубівського ліцею

ІІІ місце – Горкун Олена, учениця 8 класу Ізяславської ЗОШ І-ІІ ступенів №4

9 клас

І місце – Каспровіч Евеліна, учениця 9 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ліцей»

ІІ місце – Косовська Юлія, учениця 9класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ліцей»

ІІ місце –Франковська Анастасія, учениця 9 класу Ізяславської ЗОШ І-ІІ ступенів №4

ІІІ місце – Коломійчук Анна, учениця 9 класу Радошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Калінчук Альона, учениця 9класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, ліцей»

ІІІ місце –Яцейко Дарина, учениця 9 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О.П.Онищука, гімназія»

10 клас

І місце – Редколіс Анна, учениця 10 класу Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІ місце – Кукуріка Ілона, учениця 10 класу Клубівського ліцею

ІІІ місце – Кваснюк Вікторія, учениця 10 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О.П.Онищука, гімназія»

11 клас

І місце – Семенович Катерина, учениця 11 класу Борисівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів/дитячий садок»

ІІ місце – Ткачук Катерина, учениця 11 класу Борисівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів/дитячий садок»

ІІ місце – Савчук Марія, учениця 11 класу Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

ІІІ місце – Васів Богдан, учень 11 класу Білогородської ЗОШ І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Бернаткевич Діана, учениця 11 класу Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О.П.Онищука, гімназія»

Консультант Центру Ірина Верцінська


Проведення І районного етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Розвивальні програми»

НАКАЗ

Рекомендації щодо роботи сайту закладу освіти

Лист ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” від 04.06.2020р № 221/10-1154 “Про методичні рекомендації щодо організації роботи сайту закладу освіти (із фокусом на повагу прав людини в онлайновому просторі)”

Лист – https://hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2020/06/List_IMZO_04062020_1154.pdf

Додаток №1 (Методичні рекомендації щодо організації роботи сайту закладу освіти (із фокусом на повагу прав людини в онлайновому просторі)) – https://hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2020/06/Додаток-1-до-листа.pdf

Додаток №2 (Приклад згоди на розміщення персональних даних на сайті закладу освіти в мережі Інтернет) – https://hoippo.km.ua/wp-content/uploads/2020/06/Додаток-2_метод-реком.pdf

Методичні рекомендації ДНУ “”Інститут модернізації змісту освіти” та ГО “Центр кращого інтернету” – https://cutt.ly/0yXVvkJ

Майстер- клас

20 лютого 2020 року своєю професійною майстерністю по пошуково-дослідницькій діяльності з педагогами району ділилась вихователь Ізяславського ясла-садка №4 Юлія Кондратюк.

Колегам представлено ряд дослідів, які вони можуть демонструвати та проводити разом з дітьми в умовах закладу дошкільної освіти.

ФОТО

Семінар вихователів молодших груп закладів дошкільної освіти

20 лютого 2020 року на базі Ізяславськогоясла-садка №4 відбувся семінар вихователів молодших груп закладів дошкільної освіти району на тему «Формування мовленнєвої компетентності дітей засобами природи».

Вихователь ясла-садка Ірина Лавренчук розповіла своїм вихованцям про цікавий світ неживої природи.Малюки дізналися про маленькі таємниці різних камінців та власноруч створили частинку морського дна.

Керівник семінару Катерина Бовчалюк надала методичні рекомендації щодо формування та розвитку мовлення у дітей дошкільного віку.

ФОТО

Семінар вихователів старших груп закладів дошкільної освіти району на тему «Формування астрономічних уявлень у дошкільнят».

19 лютого 2020 року на базі ІзяславськогоНВК «ЗОШ І ст., ясла-садка №7»відбувся семінар вихователів старших груп закладів дошкільної освіти району на тему «Формування астрономічних уявлень у дошкільнят».

Таємниці космосу викликають цікавість не лише у дорослих, а і у дошкільнят. Цікаву подорож по космічному всесвіту здійснили вихованці старшої групи закладу зі своїм наставником – вихователем Наталією Захаревич.

Методистом райметодкабінету Оленою Антонюк та вихователем Ізяславського ясла-садка №4 Галиною Тележинськоюнадано колегам методичний супровід з формування компетентності дітей про космос.

ФОТО

Відрядження учнів закладів загальної середньої освіти району на обласний етап всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 н.р.

Наказ

Конкурс «Вчитель року -2020» визначив переможців районного етапу

Традиційний конкурс педагогічної майстерності – одна з найяскравіших подій в районі. Сьогодення вимагає від кожного вчителя відповідальності, відмови від шаблонних форм і методів роботи, уміння творчо будувати навчально-виховний процес. Головне – вчитель має бути творчою особистістю. І участь у конкурсі «Вчитель року» дає можливість, а точніше, шанс заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість, яка сміливо й впевнено йде на професійний ринг. Його переможці – безумовні «зірки». Конкурс, як прожектор, висвітлює «нові землі» й особистості. І щороку їх знання, вміння, творчість, наполегливість не залишаються непоміченими.

Усі – учасники, призери, і, тим паче, переможці – здобувають новий статус. Крок за кроком, сходинка за сходинкою найсильніші сміливо й впевнено йдуть до вершин професійного Олімпу. Перемога на кожному етапі– вагома й знаменна: педагог стає «обличчям» рідної школи, району, області.

06 грудня 2019 року, на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2, ліцей» проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020», в якому взяли участь 14 педпрацівників, що перемогли в І (заочному етапі ) конкурсу. Цьогоріч змагання відбулося у п’ятьох номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Початкова освіта», «Образотворче мистецтво» та «Хімія»

Учасники мали можливість взяти участь у таких конкурсних випробуваннях: представлення власного досвіду роботи, проведення майстер- класу, практична робота.

Конкурс був нелегким, вимагав багато зусиль, уміння й натхнення. Та ще важче було членам журі визначити кращих із кращих. Бо для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це насамперед, покликання і невтомна праця, що не може звершитись в якійсь єдиній миті чи дні. За рішенням журі переможцями стали:

в номінації «Зарубіжна література»:

диплом І ступеня- вчитель зарубіжної літератури Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст. Хороша Н.П.;

диплом ІІ ступеня- вчитель зарубіжної літератури Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст. Власюк Т.П.

диплом ІІІ ступеня- вчитель зарубіжної літератури Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст. Фещук Н.В.;

в номінації «Історія»:

диплом І ступеня- вчитель історії Кунівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ярмоленко Т.А..;

диплом ІІ ступеня- вчитель історії Клубівського ліцею ім.О.Довгого Завальська Л.І.;

диплом ІІІ ступеня- вчитель історії Ріпківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. д/с» Шевчук О.В.

в номінація «Початкова освіта»:

диплом І ступеня- вчитель початкових класів Ріпківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. д/с» Гуменюк О.М.

диплом ІІ ступеня- Ізяславського НВК «ЗОШ І ст. я/с. № 6» Радкевич О.В..;

диплом ІІІ ступенів- вчитель початкових класів Мокрецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. д/с» Грищук Л.Ф.

в номінація «Образотворче мистецтво»:

диплом ІІ ступеня- вчитель образотворчого мистецтваХристівської ЗОШ І-ІІІ ст. Паламарчук Т.А;

диплом ІІІ ступеня- вчитель образотворчого мистецтва Кунівської ЗОШ І-ІІІ ст. Карпенко О.С.

в номінація «Хімія»:

диплом І ступеня вчитель хімії Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст. Філюк Г.П.;

диплом ІІ ступеня- вчитель хімії Васьковецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. д/с» Кравченко О.Л.

диплом ІІ ступеня -вчитель хімії Новосільської ЗОШ І-ІІІ ст. Шрейдер М .О.

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року- 2020» та бажаємо їм гідно представити освіту Ізяславщини на обласному етапі конкурсу!

Румянцева О.В.- завідуюча Ізяславським райметодкабінетом

Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно-розвиткові програми»

Протокол 1

Протокол 2


Інформація

про підсумки проведення ІІ етапу ХХ мовного конкурсу

імені Петра Яцика в Ізяславському районі

09 листопада 2019 року в Ізяславському районі проводився ІІ етап ХХ мовного конкурсу імені Петра Яцика.

У ІІ етапі Конкурсу взяли участь 178 учнів.

Більшість учасників справилися із завданнями, виявили високий рівень знань та практичних навичок з української мови та літератури.

Переможцями ІІ етапу Конкурсу стали 52 учні з 12 сільських і 6 міських шкіл.

Призерів підготували педагогічні колективи Ізяславського НВК №5(6), №2(12), Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1(1), Плужненського НВК(7), Клубівської (2), Сахновецької (1), Михлянської (1), Радошівської (4), Білогородської (4), Мислятинської (1), Михнівської (1), Новосільської (2) ЗОШ І-ІІІ ст., Білівського (1), Борисівського НВК (2), Теліжинецької (1), Ізяславської №4 (1) ЗОШ І-ІІ ст., Васьковецького НВК (2), Ізяславського НВК №7 (1), Ізяславського НВК №6 (1).

Переможцями ІІ етапу Конкурсу

Протоколи

Працівники відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської РДА долучилися до проведення Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Фото

Вчитель року - 2020

Наказ

Курси НУШ

Закінчилося навчання вчителів 3-х класів за Типовою освітньою програмою Нової української школи.

Під час навчання панували творча атмосфера, гарний настрій, креативність, практична діяльність, чудові години спілкування.

ФОТО

Семінар вихователів

17 жовтня 2019 року на базі Білогородського ясла-садка відбувся семінар вихователів закладів дошкільної освіти району на тему «Інтелектуальні ігри в розумовому розвитку дітей».

Досвідом роботи з колегами ділилась вихователь закладу Ліщук Т.М.

Керівник семінару Громюк В.М. надала методичні рекомендації щодо даного питання.

ФОТО

Семінар вихователів

24 вересні 2019 року на базі Білогородського ясла-садка відбувся семінар вихователів старших груп закладів дошкільної освіти району на тему «Створення артбуку – книжки власноруч».

Досвідом роботи з колегами ділилась вихователь закладу Гринчук Г.В.

Керівник семінару Антонюк О.Д. відмітила роль книги в у формуванні компетентностей дитини старшого дошкільного віку.

ФОТО

Проведення шкільного та районного етапів ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

НАКАЗ

Проведення шкільного та районного етапів Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

НАКАЗ

Про проведення шкільного та районного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів у 2019-2020 н.р.

Наказ

Заявка

Графік та місце проведення

Проведення І районного етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних

психологів «Нові технології у новій школі»

Наказ

Вшанували обдаровану та талановиту учнівську молодь Ізяславщини

03 червня, в Ізяславському районному будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбувся щорічний фестиваль обдарованої та талановитої учнівської молоді Ізяславщини «Зоряний Олімп» - свято таланту, інтелекту, індивідуальності, цілеспрямованості та наполегливості. Адже талановиті та обдаровані діти – це золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету в світі. Даний захід у черговий раз підтвердив, що нам таки є ким пишатись.

Організатори заходу максимально забезпечили гостинну та святкову атмосферу учасникам і гостям.

На свято також завітали: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ростислав Конончук, Ізяславський міський голова Валентика Корнійчук, заступник голови райкому профспілки працівників освіти Тетяна Лех. У своїх виступах, гості заходу, зазначили: «Ми пишаємось, що маємо талановиту молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту». Крім того посадовці висловили подяку талановитій учнівській молоді та їхнім наставникам за здобуті перемоги та побажали нових вершин і перемог, успіхів, натхнення, творчих здобутків. Вони також запевнили про продовження роботи із створення відповідних умов для розвитку і саморозвитку особистості, реалізації інтелектуального потенціалу, фізичного і духовного розвитку, життєвого самовизначення, відчуття успіху, впевненості у власних творчих силах.

Особливо зворушливим був виступ цьогорічної випускниці Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» Семьонової Поліни - переможниці обласного етапу Всеукраїнських олімпіад з математики, фізики, переможця обласного етапу конкурсу-захисту МАН у секції «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми».

Переможців олімпіад, конкурсів та спортивних змагань отримали грамоти, дипломи, подяки загальноукраїнського, обласного та районного рівнів, за свої досягнення протягом 2018/2019 навчального року.

Святковим вітанням для гостей і учасників фестивалю стали виступи кращих учнівських художніх і мистецьких колективів та окремих виконавців Ізяславського району.

Свято є унікальним, адже охоплює всі заклади середньої освіти району і талановитих та обдарованих дітей, які відзначились у всіх можливих сферах – спорті, творчості, навчанні. Для підростаючого покоління це заохочення до подальших успіхів, а також мотивація і надалі проявляти себе та досягати кращих результатів, зазначають організатори.

ФОТОКОЛАЖ

Навчання вчителів початкових класів для роботи в умовах

Нової української школи

Концепція Нової української школи передбачає нові підходи до навчання, які ґрунтуються на засадах педагогіки партнерства, співпраці між учнями та вчителями, відхід від авторитарної моделі комунікації, що вимагає переосмислення ролі як педагога, так і учня.

Для розв’язання таких задач з 18 травня 2019 року розпочалось навчання щодо підготовки вчителів початкових класів для роботи в умовах Нової української школи. Це один із обов’язкових етапів підвищення кваліфікації за очно-дистанційною формою навчання.

Сесія І

Сесія ІІ

Cесія ІІІ

Засідання педагогів дошкільної освіти

17 квітня 2019 року на базі Радошівського дитячого садка відбулося засідання педагогів дошкільної освіти району по впровадженню програми та методичного комплекту для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

Вихователь Миронюк В.Г. поділилась з колегами власними напрацюваннями по організації інформаційного дня за темою «Мрії та бажання» ( підтема «Веселі забаганки»).Спільно обговорювалось питання організації розвивального ігрового середовища групи, майданчика, території закладу.

Тренером–експертом Антонюк О.Д. надано методичні рекомендації щодо ведення документації: Книги вихователя, Книги дошкільника, Альбому для малювання.

ФОТО

Семінар-практикум для практичних психологів

09.04.2019 р. відбувся семінар-практикум «Робота практичного психолога з дітьми з особливими потребами». Практичні психологи мали змогу розглянути основні поняття: інклюзивна освіта, діти з особливими освітніми потребами. Опрацювали прийоми роботи з дітьми з порушеннями слуху, мовлення, інтелектуальними порушеннями в умовах загальноосвітнього навчального закладу.

ФОТО

Практичний семінар вихователів закладів дошкільної освіти району «Формування навичок практичного життя під час засвоєння сенсорних еталонів»

10 квітня 2019 року на базі Михлянського закладу дошкільної освіти відбувся практичний семінар вихователів закладів дошкільної освіти району за темою «Формування навичок практичного життя під час засвоєння сенсорних еталонів».

Вихователь Михлянського ЗДО Павлусик Вікторія Вікторівна практично показала як діти з молодшого дошкільного віку вчаться розчленовано сприймати предмети, їх властивості і відношення, співвідносити їх з засвоєними сенсорними еталонами.

Керівник семінару Антонюк О.Д. розкрила психологічні основи сенсорного розвитку дошкільників, етапи розвитку у них сенсорних еталонів. Директором Михлянського ЗДО Чумак Н.М. проведено діагностування для педагогів по даній темі. Вихователям надана можливість практично обстежити предмет різносторонньо.

ФОТО

Майстер-клас «Бережемо здоров’я разом»

22 березня 2019 року на базі Ізяславького НВК №3 відбувся майстер-клас Онищук Тетяни Степанівни для молодих вихователів групи продовженого дня «Бережемо здоров’я разом».

Молоді фахівці групи продовженого дня мали можливість почерпнути багато корисної інформації з уроку основи здоров`я в 2 класі та практичної частини семінару з виготовлення лепбуку «Підростаймо здоровими».

ФОТО

Школа молодого вихователя

13 березня 2019 року на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І ступеня, ясла-садок №7» відбулося районне засідання «Школи молодого вихователя».

Педагогами розглянуто питання формування мовленнєвої компетентності дошкільнят засобам природи під час навчальної та інших видів діяльності.

За даною темою керівником «Школи молодого вихователя» Кальніцькою І.Б. та методистом РМК Антонюк О.Д. надано методичні рекомендації згідно вимог Базового компоненту дошкільної освіти та програми розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».

Інтегрований підхід до здійснення даного напрямку роботи продемонстровано молодим вихователем Ізяславського НВК «ЗОШ І ступеня, ясла-садок №7» Ващук Ольгою Михайлівною.

Фото

Постійно діючий семінар вчителів початкових класів

5 березня 2019 року на базі Ріпківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – д/с» відбувся семінар вчителів початкових класів Ізяславського округу «Нова українська школа: виклики сьогодення, реалії впровадження, перспективи…».

ФОТО

Семінар вчителів англійської мови

01 березня 2019 року на базі Ізяславського НВК №2 відбувся семінар вчителів англійської мови на тему «Використання LEGO на уроках англійської мови в початкових класах».

Показові уроки, проведені на високому методичному рівні вчителями Карпіною О. В. та Продун Т. В., підтвердили, що використання конструкторів LEGO сприяють розвитку мовлення, спритності, інтелекту, уяви та творчих задатків, співробітництва з партнером.

Фото

Педагогічна майстерня вчителя зарубіжної літератури

«Легко! Зручно! Ефективно!» - саме під таким гаслом проходила педагогічна майстерня вчителя зарубіжної літератури Борисівського НВК Лисак Наталії Володимирівни. Лисак Н. В. завжди знаходиться у постійному творчому пошуку та працює над продуктивним вирішенням проблеми уроку. Під час заходу вчителі-словесники під майстерним керівництвом Наталії Володимирівни та її вихованців освоювали такі нові сучасні методики, як кроссенс, скрайбінг, пантбук, ФБ-профіль, хмару тегів, скрапбук, діаманту.

Проведений захід ще раз засвідчив високий рівень професіоналізму вищезгаданого вчителя та педагогічну майстерність.

Фото

Семінар музичних керівників закладів дошкільної освіти

14 лютого 2019 року відбувся семінар музичних керівників закладів дошкільної освіти на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ст. ясла-садок №7» за темою «Розвиток музично-ритмічних рухів старших дошкільників»

Задатки хореографічних здібностей дітей формуються з раннього дитинства. Під вмілим керівництвом музичних керівників закладів дошкільної освіти у дітей розвиваються вміння відчувати ритм музичного твору, його темп та відповідно рухатись під певну мелодію. Колега Гриновецька В.І. ділилась досвідом роботи по розвитку музично-ритмічних рухів старших дошкільників. Використовуючи методику Карла Орфа, діти із захопленням відтворювали вивчені рухи та грали на незвичайних інструментах. Участь дорослих у музичному виступі створила у дошкільнят радісний емоційний настрій.

Керівником семінару Хомицькою М. А. та методистом районного методкабінету Антонюк О.Д. надано методичні рекомендації щодо формування музичної компетентності дошкільнят.

Фото

Семінар вихователів старших дошкільних груп закладів дошкільної освіти району

Права освіти дошкільнят – один із основних напрямків освітньої роботи закладу дошкільної освіти, яка передбачає ознайомлення юних громадян з конкретними і зрозумілими їм правами.

Дошкільний заклад:

- Допомагає дитині зрозуміти і осмислити свої елементарні права;

- Формує почуття самоповаги, поваги до власних прав і прав інших людей;

- Розвиває прагнення дитини реалізовувати свої права, не порушуючи прав оточуючих його людей.

07 лютого 2019 року з вихователями старших дошкільних груп закладів дошкільної освіти району ділилась досвідом роботи вихователь Ізяславського ясла-садка №4 Токарчук Зоя Федорівна.

Керівник семінару Правдзінська І.В. надала учасникам семінару методичні рекомендації, щодо основних напрямків роботи за темою «Формування основ правової освіти дошкільнят».

Методист РМК Антонюк О.Д. акцентувала увагу колег на завданнях правового та морально-етичного виховання дітей дошкільного віку, на тісну співпрацю закладу та батьків по даному питанню.

Діти з’ясували основні засади щасливого дитинства. Визначили роль фінансів для задоволення потреб людини.

Фото

Внесення змін до наказу відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації від 02.01.2019 № 04-н

«Про відрядження учнів закладів загальної середньої освіти району на обласний етап всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н.р.»

Про внесення змін до наказу відділу освіти, молоді та спорту

Ізяславської районної державної адміністрації від 27.12.2018 № 246-н

«Про відрядження учнів закладів загальної середньої освіти району на обласний етап всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н.р.»

Наказ

Конкурс «Вчитель року -2019» визначив переможців районного етапу

Традиційний конкурс педагогічної майстерності – одна з найяскравіших подій в районі. Сьогодення вимагає від кожного вчителя відповідальності, відмови від шаблонних форм і методів роботи, уміння творчо будувати навчально-виховний процес. Головне – вчитель має бути творчою особистістю. І участь у конкурсі «Вчитель року» дає можливість, а точніше, шанс заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість, яка сміливо й впевнено йде на професійний ринг. Його переможці – безумовні «зірки». Конкурс, як прожектор, висвітлює «нові землі» й особистості. І щороку їх знання, вміння, творчість, наполегливість не залишаються непоміченими.

Усі – учасники, призери, і, тим паче, переможці – здобувають новий статус. Крок за кроком, сходинка за сходинкою найсильніші сміливо й впевнено йдуть до вершин професійного Олімпу. Перемога на кожному етапі– вагома й знаменна: педагог стає «обличчям» рідної школи, району, області.

18 грудня 2018року, на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІст.№ 5, гімназія» проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019», в якому взяли участь 10 педпрацівників, що перемогли в І (заочному етапі ) конкурсу. Цьогоріч змагання відбулося у трьох номінаціях: «Основи здоров’я», «Географія» та «Захист Вітчизни».

Учасники мали можливість взяти участь у таких конкурсних випробуваннях: представлення власного досвіду роботи, тестування з фахової майстерності, практична робота, навчальний проект.

Конкурс був нелегким, вимагав багато зусиль, уміння й натхнення. Та ще важче було членам журі визначити кращих із кращих. Бо для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це насамперед, покликання і невтомна праця, що не може звершитись в якійсь єдиній миті чи дні. За рішенням журі переможцями стали:

в номінації «Географія»:

диплом І ступеня- вчитель географії Радошівської ЗОШ І-ІІІст. Личик А.Л.;

- диплом ІІ ступеня- вчитель географії Христівської ЗОШ І-ІІІст. Паламарчук Т.А.;

- диплом ІІІступеня- вчитель географії Поліської ЗОШ І-ІІст.- Кичата О.М.

в номінації «Основи здоров’я»:

-диплом І ступеня- вчитель основ здоров’я Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІст.№ 2, ліцей» ім..О.Кушнірука - Рум’янцева І.В

- диплом ІІ ступеня- вчитель основ здоров’я Кунівської ЗОШ І-ІІІст. Карчевська О.Ф.;

- диплом ІІІступеня- вчитель основ здоров’я Радошівської ЗОШ І-ІІІст. Янчук Я.С.

в номінація «Захист Вітчизни»:

-диплом І ступеня- вчитель захисту Вітчизни Сахновецької ЗОШ І-ІІІст.Бородько І.О.;

- диплом ІІ ступеня- вчитель захисту Вітчизни Михнівської ЗОШ І-ІІІст.- Бондарук С.В.;

- диплом ІІІступенів- вчитель захисту Вітчизни Новосільської ЗОШ І-ІІІст.- Спеціальний М.М.;

- диплом ІІІступенів- вчитель захисту Вітчизни Христівської ЗОШ І-ІІІст.- Камінський В.М.

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року- 2019» та бажаємо їм гідно представити освіту Ізяславщини на обласному етапі конкурсу!

Румянцева О.В.- завідуюча Ізяславським райметодкабінетом

Фото

Проведення районного етапу конкурсу «Вчитель року - 2019»

Наказ

Семінар іноземної мови

У рамках реалізації концепції Нової української школи на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І ст.-дитячий ясла\садок №6» відбувся семінар-практикум для вчителів, які викладають іноземну мову в 1 класі.

Вчитель цього закладу Буджерак Оксана Миколаївна на високому методичному рівні під час показового уроку «Мої відчуття» продемонструвала ефективні засоби навчання, показала, як можна уроки перетворити у цікаву гру.

Окрім того, на семінар було запрошено практичного психолога Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Замойську Галину Миколаївну, яка провела з учасниками семінару психологічний тренінг на тему «Формування мотиваційно-психолоічної готовності до впровадження НУШ крізь призму підвищення згуртованості колективу». Завдяки високому науково-методичному рівню практичного психолога семінар пройшов успішно.

Фотогалерея

Патріотичне свято «Неоголошена війна»

З метою виховання в учнів ідеалів свободи та демократії, збереження та донесення до підростаючого покоління інформації про події ХХІ століття, виховання патріотизму 21 листопада 2018 року в філії Мокрецький НВК було проведено патріотичне свято «Неоголошена війна» до Дня Гідності та Свободи. Під час заходу було згадано події Майдану і вшанування пам’яті загиблих в ті дні. Школярі декламували вірші очевидців Майдану та створили короткометражний відеоролик. Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Сучасні школярі також готові стати на захист своєї Батьківщини і показати, що ми – патріоти неньки України, бо ми – її діти!

Голова учнівського самоврядування

учениця 7 класу Бродська Аліна

Відеоролик https://www.youtube.com/watch?v=Gp1k9nSqjl0

Педагогічна майстерні вчителя історії

Чинні нормативні освітні документи визначають ключовим для розвитку української освіти ідею компетентнісного підходу. Це зумовлено потребою відповісти на виклики сьогодення, де ключовим умінням стає здатність і готовність діяти залежно від поставлених завдань. Досвідом роботи з реалізації компетентісних завдань на уроках історії під час засідання педагогічної майстерні 21 листопада 2018 року ділилась вчитель Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст. Літвінчук Наталія Борисівна. Показовий урок у 6 класі на тему «Природно-географічні умови Балканського півострова» відзначався високим рівнем викладання, продуктивністю, використанням різноманітного методичного інструментарію. Під час проведення майстер-класу вчитель Літвінчук Н.Б. також показала високий рівень професійної майстерності.

ФОТО

Скрайбінг: яскраве подання навчального матеріалу

Як зацікавити учнів своїм предметом чи новою темою? Яким повинен бути урок сьогодні й завтра? Що допоможе педагогові-словесникові покращити ефективність процесу навчання?

Досвідом роботи з питання «Скрайбінг: яскраве подання навчального матеріалу» ділився вчитель зарубіжної літератури М’якотівської ЗОШ І-ІІІ ст. Романський Володимир Борисович. 20 листопада 2018 року під його керівництвом було проведено засідання педагогічної майстерні, під час якого вчитель провів показовий урок на тему «О.С.Пушкін. Провідні мотиви його лірики». Окрім того, вчителі також створювали образи-символи до творчості О.С. Пушкіна. Кожен учасник заняття підкреслив необхідність використання такого прийому на уроках літератури, оскільки скрайбінг розвиває креативність, асоціативну пам'ять, творчі здібності учнів.

Фото

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. З метою пропагування грамотності, виховання високої мовної культури працівники відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської РДА також долучились до написання диктанту національної єдності, який проводився Українським радіо.

Фото

Навчання вчителів НУШ

Для вчителів початкової ланки, що навчатимуть першокласників Нової української школи, 13 та 20 жовтня 2018 року на Ізяславщині проведено І очну сесію.

Педагоги в цікавій та змістовній формі тренінгових занять опрацювали виклики, що стоять перед початковою школою, компоненти концепції Нової української школи, нові професійні ролі і завдання, що стоять перед вчителями в контексті реформених змін.

ФОТО

Проведення шкільного та районного етапів ХІХ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

Наказ

Конкурс Бобер-2018

Конкурс відбудеться 11-13 листопада 2018 року (сайт http://bober.net.ua)

До участі запрошуються учні 2-11-х класів. Просимо шкільних координаторів подавати заявки та відскановані копії квитанцій про оплату своїм регіональним координаторам та на електронну адресу оргкомітету

( bebras.ukr@gmail.com ) до 1 листопада.

Семінар керівників закладів дошкільної освіти

18 жовтня 2018 року відбувся семінар керівників закладів дошкільної освіти на базі Ізяславського ясла-садка №4 за темою «Формування художньо-естетичної компетентності дошкільнят на основі Самчиківського розпису».

Учасники семінару мали змогу поринути у світ зародження розпису, познайомились з його характерними елементами та кольоровою гамою. Практична робота керівників з розписом створила емоційне їх піднесення та захват.

Фотогалерея

Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру” у 2018 – 2019 н.р.

Відповідно до повноважень, делегованих Міжнародною асоціацією “KANGOUROU SANS FRONTIERES” («Кенгуру без кордонів»), що працює під егідою ЮНЕСКО, та на виконання наказу МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.2012 року "Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"" та Листа МОН № 22.1/10-2045 від 20.06.2018 року конкурс проводиться в Україні Львівським фізико-математичним ліцеєм-інтернатом при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.

Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися у координатора конкурсу в своєму навчальному закладі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися конкурс.

Координатор заповнює заявку на участь у конкурсі та надсилає її на адресу регіонального організатора або на адресу Центрального оргкомітету разом не пізніше 10 листопада 2018 року для участі у Першиму етапі.

Лист щодо врегулювань деяких питань, пов’язаних з організацією та проведенням Всеукраїнського та Міжнародного етапів математичного конкурсу «Кенгуру» в Україні у 2018/19 навчальному році.

Львівське відділення Укрексімбанку Р/р 26001000026712 МФО 322313, код 22360064 (з поміткою “Благочинні пожертви”)

Отримувач — Благодійний фонд “Ліцей”

Проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів та мовно-літературних конкурсів у 2018-2019 н.р.

Графік та місце проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та мовно-літературних конкурсів у 2018-2019 н.р.

Наказ "Про проведення шкільного та районного етапів IХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка"

Наказ "Про проведення шкільного та районного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 н.р."

Створення міжшкільних факультативів.

Наказ

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської райдержадміністрації подає графік та місце проведення районних методичних об’єднань вчителів – предметників

21.08.2018р. Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІст. № 5, гімназія» на 10.00

- РМО вчителів української мови та літератури;

- РМО вчителів біології, хімії;

- РМО вчителів математики;

21.08.2018р. Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІст. № 2, ліцей » на 10.00:

- РМО вчителів початкових класів та вихователів ГПД

21.08.2018р. Ізяславська ДЮСШ на 10.00:

- РМО вчителів фізичної культури та захисту Вітчизни

21.08.2018р. Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІст. № 5, гімназія» на 12.00

- РМО вчителів іноземної мови

- РМО вчителів фізики;

- РМО вчителів основ здоров’я.

22.08.2018р. Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІст. № 5, гімназія» на 10.00

- РМО вчителів географії та економіки;

- РМО вчителів зарубіжної літератури та російської мови;

- РМО вчителів інформатики;

- РМО вчителів художньо - естетичного циклу

22.08.2018р. Ізяславський ДНЗ № 1 на 10.00:

- вихователів дошкільних груп НВК

22.08.2018р. Ізяславський Будинок творчості дітей та юнацтва

на 10.00:

- РМО керівників шкільних об'єднань класних керівників

22.08.2018р. Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІст. № 5, гімназія» на 12.00

- РМО вчителів історії та правознавства;

- РМО вчителів трудового навчання

07.09.2018р.Ізяславська ЗОШ І-ІІІст.№ 1 на 10.00:

- РМО практичних психологів;


1. Методичний порадник КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»: організація та зміст освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році

2. Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Джерело: https://www.schoollife.org.ua/lyst-ministerstva-osvity-i-nauky-ukrayiny-vid-03-07-2018-r-1-9-415-shhodo-vyvchennya-u-zakladah-zagalnoyi-serednoyi-osvity-navchalnyh-predmetiv-u-2018-2019-navchalnomu-rotsi/

Курси для вчителів англійської мови

Три дні поспіль з 7 по 9 червня в Ізяславському НВК №2 проходили курси для вчителів англійської мови, що навчатимуть першокласників у 2018-2019 н.р.

Підвищення кваліфікації проходило за п’ятьма обов’язковими очними модулями навчання, а саме: розуміння учнів, сприяння розвитку вмінь 21-го століття, планування уроків по-новому, організація уроку, інклюзивне навчання.

Заняття проводили досвідчені тренери проектів Британської ради Драганчук Тетяна та Сікачова Марія. Кожен день був наповнений новими теоретичними поняттями та цікавими практичними ідеями. Всі заняття проходили у творчій співпраці та дружній атмосфері.

ФОТО

Навчання вчителів НУШ

Для вчителів початкової ланки, що навчатимуть першокласників Нової української школи, 4-8 червня 2018 року проведено ІІІ очну сесію.

Педагоги отримали нові знання, поділилися своїми ідеями з колегами, готові до змін в початковій ланці.

ФОТО

До 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

Василь Олександрович Сухомлинський

(28 вересня 1918, с. Омельник (нині Онуфріївський район Кіровоградської області) — †2 вересня 1970) — український радянський педагог, публіцист, письменник, поет.

Народився Василь Сухомлинський 28 вересня 1918 року в селі Василівці Василівської волості Олександрійського повіту Херсонської губернії (тепер Онуфріївський район Кіровоградської області) в бідній селянській сім’ї. Тут минули його дитинство й юність. Як і решта селянських дітей, він вчився в рідному селі у школі і в 1933 році закінчив семирічку. Влітку 1933 року мати провела молодшого сина Василя до Кременчука. Спочатку Василь Сухомлинський подався в медичний технікум, але незабаром пішов звідти, поступив на робочий факультет, достроково закінчив його і був прийнятий до педагогічного інституту. З 1935 р. починається педагогічний шлях В. О. Сухомлинського.

В 17 років він став вчителем заочної школи недалеко від рідного села. Перевівся до Полтавського педагогічного інституту заочником і закінчив його в 1938 році. Закінчивши інститут, Сухомлинський повертається в рідні місця і працює викладачем української мови і літератури в Онуфріївській середній школі. У 1941 році, під час Другої світової війни, добровольцем йде на фронт. У січні 1942 року молодший політрук Сухомлинський був важко поранений, захищаючи Москву у битві під Ржевом. Осколок снаряду залишився в його грудях назавжди. Після довгого лікування у шпиталі селища Ува, що в Удмуртії, він просився на фронт, проте комісія не могла визнати його навіть умовно здоровим для військової служби. У червні 1942 року його призначили директором сільської середньої школи, де він пропрацював до березня 1944 року. 9 лютого 1943 року подав заяву про вступ до ВКП(б)[1]. Як тільки рідні місця були звільнені, він повернувся на Батьківщину і став завідувачем районного відділу народної освіти. Проте вже в 1947 році Сухомлинський просився назад до школи. В 1948 році Васи́ль Олекса́ндрович стає директором Павлиської середньої школи і беззмінно працює протягом 23 років до кінця своїх днів. В 1948 році це була звичайна, пересічна школа, до того ж ще і майже зруйнована за роки війни, відомою її зробив Сухомлинський. Педагог, як і філософ, потребує десятиріччя, щоб сформулювати свої світоглядні принципи, скласти педагогічні переконання. Багато років пішли на це і в Сухомлинського.

Ці 23 роки стали найпліднішим періодом його науково — практичної та літературно — публіцистичної діяльності. Звичайну сільську школу він перетворив у справжню педагогічну лабораторію, де видобував скарби педагогічної мудрості. У 1955 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Директор школи — керівник навчально — виховного процесу». З 1957 р. — член-кореспондент Академії педагогічних наук РРФСР. 1958 — заслужений вчитель УРСР. 1968 — нагороджений званням Героя Соціалістичної Праці. Цього ж року обраний членом-кореспондентом Академії педагогічних наук СРСР.

Василь Олександрович, як ніхто інший у вітчизняній педагогіці, мужньо ставив і розв’язував проблему формування в молоді національного і естетичного світобачення. Про один із шляхів успішного розв’язання цієї проблеми він писав, що у душі дітей мають увійти кращі народні традиції і стати святим законом, бо не можна уявити народ без імені, без пам’яті, без історії. В дусі українських культурно-історичних традицій вчитель констатував, що мудрість є найважливішою прикметою людини. В його працях часто знаходимо вислови «мудра людська любов», «мудрість жити», «гідність — це мудрість тримати себе в руках». Педагог цілеспрямовано формував у кожного вихованця вміння бути маленьким філософом, осмислювати світ через красу природи. Для Сухомлинського формування естетичного почуття дитини, її емоційної культури — основне завдання гуманістичного виховання. А сприйняття й осмислення прекрасного — основа естетичної культури, без якої почуття лишаються глухими до всього високого й благородного. Привселюдне зізнання, винесене в назву книги «Серце віддаю дітям», підтверджене трудами і щоденними діяннями великого вчителя.

Згідно листа МОН України №1/9-88 від 09.02. 2018 "Про відзначення у 2018 році 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського" інформуємо про святкування у вересні 100-річчя від дня народження видатного українського педагога-гуманіста Василя Сухомлинського та затвердженного 9-ю сесією Генеральної конференції ЮНЕСКО рішення про відзначення у 2018 році цього знаменного ювілею. З метою гідного відзначення ювілею впродовж року здійснювати організаційні заходи у закладах освіти, а саме: проводити семінари, конференції, круглі столи, інформаційні години, лекції, бесіди,

тематичні уроки; організовувати виставки літератури, інтелектуальні ярмарки, читання творів, перегляди фільмів тощо. Просимо заходи, що будуть проводитись, активно висвітлюватися web-cтopiнкax закладів освіти та органів управління освітою.

До Вашої уваги проект Валентини Кириченко (кандидат пед. наук, старший науковий співробітник Інституту проблем виховання НАПН України) та Галини Ковганич (методист Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва)

“В. Сухомлинський: педагогіка спрямована у майбутнє” (до 100-річчя від дня народження) . Джерело: журнал “Методист” №12(72) грудень 2017 року.

Цікаву інформацію можна знайти на блозі методичного кабінету комунальної установи “Петрівський РЦОЗД” за посиланням http://100rihhasychomlunskogo.blogspot.com/

ХОІППО пропонує інформацію про проведені заходи у вашому навчальному закладі висвітлювати на “Порталі Василя Сухомлинського”, відправивши на електронну адресу Порталу ktimv@rshu.edu.ua

Свято «Зоряний Олімп»

Щороку в травні Ізяславський Будинок творчості дітей та юнацтва збирає юні таланти Ізяславщини. Тож 31 травня 2018 року залу цього закладу заповнили учні, вчителі, батьки та гості свята «Зоряний Олімп».

Нагородження обдарованих дітей району відбувалося за такими номінаціями: «Інтелектуальна та академічна надія», «Творчість», «Юні олімпійці». Учням та вчителям було вручено дипломи та грамоти.

Приємно відзначити, що до проведення свята юних обдарувань долучився голова фермерського господарства «Агро-Інвест» Павлюк Петро Миколайович, пригостивши дітей солодощами на суму 2000 грн. Діти щиро вірять, що в наступному році комерційні структури, представники бізнесу будуть більше сприяти матеріальному заохоченню дітей в участі різноманітних конкурсах.

Свято було наповнене радістю, вдячністю та оптимізмом. Щасливі миті «Зоряного Олімпу» запам’яталися всім і вселили віру в те, що на наступний рік переможців буде ще більше.

ФОТОКОЛАЖ

Сприймання музики дітьми молодшого дошкільного віку

26 квітня 2018 року на базі Ізяславського НВК №ЗОШ І ст., ясла-садок №3» відбувся семінар музичних керівників дошкільних навчальних закладів району за темою «Сприймання музики дітьми молодшого дошкільного віку».

Музичний керівник закладу Равчук М.В. продемонструвала інтеграційний підхід до організації музичних занять для молодших дошкільнят. Створивши драматично-ігрову ситуацію, малюки з захопленням поринули у світ музики. Неприхована цікавість та захоплення світилась на їх обличчях. Учасники семінару теж стали активними діячами заняття, прийнявши участь у музичній композиції.

Керівник семінару Хомицька М.А. надала методичні рекомендації щодо и інших форм та методів, які формують музичну компетентність дошкільнят за даною темою.

ФОТО

Семінар-тренінг практичних психологів

24 квітня 2018 року на базі Білогородської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-тренінг для практичних психологів «Стоп шкільному терору. Профілактика та протистояння булінгу».

Директор закладу Сопронюк В.А. прокоментував відеопрезентацію цікавими фактами з історії навчального закладу.

Інтерактивну форму роботи з гостями було проведено практичним психологом Драгомирецькою О.В.

Під час семінару-тренінгу психологи акцентували увагу на розпізнаванні видів і форм насильства в шкільному середовищі, оцінюванні його наслідків. Практичні вправи сприяли пошуку способів вирішення конфліктів між учнями, вчителями та батьками мирним шляхом. Незабутні вражання в учасників семінару-тренінгу залишилися від школярів, які під керівництвом Оксани Володимирівни зуміли підкреслити красу душі людської.

ФОТО

Змагалися дружини юних пожежних

20 квітня 2018 року на базі Ізяславського районного Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся районний етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Свою сміливість, ерудованість, артистизм продемонстрували дружини Ліщанська ЗОШ І-ІІІ ст. «101. ДЮП», Новосілської ЗОШ І-ІІІ ст. «Герої в масках», Ізяславський НВК №2 «ФЛЕШ», Ізяславський НВК №5 «Полум’яні серця».

Програмою змагань були два конкурси «Візитка» та «Домашнє завдання». Гасло «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй» стало темою цьогорічних змагань. Оцінювали змагання журі у складі: Крюкової Л. В., головний спеціаліст відділу освіти відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської РДА, Левченка В.Б., заступник голови Ізяславської держадміністрації , Ткачука В.О., завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської РДА; Гордєєвої Т. Г.,інженер з охорони праці відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської РДА; Гошовського А.В. – державний інспектор нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки Ізяславського району; Губенко Ю. М., педагог – організатор Клубівської ЗОШ І-ІІІ ст..

Членам журі було непросто приймати рішення та виставляти бали, адже кожний навчальний заклад приймав самостійно рішення щодо участі у фестивалі і всі команди продемонстрували свої таланти на певному етапі змагань. Комусь допоміг досвід, а комусь артистизму та задум виступу, хтось продемонстрував оригінальний підхід до висвітлення заданої теми.

Окремо варто згадати керівників команд, педагогів, які координували зусилля усіх, готували дітей до виступу.

Будь які конкурси, змагання не можливі без глядача, вболівальника. Тому вдячні за ініціативність педагогів та учнів усіх міських шкіл, Михлянської, Михнівської, Клубівської, Сахновецької, Шекеринецької шкіл, які своїми оплисками підтримали учасників. Лідери Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст. провели опитування вболівальників . Необхідно було одне речення скласти із словом «рятівник». Отримали різні відповіді: «Рятівник завжди поруч», «Рятівник – надійна людина», «Рятівник має бути сильним», «Рятівник завжди сміливий», «Рятівник - герой України», «Рятівник – найкращий друг!», «Рятівник – це людина яка ризикує своїм життям заради іншого життя» тощо. Ці відповіді довели наскільки важливим є тематика цього фестивалю. Кожний з нас має берегти своє життя і життя ближнього та шанувати працю наших сміливих рятувальників.

За результатами змагань на регіональному етапі шкільну молодь нашого району буде представляти команд Ізяславського НВК №5 «Полумяні серця», які посіли І місце. ІІ місце розділи команди Новосілської ЗОШ І-ІІІ ст. «Герої в масках», Ізяславський НВК №2 «ФЛЕШ». Команда Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ст. «101. ДЮП» посіла ІІІ місце. Всі учасники продемонструвати ерудованість, кмітливість, артистичність, організованість, волю до перемоги, упевненість у своїх силах, знаннях та вміннях.

Команди були відзначені грамотою відділу освіти молоді та спорту Ізяславської РДА та Ізяславського районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області та солодким смаколиком.

Оргкомітет

Проект «Впевнений старт»

30 березня 2018 року на базі Ізяславського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. ім..О.Онищука №5, гімназія» відбулося навчання педагогів закладів дошкільної освіти Ізяславського району за програмно-методичним комплектом «Впевнений старт».

32 учасникам тренінгу, Антонюк Оленою Дмитрівною, методистом районного методкабінету, було представлено проект «Впевнений старт»: освітня програма для дітей старшого дошкільного віку та навчально-методичне забезпечення до неї (книга для вихователя, книга для дошкільника + альбом, книга для батьків, інтернетресурси). Педагоги ознайомились з алгоритмом взаємодії Програми з всіма книгами при організації інформаційного дня з дітьми в дитячому садку.

ФОТО

«Ми позбавляємо дітей майбутнього, якщо продовжуємо вчити сьогодні так, як вчили цьому вчора», - саме під таким гаслом 29 березня проходив семінар для вчителів історії, який підготувала вчитель історії Ізяславського НВК №2 Розомюк Наталія Петрівна. Під час семінару на тему «Використання ІТ-технологій на уроках історії» вчителі району мали можливість познайомитись із сервісом LearningApps.org, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Завдяки ґрунтовній підготовці Розомюк Н. П. семінар пройшов цікаво, змістовно та ефективно. Кожен учасник семінару отримав домашнє завдання, створення якого буде опубліковане в мережі фейсбук у групі «Зернинки досвіду».

Також учасники семінару вдячні адміністрації Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за умови, надані для роботи.

29 березня 2018 року на базі Ізяславського ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся тренінг директорів закладів дошкільної освіти за темою «Формування медіа інформаційної компетентності учасників освітнього процесу ЗДО».

Учасники тренінгу на другому занятті під керівництвом Кондратюк Ю. В., вихователя Ізяславського ясла-садка №4, практично вправлялись у створенні блогу, електронної слайдової презентації, алгоритм реєстрації у мережі фейсбук.

Фото

29 березня відбувся семінар по роботі з сервісами освітнього проекту "E-schools". Вчитель інформатики Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Довбиш Оксана Домініківна познайомила учасників семінару з концепцією платформи"E-schools" та її можливими сервісами. Було продемонстровано алгоритм реєстрації шкільного сайту, який містить інтегровану новітню систему електронних щоденників і журналів. Саме такий досвід роботи позитивно реалізується в Мислятинській ЗОШ І-ІІІ ст. Тож кожна школа за бажання може почати її використовувати.


ІІ сесія для вчителів НУШ

Для вчителів початкової ланки, що навчатимуть першокласників Нової української школи, 26-28 березня 2018 року проведено ІІ очну сесію.

Під час тренінгових занять було розглянуто такі модулі:

- Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення. Модуль 2.

- Організація ефективного і безпечного освітнього середовища. Модуль3.

- Педагогіка партнерства. Модуль 8.

https://drive.google.com/drive/folders/1JyOwg5kTY0i5fa-NNP3s4V6UscMbtTEK?usp=sharin

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято – Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги . Це свято залишається найпопулярнішим під час шкільних весняних канікул, яке пов’язане з книгою. Саме тому члени учнівського самоврядування "Навігатор" Мокрецького НВК вирішили організувати поетичний флешмоб під гаслом: “Хай вся Україна читає, бо книга усіх нас єднає”.

https://www.youtube.com/watch?v=_oD1IICsKO

Засідання «Школи молодого вихователя»

21 березня 2018 року на базі Михлянського закладу дошкільної освіти відбулося засідання «Школи молодого вихователя» на тему «Організація занять художньо-естетичного циклу».

Своїми напрацюваннями з колегами ділилась вихователь Михлянського дитячого садка Михальчук Наталія Олексіївна. Інтегрований підхід організації навчальної діяльності засвідчив неприховану зацікавленість малюків до обраної теми. Дошкільнята отримали емоційне задоволення від реалізації своїх знань, вмінь та навиків у практичній частині заняття. Про секрет створення простору садка затишним, естетичним, використавши мінімум фінансових витрат, за допомогою покидькового матеріалу продемонструвала у майстер-класі молодий спеціаліст закладу Клімова В.М.

Як розвантажити дітей від емоційного та психологічного напруження учасники заняття дізнались від практичного психолога Вербицької С.В.

Керівник школи Кальніцька І.Б. та методист РМК Антонюк О.Д. надали молодим педагогам методичні рекомендації щодо організації занять художньо-естетичного циклу згідно вимог програми та базового компоненту дошкільної освіти.

ФОТО

Підготовка вчителів 1-х класів Нової української школи

20-21 лютого для вчителів початкових класів Денисевич Г.В., методистом РМК та тренером НУШ, проведено навчання СУЧАСНИЙ ВЧИТЕЛЬ ЯК ПРОВІДНИК ЗМІН. Модуль 1.

Педагоги майбутніх першокласників аналізували виклики, що стоять перед початковою школою, компоненти концепції Нової української школи, нові професійні ролі і завдання, що стоять перед вчителями в контексті реформених змін.

День 1

День 2

Семінар вихователів дошкільних навчальних закладів

15 лютого 2018 року на базі Клубівського закладу дошкільної освіти «Калинонька» відбувся семінар вихователів дошкільних навчальних закладів за темою «Формування патріотичних почуттів дошкільників через діяльність міні музею родинних традицій та реліквій», на якому був присутній сільський голова Юзина В.С.

З вихователем Черняк Н.Й. вихованці закладу поринули у минуле нашого українського народу, ознайомились з обрядами та традиціями зустрічі Весни та проводів Зими під час свята Стрітеня. Малята пригадували народні прикмети у цей день, водили українські народні таночки, співали пісні-заклички Весни, грали в ігри. На згадку гостям діти подарували печену пташечку – символ приходу весни.

Керівник семінару Правдзінська І.В. та методист РМК Антонюк О.Д. надали колегам методичні рекомендації щодо цього напрямку роботи.

ФОТО

Засідання «Школи молодого вихователя» на тему «Формування логічного мислення дошкільнят»

08 січня 2018 року на базі Ізяславського ясла-садка №1 відбулося засідання «Школи молодого вихователя» на тему «Формування логічного мислення дошкільнят».

Вихователь ясла-садка Чернецька Надія Миколаївна показала ефективність інтеграції навчальної діяльності у формуванні логічного мислення дошкільнят. Проведене заняття об’єднало математичні завдання із ліпленням. Казковий сюжет допоміг дітям цікаво та з захопленням виконати дані вихователем завдання.

Керівник школи Кальніцька І.Б. та методист РМК Антонюк О.Д. надали молодим педагогам методичні рекомендації з цього напрямку роботи.

ФОТО

Заняття Школи професійної адаптації

06.02.2018 р. на базі Ізяславського НВК №3 відбулося заняття Школи професійної майстерності для молодих вчителів початкових класів «Впровадження певних елементів навчання за Новою українською школою».

Для учасників семінару презентували інтерактивні вправи на знайомство та розвиток креативного мислення, методику роботи над створенням лепбуків.

Молоді фахівці початкової ланки мали можливість почерпнути багато корисної інформації з уроку читання в 1 класі та практичної частини семінару з виготовлення лепбуку «Зимуючі птахи».

ФОТО

День безпечного Інтернету

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні запрошує долучитися до спільного проведення цього дня у вашій родині, школі, місті, організації, країні, світі. Анонс Дня безпечного Інтернету 2018 .

Також 7 лютого МОН України спільно з Інститутом модернізації змісту освіти за підтримки Програми Мережних академій Cisco, Кіберполіції України та компанії ERC проводять онлайн-урок для учнів 8-11 класів, професійно-технічних ліцеїв та коледжів. Після заходу учні під керівництвом вчителів можуть прослухати онлайн лекції з курсу «Вступ до кібербезпеки». Початок заходу о 12.30, тривалість - 45 хвилин. Для участі в онлайн-уроці кожному учаснику необхідно індивідуально зареєструватися за посиланням: https://www.netacad.com/web/self-enroll/course-616175


Тренінг директорів закладів дошкільної освіти за темою «Формування медіа інформаційної компетентності учасників освітнього процесу ЗДО»

25 січня 2018 року на базі Ізяславського ясла-садка №4 відбувся тренінг директорів закладів дошкільної освіти за темою «Формування медіа інформаційної компетентності учасників освітнього процесу ЗДО».

Учасники тренінгу на першому занятті під керівництвом Кондратюк Ю. В., вихователя Ізяславського ясла-садка №4, мали можливість самостійно попрактикуватись у створенні власної електронної адреси, у виставленні інформації на хмари. Отримали знання про антивірусні безкоштовні програми, які захистять інформаційне поле персонального комп’ютера.

ФОТО

Вітаємо переможців обласного етапу олімпіад з базових предметів!

Дипломом І ступеня нагороджено ученицю 8 класу Борисівського НВК Семенович Катерину – переможця з історії!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено ученицю 8 класу Борисівського НВК Ткачук Катерину – переможця з історії!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено ученицю 9 класу Ізяславського НВК №5 Білоус Софію – переможця з історії!

Дипломом ІІ ступеня нагороджено ученицю 8 класу Ізяславського НВК №2 Бернацьку Ольгу – переможця з математики!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено учня 9 класу Білогородської ЗОШ І-ІІІ ступенів Волівача Тараса – переможця з математики!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено ученицю 9 класу Ізяславського НВК №2 Якубець Олександру – переможця з російської мови та літератури!

Якубець Олександру – переможця з англійської мови!

Дипломом ІІ ступеня нагороджено учня 10 класу Ізяславського НВК №2 Грабарчука Антона – переможця з англійської мови!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено ученицю 11 класу Плужненського НВК Васильчук Катерину – переможця з англійської мови!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено ученицю 11 класу Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст. Шеметову Ганну – переможця з біології!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено учня 9 класу Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст. Волівача Максима – переможця з біології!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено ученицю 10 класу Ізяславського НВК №5 Семьонову Поліну – переможця з української мови та літератури!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено ученицю 8 класу Борисівського НВК Семенович Катерину – переможця з української мови та літератури!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено ученицю 11 класу Ізяславського НВК №2 Хотячук Лілію – переможця з хімії!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено ученицю 1о класу Ізяславського НВК №5 Савченко Ірину – переможця з хімії!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено ученицю 9 класу Ізяславського НВК №5 Жижину Ольгу – переможця з хімії!

Дипломом ІІ ступеня нагороджено ученицю 11 класу Ізяславського НВК №2 Хотячук Лілію – переможця з географії!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено учня 1о класу Ізяславського НВК №2 Камінського Олексія – переможця з географії!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено ученицю 8 класу Білівського НВК Пахар Анжеліку – переможця з географії!

Дипломом ІІІ ступеня нагороджено учня 11 класу Ізяславського НВК №2 Марчука Максима – переможця з трудового навчання!

Дипломом ІІ ступеня нагороджено ученицю 9 класу Ізяславського НВК №2 Якубець Олександру – переможця з інформаційних технологій!


Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс "Левеня"

Конкурс “Левеня”, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі.

Участь у конкурсі


Математичний конкурсу Кенгуру

Відповідно до повноважень, делегованих Міжнародною асоціацією "KANGOUROU SANS FRONTIERES” («Кенгуру без кордонів»), що працює під егідою ЮНЕСКО, та на виконання наказу МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.2012 року "Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"" та Листа МОН № 1/9-449 від 23.08.2017 року конкурс проводиться в Україні Львівським фізико-математичним ліцеєм-інтернатом при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Другий етап проводиться 15 березня 2018 року.

Заявки (doc, pdf) від навчальних закладів на участь у другому етапі конкурсу приймаються до 11 лютого 2018 року.

До участі в першому етапі конкурсу запрошуються учні 2-11 класів.

Організаційний внесок від одного учасника складає 18 грн.

Усі новини конкурсу на сайті www.kangaroo.com.ua

ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад

12 січня 2018 року на базі Ізяславського НВК №5 знову відбувся дистанційний І тур обласного етапу олімпіад з базових предметів. Цього разу учні випробовували свої знання з англійської, німецької мов та фізики.

ФОТО


ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад

Уже другий рік поспіль обласний етап олімпіад з окремих предметів проводиться в дистанційному режимі з відеоспостереженням з центром у ХОІППО. Тож 11 січня 2018 року на базі Ізяславського НВК №5 відбувся І тур обласного етапу олімпіади з історії та астрономії. Вперше учасники обласної олімпіади з історії працювали з тестами в Google формі.

ФОТО


Січневі методичні об’єднання вчителів - предметників

Якість та результативність навчально- виховного процесу залежить від рівня методичної підготовки вчителя. На формування педагога налаштована вся система роботи районних методичних об’єднань, яка спонукає кожного вчителя до підвищення свого фахового рівня; сприяє взаємному збагаченню освітян педагогічними знахідками; дає змогу молодим учителям вчитися педагогічної майстерності у старших і досвідченіших колег; забезпечує підтримання духу творчості, прагнення до пошуку. Різноманітність напрямів і форм роботи методичних об'єднань забезпечують підвищення професійної компетентності вчителів, а доброзичливе спілкування, обмін досвідом, ознайомлення з особистими творчими досягненнями колег сприяють покращенню результатів професійної діяльності. За сприяння районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської райдержадміністрації функціонують об'єднання вчителів - предметників. Щороку їхні засідання організовуються напередодні нового навчального року та перед початком другого семестру. 09-10січня 2018 року на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІст. № 5,гімназія» та Ізяславської ЗОШ І-ІІІст. № 1 відбулися традиційні січневі зустрічі педагогів. За сприянння адміністрацій навчальних закладів всі засідання відбулися організовано, були забезпечені затишними аудиторіями, мультимедійною технікою, що створило атмосферу партнерства, діалогу, толерантності й творчості. На засіданнях було проаналізовано результативність учнівських команд в ІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсів, накреслено плани робот на 2018 рік.

Румянцева О.В. завідувач Ізяславським райметодкабінетом

ШВПМ вчителів початкових класів фото

РМО практичних психологів

ФОТО

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту подає графік проведення методичних об’єднань вчителів –предметників

03 січня 2018 року на базі ДЮСШ о 10.00 год.

-МО вчителів фізичної культури.

04 січня 2018року на базі Ізяславського Будинку творчості дітей та юнацтва 0 10.00

- МО керівників шкільних музеїв.

05 січня 2018 року – засідання ради лідерів на базі Борисівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. д/с» ( від’їзд від Ізяславського Будинку творчості дітей та юнацтва 0 9.00)

09 січня 2018 року на базі Ізяславського НВК №5 о 10.00 год.

- МО вчителів української мови та літератури;

- МО вчителів біології та хімії

09січня 2018 року на базі Ізяславського НВК №5 о 12.00 год.

- МО вчителів іноземної мови;

10 січня 2018 року на базі Ізяславського НВК №5 о 10.00 год.

-МО вчителів зарубіжної літератури та російської мови;

- Засідання школи вищої педагогічної майстерності вчителів географії;

- МО вчителів математики та фізики;

- МО вчителів основ здоров’я

10 січня 2018 року на базі Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 о 10.00 год.

- Засідання школи вищої педагогічної майстерності вчителів початкових класів. Детальніше за посиланням https://docs.google.com/spreadsheets/d/1W1snZToxKIoe5hGRjYlYg6oLPuCsWj4IyagsdY2ab2k/edit?usp=sharing

10 січня 2018 року на базі Ізяславського НВК № 2 о 10.00 год.

- засідання МО голів ШМО класних керівників

10 січня 2018 року на базі Ізяславського НВК №5 о 12.00 год.

-МО вчителів історії та правознавства

-МО вчителів інформатики

12 січня 2018 року на базі Ізяславського НВК №7 о 10.00 год.

- МО практичних психологів

20 років Всеукраїнській екологічній лізі

15 грудня 2017 року Всеукраїнська екологічна ліга відзначала двадцять років з дня заснування. За ці роки ВЕЛ стала потужною, впливовою, визнаною громадською організацією з розгалуженою структурою. Ліга об’єднала в своїх лавах учених громадських діячів, депутатів від Верховної до селищних Рад, представників органів місцевого самоврядування, освітян, студентську молодь, громадян з активною життєвою позицією.

Мета діяльності ВЕЛ – радикальне поліпшення екологічної ситуації в Україні, формування нового природоохоронного світогляду, забезпечення екологічних прав громадян, впровадження в Україні засад збалансованого (сталого) розвитку.

Основними завданнями Ліги є здійснення діяльності, яка сприятиме посиленню інтеграції екологічної складової в усі сектори суспільного життя та економіки; розширення участі громадськості у формуванні та реалізації національної екологічної політики, удосконалення природоохоронного законодавства; вплив на формування місцевих планів, програм розвитку для поліпшення екологічної ситуації, відтворення довкілля; організація громадського екологічного моніторингу за станом довкілля; припинення діяльності, яка загрожує екологічній безпеці, біологічному різноманіттю, здоров'ю громадян України.

Послідовність у роботі, ґрунтовне дослідження проблем та практичні дії щодо їх розв'язання, використання нестандартних підходів у роботі, конкретні справи для збереження природи об’єднують членів Всеукраїнської екологічної ліги – науковців, фахівців з питань екологічної безпеки, представників місцевих громад, депутатів різних рівнів, журналістів, освітян, студентів.

На святкування 20-річчя Всеукраїнської екологічної ліги запрошені члени ВЕЛ, прихильники, партнери, друзі організації, всі ті, хто своєю невтомною працею сприяє захисту й збереженню довкілля. Від Ізяславського районного осередку були запрошені: вчитель основ здоров’я та природознавства Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІст.№ 2, ліцей» Рум’янцева Ірина В’ячеславівна та завідуюча Ізяславським районним методичним кабінетом Румянцева Олена В’ячеславівна.


Конкурс педагогічної творчості та майстерності

Традиційний конкурс педагогічної майстерності – одна з найяскравіших подій в районі. Сьогодення вимагає від кожного вчителя відповідальності, відмови від шаблонних форм і методів роботи, уміння творчо будувати навчально-виховний процес. Головне – вчитель має бути творчою особистістю. І участь у конкурсі «Вчитель року» дає можливість, а точніше, шанс заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість, яка сміливо й впевнено йде на професійний ринг. Його переможці – безумовні «зірки». Конкурс, як прожектор, висвітлює «нові землі» й особистості . І щороку їх знання, вміння, творчість, наполегливість не залишаються непоміченими.

Усі – учасники, призери, і, тим паче, переможці – здобувають новий статус. Крок за кроком, сходинка за сходинкою найсильніші сміливо й впевнено йдуть до вершин професійного Олімпу. Перемога на кожному етапі – вагома й знаменна: педагог стає «обличчям» рідної школи, району, області.

8 грудня 2017року на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІст., ліцей №2» проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», в якому взяли участь 8 педпрацівників, переможці І (заочного) етапу районного конкурсу. Цьогорічні змагання відбулося у трьох номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика» та «Фізична культура».

Учасники мали можливість взяти участь у таких конкурсних випробуваннях: представлення власного досвіду роботи, практична робота, майстер-клас, складання ментальної та дорожньої картки навчального заняття.

Конкурс був нелегким, вимагав багато зусиль, уміння й натхнення та гармонії між розумом і волею. Та ще важче було членам журі визначити кращих із кращих. Бо для кожного з них школа – це життя, а вчительський талант – це насамперед покликання і невтомна праця, що не може звершитись в якійсь єдиній миті чи дні.

Переможцями стали: в номінації «Українська мова та література»:

І місце- вчитель української мови та літератури Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Нагурна Віта Вікторівна;

ІІ місце- вчитель української мови та літератури Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст.

Мисюк Неля Василівна.

В номінації «Фізика»:

І місце- вчитель фізики Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст.Лисай Олександр

Дмитрович;

ІІ місце- вчитель фізики Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст. Горох Лариса Романівна;

ІІІ місце- вчитель фізики Білогородської ЗОШ І-ІІІ ст. Кухар Михайло Васильович.

В номінації «Фізична культура»:

І місце- вчитель фізичної культури Ріпківського НВК «ЗОШ І-ІІІст.д/с»

Горох Микола Миколайович;

ІІ місце - вчитель фізичної культури Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5, гімназія»

Нечай Валентин Анатолійович;

ІІІ місце- вчитель фізичної культури Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст. Голик Віталій Сергійович.

Бажаємо переможцям районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2018» вдало виступити на обласному етапі конкурсу.

Завідуюча РМК Румянцева О.В.

ФОТО

Школа професійної адаптації

05.11.2017 р. на базі Радошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося заняття Школи професійної адаптації для молодих вчителів початкових класів.

Для учасників семінару презентували навчальний заклад (Кравець Г.П., директор), бібліотеку (Рудюк О.О.,бібліотекар) та шкільний музей.

Доценко Т.Л. та Нечипорук С.В. продемонструвала сучасні уроки в початкових класах відповідно до вимог Нової української школи.

Молоді педагоги були активними учасниками інтерактивних вправ, що провела Булаєвська С.М.

Не лише знаннями, а й творчістю вразили педагогів учні 4 класу у проекті «Юні таланти».

Педагогічний колектив закладу організували заняття Школи професійної адаптації для молодих вчителів початкових класів у формі квесту.

ФОТО


Вітаємо переможців обласного етапу ХVІІІ Міжнародного мовного конкурсу імені Петра Яцика!

Дипломом ІІ ступеня нагороджено ученицю 6 класу Плужненського НВК Кондратович Анастасію, Дипломами ІІІ ступеня - ученицю 7 класу Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Редколіс Анну та ученицю 8 класу Борисівського НВК Ткачук Катерину!


Нарада - консультація молодим адміністраторам

Відповідно до плану роботи Ізяславського методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту 01.12.2017р. на базі Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 було проведено консультацію з молодими адміністраторами: заступником директора з навчально- виховної роботи М’якотівської ЗОШ І-ІІІ ст. Довбиш Л.В. та директором Щурівчицької ЗОШ І-ІІ ст. Шахраюком М.П. Під час зустрічі було розглянуто питання щодо організації роботи з шкільною документацією. Директор Теліжинецької ЗОШ І-ІІст. Дарчик Н.В. надала практичну допомогу молодим адміністраторам.

ФОТО

Освітня програма «Лелека»

15-17 листопада 2017 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся науково-методичний семінар «Інноваційні підходи до екологічної освіти: досвід освітньої програми «Лелека», що був присвячений новітнім підходам до екологічної освіти школярів із використанням наукових досліджень.

Науково-методичний семінар організований спільними зусиллями співробітників Державного природознавчого музею Національної академії наук України, членами Західноукраїнського орнітологічного товариства, представниками природничого факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

У роботі семінару взяли участь педагогічні працівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, методичних об’єднань і вищих навчальних закладів Хмельницької області, а також представники й науковці установ природно природно-заповідного фонду України. Від педагогічних працівників Ізяславського району учасником семінару була Колоднюк Лариса Василівна, яка ознайомила присутніх з результатами роботи школярів Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів щодо стану популяції лелеки білого та проблем його охорони в Україні. За рішенням Західноукраїнського орнітологічного товариства звіт Колоднюк Л.В. за освітньою програмою «Лелека» в 2017 році визнано и найкращим. Вітаємо з перемогою.


22 листопада 2017 року на базі Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання школи молодого вчителя з історії та правознавства. Під час проведення заняття вчитель історії Несвіцька Юлія Миколаївна провела з молодими колегами майстер-клас з питання «Використання компетентнісно орієнтованих завдань на уроках історії». Адже саме такі завдання дозволяють активізувати самостійну навчальну діяльність школяра, змінюючи його характер роботи. Учителі також мали можливість побачити показовий урок у вчителя Буйніцької Любові Іванівни з правознавства в 9 класі на тему «Практична робота. Обставини, що викликають шкідливість діяння». Засідання пройшло у дружній та сприятливій атмосфері.

ФОТО

Постійно діючий семінар вчителів початкової освіти

21.11.2017 р. на базі Михлянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся постійно діючий семінар вчителів початкових класів Ізяславського округу «Критерії професійної компетентності вчителя початкових класів на сучасному етапі розвитку освіти».

Про історію та розвиток, будні і свята Михлянської школи розповів директор школи Лисюк М.А.

Сучасні уроки у контексті компетентнісного підходу продемонстрували вчителі початкової школи Власюк О.В., Гримак С.М., Мельник Г.М.

Учасників семінару на майстер-клас «Виготовлення екологічної іграшки» запросив Власюк О.В.

Підбила підсумки семінару Вербицька Н.О., заступник директора з навчально-виховної роботи, яка зазначила, що професійна компетентність – це мистецтво, яке повинно постійно удосконалюватись.

ФОТО

Денисевич Г.В., методист РМК

Семінар-тренінг «Життя-найбільша цінність»

17 листопада 2017 року на базі Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 для працівників психологічної служби району Замойською Г.М., практичним психологом та соціальним педагогом, було проведено семінар-тренінг на тему "Життя - найбільша цінність".

Галина Миколаївна познайомила психологів з новими ефективними формами і методами роботи з учнями «групи ризику» щодо профілактики кризового психологічного стану та інших негативних проявів в учнівському середовищі.

Незабутні вражання в учасників семінару залишилися від виступу соціально-психологічного театру.

ФОТОХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Цього року ХVІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика розпочався традиційно 9 листопада у місті Хмельницькому.

Право відкрити один з найбільших національних проектів з української мови надали Слабошпицькому Михайлу Федотовичу, виконавчому директору Ліги українських меценатів, голові Координаційної ради Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, лауреату Національної премії України імені Тараса Шевченка.

На урочистому заході, що проходив у Хмельницькому національному університеті, також була присутня делегація з Ізяславщини: учні Ізяславського НВК №2 з вчителем української мови та літератури Зведенюк Л.А., методист РМК Верцінська І.В.. Учениці 6 класу Ізяславського НВК №2 Смусь Тетяні було вручено Подяку від Ліги українських меценатів за І місце на обласному етапі мовного конкурсу імені Петра Яцика.

Вітаємо дипломантів обласного етапу мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка!

Обласним Дипломом ІІ ступеня нагороджено Кондратович Анастасію – ученицю 6 класу Плужненського НВК, Ткачук Катерину – ученицю 8 класу Борисівського НВК, Дипломом ІІІ ступеня – Нестерчук Катерину – ученицю 10 класу Білогородської ЗОШ І-ІІІ

Свято «Зоряний Олімп»

30 травня 2017 року на базі Будинку творчості дітей та юнацтва відбулося районне свято вшанування обдарованих дітей «Зоряний Олімп».

Свято «Зоряний Олімп» – свято таланту, свято вшанування учнів-призерів обласних олімпіад, обласного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, призерів обласних та Всеукраїнських конкурсів, турнірів, змагань різних напрямків спрямованості.

Нагородження переможців обласних олімпіад та конкурсів відбувалося за такими номінаціями: «Інтелектуальна та академічна надія», «Творчість», «Спілкування», «Юні олімпійці». Це свято зібрало 75 дітей району, які стали переможцями обласного етапу різноманітних змагань, та їх наставників.

Теплими та зворушливими словами вітали обдаровану молодь представники місцевої влади Ізяславщини.

Учасники та гості свята ще раз переконались, що кожна дитина неповторна: хтось здібний до музики, хтось - до образотворчого мистецтва, хтось – до математики. Скільки дітей – стільки й здібностей.

Приємно, що нам є ким пишатися, що є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді.


«Сила слова Оксани Радушинської» - такими словами розпочалась літературно-музична композиція, присвячена творчості письменниці-землячки зі Старокостянтинова Оксани Радушинської. Захід проводився за ініціативи методиста РМК Верцінської І.В. та вчителя української мови та літератури Ріпківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., д/с» Захарчук М.М..

Допомогли створити затишну та невимушену атмосферу учні Ріпківського НВК, які своїм майстерним виконанням віршів, уривків з творів Оксани Радушинської розчулили слухачів. Приємно було відзначити, що учні та вчителі цієї сільської школи є активними читачами та прихильниками творчості молодої поетеси.

Зустріч переросла у цікавий діалог, впродовж якого наша гостя відповідала на запитання аудиторії, ділилася спогадами про дитинство, про доросле життя, про творчість. Під час проведення заходу напрошувалося питання: як може ця тендітна жінка поєднувати волонтерство в зоні АТО та ліричний струмінь? Відповідь одна: у її душі – цілий світ, будь-який прояв життя для поетеси є предметом естетичного осмислення.

Багато творів Оксани Радушинської покладено на музику. Адже її вірші настільки мелодійні, ліричні, емоційні, що, читаючи їх, хочеться наспівувати. Тож у виконанні вихованців Плужненської школи мистецтв прозвучали пісні на слова Оксани Радушинської «Зелен день», «Майстриня».

Наостанок хочеться лише сказати, що Оксана Радушинська творить прекрасне, аби цією крихкою, тендітною зброєю побороти сірість буднів.

Фото