הפקת סרטון תדמית לעסק מ-300 ₪ זה שיווקנט!

הפקת סרטון תדמית לעסק - איכותי ובמחיר זול!

קל מאוד להפיק את הסרטון בשיווקנט, בשיחת טלפון אחת תנשמו לרווחה ובממוצע תוך כשבוע ימים סרטון תדמית לעסק שלכם יהיה מוכן, אנחנו עושים הכל פשוט, מהר וטוב!

הפקת סרטון תדמית לעסק החל מ-300 ש"ח זה שיווקנט!

להזמנת סרטון תדמית לעסק התקשרו: 03-3761093 או לחצו כאן >>

מה זה סרטון תדמית לעסק ולמה אתם חייבים שגם לעסק שלכם יהיה אחד?

סרטון תדמית לעסק מטרתו היא יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק.

סרטון תדמיתי הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נעשתה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרטון תדמית הוא אמצעי שיווק באינטרנט אשר מומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים, הנה מספר סיבות לכך:

  • אין צורך בתקציב גבוה על מנת להפיק סרטון תדמית לעסק בשיווקנט!
  • טכנולוגיית הפס הרחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרט תדמית כתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל מקום וזמן.
  • הצגת הסרטון התדמיתי כפתיח בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להעצמת תדמית העסק.
  • חסכון בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בזמן פגישה עם לקוחות, בזכות סרטוני תדמית פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.

לסרטון תדמית, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית וכתוצאה מזה המסר מועבר בצורה היעילה ביותר.

להזמנת סרטון תדמית לעסק התקשרו: 03-3761093 או לחצו כאן >>

דוגמאות לסרטוני תדמית לעסקים שהפקנו - סרטונים לעסקים קטנים, סרטונים לחברות ועוד:

סוגי סרטונים לעסקים וחברות

סרטון תדמית


סרט תדמית הוא סרטון שברב המקרים מטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומת בטלוויזיה וסרט תדמית מתקיים פער ענק - פרסומות נכפות על הקהל לעומת זה סרטון תדמית זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרטון תדמית זה כלי שיווק חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת להזמין סרטון תדמית לעסקים.

טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת להעצמת הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטי תדמית פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי הסבר אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרטון תדמית אנימציה הוא סרט שהמטרה שלו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון תדמית אנימציה יש פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הצופה לעומת זה סרט תדמיתי הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי הינו אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק רק לאחרונה ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים משום ש:

לא צריך תקציב גדול בשביל להזמין סרטון תדמיתי לעסקים קטנים.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית אנימציה ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת המון לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמיתי שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט תדמית אנימציה, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרט תדמית לקידום אירוע הוא סרט שהמטרה שלו יצירת תדמית חיובית עבור העסק בעיני המתעניין. בין פרסומת טלוויזיה וסרטון תדמיתי לקידום אירוע ישנו הבדל גדול - פרסומות נכפות על האדם ואילו סרטון תדמיתי לקידום אירוע הינו מסר ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרטון תדמית לקידום אירוע זה כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי רק לאחרונה ומיועד במיוחד לעסקים קטנים כי:

לא צריך תקציב גדול בשביל להפיק סרטון תדמית לקידום אירוע לעסק.

האינטרנט המהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמית לקידום אירוע פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לקידום אירוע, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרטון שמטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני המשקיע פוטנציאלי. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים מתקיים הבדל עדיר - הפרסומת "נכפית" על המשקיע הפוטנציאלי ואילו סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים זה מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרט תדמית למשקיעים מוסדיים זה כלי שיווקי חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי לא מזמן ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

אין צורך בתקציב גדול על מנת להפיק סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים לחברות.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע מעשיר למשקיע פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם משקיעים פוטנציאליים בזכות סרטוני תדמית למשקיעים מוסדיים פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי פרסום אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרט תדמית לתערוכה הוא סרטון שמטרתו ליצור דימוי חיובי עבור החברה בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומות טלויזיה וסרטון תדמיתי לתערוכה מתקיים פער שורשי - הפרסומות "נכפות" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמיתי לתערוכה הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.

סרטון תדמיתי לתערוכה הוא כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו רק לאחרונה ומיועד במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים כי:

לא צריך תקציב גבוה בשביל להפיק סרטון תדמיתי לתערוכה לעסקים קטנים.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לתערוכה כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת המון לשדרוג תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון התדמית לתערוכה שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית לתערוכה, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרט תדמית לכנס מקצועי הוא סרט שהמטרה שלו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומת טלוויזיה וסרטון תדמיתי לכנס מקצועי יש פער ענק - פרסומת נכפית על הקהל לעומת זה סרטון תדמיתי לכנס מקצועי זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.

סרטון תדמיתי לכנס מקצועי הוא כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומיועד במיוחד לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

אין צורך בתקציב גדול על מנת להזמין סרטון תדמיתי לכנס מקצועי לעסקים.

אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לכנס מקצועי ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמית לכנס מקצועי פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס מקצועי, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא סרטון שלרב מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הצופה. בין חסות בטלוויזיה וסרט תדמית לכנס לקוחות מתקיים הבדל שורשי - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמיתי לכנס לקוחות הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.

סרט תדמיתי לכנס לקוחות הינו כלי שיווק חדש יחסית אשר נפוץ רק בעשור האחרון ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גדול בשביל להזמין סרט תדמית לכנס לקוחות לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית לכנס לקוחות ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרט תדמית לכנס לקוחות פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס לקוחות, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.סרטון שיווקי

סרט שיווקי הוא סרטון שתמיד מטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני הצרכן. סרטו שיווקי כמובן ישמש כאמצעי מכירתי שהמטרה שלו היא להגדיל את היקף הפניות.


בין פרסומות טלויזיה וסרטון שיווקי יש פער גדול - הפרסומת "נכפית" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון שיווקי הינו מסר ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון שיווקי הוא כלי שיווקי חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בעשור האחרון ומיועד במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת ליצור סרטון שיווקי לעסקים.

האינטרנט המהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בבסרט שיווקי ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון אדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון שיווקי פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט שיווקי, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטון קידום מכירות

סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרטון שלרב מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הצופה. סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) כמובן ישמש כאמצעי שיווקי שהמטרה שלו היא להגדיל את היקף המכירות.


בין פרסומות טלוויזיה וסרטון קד"מ קיים הבדל שורשי - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון קד"מ זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.


סרטון קידום מכירות זה אמצעי שיווק חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים האחרונות ומיועד בעיקר לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גבוה בשביל להזמין סרט קידום מכירות לעסקים.

האינטרנט המהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטונים לקידום מכירות ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להעצמת הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט קידום מכירות שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון קידום מכירות, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון מוצר

סרט מוצר הוא סרט שברב המקרים מטרתו להדריך על שירות או מוצר לצופה. סרטן מוצר יכול גם לשמש כאמצעי מכירה אשר מטרתו היא גם להעצים את היקף הפניות.


בין חסות טלוויזיה וסרטון מוצר יש פער ענק - הפרסומות "נכפות" על האדם ואילו סרטון מוצר הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרטון מוצר הינו כלי שיווק חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים אחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים בגלל ש:

אין צורך בתקציב גדול כדי להזמין סרטון מוצר לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי מוצר ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט המוצר שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון מוצר, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרטון שמטרתו יצירת דימוי חיובי עבור העסק בעיני הצופה. סרט שיווקי קודם כל ישמש ככלי מכירתי אשר מטרתו היא להגדיל את מספר הפניות.


בין פרסומת טלוויזיה וסרט לקמפיין שיווקי מתקיים הבדל גדול - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרטון לקמפיין שיווקי הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.


סרטון לקמפיין שיווקי הינו אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט לא מזמן ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גדול בשביל להזמין סרטון לקמפיין שיווקי לחברות.

אינטרנט מהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון שיווקי כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטוני שיווק פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט לקמפיין שיווקי, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.סרטוני טיפים

סרטון טיפים הוא סרט שהמטרה שלו לתת טיפים על השירות או המוצר ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטון טיפים יכול גם לשמש ככלי שיווק שהמטרה שלו היא גם להגדיל את היקף הפניות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין פרסומות טלוויזיה וסרט טיפים מתקיים הבדל גדול - פרסומת נכפית על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט טיפים הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצרכן.


סרט טיפים זה כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר החל השימוש בו רק לאחרונה ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

לא צריך תקציב גדול על מנת להזמין סרט טיפים לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון טיפים ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה עדירה לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטי טיפים פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון הדרכה, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטוני הדרכה

סרט הדרכה הוא סרטון שהמטרה שלו להסביר על השירות או המוצר ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטן הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי אשר מטרתו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


בין חסות טלויזיה וסרט הדרכה מתקיים הבדל מהותי - פרסומת נכפית על האדם ואילו סרטון הדרכה זה הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון הדרכה זה כלי שיווקי חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים האחרונות ומיועד בעיקר לעסקים חדשים משום ש:

לא צריך תקציב גבוה בשביל להזמין סרטון הדרכה לחברות.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטי הדרכה ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית להגדלת תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני הדרכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון הדרכה, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים מסר במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרט שמטרתו לתת הסבר על האפליקציה ללקוחות. סרטן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי מכירה אשר מטרתו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


הוצאה לאור של האפליקציה מלווה כמעט תמיד בשיווק וקידום שלה. המטרה כאן הינה לחשוף את האפליקציה לקהל יעד מסוים על מנת לשכנע את הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה לסמארטפון שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו תדמית שיווקי לאפליקציה שלכם. אנו ממליצים גם להפיק סרטון הסבר אחר או לעשות שימוש באותו אחד בתוך האפליקציה. הכללת הסרט בתוך האפליקציה נותנת אפשרות לעודד את משתמשיה לפעולה כגון ביצוע רכישות של מוצרים או שירותים.


בין פרסומת טלוויזיה וסרטון הדרכה לאפליקציה יש פער ענק - הפרסומות "נכפות" על האדם ואילו סרטון הדרכה לאפליקציה הינו מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרטון הדרכה לאפליקציה הינו כלי שיווקי חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט לא מזמן ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל ליצור סרט הסבר לאפליקציה.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי הדרכה לאפליקציה כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת להעצמת כמות ההזמנות.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרט ההדרכה לאפליקציה שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט הדרכה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה לכל כלי פרסום אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרטון שמטרתו לייצר רושם חיובי על החברה בעיני הצרכן. בין פרסומת טלוויזיה וסרטון תדמיתי יש הבדל ענק - פרסומות נכפות על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמיתי זה מסר ממוקד שנדרש על ידי הקהל.

סרט אנימציה לעסק הוא אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בשנים אחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

לא צריך ברבה כסף בשביל להזמין סרטון אנימציה לעסק לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי אנימציה לעסק כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון האנימציה לעסק שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון אנימציה לעסק, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרט אנימציה לאפליקציה הוא סרט שהמטרה שלו להדריך על האפליקציה ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרטון אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את היקף הפניות.


השקה של אפליקציה מלווה באופן טבעי בשיווקה. מטרת הקידום הינה לפנות לקהל יעד מסוים על מנת לשכנע את הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה שלכם לסמארטפון שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו אנימציה לאפליקציה. אנו ממליצים גם להפיק סרטון הסבר נוסף או לעשות שימוש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרטון בתוך האפליקציה פותחת אפשרות לעודד את משתמשיה לפעולה כגון ביצוע רכישה של מוצרים או שירותים.


בין פרסומות טלויזיה וסרטון אנימציה לאפליקציה ישנו הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על הצופה לעומת זה סרט אנימציה לאפליקציה זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.


סרט אנימציה לאפליקציה הינו כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו רק לאחרונה ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים חדשים מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף בשביל להזמין סרט אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

טכנולוגיית פס רחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון אנימציה לאפליקציה ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון אנימציה לאפליקציה שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון אנימציה לאפליקציה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי פרסום אחר.
סוגי סרטונים לעסקים וחברות

סרטון תדמית


סרטון תדמית הוא סרטון שתמיד מטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני הצופה. בין חסות בטלוויזיה וסרטון תדמיתי מתקיים פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הקהל ואילו סרט תדמיתי זה מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.

סרט תדמיתי הוא כלי מדיה חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים כי:

לא צריך ברבה כסף כדי להזמין סרטון תדמית לעסק קטן.

אינטרנט מהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון תדמית פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל אמצעי העברת מסר אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרטון תדמית אנימציה הוא סרטון שהמטרה שלו ליצור תדמית חיובית עבור העסק בעיני הצופה. בין חסות טלויזיה וסרטון תדמיתי ישנו הבדל שורשי - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרט תדמיתי הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרטון תדמיתי הוא כלי שיווק חדש יחסית אשר נפוץ בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים כי:

לא צריך ברבה כסף בשביל להזמין סרטון תדמית אנימציה לחברות.

טכנולוגיית הפס הרחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת המון להעצמת כמות ההזמנות.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטון התדמית פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית אנימציה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרטון תדמית לקידום אירוע הוא סרטון שברב המקרים מטרתו ליצור רושם חיוב על העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומת בטלוויזיה וסרטון תדמיתי לקידום אירוע מתקיים פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הצופה לעומת זה סרטון תדמיתי לקידום אירוע זה הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי לקידום אירוע הוא כלי מדיה חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי ליצור סרטון תדמיתי לקידום אירוע לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לקידום אירוע ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת המון להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית לקידום אירוע פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרט תדמית לקידום אירוע, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל כלי הסבר אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרט שהמטרה שלו יצירת דימוי חיובי עבור העסק בעיני המשקיע פוטנציאלי. בין פרסומת טלויזיה וסרט תדמית למשקיעים מוסדיים ישנו פער עדיר - הפרסומות "נכפות" על המשקיע הפוטנציאלי ואילו סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי המשקיע הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים זה כלי שיווק חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים משום ש:

אין צורך בתקציב גדול על מנת להזמין סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים לעסק קטן.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע מעשיר למשקיע פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כהקדמה בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בבזמן פגישה עם משקיעים בזכות סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט תדמית למשקיעים מוסדיים, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרט תדמית לתערוכה הוא סרט שמטרתו לייצר רושם חיובי על החברה בעיני הצופה. בין פרסומות טלוויזיה וסרטון תדמית לתערוכה קיים הבדל גדול - פרסומות נכפות על הקהל ואילו סרטון תדמיתי לתערוכה זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.

סרט תדמיתי לתערוכה הינו כלי מדיה חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל ליצור סרטון תדמיתי לתערוכה לעסקים.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לתערוכה כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כקדימון בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להעצמת כמות ההזמנות.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטוני תדמית לתערוכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לתערוכה, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים מסר בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי הסבר אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא סרט שברב המקרים מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני המתעניין. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמיתי לכנס מקצועי קיים הבדל מהותי - הפרסומות "נכפות" על האדם לעומת זה סרטון תדמיתי לכנס מקצועי זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.

סרטון תדמיתי לכנס מקצועי הוא אמצעי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בעשור האחרון ומיועד במיוחד לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף על מנת להזמין סרט תדמית לכנס מקצועי לעסק קטן.

אינטרנט מהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לכנס מקצועי ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרט תדמית לכנס מקצועי פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית לכנס מקצועי, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרטון תדמית לכנס לקוחות הוא סרטון שתמיד מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הלקוח. בין פרסומות טלוויזיה וסרט תדמיתי לכנס לקוחות מתקיים פער מהותי - פרסומת נכפית על הקהל לעומת זה סרט תדמית לכנס לקוחות הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרטון תדמיתי לכנס לקוחות זה אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל ליצור סרט תדמיתי לכנס לקוחות לעסקים.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לכנס לקוחות ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להעצמת התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמית לכנס לקוחות פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס לקוחות, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון שיווקי

סרט שיווקי הוא סרטון שלרב מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור העסק בעיני הצרכן. סרט שיווקי בעיקר ישמש כאמצעי שיווקי אשר מטרתו היא להגדיל את מספר המכירות.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרט שיווקי ישנו פער מהותי - פרסומות נכפות על הקהל לעומת זה סרטון שיווקי הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הקהל.


סרטון שיווקי הינו כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק רק לאחרונה ומיועד במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרטון שיווקי לעסק.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בבסרט שיווקי כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית להעצמת הנראות של העסק.

חסכון אדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות בזכות סרטי שיווק פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרט שיווקי, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.סרטון קידום מכירות

סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרטון שתמיד מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני הלקוח הפוטנציאלי. סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) בעיקר ישמש כאמצעי שיווק שמטרתו היא להגדיל את מספר הפניות.


בין חסות בטלוויזיה וסרטון קד"מ ישנו פער עדיר - הפרסומות "נכפות" על האדם לעומת זה סרטון קד"מ זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן.


סרט קידום מכירות זה כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק רק לאחרונה ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל להזמין סרט קידום מכירות לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטוני שיווק ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון השיווק פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרט קידום מכירות, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי פרסום אחר.סרטון מוצר

סרטון מוצר הוא סרטון שהמטרה שלו להסביר על השירות או המוצר לצרכן. סרטון מוצר יכול גם לשמש כאמצעי שיווקי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרט מוצר יש הבדל גדול - הפרסומות "נכפות" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון מוצר זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.


סרטון מוצר הינו כלי שיווקי חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשור האחרון ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

לא צריך תקציב גדול על מנת להפיק סרטון מוצר לעסק.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני מוצר כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה משמעותית לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות בזכות סרט המוצר שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון מוצר, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרטון שמטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. סרט שיווקי בעיקר ישמש ככלי שיווק אשר מטרתו היא להגדיל את היקף הפניות.


בין חסות טלוויזיה וסרט לקמפיין שיווקי ישנו פער עדיר - הפרסומות "נכפות" על האדם לעומת זה סרטון לקמפיין שיווקי זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרטון לקמפיין שיווקי זה כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו בשנים אחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים חדשים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל ליצור סרטון לקמפיין שיווקי לחברות.

אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להעצמת כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי שיווק פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון לקמפיין שיווקי, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.סרטוני טיפים

סרטון טיפים הוא סרטון שברב המקרים מטרתו להסביר על שירות או מוצר לצופה. סרטון טיפים יכול גם לשמש ככלי שיווק שהמטרה שלו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין פרסומות טלוויזיה וסרט טיפים ישנו פער עדיר - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרטון טיפים זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.


סרטון טיפים זה כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר נפוץ בעשור האחרון ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם כי:

אין צורך בתקציב גדול על מנת ליצור סרטון טיפים לעסק.

טכנולוגיית פס רחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון טיפים ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להגדלת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון טיפים פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט הדרכה, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי העברת מסר אחר.סרטוני הדרכה

סרטון הדרכה הוא סרטון שהמטרה שלו להדריך על השירות או המוצר ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרטן הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


בין חסות טלויזיה וסרטון הדרכה ישנו פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט הדרכה זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.


סרטון הדרכה זה אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשור האחרון ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים חדשים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת להזמין סרט הדרכה לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת המון לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון ההדרכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט הדרכה, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרט שלרב מטרתו לתת הדרכה על האפליקציה ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי מכירתי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את היקף הפניות.


הוצאה לאור של האפליקציה מלווה ברב המקרים במאמצי שיווק וקידום. המטרה הינה להציג את האפליקציה למשתמשים פוטנציאליים כדי לעודד את הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה לסמארטפון שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט הדרכה שיווקי לאפליקציה. אפשר גם להפיק סרט הסבר אחר או לעשות שימוש באותו הסרטון בתוך האפליקציה. הטמעת הסרט בתוך האפליקציה נותנת אפשרות לעודד את משתמשיה לפעולה כמו ביצוע רכישה של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין חסות טלוויזיה וסרט הדרכה לאפליקציה ישנו פער שורשי - פרסומת נכפית על הקהל לעומת זה סרט הדרכה לאפליקציה זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרטון הדרכה לאפליקציה הינו כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים כי:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להפיק סרט הסבר לאפליקציה.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה לאפליקציה ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון הדרכה לאפליקציה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרט הדרכה לאפליקציה, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה לכל אמצעי פרסום אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרט אנימציה לעסק הוא סרט שהמטרה שלו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני הצרכן. בין חסות טלויזיה וסרטון תדמיתי ישנו פער שורשי - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרטון אנימציה לעסק הינו מסר ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.

סרטון אנימציה לעסק הינו אמצעי מדיה חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

לא צריך תקציב גדול בשביל להפיק סרטון אנימציה תדמיתי לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרט אנימציה לעסק ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרט אנימציה לעסקשלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון אנימציה לעסק, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרטון אנימציה לאפליקציה הוא סרטון שלרב מטרתו להסביר על האפליקציה ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרט אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי שיווקי אשר מטרתו היא גם להגדיל את כמות המכירות.


השקת אפליקציה מלווה כמעט תמיד בקידום ושיווק שלה. מטרת הקידום הינה לפנות למשתמשים פוטנציאליים על מנת לעודד את הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה למכשיר הסלולרי שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט אנימציה לאפליקציה שלכם. אנו ממליצים גם להפיק סרט הדרכה אחר או לעשות שימוש באותו הסרט בתוך האפליקציה. הכללת הסרט בתוך האפליקציה פותחת אפשרות לעודד משתמשים לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישות של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין חסות טלוויזיה וסרט אנימציה לאפליקציה יש הבדל גדול - הפרסומות "נכפות" על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרטון אנימציה לאפליקציה הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרטון אנימציה לאפליקציה זה כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים אחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

אין צורך בתקציב גדול כדי להפיק סרט אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

אינטרנט מהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי אנימציה לאפליקציה ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה עדירה לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט אנימציה לאפליקציה שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון אנימציה לאפליקציה, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה לכל כלי פרסום אחר.
סוגי סרטונים לעסקים וחברות

סרטון תדמית


סרטון תדמית הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הלקוח. בין פרסומות טלוויזיה וסרט תדמית ישנו פער שורשי - פרסומת נכפית על האדם לעומת זה סרטון תדמיתי זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.

סרטון תדמיתי הינו אמצעי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בעשור האחרון ומיועד במיוחד לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי להזמין סרטון תדמיתי לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית תורמת המון לשדרוג תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון התדמית שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרט תדמית אנימציה הוא סרטון שמטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין חסות בטלוויזיה וסרטון תדמיתי ישנו פער אדיר - פרסומות נכפות על הצופה ואילו סרטון תדמיתי הינו מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.

סרטון תדמיתי הוא כלי שיווקי חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים אחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף בשביל להפיק סרטון תדמיתי לעסקים קטנים.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית אנימציה כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית תורמת המון לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון אדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרט תדמיתי שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרט תדמית אנימציה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים מסר בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרטון תדמית לקידום אירוע הוא סרט שהמטרה שלו לייצר רושם חיובי על החברה בעיני הצרכן. בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון תדמית לקידום אירוע ישנו הבדל גדול - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרטון תדמיתי לקידום אירוע זה מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הצופה.

סרט תדמית לקידום אירוע הוא כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשור האחרון ומיועד בעיקר לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרטון תדמיתי לקידום אירוע לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להעצמת תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון התדמית לקידום אירוע פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לקידום אירוע, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל אמצעי הסבר אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרט תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור רושם חיוב על החברה בעיני המשקיע פוטנציאלי. בין חסות טלויזיה וסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים ישנו פער מהותי - הפרסומות "נכפות" על המשקיע הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי המשקיע הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים הינו אמצעי שיווקי חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם כי:

לא צריך תקציב גבוה בשביל ליצור סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים לעסקים קטנים.

אינטרנט מהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים ככתוכן משלים למשקיעים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה עדירה לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בשיחות עם משקיעים פוטנציאליים בזכות סרטוני תדמית למשקיעים מוסדיים פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרט תדמית לתערוכה הוא סרט שתמיד מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור העסק בעיני הצרכן. בין פרסומות טלויזיה וסרטון תדמית לתערוכה ישנו פער מהותי - הפרסומות "נכפות" על הצופה ואילו סרטון תדמיתי לתערוכה זה מסר ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי לתערוכה הינו כלי שיווקי חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט לא מזמן ומיועד במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים כי:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרטון תדמית לתערוכה לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית לתערוכה כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג תדמית העסק.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרט תדמית לתערוכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט תדמית לתערוכה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרט תדמית לכנס מקצועי הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הצרכן. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמית לכנס מקצועי מתקיים הבדל מהותי - פרסומת נכפית על הקהל לעומת זה סרטון תדמית לכנס מקצועי זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי לכנס מקצועי זה כלי שיווק חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשר השנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים כי:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להזמין סרטון תדמית לכנס מקצועי לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לכנס מקצועי ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית תורמת תרומה עדירה לשדרוג תדמית העסק.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטון התדמית לכנס מקצועי שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס מקצועי, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרטון תדמית לכנס לקוחות הוא סרט שלרב מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני הצרכן. בין פרסומת טלויזיה וסרטון תדמיתי לכנס לקוחות ישנו פער ענק - פרסומת נכפית על הצופה לעומת זה סרטון תדמיתי לכנס לקוחות הינו מסר ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרטון תדמית לכנס לקוחות הוא כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

לא צריך תקציב גדול כדי ליצור סרטון תדמית לכנס לקוחות לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לכנס לקוחות ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או תערוכה תורמת לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמית לכנס לקוחות פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית לכנס לקוחות, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון שיווקי

סרטון שיווקי הוא סרטון שהמטרה שלו ליצור דימוי חיובי עבור החברה בעיני הצופה. סרט שיווקי כמובן ישמש ככלי שיווקי אשר מטרתו היא להגדיל את כמות המכירות.


בין חסות טלויזיה וסרטון שיווקי קיים פער שורשי - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרט שיווקי הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון שיווקי זה אמצעי שיווק חדש יחסית אשר החל השימוש בו לא מזמן ומיועד במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

לא צריך ברבה כסף בשביל ליצור סרטון שיווקי לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטוני שיווק כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון ההשיווק שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרט שיווקי, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.סרטון קידום מכירות

סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרט שתמיד מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור החברה בעיני הלקוח. סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) בעיקר ישמש כאמצעי שיווקי אשר המטרה שלו היא להגדיל את מספר הפניות.


בין פרסומות טלוויזיה וסרטון קד"מ ישנו הבדל ענק - פרסומות נכפות על הצופה לעומת זה סרטון קד"מ הינו מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרט קידום מכירות הוא כלי שיווק חדש יחסית אשר נפוץ רק בשנים אחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם כי:

לא צריך ברבה כסף בשביל ליצור סרט קידום מכירות לעסקים קטנים.

טכנולוגיית הפס הרחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה עדירה להעצמת התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי שיווק פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון קידום מכירות, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.סרטון מוצר

סרטון מוצר הוא סרטון שהמטרה שלו להדריך על שירות או מוצר ללקוחות פוטנציאליים או קיימים. סרטון מוצר יכול גם לשמש כאמצעי שיווקי שהמטרה שלו היא גם להעצים את מספר הפניות.


בין חסות טלוויזיה וסרט מוצר ישנו פער גדול - הפרסומות "נכפות" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט מוצר זה הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרט מוצר זה כלי שיווקי חדש יחסית אשר החל השימוש בו בשנים אחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרטון מוצר לעסקים.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי מוצר כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת להגדלת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון המוצר שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון מוצר, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרטון שהמטרה שלו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני הלקוח הפוטנציאלי. סרט שיווקי בעיקר ישמש כאמצעי שיווק שמטרתו היא להגדיל את כמות הפניות.


בין פרסומת טלוויזיה וסרטון לקמפיין שיווקי קיים פער מהותי - הפרסומת "נכפית" על האדם לעומת זה סרט לקמפיין שיווקי הוא מסר ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון לקמפיין שיווקי הינו כלי שיווק חדש יחסית אשר החל השימוש בו בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרט לקמפיין שיווקי לעסק.

אינטרנט מהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטונים שיווקיים כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להעצמת תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות בזכות סרטוני שיווק פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרט לקמפיין שיווקי, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטוני טיפים

סרטון טיפים הוא סרטון שלרב מטרתו להדריך על שירות או מוצר לצרכן. סרטון טיפים יכול גם לשמש כאמצעי שיווקי אשר מטרתו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין חסות טלוויזיה וסרטון טיפים יש פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הצופה ואילו סרט טיפים הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרטון טיפים הינו כלי שיווק חדש יחסית אשר נפוץ לא מזמן ומיועד בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים כי:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להפיק סרטון טיפים לעסקים.

אינטרנט מהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בבסרט טיפים כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת המון לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון הטיפים שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון הדרכה, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.סרטוני הדרכה

סרטון הדרכה הוא סרטון שהמטרה שלו להדריך על המוצר או השירות ללקוחות. סרטון הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי שיווק אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


בין פרסומות טלוויזיה וסרטון הדרכה מתקיים הבדל מהותי - פרסומות נכפות על האדם לעומת זה סרט הדרכה זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הלקוח.


סרטון הדרכה זה כלי שיווק חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשור האחרון ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים בגלל ש:

לא צריך תקציב גדול על מנת להזמין סרט הדרכה לעסק.

טכנולוגיית הפס הרחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי הדרכה כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת להעצמת הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות בזכות סרטי הדרכה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט הדרכה, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי פרסום אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרט שהמטרה שלו להדריך על האפליקציה לצרכן. סרטן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי שיווק שמטרתו היא גם להגדיל את כמות המכירות.


הוצאה לאור של האפליקציה מלווה לרב בקידום שלה. מטרת השיווק הינה להציג את האפליקציה למשתמשים פוטנציאליים כדי לעודד את הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה שלכם לטלפון החכם שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט תדמית לאפליקציה. מומלץ גם להפיק סרטון הסבר אחר או להשתמש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרטון בתוך האפליקציה פותחת אפשרות לשכנע את משתמשיה לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישות של מוצרים או שירותים.


בין פרסומות טלוויזיה וסרטון הדרכה לאפליקציה יש פער עדיר - הפרסומת "נכפית" על האדם ואילו סרטון הדרכה לאפליקציה הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הלקוח.


סרט הדרכה לאפליקציה זה כלי שיווק חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים מהסיבות הבאות:

לא נדרש תקציב גדול כדי להפיק סרטון הסבר לאפליקציה.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה לאפליקציה ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה להגדלת הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרט ההדרכה לאפליקציה שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון הדרכה לאפליקציה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה לכל כלי הסבר אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרט שלרב מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני הצופה. בין פרסומות טלויזיה וסרטון אנימציה לעסק קיים הבדל מהותי - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמיתי הינו מסר ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.

סרטון תדמיתי זה אמצעי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר החל השימוש בו רק לאחרונה ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

אין צורך בתקציב גדול בשביל להפיק סרט אנימציה לעסק לחברות.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרט אנימציה לעסק ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת לשדרוג תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרט אנימציה לעסקשלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון אנימציה לעסק, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרטון אנימציה לאפליקציה הוא סרטון שלרב מטרתו להדריך על האפליקציה לצופה. סרטון אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי מכירתי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


הוצאה לאור של האפליקציה מלווה ברב המקרים בשיווק וקידום שלה. מטרת הקידום הינה לפנות לקהל יעד מסוים זאת כדי לעודד את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה שלכם למכשיר הסלולרי שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט אנימציה לאפליקציה שלכם. אנו ממליצים גם להפיק סרט הסבר נוסף או להשתמש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרט בתוך האפליקציה מאפשרת לשכנע משתמשים לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישה של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין פרסומת טלוויזיה וסרט אנימציה לאפליקציה יש פער גדול - פרסומת נכפית על הקהל ואילו סרטון אנימציה לאפליקציה זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.


סרטון אנימציה לאפליקציה הינו אמצעי מדיה חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

לא צריך ברבה כסף בשביל ליצור סרט אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט אנימציה לאפליקציה כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה להעצמת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון אנימציה לאפליקציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון אנימציה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים מעבירים מסר בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה לכל כלי פרסום אחר.
סוגי סרטונים לעסקים וחברות

סרטון תדמית


סרט תדמית הוא סרטון שהמטרה שלו ליצור תדמית חיובית עבור החברה בעיני הצרכן. בין פרסומות טלויזיה וסרט תדמיתי מתקיים הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמית הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.

סרטון תדמיתי זה אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשר השנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים בתחילת דרכם כי:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להפיק סרטון תדמיתי לעסק.

טכנולוגיית פס רחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת המון לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון תדמית פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי פרסום אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרט תדמית אנימציה הוא סרט שמטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הצרכן. בין פרסומת טלויזיה וסרטון תדמיתי קיים פער גדול - פרסומות נכפות על הקהל לעומת זה סרטון תדמיתי הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.

סרטון תדמיתי הינו כלי מדיה חדש יחסית אשר נפוץ בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים כי:

לא צריך תקציב גדול בשביל להזמין סרטון תדמיתי לעסק.

אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית אנימציה כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה אדירה להגדלת הנראות של העסק.

חסכון אדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון תדמית פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית אנימציה, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרטון תדמית לקידום אירוע הוא סרטון שתמיד מטרתו לייצר רושם חיובי על החברה בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון תדמית לקידום אירוע יש הבדל מהותי - פרסומת נכפית על הצופה לעומת זה סרטון תדמית לקידום אירוע הינו מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי לקידום אירוע הוא כלי שיווקי חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשר השנים האחרונות ומיועד בעיקר לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

לא צריך תקציב גבוה כדי להזמין סרט תדמית לקידום אירוע לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית לקידום אירוע ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמית לקידום אירוע פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט תדמית לקידום אירוע, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרט שמטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני הצרכן. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים מתקיים פער גדול - הפרסומות "נכפות" על המשקיע הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמית למשקיעים מוסדיים זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הקהל.

סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים זה כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ בעשר השנים האחרונות ומיועד בעיקר לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

לא נדרש תקציב גדול על מנת להזמין סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים לעסקים.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע משלים למשקיעים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת להגדלת הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בשיחות עם משקיעים בזכות סרט תדמית למשקיעים מוסדיים פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי פרסום אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרט תדמית לתערוכה הוא סרטון שמטרתו ליצור תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הצופה. בין פרסומת בטלוויזיה וסרטון תדמיתי לתערוכה ישנו פער גדול - הפרסומות "נכפות" על האדם לעומת זה סרטון תדמיתי לתערוכה הוא מסר ממוקד שנדרש על ידי הצופה.

סרטון תדמית לתערוכה הינו כלי שיווק חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל ליצור סרט תדמיתי לתערוכה לחברות.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לתערוכה ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות בזכות סרט תדמית לתערוכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לתערוכה, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא סרטון שהמטרה שלו ליצור רושם חיוב על העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומות טלוויזיה וסרט תדמית לכנס מקצועי ישנו פער עדיר - פרסומת נכפית על הצופה ואילו סרטון תדמיתי לכנס מקצועי הינו מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.

סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא כלי מדיה חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומיועד במיוחד לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

לא נדרש תקציב גדול על מנת להפיק סרט תדמיתי לכנס מקצועי לעסקים.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לכנס מקצועי ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית לכנס מקצועי פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס מקצועי, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא סרט שמטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני הצרכן. בין פרסומת טלוויזיה וסרטון תדמיתי לכנס לקוחות מתקיים פער ענק - הפרסומות "נכפות" על הקהל ואילו סרטון תדמית לכנס לקוחות זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא כלי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומיועד במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

אין צורך בתקציב גדול כדי להזמין סרטון תדמיתי לכנס לקוחות לחברות.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית לכנס לקוחות כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי תדמית לכנס לקוחות פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס לקוחות, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי פרסום אחר.סרטון שיווקי

סרטון שיווקי הוא סרטון שהמטרה שלו ליצור דימוי חיובי עבור העסק בעיני הצופה. סרטו שיווקי כמובן ישמש כאמצעי שיווקי שהמטרה שלו היא להגדיל את מספר הפניות.


בין חסות טלוויזיה וסרטון שיווקי ישנו הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרט שיווקי זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.


סרטון שיווקי זה כלי שיווקי חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו בעשר השנים האחרונות ומיועד בעיקר לעסקים קטנים כי:

לא צריך תקציב גדול בשביל ליצור סרטון שיווקי לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון שיווקי ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה אדירה להעצמת הפעילות העסקית.

חסכון אדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרט שיווקיי שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון שיווקי, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל אמצעי הסבר אחר.סרטון קידום מכירות

סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרטון שלרב מטרתו ליצור רושם חיוב על העסק בעיני הצרכן. סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) בעיקר ישמש כאמצעי שיווקי שהמטרה שלו היא להגדיל את מספר הפניות.


בין חסות בטלוויזיה וסרטון קד"מ יש פער שורשי - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון קד"מ זה מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון קידום מכירות הוא כלי שיווקי חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים כי:

לא נדרש תקציב גדול בשביל ליצור סרט קידום מכירות לעסק.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או תערוכה תורמת המון לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון קידום המכירות שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרט קידום מכירות, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון מוצר

סרטון מוצר הוא סרטון שמטרתו לתת הדרכה על השירות או המוצר ללקוחות פוטנציאליים או קיימים. סרטון מוצר יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי שמטרתו היא גם להגדיל את היקף הפניות.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרטון מוצר יש פער ענק - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון מוצר זה מסר ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון מוצר זה כלי שיווקי חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו בשנים האחרונות ומיועד בעיקר לעסקים חדשים כי:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל להזמין סרט מוצר לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי מוצר ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת המון להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטי מוצר פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרט מוצר, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי הסבר אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרט שלרב מטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני המתעניין. סרט שיווקי בעיקר ישמש כאמצעי שיווקי שהמטרה שלו היא להגדיל את היקף הפניות.


בין חסות טלוויזיה וסרט לקמפיין שיווקי קיים הבדל גדול - פרסומות נכפות על האדם לעומת זה סרט לקמפיין שיווקי זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן.


סרט לקמפיין שיווקי זה כלי שיווק חדש יחסית אשר החל השימוש בו בשנים אחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים קטנים כי:

אין צורך בתקציב גבוה כדי ליצור סרטון לקמפיין שיווקי לעסקים.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או תערוכה תורמת המון להעצמת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרט לקמפיין שיווקי שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט לקמפיין שיווקי, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטוני טיפים

סרט טיפים הוא סרטון שברב המקרים מטרתו להסביר על שירות או מוצר לצרכן. סרטן טיפים יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין חסות בטלוויזיה וסרט טיפים מתקיים פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרטון טיפים הוא מסר ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרטון טיפים הוא כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ בעשור האחרון ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים קטנים בגלל ש:

אין צורך בתקציב גדול בשביל להפיק סרטון טיפים לחברות.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט טיפים ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית תורמת המון להעצמת הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון טיפים פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון הדרכה, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.סרטוני הדרכה

סרטון הדרכה הוא סרט שהמטרה שלו לתת הדרכה על השירות או המוצר אדם המעוניין להבין את המוצר או השירות. סרטון הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את היקף הפניות.


בין חסות טלוויזיה וסרטון הדרכה מתקיים פער שורשי - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרט הדרכה הוא מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.


סרט הדרכה זה כלי מדיה חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בעשור האחרון ומיועד במיוחד לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

לא נדרש תקציב גדול על מנת ליצור סרט הדרכה לעסקים.

טכנולוגיית פס רחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטי הדרכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון הדרכה, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרט הדרכה לאפליקציה הוא סרט שתמיד מטרתו להסביר על האפליקציה ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי שיווקי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


עליה לאויר של אפליקציה מלווה כמעט תמיד בשיווק וקידום שלה. מטרת הקידום הינה לחשוף את האפליקציה לקהל יעד מסוים כדי לעודד את הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה לטלפון החכם שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט תדמית שיווקי לאפליקציה. אנו ממליצים גם להפיק סרט הסבר אחר או לעשות שימוש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרט בתוך האפליקציה פותחת אפשרות להניע משתמשים לפעולה הרצויה כגון ביצוע רכישות של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין חסות טלויזיה וסרטון הדרכה לאפליקציה מתקיים פער ענק - הפרסומות "נכפות" על הצופה לעומת זה סרטון הדרכה לאפליקציה זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרט הדרכה לאפליקציה הוא אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים כי:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להזמין סרט הסבר לאפליקציה.

אינטרנט מהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה לאפליקציה כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת המון לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטי הדרכה לאפליקציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון הדרכה לאפליקציה, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה לכל כלי העברת מסר אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרטון שהמטרה שלו ליצור תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומות טלויזיה וסרט תדמיתי מתקיים פער ענק - פרסומות נכפות על הקהל לעומת זה סרט תדמיתי זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הקהל.

סרטון תדמיתי זה כלי שיווקי חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומיועד בעיקר לעסקים קטנים משום ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי להפיק סרטון אנימציה תדמיתי לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני אנימציה לעסקים כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת להעצמת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון אנימציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון אנימציה לעסק, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרט אנימציה לאפליקציה הוא סרט שלרב מטרתו להדריך על האפליקציה ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרט אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי מכירה שהמטרה שלו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


השקת אפליקציה מלווה באופן טבעי בשיווק וקידום שלה. המטרה כאן הינה לחשוף את האפליקציה ללקוחות פוטנציאליים על מנת לעודד את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה שלכם לסמארטפון שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו אנימציה לאפליקציה. ניתן גם להפיק סרט הסבר אחר או לעשות שימוש באותו אחד בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרטון בתוך האפליקציה פותחת אפשרות להניע את משתמשיה לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישות של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין חסות טלויזיה וסרט אנימציה לאפליקציה ישנו הבדל ענק - הפרסומות "נכפות" על הקהל ואילו סרטון אנימציה לאפליקציה הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרטון אנימציה לאפליקציה הינו כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט רק לאחרונה ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להפיק סרט אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון אנימציה לאפליקציה כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית להעצמת התדמית העסקית.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון אנימציה לאפליקציה שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרט אנימציה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה לכל כלי העברת מסר אחר.
סוגי סרטונים לעסקים וחברות

סרטון תדמית


סרטון תדמית הוא סרטון שלרב מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הצופה. בין חסות טלויזיה וסרטון תדמיתי קיים הבדל שורשי - הפרסומות "נכפות" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון תדמיתי זה מסר ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.

סרט תדמיתי זה כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להפיק סרטון תדמיתי לעסקים קטנים.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת המון לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי תדמית פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים מעבירים מידע במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרטון תדמית אנימציה הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הצופה. בין פרסומת טלוויזיה וסרטון תדמית אנימציה קיים פער גדול - פרסומות נכפות על הקהל לעומת זה סרטון תדמיתי זה הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרטון תדמית אנימציה הוא כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר נפוץ לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים כי:

לא צריך ברבה כסף בשביל ליצור סרטון תדמיתי לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית אנימציה ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה משמעותית לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון התדמית פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית אנימציה, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרט תדמית לקידום אירוע הוא סרט שלרב מטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני המתעניין. בין פרסומת טלוויזיה וסרטון תדמית לקידום אירוע ישנו פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי ואילו סרט תדמית לקידום אירוע הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרטון תדמית לקידום אירוע זה אמצעי מדיה חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים כי:

לא צריך ברבה כסף על מנת ליצור סרטון תדמיתי לקידום אירוע לחברות.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לקידום אירוע כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת המון לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני תדמית לקידום אירוע פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לקידום אירוע, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרטון שמטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין חסות טלויזיה וסרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים מתקיים פער עדיר - הפרסומות "נכפות" על המשקיע הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמית למשקיעים מוסדיים הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.

סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים הינו כלי שיווק חדש יחסית אשר נפוץ רק בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים כי:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים לחברות.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע מעשיר למשקיע פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או תערוכה תורמת להגדלת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בפגישות עם משקיעים בזכות סרטון התדמית למשקיעים מוסדיים פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל כלי העברת מסר אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרט תדמית לתערוכה הוא סרטון שהמטרה שלו ליצור דימוי חיובי עבור העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומת טלויזיה וסרט תדמית לתערוכה מתקיים פער ענק - פרסומות נכפות על הצופה לעומת זה סרטון תדמית לתערוכה זה הכרזה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הקהל.

סרטון תדמיתי לתערוכה הוא אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו לא מזמן ומיועד במיוחד לחברות בינוניות וקטנות כי:

אין צורך בתקציב גדול כדי להזמין סרטון תדמית לתערוכה לחברות.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית לתערוכה ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת להעצמת התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרט תדמית לתערוכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לתערוכה, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרט תדמית לכנס מקצועי הוא סרטון שתמיד מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור העסק בעיני הצרכן. בין חסות בטלוויזיה וסרטון תדמיתי לכנס מקצועי ישנו הבדל מהותי - הפרסומות "נכפות" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמיתי לכנס מקצועי הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.

סרטון תדמית לכנס מקצועי הינו כלי שיווק חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

אין צורך בתקציב גדול כדי להפיק סרטון תדמיתי לכנס מקצועי לעסקים קטנים.

אינטרנט מהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לכנס מקצועי ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית תורמת המון להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרט תדמית לכנס מקצועי פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס מקצועי, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרטון תדמית לכנס לקוחות הוא סרט שברב המקרים מטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין חסות טלויזיה וסרט תדמיתי לכנס לקוחות ישנו פער מהותי - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרט תדמיתי לכנס לקוחות זה מסר ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הקהל.

סרט תדמיתי לכנס לקוחות זה כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים חדשים מהסיבות הבאות:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להזמין סרטון תדמיתי לכנס לקוחות לעסק קטן.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית לכנס לקוחות כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת להעצמת תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטי תדמית לכנס לקוחות פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס לקוחות, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון שיווקי

סרטון שיווקי הוא סרטון שתמיד מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הלקוח. סרטו שיווקי בעיקר ישמש כאמצעי שיווקי שמטרתו היא להגדיל את כמות הפניות.


בין פרסומת טלוויזיה וסרטון שיווקי יש פער שורשי - פרסומת נכפית על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט שיווקי זה מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון שיווקי הוא כלי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומיועד בעיקר לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרט שיווקי לעסקים.

האינטרנט המהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת לשדרוג תדמית העסק.

חסכון אדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט שיווקיי שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון שיווקי, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטון קידום מכירות

סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרט שהמטרה שלו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הצרכן. סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) קודם כל ישמש ככלי שיווקי אשר המטרה שלו היא להגדיל את מספר הפניות.


בין חסות טלוויזיה וסרטון קד"מ ישנו פער מהותי - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרט קד"מ הוא מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן.


סרטון קידום מכירות הוא כלי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט לא מזמן ומיועד במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרט קידום מכירות לעסקים קטנים.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט קידום מכירות ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת המון להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון קידום מכירות פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט קידום מכירות, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון מוצר

סרט מוצר הוא סרטון שהמטרה שלו להדריך על שירות או מוצר לצרכן. סרטן מוצר יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי אשר המטרה שלו היא גם להעצים את מספר המכירות.


בין חסות טלוויזיה וסרטון מוצר ישנו הבדל מהותי - הפרסומות "נכפות" על האדם ואילו סרטון מוצר הוא מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרט מוצר זה כלי שיווקי חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים אחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

לא צריך תקציב גדול על מנת להזמין סרט מוצר לעסק.

האינטרנט המהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בבסרט מוצר ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט המוצר שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון מוצר, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרט שתמיד מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור החברה בעיני הלקוח. סרט שיווקי לפני הכל ישמש כאמצעי שיווקי שמטרתו היא להגדיל את היקף הפניות.


בין פרסומות טלוויזיה וסרטון לקמפיין שיווקי ישנו הבדל מהותי - פרסומות נכפות על האדם ואילו סרטון לקמפיין שיווקי הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.


סרטון לקמפיין שיווקי הינו כלי מדיה חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לא מזמן ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרט לקמפיין שיווקי לעסקים.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרט לקמפיין שיווקי שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרט לקמפיין שיווקי, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים מעבירים מידע במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטוני טיפים

סרט טיפים הוא סרטון שתמיד מטרתו לתת הסבר על השירות או המוצר ללקוחות פוטנציאליים או קיימים. סרטון טיפים יכול גם לשמש כאמצעי שיווק אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין חסות טלוויזיה וסרטון טיפים יש הבדל ענק - הפרסומות "נכפות" על הקהל ואילו סרטון טיפים הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצרכן.


סרט טיפים הוא כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת להזמין סרטון טיפים לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון טיפים ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון טיפים פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט הדרכה, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטוני הדרכה

סרטון הדרכה הוא סרטון שברב המקרים מטרתו לתת הסבר על המוצר או השירות ללקוחות. סרטון הדרכה יכול גם לשמש ככלי מכירתי אשר מטרתו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


בין חסות בטלוויזיה וסרטון הדרכה מתקיים פער מהותי - הפרסומת "נכפית" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון הדרכה זה מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הצרכן.


סרט הדרכה הוא כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לאחרונה ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים קטנים משום ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי להזמין סרטון הדרכה לעסקים.

טכנולוגיית פס רחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להגדלת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון ההדרכה שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט הדרכה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרטון שברב המקרים מטרתו להדריך על האפליקציה לצרכן. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי שיווקי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


עליה לאויר של אפליקציה מלווה בדרך כלל בשיווקה. מטרת הקידום הינה לחשוף את האפליקציה למשתמשים פוטנציאליים כדי לעורר את הצורך אצל הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה שלכם למכשיר הסלולרי שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו תדמית שיווקי לאפליקציה שלכם. מומלץ גם להפיק סרט הסבר נוסף או לעשות שימוש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרטון בתוך האפליקציה נותנת אפשרות לשכנע משתמשים לפעולה הרצויה כגון ביצוע רכישות של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין חסות טלויזיה וסרט הדרכה לאפליקציה קיים פער ענק - פרסומת נכפית על הקהל לעומת זה סרטון הדרכה לאפליקציה הינו מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרט הדרכה לאפליקציה זה כלי מדיה חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו בעשור האחרון ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להפיק סרטון הסבר לאפליקציה.

טכנולוגיית הפס הרחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטוני הדרכה לאפליקציה ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון ההדרכה לאפליקציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרט הדרכה לאפליקציה, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה לכל כלי פרסום אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרט שלרב מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הצופה. בין פרסומות טלוויזיה וסרט אנימציה לעסק ישנו הבדל ענק - הפרסומות "נכפות" על האדם לעומת זה סרטון אנימציה לעסק הוא מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.

סרט אנימציה לעסק זה אמצעי מדיה חדש יחסית אשר נפוץ רק רק לאחרונה ומיועד במיוחד לעסקים חדשים בגלל ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי להפיק סרטון אנימציה לעסק לחברות.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון אנימציה לעסק ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרט אנימציה לעסקשלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון אנימציה לעסק, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרט אנימציה לאפליקציה הוא סרטון שהמטרה שלו לתת הדרכה על האפליקציה ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרטון אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי מכירה אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את היקף הפניות.


הוצאה לאור של האפליקציה מלווה כמעט תמיד בשיווק וקידום שלה. המטרה כאן הינה להציג את האפליקציה ללקוחות פוטנציאליים על מנת לשכנע את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה שלכם לטלפון החכם שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט אנימציה לאפליקציה שלכם. אפשר גם להפיק סרט הסבר נוסף או לעשות שימוש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרטון בתוך האפליקציה נותנת אפשרות לעודד משתמשים לפעולה הרצויה כגון ביצוע רכישה של שירותים.


בין חסות טלויזיה וסרטון אנימציה לאפליקציה מתקיים פער גדול - פרסומת נכפית על האדם לעומת זה סרטון אנימציה לאפליקציה הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון אנימציה לאפליקציה הוא כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר נפוץ בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים משום ש:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרטון אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט אנימציה לאפליקציה כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת להגדלת הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון אנימציה לאפליקציה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון אנימציה לאפליקציה, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה לכל אמצעי העברת מסר אחר.
סוגי סרטונים לעסקים וחברות

סרטון תדמית


סרטון תדמית הוא סרטון שהמטרה שלו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני הלקוח. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמית ישנו פער שורשי - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרט תדמית הינו מסר שיווקי ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי זה כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט רק לאחרונה ומיועד בעיקר לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

אין צורך בתקציב גבוה כדי להזמין סרטון תדמיתי לעסקים.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת המון לשדרוג תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמיתי שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר מידע דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרט תדמית אנימציה הוא סרטון שמטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמיתי יש פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרטון תדמיתי הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי זה כלי שיווק חדש יחסית אשר החל השימוש בו בשנים אחרונות ומיועד בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים כי:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי להפיק סרטון תדמיתי לעסקים קטנים.

האינטרנט המהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרט תדמיתי שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית אנימציה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרטון תדמית לקידום אירוע הוא סרטון שברב המקרים מטרתו לייצר רושם חיובי על החברה בעיני הלקוח. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמית לקידום אירוע ישנו פער מהותי - פרסומות נכפות על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמיתי לקידום אירוע הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הצופה.

סרטון תדמיתי לקידום אירוע הינו כלי שיווק חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי ליצור סרט תדמיתי לקידום אירוע לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או תערוכה תורמת המון לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון תדמית לקידום אירוע פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לקידום אירוע, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרטון שמטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני המתעניין. בין חסות טלויזיה וסרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים ישנו פער ענק - הפרסומות "נכפות" על המשקיע הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי המשקיע הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים זה אמצעי מדיה חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים אחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף בשביל להפיק סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים לעסקים קטנים.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית למשקיעים מוסדיים כמידע מעשיר למשקיע פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בשיחות עם משקיעים פוטנציאליים בזכות סרט תדמית למשקיעים מוסדיים פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי העברת מסר אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרט תדמית לתערוכה הוא סרטון שברב המקרים מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הצרכן. בין חסות בטלוויזיה וסרט תדמיתי לתערוכה ישנו הבדל שורשי - פרסומות נכפות על הצופה לעומת זה סרטון תדמית לתערוכה זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הלקוח.

סרטון תדמיתי לתערוכה זה כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים אחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

לא צריך ברבה כסף בשביל ליצור סרטון תדמית לתערוכה לעסקים קטנים.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לתערוכה ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת להגדלת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטוני תדמית לתערוכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לתערוכה, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי הסבר אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרט תדמית לכנס מקצועי הוא סרטון שברב המקרים מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין חסות טלויזיה וסרטון תדמיתי לכנס מקצועי יש פער ענק - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרטון תדמיתי לכנס מקצועי זה הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי לכנס מקצועי הינו כלי שיווק חדש יחסית אשר החל השימוש בו בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גדול כדי להזמין סרטון תדמית לכנס מקצועי לעסק קטן.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי תדמית לכנס מקצועי פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית לכנס מקצועי, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרטון תדמית לכנס לקוחות הוא סרטון שמטרתו ליצור תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומת טלוויזיה וסרטון תדמיתי לכנס לקוחות ישנו פער גדול - הפרסומות "נכפות" על הצופה ואילו סרטון תדמית לכנס לקוחות זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח.

סרט תדמיתי לכנס לקוחות הוא אמצעי שיווק חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להזמין סרט תדמית לכנס לקוחות לחברות.

האינטרנט המהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית תורמת לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון תדמית לכנס לקוחות פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס לקוחות, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי פרסום אחר.סרטון שיווקי

סרט שיווקי הוא סרט שברב המקרים מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הצרכן. סרט שיווקי בעיקר ישמש ככלי מכירתי אשר מטרתו היא להגדיל את כמות הפניות.


בין חסות טלויזיה וסרט שיווקי מתקיים הבדל שורשי - פרסומת נכפית על הצופה ואילו סרטון שיווקי הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הלקוח.


סרט שיווקי הוא כלי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים אחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל ליצור סרטון שיווקי לחברות.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון שיווקי כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית תורמת להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטוני שיווק פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון שיווקי, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון קידום מכירות

סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרטון שלרב מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הצרכן. סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) לפני הכל ישמש כאמצעי שיווק אשר מטרתו היא להגדיל את היקף הפניות.


בין חסות טלויזיה וסרטון קד"מ יש הבדל מהותי - הפרסומות "נכפות" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרטון קד"מ הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.


סרט קידום מכירות הוא אמצעי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים חדשים מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף בשביל להזמין סרטון קידום מכירות לעסק.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטי שיווק ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרט קידום מכירות שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרט קידום מכירות, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון מוצר

סרט מוצר הוא סרטון שברב המקרים מטרתו להדריך על שירות או מוצר ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטון מוצר יכול גם לשמש כאמצעי שיווק אשר המטרה שלו היא גם להעצים את כמות הפניות.


בין חסות טלוויזיה וסרט מוצר ישנו הבדל עדיר - פרסומות נכפות על הקהל לעומת זה סרטון מוצר הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרטון מוצר זה כלי שיווק חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו בשנים אחרונות ומיועד בעיקר לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרטון מוצר לעסקים קטנים.

אינטרנט מהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטוני מוצר כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטוני מוצר פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון מוצר, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרט לקמפיין שיווקי הוא סרט שמטרתו ליצור רושם חיוב על החברה בעיני הלקוח. סרט שיווקי בעיקר ישמש כאמצעי שיווקי אשר מטרתו היא להגדיל את היקף המכירות.


בין חסות טלוויזיה וסרט לקמפיין שיווקי קיים פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הצופה לעומת זה סרטון לקמפיין שיווקי הוא מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון לקמפיין שיווקי הינו כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו בשנים אחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת להפיק סרט לקמפיין שיווקי לעסק קטן.

טכנולוגיית הפס הרחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון שיווקי כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט לקמפיין שיווקי שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרט לקמפיין שיווקי, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל אמצעי פרסום אחר.סרטוני טיפים

סרטון טיפים הוא סרט שתמיד מטרתו להדריך על השירות או המוצר ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטון טיפים יכול גם לשמש כאמצעי שיווקי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את היקף הפניות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין פרסומת טלויזיה וסרטון טיפים ישנו פער עדיר - הפרסומות "נכפות" על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרט טיפים זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.


סרט טיפים הוא כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת להזמין סרט טיפים לחברות.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון טיפים ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון טיפים פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון הדרכה, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטים מעבירים תוכן דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטוני הדרכה

סרט הדרכה הוא סרט שברב המקרים מטרתו לתת הסבר על שירות או מוצר למתעניין. סרטון הדרכה יכול גם לשמש ככלי שיווקי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


בין חסות בטלוויזיה וסרטון הדרכה קיים הבדל גדול - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרטון הדרכה זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרט הדרכה זה כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף בשביל להזמין סרט הדרכה לעסקים.

האינטרנט המהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטוני הדרכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון הדרכה, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרט הדרכה לאפליקציה הוא סרטון שהמטרה שלו לתת הסבר על האפליקציה ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי שיווק אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


הוצאה לאור של האפליקציה מלווה בדרך כלל בשיווק וקידום שלה. מטרת הקידום היא להציג את האפליקציה לקהל יעד ממוקד על מנת לעודד את הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה שלכם לטלפון החכם שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרטו הדרכה שיווקי לאפליקציה. ניתן גם להפיק סרט הסבר אחר או לעשות שימוש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הטמעת הסרטון בתוך האפליקציה פותחת אפשרות לעודד משתמשים לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישות של שירותים.


בין פרסומות טלוויזיה וסרט הדרכה לאפליקציה ישנו פער גדול - הפרסומות "נכפות" על הקהל ואילו סרטון הדרכה לאפליקציה הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק בעשר השנים האחרונות ומיועד במיוחד לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

לא צריך תקציב גדול בשביל להזמין סרטון הסבר לאפליקציה.

האינטרנט המהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטי הדרכה לאפליקציה ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון ההדרכה לאפליקציה שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון הדרכה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרטון שלרב מטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני הצופה. בין חסות בטלוויזיה וסרט אנימציה לעסק מתקיים הבדל גדול - הפרסומות "נכפות" על הצופה לעומת זה סרט תדמיתי הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי זה אמצעי שיווק חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים חדשים כי:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להפיק סרטון אנימציה תדמיתי לעסקים.

טכנולוגיית הפס הרחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטוני אנימציה לעסקים ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה עדירה להעצמת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי אנימציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון אנימציה לעסק, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרט אנימציה לאפליקציה הוא סרטון שהמטרה שלו לתת הדרכה על האפליקציה ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרט אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


הוצאה לאור של האפליקציה מלווה לרב בשיווק וקידום שלה. מטרת השיווק היא להציג את האפליקציה למשתמשים פוטנציאליים כדי לעודד את הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה שלכם לסמארטפון שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט אנימציה לאפליקציה שלכם. אנו ממליצים גם להפיק סרטון הסבר נוסף או לעשות שימוש באותו אחד בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרט בתוך האפליקציה פותחת אפשרות לשכנע משתמשים לפעולה הרצויה כגון ביצוע רכישה של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרטון אנימציה לאפליקציה ישנו הבדל שורשי - פרסומות נכפות על הקהל לעומת זה סרט אנימציה לאפליקציה זה מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרטון אנימציה לאפליקציה זה כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים בגלל ש:

אין צורך בתקציב גדול בשביל להפיק סרט אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון אנימציה לאפליקציה כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להגדלת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון אנימציה לאפליקציה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון אנימציה לאפליקציה, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה לכל אמצעי העברת מסר אחר.
סוגי סרטונים לעסקים וחברות

סרטון תדמית


סרטון תדמית הוא סרטון שברב המקרים מטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין פרסומת טלויזיה וסרטון תדמיתי ישנו פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמיתי זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.

סרט תדמיתי זה כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים כי:

לא צריך תקציב גבוה בשביל להזמין סרט תדמיתי לעסק.

אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה אדירה להגדלת התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמיתי שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי הסבר אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרטון תדמית אנימציה הוא סרטון שלרב מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני הצופה. בין פרסומות בטלוויזיה וסרט תדמית אנימציה יש פער שורשי - הפרסומות "נכפות" על הקהל ואילו סרטון תדמית אנימציה זה מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרטון תדמיתי הוא כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם משום ש:

אין צורך בתקציב גדול בשביל להזמין סרטון תדמית אנימציה לעסקים.

האינטרנט המהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית אנימציה ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת המון להגדלת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון תדמית פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון תדמית אנימציה, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרט תדמית לקידום אירוע הוא סרט שהמטרה שלו ליצור דימוי חיובי עבור החברה בעיני הצופה. בין פרסומת טלוויזיה וסרט תדמית לקידום אירוע ישנו פער מהותי - הפרסומות "נכפות" על האדם לעומת זה סרט תדמיתי לקידום אירוע זה מסר שיווקי ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.

סרטון תדמיתי לקידום אירוע זה כלי מדיה חדש באופן יחסי אשר התחיל השימוש בו בשנים אחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים בגלל ש:

לא צריך תקציב גבוה בשביל להזמין סרטון תדמית לקידום אירוע לעסקים.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לקידום אירוע ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כקדימון בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת להעצמת הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית לקידום אירוע פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לקידום אירוע, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרט תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרט שברב המקרים מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני הלקוח. בין חסות טלוויזיה וסרט תדמית למשקיעים מוסדיים יש פער עדיר - פרסומות נכפות על המשקיע הפוטנציאלי ואילו סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי המשקיע הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים הינו אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לא מזמן ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי להזמין סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים לעסק.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים ככתוכן משלים למשקיע פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להעצמת הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם משקיעים בזכות סרטוני תדמית למשקיעים מוסדיים פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי העברת מסר אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרטון תדמית לתערוכה הוא סרטון שתמיד מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני המתעניין. בין פרסומות טלוויזיה וסרטון תדמית לתערוכה יש פער ענק - הפרסומות "נכפות" על האדם לעומת זה סרטון תדמיתי לתערוכה הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.

סרטון תדמיתי לתערוכה הוא אמצעי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי לא מזמן ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לחברות בינוניות וקטנות כי:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להפיק סרטון תדמיתי לתערוכה לעסק.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לתערוכה כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה עדירה לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרט תדמית לתערוכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית לתערוכה, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא סרטון שמטרתו ליצור דימוי חיובי עבור החברה בעיני הצרכן. בין פרסומות טלוויזיה וסרט תדמיתי לכנס מקצועי מתקיים פער שורשי - הפרסומות "נכפות" על הצופה לעומת זה סרט תדמיתי לכנס מקצועי הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרטון תדמית לכנס מקצועי הינו כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר נפוץ רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים כי:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להפיק סרטון תדמיתי לכנס מקצועי לחברות.

האינטרנט המהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לכנס מקצועי כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית תורמת תרומה עדירה להעצמת כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרט תדמית לכנס מקצועי פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס מקצועי, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרטון תדמית לכנס לקוחות הוא סרט שהמטרה שלו יצירת תדמית חיובית עבור העסק בעיני הצופה. בין פרסומות טלוויזיה וסרטון תדמיתי לכנס לקוחות מתקיים פער מהותי - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרטון תדמיתי לכנס לקוחות זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרטון תדמיתי לכנס לקוחות זה אמצעי שיווק חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרטון תדמית לכנס לקוחות לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לכנס לקוחות ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטי תדמית לכנס לקוחות פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט תדמית לכנס לקוחות, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל אמצעי פרסום אחר.סרטון שיווקי

סרט שיווקי הוא סרטון שתמיד מטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. סרט שיווקי קודם כל ישמש ככלי שיווק אשר מטרתו היא להגדיל את כמות המכירות.


בין חסות טלוויזיה וסרטון שיווקי ישנו פער עדיר - הפרסומת "נכפית" על הקהל ואילו סרט שיווקי הוא הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.


סרטון שיווקי הינו כלי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף כדי להפיק סרטון שיווקי לעסקים קטנים.

אינטרנט מהיר והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטונים שיווקיים ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון השיווק פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון שיווקי, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי פרסום אחר.סרטון קידום מכירות

סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרט שלרב מטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני המתעניין. סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) כמובן ישמש כאמצעי שיווק אשר המטרה שלו היא להגדיל את מספר הפניות.


בין פרסומות טלוויזיה וסרט קד"מ ישנו פער גדול - הפרסומות "נכפות" על האדם לעומת זה סרט קד"מ זה מסר ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.


סרט קידום מכירות זה כלי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בשנים אחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת להזמין סרט קידום מכירות לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטונים לקידום מכירות ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית או תערוכה תורמת המון להעצמת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בשיחות עם לקוחות בזכות סרט קידום מכירות שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון קידום מכירות, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון מוצר

סרטון מוצר הוא סרטון שברב המקרים מטרתו לתת הסבר על השירות או המוצר לצופה. סרטן מוצר יכול גם לשמש ככלי מכירתי שהמטרה שלו היא גם להעצים את מספר המכירות.


בין פרסומת טלוויזיה וסרטון מוצר ישנו פער גדול - הפרסומת "נכפית" על הקהל לעומת זה סרט מוצר זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.


סרט מוצר הינו כלי מדיה חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

לא נדרש תקציב גדול על מנת להזמין סרטון מוצר לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בבסרט מוצר כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להעצמת הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון מוצר פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרט מוצר, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי הסבר אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרטון שלרב מטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני הצופה. סרט שיווקי לפני הכל ישמש ככלי שיווקי אשר מטרתו היא להגדיל את היקף המכירות.


בין פרסומת טלוויזיה וסרטון לקמפיין שיווקי קיים הבדל שורשי - פרסומות נכפות על הצופה לעומת זה סרט לקמפיין שיווקי הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הקהל.


סרט לקמפיין שיווקי הוא אמצעי שיווק חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט רק לאחרונה ומיועד במיוחד לחברות בינוניות וקטנות כי:

לא נדרש תקציב גדול כדי להזמין סרטון לקמפיין שיווקי לחברות.

אינטרנט מהיר והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון שיווקי כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית תורמת לשדרוג הפעילות העסקית.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון לקמפיין שיווקי פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון לקמפיין שיווקי, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי הסבר אחר.סרטוני טיפים

סרטון טיפים הוא סרט שתמיד מטרתו להדריך על המוצר או השירות לצופה. סרטון טיפים יכול גם לשמש ככלי שיווקי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין פרסומות טלויזיה וסרטון טיפים ישנו הבדל גדול - פרסומת נכפית על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון טיפים זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.


סרט טיפים זה אמצעי שיווקי חדש יחסית אשר נפוץ רק בעשר השנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

אין צורך בתקציב גבוה כדי להזמין סרט טיפים לעסקים.

טכנולוגיית פס רחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטי טיפים כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת להעצמת תדמית העסק.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט הטיפים שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט הדרכה, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל אמצעי הסבר אחר.סרטוני הדרכה

סרטון הדרכה הוא סרטון שהמטרה שלו להסביר על השירות או המוצר לצופה. סרטן הדרכה יכול גם לשמש ככלי מכירתי אשר מטרתו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


בין פרסומות טלויזיה וסרטון הדרכה יש פער גדול - פרסומת נכפית על הצופה לעומת זה סרט הדרכה זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.


סרט הדרכה זה כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גבוה כדי ליצור סרט הדרכה לעסק.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להעצמת הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטוני הדרכה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרט הדרכה, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרט הדרכה לאפליקציה הוא סרט שהמטרה שלו לתת הדרכה על האפליקציה ללקוחות פוטנציאליים או קיימים. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי שיווקי שמטרתו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


עליה לאויר של אפליקציה מלווה בדרך כלל בשיווק שלה. מטרת הקידום הינה לפנות לקהל יעד מסוים על מנת לעודד את הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה שלכם לטלפון החכם שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט תדמית שיווקי לאפליקציה שלכם. אנו ממליצים גם להפיק סרטון הסבר אחר או להשתמש באותו אחד בתוך האפליקציה שלכם. הטמעת הסרטון בתוך האפליקציה פותחת אפשרות לעודד משתמשים לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישה של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין חסות בטלוויזיה וסרטון הדרכה לאפליקציה יש פער ענק - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרטון הדרכה לאפליקציה הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.


סרט הדרכה לאפליקציה הינו אמצעי מדיה חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו בעשר השנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת להזמין סרט הסבר לאפליקציה.

האינטרנט המהיר בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה לאפליקציה כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית תורמת תרומה משמעותית להגדלת הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרט ההדרכה לאפליקציה שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון הדרכה לאפליקציה, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים תוכן בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה לכל כלי פרסום אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרט אנימציה לעסק הוא סרטון שהמטרה שלו יצירת תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומות טלוויזיה וסרטון תדמיתי קיים פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הצופה לעומת זה סרט אנימציה לעסק זה מסר ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרטון תדמיתי זה כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר נפוץ בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גדול בשביל ליצור סרטון אנימציה תדמיתי לעסקים.

טכנולוגיית פס רחב והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרט אנימציה לעסק ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת להגדלת תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון אנימציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון אנימציה לעסק, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים מעבירים מסר במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרטון אנימציה לאפליקציה הוא סרטון שברב המקרים מטרתו להסביר על האפליקציה ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטון אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי מכירה שמטרתו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


השקתה של האפליקציה מלווה כמעט תמיד בשיווק וקידום שלה. מטרת הקידום הינה לחשוף את האפליקציה למשתמשים פוטנציאליים בכדי לשכנע את הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה שלכם למכשיר הסלולרי שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט אנימציה לאפליקציה. מומלץ גם ליצור סרט הסבר אחר או להשתמש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרט בתוך האפליקציה מאפשרת להניע משתמשים לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישה של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין חסות טלוויזיה וסרטון אנימציה לאפליקציה יש הבדל שורשי - הפרסומת "נכפית" על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון אנימציה לאפליקציה הינו מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.


סרט אנימציה לאפליקציה הוא כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי להזמין סרטון אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט אנימציה לאפליקציה ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להעצמת התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרט אנימציה לאפליקציה שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון אנימציה לאפליקציה, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה לכל אמצעי פרסום אחר.
סוגי סרטונים לעסקים וחברות

סרטון תדמית


סרטון תדמית הוא סרט שלרב מטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומת טלוויזיה וסרטון תדמיתי ישנו פער שורשי - פרסומת נכפית על הצופה לעומת זה סרטון תדמית הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרט תדמיתי זה כלי מדיה חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרטון תדמית לעסק.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להגדלת התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון התדמית פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית, גם אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי העברת מסר אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרטון תדמית אנימציה הוא סרט שמטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומות טלוויזיה וסרטון תדמיתי ישנו הבדל מהותי - הפרסומות "נכפות" על הצופה ואילו סרטון תדמיתי זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.

סרטון תדמית אנימציה זה כלי שיווק חדש יחסית אשר החל השימוש בו בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לחברות בינוניות וקטנות מהסיבות הבאות:

לא צריך ברבה כסף בשביל להזמין סרטון תדמית אנימציה לחברות.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית אנימציה ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית תורמת תרומה אדירה להגדלת התדמית העסקית.

חסכון אדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון תדמית פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית אנימציה, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים מסר בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי הסבר אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרט תדמית לקידום אירוע הוא סרט שברב המקרים מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור העסק בעיני המתעניין. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמיתי לקידום אירוע מתקיים הבדל עדיר - הפרסומות "נכפות" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמיתי לקידום אירוע זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצופה.

סרטון תדמיתי לקידום אירוע הוא אמצעי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

לא צריך ברבה כסף כדי להזמין סרטון תדמית לקידום אירוע לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לקידום אירוע ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרט כפתיח בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטי תדמית לקידום אירוע פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לקידום אירוע, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרטון שברב המקרים מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני המשקיע פוטנציאלי. בין חסות בטלוויזיה וסרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים ישנו פער ענק - הפרסומות "נכפות" על המשקיע הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי המשקיע הפוטנציאלי.

סרט תדמיתי למשקיעים מוסדיים זה כלי שיווק חדש יחסית אשר נפוץ בעשר השנים האחרונות ומיועד במיוחד לחברות בינוניות וקטנות משום ש:

לא צריך תקציב גבוה כדי ליצור סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית למשקיעים מוסדיים ככתוכן משלים למשקיע פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית להגדלת הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בבזמן שיחה עם משקיעים פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית למשקיעים מוסדיים שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, אפילו אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרטון תדמית לתערוכה הוא סרטון שלרב מטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הלקוח. בין פרסומת טלויזיה וסרטון תדמיתי לתערוכה יש הבדל גדול - הפרסומות "נכפות" על הצופה לעומת זה סרטון תדמית לתערוכה הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הקהל.

סרטון תדמיתי לתערוכה הינו אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים חדשים בגלל ש:

לא צריך תקציב גדול על מנת להפיק סרטון תדמית לתערוכה לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לתערוכות כמידע מעשיר לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! הסבר שאתם נותנים, שוב ושוב בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטי תדמית לתערוכה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון תדמית לתערוכה, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרט תדמית לכנס מקצועי הוא סרט שהמטרה שלו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין חסות טלוויזיה וסרט תדמית לכנס מקצועי ישנו הבדל ענק - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמיתי לכנס מקצועי הינו הצהרה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן.

סרטון תדמיתי לכנס מקצועי הינו כלי שיווק חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

לא צריך תקציב גבוה על מנת להפיק סרטון תדמיתי לכנס מקצועי לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לכנס מקצועי כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית לכנס מקצועי פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס מקצועי, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים מעבירים תוכן דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא סרטון שברב המקרים מטרתו ליצור תדמית חיובית עבור בית העסק בעיני הלקוח הפוטנציאלי. בין פרסומות טלוויזיה וסרטון תדמיתי לכנס לקוחות ישנו הבדל ענק - הפרסומות "נכפות" על האדם לעומת זה סרטון תדמיתי לכנס לקוחות זה הצהרה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הלקוח.

סרט תדמית לכנס לקוחות הינו אמצעי שיווקי חדש יחסית אשר נפוץ רק בעשור האחרון ומומלץ לעשות בו שימוש בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים כי:

לא צריך ברבה כסף בשביל להזמין סרט תדמית לכנס לקוחות לחברות.

טכנולוגיית פס רחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמית לכנס לקוחות פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרט תדמית לכנס לקוחות, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון שיווקי

סרטון שיווקי הוא סרטון שתמיד מטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני המתעניין. סרטו שיווקי בעיקר ישמש כאמצעי מכירתי שהמטרה שלו היא להגדיל את מספר הפניות.


בין פרסומות טלוויזיה וסרטון שיווקי קיים פער ענק - הפרסומות "נכפות" על הצופה לעומת זה סרטון שיווקי הוא מסר שיווקי ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרטון שיווקי זה אמצעי מדיה חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשור האחרון ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים כי:

אין צורך בתקציב מאוד גדול בשביל להפיק סרטון שיווקי לחברות.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון שיווקי ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה אדירה להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט שיווקיי שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון שיווקי, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטון קידום מכירות

סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרט שהמטרה שלו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) בעיקר ישמש ככלי שיווק אשר המטרה שלו היא להגדיל את היקף הפניות.


בין פרסומות טלויזיה וסרטון קד"מ ישנו פער מהותי - פרסומות נכפות על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרטון קד"מ זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון קידום מכירות הינו כלי שיווקי חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו בשנים האחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים משום ש:

לא צריך תקציב גבוה על מנת להפיק סרטון קידום מכירות לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט קידום מכירות כמידע משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להגדלת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות בזכות סרטון קידום המכירות שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון קידום מכירות, אפילו לסרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרטון מוצר

סרטון מוצר הוא סרט שמטרתו לתת הדרכה על השירות או המוצר לצרכן. סרטון מוצר יכול גם לשמש ככלי מכירתי שמטרתו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


בין פרסומות בטלוויזיה וסרט מוצר קיים פער ענק - פרסומת נכפית על הקהל ואילו סרטון מוצר הינו מסר שיווקי ממוקד שנדרש על ידי הקהל.


סרטון מוצר הינו אמצעי מדיה חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק בשנים אחרונות ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים חדשים משום ש:

לא צריך תקציב גבוה כדי ליצור סרט מוצר לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון מוצר כמידע מעשיר לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית תורמת תרומה עדירה להגדלת התדמית העסקית.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון מוצר פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון מוצר, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל כלי העברת מסר אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרט לקמפיין שיווקי הוא סרטון שלרב מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני הלקוח הפוטנציאלי. סרטו שיווקי בעיקר ישמש כאמצעי שיווקי אשר מטרתו היא להגדיל את כמות המכירות.


בין פרסומות טלוויזיה וסרטון לקמפיין שיווקי מתקיים פער גדול - פרסומת נכפית על הצרכן הפוטנציאלי לעומת זה סרט לקמפיין שיווקי הוא הצהרה שיווקית ממוקדת שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון לקמפיין שיווקי הינו כלי שיווק חדש יחסית אשר נפוץ בעשור האחרון ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לחברות בינוניות וקטנות כי:

לא צריך תקציב גדול בשביל להזמין סרטון לקמפיין שיווקי לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בבסרט שיווקי כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להעצמת התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון השיווק פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון לקמפיין שיווקי, אפילו אם הוא קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטוני טיפים

סרט טיפים הוא סרט שתמיד מטרתו להדריך על השירות או המוצר ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרטן טיפים יכול גם לשמש ככלי שיווקי אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין חסות טלוויזיה וסרטון טיפים קיים הבדל עדיר - הפרסומות "נכפות" על הקהל ואילו סרטון טיפים הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצופה.


סרטון טיפים הוא אמצעי שיווק חדש יחסית אשר נפוץ רק בשנים אחרונות ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לחברות בינוניות וקטנות כי:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להזמין סרט טיפים לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטוני טיפים ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת המון להגדלת כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט הטיפים שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט הדרכה, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.סרטוני הדרכה

סרט הדרכה הוא סרט שהמטרה שלו להדריך על השירות או המוצר אדם המעוניין להבין את המוצר או השירות. סרטון הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי מכירה אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את כמות המכירות.


בין פרסומות טלויזיה וסרטון הדרכה ישנו פער שורשי - פרסומת נכפית על הקהל לעומת זה סרט הדרכה זה מסר ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.


סרטון הדרכה הוא כלי שיווק באינטרנט חדש יחסית אשר נפוץ רק רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גדול בשביל להזמין סרטון הדרכה לעסקים קטנים.

האינטרנט המהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרט כפתיח בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת להעצמת הפעילות העסקית.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, פעם אחר פעם בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון ההדרכה שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון הדרכה, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרט שמטרתו להדריך על האפליקציה ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי שיווקי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את היקף המכירות.


השקתה של האפליקציה מלווה כמעט תמיד בקידום ושיווק שלה. המטרה הינה לפנות לקהל יעד מסוים זאת כדי לעודד את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה שלכם לטלפון החכם שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט שיווקי לאפליקציה שלכם. אפשר גם ליצור סרט הדרכה אחר או להשתמש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרט בתוך האפליקציה פותחת אפשרות להניע משתמשים לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישות של גרסא בתשלום במקרה של אפליציה שמעניקה גרסא בסיסית בחינם.


בין פרסומת בטלוויזיה וסרטון הדרכה לאפליקציה ישנו פער עדיר - פרסומות נכפות על הקהל לעומת זה סרט הדרכה לאפליקציה הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.


סרטון הדרכה לאפליקציה הינו כלי שיווק חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי רק לאחרונה ומומלץ מאוד להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים בגלל ש:

אין צורך בתקציב גדול על מנת להזמין סרטון הסבר לאפליקציה.

אינטרנט מהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה לאפליקציה ככתוכן משלים ללקוחות פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון ההדרכה לאפליקציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון הדרכה לאפליקציה, גם אם הוא קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה לכל אמצעי פרסום אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרטון שהמטרה שלו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני המתעניין. בין חסות טלויזיה וסרט אנימציה לעסק ישנו פער שורשי - הפרסומות "נכפות" על הצופה ואילו סרטון תדמיתי הינו מסר שיווקי ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצופה.

סרט אנימציה לעסק הינו כלי שיווק חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי לא מזמן ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם כי:

אין צורך בתקציב מאוד גדול על מנת להפיק סרט אנימציה לעסק לעסקים קטנים.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטוני אנימציה לעסקים ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית תורמת להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרט אנימציה לעסקשלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט אנימציה לעסק, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה בהשוואה לחומר מודפס. סרטים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרט אנימציה לאפליקציה הוא סרטון שלרב מטרתו להדריך על האפליקציה ללקוחות פוטנציאליים או קיימים. סרטון אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי מכירה שמטרתו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


השקה של אפליקציה מלווה בדרך כלל בקידום שלה. מטרת הקידום הינה להציג את האפליקציה לקהל יעד ממוקד על מנת לעורר את הצורך אצל הצופים בסרטון להתקין את האפליקציה לסמארטפון שלהם. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט אנימציה לאפליקציה. אנו ממליצים גם להפיק סרט הסבר אחר או להשתמש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרט בתוך האפליקציה נותנת אפשרות לשכנע את משתמשיה לפעולה כמו ביצוע רכישה של שירותים או מוצרים.


בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון אנימציה לאפליקציה מתקיים הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על הקהל ואילו סרט אנימציה לאפליקציה הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הצרכן.


סרט אנימציה לאפליקציה הוא כלי מדיה חדש יחסית אשר החל השימוש בו רק לאחרונה ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים קטנים כי:

לא צריך ברבה כסף בשביל להזמין סרט אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון אנימציה לאפליקציה כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה עדירה לשדרוג כמות הלקוחות.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בשיחות עם לקוחות בזכות סרטוני אנימציה לאפליקציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט אנימציה לאפליקציה, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי פרסום אחר.
סוגי סרטונים לעסקים וחברות

סרטון תדמית


סרטון תדמית הוא סרטון שלרב מטרתו ליצור רושם חיוב על העסק בעיני המתעניין. בין חסות טלוויזיה וסרט תדמית קיים פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הקהל ואילו סרטון תדמית זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן.

סרט תדמיתי זה אמצעי שיווקי חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

אין צורך בתקציב גבוה כדי להזמין סרט תדמיתי לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרט כהקדמה בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית להגדלת כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרטי תדמית פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות טובה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.
סרטון תדמית אנימציה

סרטון תדמית אנימציה הוא סרטון שתמיד מטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני הצרכן. בין חסות טלויזיה וסרטון תדמיתי קיים פער אדיר - פרסומת נכפית על הצופה ואילו סרט תדמיתי הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרטון תדמיתי זה אמצעי שיווק חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו בשנים אחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים קטנים משום ש:

לא צריך ברבה כסף על מנת להזמין סרט תדמיתי לעסק קטן.

טכנולוגיית הפס הרחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בסרטי תדמית אנימציה כמידע מעשיר ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת לשדרוג תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון התדמית שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית אנימציה, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר בהשוואה לחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מידע דרך מספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי פרסום אחר.סרטון תדמית לקידום אירוע

סרט תדמית לקידום אירוע הוא סרטון שמטרתו ליצור דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני הצרכן. בין חסות בטלוויזיה וסרטון תדמית לקידום אירוע ישנו פער ענק - פרסומת נכפית על הקהל לעומת זה סרטון תדמיתי לקידום אירוע זה מסר ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.

סרטון תדמיתי לקידום אירוע זה כלי שיווק חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לחברות בינוניות וקטנות בגלל ש:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל ליצור סרטון תדמית לקידום אירוע לעסקים.

אינטרנט מהיר והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי וניתן לצפות בו בכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרט תדמית לקידום אירוע פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרט תדמית לקידום אירוע, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים


סרט תדמית למשקיעים מוסדיים הוא סרטון שהמטרה שלו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני הצרכן. בין חסות טלויזיה וסרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים ישנו פער ענק - הפרסומות "נכפות" על המשקיע הפוטנציאלי לעומת זה סרטון תדמיתי למשקיעים מוסדיים זה דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הקהל.

סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים הוא כלי שיווק חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בשנים האחרונות ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים חדשים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להזמין סרטון תדמית למשקיעים מוסדיים לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטונים תדמיתיים לכנסים מקצועיים ככתוכן משלים למשקיע פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית להעצמת כמות הלקוחות.

חסכון עצום בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בפגישות עם משקיעים בזכות סרטון התדמית למשקיעים מוסדיים שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית למשקיעים מוסדיים, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות טובה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים מסר דרך מספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי בהשוואה ל כל כלי פרסום אחר.סרט תדמית לתערוכה

סרט תדמית לתערוכה הוא סרט שלרב מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור בית העסק בעיני המתעניין. בין חסות טלויזיה וסרטון תדמית לתערוכה ישנו פער מהותי - הפרסומת "נכפית" על הלקוח הפוטנציאלי לעומת זה סרט תדמית לתערוכה זה הכרזה שיווקית ממוקדת שנדרש על ידי הקהל.

סרט תדמיתי לתערוכה זה אמצעי שיווקי חדש באופן יחסי שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים אחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים מהסיבות הבאות:

לא צריך תקציב גדול על מנת להפיק סרט תדמית לתערוכה לחברות.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני תדמית לתערוכה ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת לשדרוג תדמית העסק.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחר פעם בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון תדמית לתערוכה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל הרבה פחות פעמים.לסרטון תדמית לתערוכה, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה בהרבה מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר תוכן במספר חושים בו זמנית בגל זה יש להם יתרון גדול מאוד על כל כלי העברת מסר אחר.סרט תדמית לכנס מקצועי


סרטון תדמית לכנס מקצועי הוא סרטון שמטרתו ליצור תדמית חיובית עבור החברה בעיני אדם המעוניין להכיר את העסק. בין חסות טלוויזיה וסרטון תדמיתי לכנס מקצועי קיים הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על האדם לעומת זה סרטון תדמיתי לכנס מקצועי הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן.

סרטון תדמיתי לכנס מקצועי זה כלי שיווק חדש יחסית אשר נפוץ רק בעשר השנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים משום ש:

לא נדרש תקציב גדול כדי להזמין סרט תדמיתי לכנס מקצועי לעסק קטן.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט תדמית לכנס מקצועי כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית, כנס או תערוכה תורמת תרומה משמעותית להגדלת הפעילות העסקית.

חסכון ענק בזמן! הסבר שאתם נותנים, המון פעמים בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט תדמית לכנס מקצועי פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון תדמית לכנס מקצועי, גם אם זה סרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל אמצעי העברת מסר אחר.סרטון תדמית לכנס לקוחות

סרטון תדמית לכנס לקוחות הוא סרטון שברב המקרים מטרתו יצירת תדמית חיובית עבור העסק בעיני הצרכן. בין חסות טלויזיה וסרט תדמיתי לכנס לקוחות ישנו הבדל עדיר - פרסומת נכפית על האדם לעומת זה סרטון תדמית לכנס לקוחות זה הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.

סרט תדמית לכנס לקוחות הוא אמצעי שיווק חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי רק לאחרונה ומיועד בעיקר לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

לא צריך תקציב גבוה על מנת להפיק סרטון תדמיתי לכנס לקוחות לעסק קטן.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם טלפונים חכמים מאפשרים צפייה בסרטון תדמית לכנס לקוחות ככתוכן משלים לצרכנים פוטנציאליים וניתן לצפות בו בכל זמן או מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון עצום בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, שוב ושוב בשיחות עם לקוחות בזכות סרט תדמית לכנס לקוחות פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל הרבה פחות פעמים.לסרט תדמית לכנס לקוחות, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל כלי פרסום אחר.סרטון שיווקי

סרט שיווקי הוא סרטון שלרב מטרתו יצירת דימוי חיובי עבור החברה בעיני המתעניין. סרט שיווקי בעיקר ישמש כאמצעי מכירה אשר מטרתו היא להגדיל את היקף הפניות.


בין חסות טלויזיה וסרט שיווקי ישנו פער ענק - פרסומות נכפות על הקהל לעומת זה סרטון שיווקי הוא דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון שיווקי זה כלי שיווק חדש באופן יחסי אשר נפוץ רק בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים כי:

לא נדרש תקציב גדול על מנת ליצור סרטון שיווקי לעסק.

טכנולוגיית הפס הרחב בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון שיווקי כמידע מעשיר ללקוחות פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כהקדמה בפגישה עסקית או תערוכה תורמת תרומה אדירה להעצמת הפעילות העסקית.

חסכון אדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בפגישות עם לקוחות בזכות סרט שיווקיי שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרט שיווקי, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי על כל אמצעי הסבר אחר.סרטון קידום מכירות

סרט קידום מכירות (סרט קד"מ) הוא סרטון שמטרתו יצירת תדמית חיובית עבור החברה בעיני הצרכן. סרטון קידום מכירות (סרט קד"מ) בעיקר ישמש ככלי מכירה אשר המטרה שלו היא להגדיל את מספר המכירות.


בין חסות טלויזיה וסרט קד"מ מתקיים פער ענק - הפרסומות "נכפות" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון קד"מ הינו מסר ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.


סרטון קידום מכירות הינו כלי שיווקי חדש באופן יחסי שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בעשור האחרון ומיועד במיוחד לעסקים חדשים כי:

אין צורך בתקציב גבוה בשביל להפיק סרטון קידום מכירות לעסק קטן.

אינטרנט מהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטוני שיווק ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישות עסקיות, כנסים ותערוכות תורמת תרומה עדירה להעצמת תדמית העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בפגישות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט קידום מכירות שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון קידום מכירות, אפילו לסרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטים מעבירים מידע בכמה חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון מוצר

סרטון מוצר הוא סרט שברב המקרים מטרתו להדריך על השירות או המוצר ללקוח פוטנציאלי או קיים. סרטון מוצר יכול גם לשמש ככלי מכירתי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את כמות המכירות.


בין פרסומות בטלוויזיה וסרטון מוצר מתקיים הבדל ענק - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרט מוצר זה מסר ממוקד שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


סרט מוצר הוא כלי שיווק באינטרנט חדש באופן יחסי אשר החל השימוש בו לא מזמן ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

אין צורך בתקציב מאוד גדול כדי להפיק סרטון מוצר לעסק.

טכנולוגיית הפס הרחב והטלפונים החכמים מאפשרים צפייה בסרטי מוצר ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי וניתן לראות אותו בכל זמן.

הצגת הסרט כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת תרומה משמעותית להגדלת התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בשיחות עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון מוצר פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרטון מוצר, אפילו אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר מסר דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום בהשוואה ל כל אמצעי פרסום אחר.
סרטון לקמפיין שיווקי

סרטון לקמפיין שיווקי הוא סרטון שברב המקרים מטרתו לייצר רושם חיובי על בית העסק בעיני הצרכן. סרטו שיווקי קודם כל ישמש כאמצעי שיווקי שמטרתו היא להגדיל את מספר הפניות.


בין חסות טלוויזיה וסרטון לקמפיין שיווקי ישנו הבדל שורשי - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרטון לקמפיין שיווקי זה מסר ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.


סרטון לקמפיין שיווקי זה אמצעי שיווקי חדש יחסית אשר החל השימוש בו רק לאחרונה ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים בתחילת דרכם מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גדול בשביל להזמין סרטון לקמפיין שיווקי לעסקים קטנים.

האינטרנט המהיר בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטונים שיווקיים כמידע משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל מקום וזמן.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת המון לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! דברים שאתם אומרים, המון פעמים בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרט לקמפיין שיווקי שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרט לקמפיין שיווקי, אפילו לסרטון קצר, תהיה אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים מעבירים אינפורמציה במספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי העברת מסר אחר.סרטוני טיפים

סרט טיפים הוא סרטון שלרב מטרתו להדריך על שירות או מוצר ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטון טיפים יכול גם לשמש כאמצעי מכירה אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את היקף הפניות.


שיווקנט יכולה ליצור עבורכם סרטון טיפים באנימציה או סדרה של סרטוני אנימציה המכילים טיפים קצרים. בנוסף אנו יכולים לצלם אתכם ביום או חצי יום צילום על פי בחירתכם וליצור סדרה של סרטוני טיפים מצולמים. שיווקנט זה שיווק באינטרנט ולכן אנו גם נכוון אתכם על איזה נושאים כדאי ליצור סרטוני טיפים לפי נתונים סטטיסטיים על דברים שאנשים מחפשים במנועי החיפוש. לאחר מכן אנו גם יכולים לקדם את הסרטונים האלה לפסגת התוצאות ביוטיוב ובגוגל. זכרו, יוטיוב הוא מנוע החיפוש השני בגודלו, אחרי גוגל כמובן, תחשבו על זה, אם הייתם רוצים ללמוד על איזה נושא, האם הייתם מעדיפים לקרא או לראות סרטון, נכון, לקריאה יתרונות משלה אבל דווקא בסרטוני טיפים הרבה יותר קל לספוג את התוכן הנקודתי בסרטון קצר.


שיווקנט מציעה הפקת סרטוני טיפים במחירים באמת זולים, זכרו, וזה לא חרטא, זה באמת נכון, השקעה בסרטוני טיפים היא ההשקעה האופטימלית ביותר במאמצי השיווק שלכם עם החזר השקעה מהיר ובטוח.
בין חסות טלוויזיה וסרטון טיפים קיים הבדל מהותי - פרסומת נכפית על הצופה לעומת זה סרטון טיפים הינו דקלרציה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הלקוח.


סרט טיפים זה אמצעי שיווק חדש יחסית אשר התחיל השימוש בו בעשור האחרון ומומלץ לעשות בו שימוש במיוחד לעסקים בתחילת דרכם בגלל ש:

אין צורך בתקציב גדול בשביל ליצור סרטון טיפים לחברות.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בבסרט טיפים כמידע משלים לצרכנים פוטנציאליים ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כקדימון בכנס, תערוכה או פגישה עסקית תורמת לשדרוג כמות ההזמנות.

חסכון ענק בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, פעם אחרי פעם בבזמן שיחה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון טיפים פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרטון הדרכה, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה הרבה יותר מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית דבר המקנה להם יתרון משמעותי מאוד בהשוואה ל כל כלי הסבר אחר.סרטוני הדרכה

סרטון הדרכה הוא סרטון שברב המקרים מטרתו להדריך על השירות או המוצר ללקוחות קיימים או פוטנציאליים. סרטון הדרכה יכול גם לשמש כאמצעי מכירה אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את כמות הפניות.


בין חסות טלוויזיה וסרטון הדרכה מתקיים פער ענק - הפרסומת "נכפית" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון הדרכה זה מסר ממוקד שהבחירה לראות אותו נבחרה על ידי הקהל.


סרטון הדרכה זה אמצעי שיווק חדש יחסית שהתחילו להשתמש בו ככלי שיווק באינטרנט בעשור האחרון ומומלץ להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים משום ש:

לא צריך תקציב גבוה על מנת ליצור סרטון הדרכה לעסקים.

טכנולוגיית הפס הרחב והמכשירים הניידים מאפשרים צפייה בבסרט הדרכה כמידע משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כפתיח בפגישה עסקית או כנס תורמת תרומה משמעותית לשדרוג התדמית העסקית.

חסכון ענק בזמן! מסר שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בבזמן שיחה עם לקוחות בזכות סרט ההדרכה שלכם פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או אולי כן תצטרכו אבל פחות פעמים.לסרט הדרכה, גם אם הוא קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר תוכן במספר חושים בו זמנית עקב זה יש להם יתרון משמעותי על כל כלי פרסום אחר.סרטון הדרכה לאפליקציה


סרטון הדרכה לאפליקציה הוא סרט שמטרתו להסביר על האפליקציה למתעניין. סרטוןן הדרכה לאפליקציה יכול גם לשמש כאמצעי מכירתי שהמטרה שלו היא גם להגדיל את מספר המכירות.


השקתה של האפליקציה מלווה בדרך כלל בשיווק שלה. מטרת הקידום הינה להציג את האפליקציה ללקוחות פוטנציאליים כדי לעודד את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה שלכם לטלפון החכם שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט הדרכה לאפליקציה. ניתן גם להפיק סרטון הסבר אחר או לעשות שימוש באותו הסרט בתוך האפליקציה שלכם. הכללת הסרט בתוך האפליקציה פותחת אפשרות להניע משתמשים לפעולה הרצויה כמו ביצוע רכישה של שירותים או מוצרים.


בין חסות בטלוויזיה וסרט הדרכה לאפליקציה מתקיים פער גדול - הפרסומות "נכפות" על הקהל לעומת זה סרטון הדרכה לאפליקציה הינו הכרזה שיווקית ממוקדת שהבחירה לראותו נבחרה על ידי הקהל.


סרט הדרכה לאפליקציה זה כלי מדיה חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בשנים האחרונות ומומלץ להשתמש בו במיוחד לעסקים בתחילת דרכם כי:

לא צריך תקציב גדול בשביל ליצור סרטון הסבר לאפליקציה.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטון הדרכה לאפליקציה ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת המון להעצמת הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! מסרים שאתם מעבירים בעל פה, המון פעמים בשיחות עם לקוחות בזכות סרטון הדרכה לאפליקציה פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או אולי כן אבל פחות פעמים.לסרטון הדרכה לאפליקציה, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה יותר מחומר מודפס. סרטים יכולים להעביר אינפורמציה דרך מספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה לכל כלי הסבר אחר.סרטון אנימציה לעסק

סרטון אנימציה לעסק הוא סרטון שברב המקרים מטרתו לייצר רושם חיובי על העסק בעיני הצרכן. בין פרסומות טלוויזיה וסרט תדמיתי קיים הבדל ענק - הפרסומת "נכפית" על הקהל ואילו סרטון אנימציה לעסק הוא מסר שיווקי ממוקד שהבחירה לצפות בו נלקחה על ידי הלקוח.

סרט תדמיתי זה כלי מדיה חדש יחסית שנהיה נפוץ ככלי שיווקי בעשור האחרון ומיועד במיוחד לעסקים קטנים מהסיבות הבאות:

אין צורך בתקציב גבוה על מנת ליצור סרטון אנימציה תדמיתי לעסקים.

מהירות האינטרנט כיום בשילוב עם סמארטפונים וטאבלטים מאפשרים צפייה בסרטי אנימציה לעסק ככתוכן משלים ללקוח פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ובכל מקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית או תערוכה תורמת המון להגדלת הנראות של העסק.

חסכון עדיר בזמן! דברים שאתם אומרים, שוב ושוב בפגישות עם לקוחות בזכות סרטון אנימציה פשוט לא יהיה צורך לעשות את זה יותר או או שכן יהיה אבל פחות פעמים.לסרט אנימציה לעסק, גם אם זה סרטון קצר, אמורה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מחומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה בכמה חושים בו זמנית ובכך יתרונם העצום על כל כלי העברת מסר אחר.סרטון אנימציה לאפליקציה


סרטון אנימציה לאפליקציה הוא סרט שלרב מטרתו להדריך על האפליקציה ללקוחות פוטנציאליים או קיימים. סרט אנימציה לאפליקציה יכול גם לשמש ככלי מכירה אשר המטרה שלו היא גם להגדיל את מספר הפניות.


השקת אפליקציה מלווה ברב המקרים בקידום ושיווק שלה. מטרת הקידום הינה להציג את האפליקציה לקהל יעד ממוקד כדי לשכנע את הצופים בסרטון להוריד את האפליקציה שלכם לסמארטפון שלהם. הדרך המומלצת לעשות זאת היא באמצעות הפקת סרט אנימציה לאפליקציה שלכם. אנו ממליצים גם להפיק סרט הסבר נוסף או לעשות שימוש באותו הסרט בתוך האפליקציה. הכללת הסרט בתוך האפליקציה מאפשרת להניע משתמשים לפעולה כמו ביצוע רכישה של שירותים.


בין חסות טלוויזיה וסרטון אנימציה לאפליקציה קיים הבדל ענק - הפרסומות "נכפות" על הצרכן הפוטנציאלי ואילו סרטון אנימציה לאפליקציה זה מסר שיווקי ממוקד שהיוזמה לצפות בו נלקחה על ידי הצרכן הפוטנציאלי.


סרטון אנימציה לאפליקציה זה כלי שיווק חדש יחסית שהתחילו לעשות בו שימוש לשיווק באינטרנט רק לאחרונה ומומלץ מאוד להשתמש בו בעיקר לעסקים קטנים ובינוניים בגלל ש:

לא נדרש תקציב גדול בשביל להזמין סרטון אנימציה לאפליקציה בשיווקנט!

סרטון תדמית ב-APP STORE או ב-ANDROID STORE יגדיל פי כמה את כמות ההורדות של האפליקציה!

מהירות האינטרנט כיום והסמארטפונים מאפשרים צפייה בסרטון אנימציה לאפליקציה ככתוכן משלים לצרכן פוטנציאלי ומאפשרים צפייה בו בכל זמן ומקום.

הצגת הסרטון כקדימון בפגישה עסקית, או בכנסים ותערוכות תורמת לשדרוג הנראות של העסק.

חסכון עצום בזמן! הסבר שאתם נותנים, פעם אחר פעם בבזמן פגישה עם לקוחות פוטנציאליים בזכות סרטון אנימציה לאפליקציה שלכם פשוט לא תצטרכו לעשות את זה יותר או שתעשו את זה פחות פעמים.לסרטון אנימציה לאפליקציה, גם אם זה סרטון קצר, יכולה להיות אפקטיביות גבוהה פי כמה וכמה מאשר של חומר מודפס. סרטונים יכולים להעביר אינפורמציה במספר חושים בו זמנית ובכך יתרונם המשמעותי בהשוואה לכל כלי הסבר אחר.

להזמנת סרטון התקשרו: 03-3761093 או לחצו כאן >>

שיווקנט במפההפקת סרטון תדמית לעסק
הפקת סרטון אנימציה לעסק ב-300 ש”ח בלבד לסרטון אנימציה באורך 30 שניות עם מנגינת רקע .pdf
הפקת סרטוני אנימציה לעסקים קטנים בזול.pdf
הפקת סרטון אנימציה לעסק ב-300 ש”ח בלבד לסרטון אנימציה באורך 30 שניות עם מנגינת רקע .pptx