Biz Kimiz

2013 yılında yerli ve yabancı bir çok aracı kurumda üst düzey yöneticilik yapmış olan Ekonomist Ahmet Ş. Öztürk tarafından kurulmuş Türkiye'nin ilk Türev Piyasalar Portföy Yönetim ve Likitide Sağlayıcı şirketi olan İşlem Odası, güçlü özsermayesi, ulusal ve uluslararası geniş yatırımcı ağı ile tamamen kendi kendini finanse eden özel bir şirkettir.

Misyonumuz

İstanbul ve Dubai'deki merkezlerimizden müşterilerine hizmet veren şirketimizde, yerli ve yabancı finansal kurumlar ve bireysel yatırımcılar için 5 farklı borsada 500'den fazla grafiği ve diğer yatırım araçlarını inceleyerek yatırımcılarımızın Portföylerine en uygun ve doğru stratejiyi onlar için belirliyoruz.

Vizyonumuz

Bizim çözümümüz kurumsal firmaların daha akıllı işletmeler inşa etmelerine, müşteri sadakatini geliştirmelerine ve daha yüksek getiri elde etmelerine olanak tanırken, bireysel yatırımcılar için ise doğru strateji ile düşük risk ve maksimum kazanç elde etmelerini sağlıyor.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Borsalar

FOREX

BORSA ISTANBUL

NYSE

CRYPTOCURRENCY

Aracı Kurum Hizmetleri

LİKİDİTE SAĞLAYICILIĞI

İŞLEM ARACILIĞI

TANITIM ARACILIĞI

Yatırım Hizmetleri

GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI*

RİSK YÖNETİMİ

KURUMSAL FİNANSMAN*

ÖZEL SERMAYE FONU*

Uluslararası Eğitim ve Analiz Desteği

Dünyanın her yerinden ve farklı şehirlerinden onlarca kurumsal ve bireysel yatırımcılara Eğitim, Teknik Analiz ve Günlük Bülten hizmeti veriyoruz.

Tradingview.com Profilimiz

Telegram Gruplarımız

İşlem Odası kilometre taşları