Iveta Hestericová

O mne

Celý svoj profesijný život som „zasvätila“ realitám, pretože ma bavia. Aktívne sa im venujem už od roku 1997 a v súčasnosti pôsobím ako realitný špecialista a majiteľ realitnej kancelárie v Bratislave.

Keď sa dnes obzriem na tých viac ako 25 rokov práce s realitami, pociťujem radosť a uspokojenie. Radosť z toho, že som stovkám ľudí pomohla nájsť si vlastné bývanie.

A uspokojenie? To pramení z dobre vykonanej práce, zo spokojnosti mojich klientov, z pokory, ktorej som sa musela naučiť, vďačnosti a z lásky. K ľudom aj k životu.

Silnou motiváciou pri každom jednom obchodnom prípade sú pre mňa dobré vzťahy. Pretože peniaze sa rýchlo minú, ale vzťahy pretrvávajú. A mne veľmi záleží na tom, aby boli tieto vzťahy medzi mnou a mojimi klientami čo najlepšie a aby pretrvali aj po ukončení obchodu.

Ak sa pýtate, čo ma počas takého dlhého obdobia najviac baví na nehnuteľnostiach, odpoviem Vám, že je to „príbeh“. Pretože každá nehnuteľnosť má svoj vlastný príbeh. A tiež to, že túto prácu nerobím iba kvôli peniazom, ale neustále sledujem vyšší princíp - pomáham ľuďom nájsť si svoj vysnívaný domov.

S každým klientom pracujem OSOBNE.

A budem rada, ak sa rozhodnete pre spoluprácu so mnou!

Pretože „nehnuteľnosť Vám dnes predá každý, ale rozdiel je v poskytnutých službách a prístupe ku klientovi“. A ja verím, že môj osobný prístup bude pre nás spoločným prínosom.


Teším sa na spoluprácu s Vami!

Kontaktujte ma, prosím a dohodneme si stretnutie

+421 905 601 218