לוגו עמותת תפארת מדינת ישראל
לוגו מועדון הידידים של תמ"י

דף הבית


ברוכים הבאים לאתר מועדון הידידים של תמ"י

המקום בו כל אחד יכול לתת ולקבל חזרה דברים טובים


כל מה שחינם - בתור ידידי תמ"י אתם נהנים ממגוון הטבות ודברים בחינם.. למה? רק בגלל שאתם ידידים! עדיין לא הצטרפתם?

להצטרפות לחצו כאן>> הצטרפות


מתנדבים ותורמים - ידידי תמ"י יכולים לבחור באיזה מטרות הם רוצים לתמוך, לתרום, ולהתנדב, ואף להציע בעצמם את המטרות! בנוסף לכך ידידי תמ"י יכולים לבחור גם איך לתמוך, למשל תרומה בכסף או תרומה של מוצרים, התנדבות מקרוב או התנדבות מרחוק/מהבית, כל תמיכה תתקבל בברכה. אבל זה לא הכל.. תרמתם? התנדבתם? אנחנו כאן כדי לצ'פר אתכם על זה! מתנדבים ותורמים נהנים מתגים מיוחדים אשר מקנים להם הטבות נוספות מעבר להטבות המועדון הרגילות.

לרשימת התגים המיוחדים לחצו כאן>> תגי המועדון


בעלי מקצוע ונותני שירות - ידידי תמ"י, אם אתם בעלי מקצוע או נותני שירות הרוצים לתרום מהידע והניסיון שלכם אז הכנו במיוחד עבורכם מדור שלם המיועד לכך. כל שעליכם לעשות הוא להוסיף את עצמכם ואת פרטי הקשר שלכם במדור ולפרט את השירות שאתם מציעים בחינם לציבור הידידים.

למעבר למדור לחצו כאן>> בעלי מקצוע ונותני שירות


עוד סיבה להצטרף - ככל שיותר ידידים מצטרפים לקהילה כך גובר הכוח שלה ובהתאמה גדל גם סל היתרונות וההטבות שהיא יכולה להציע לידידים וגדלה גם יכולת הסיוע לציבור ולפעילות החברתית.


"דברים טובים קורים לאנשים טובים"

"ביחד כקבוצה אחת יש לנו את הכוח להשפיע ולשנות"

"טוב רודף טוב"


רוצים להציע רעיונות לשיפור המצב במדינת ישראל? מטרות לגיוס תרומות? מקומות להתנדב בהם? להציף מחדלים ועוולות שנתקלתם בהם או שמטרידים אתכם? להתייעץ עם ידידים אחרים?

הצטרפו לקהילות הידידים של תמ"י ברשתות החברתיות!