Безпечний Інтернет

Сross-QuestШановний учаснику!

Вітаємо тебе з Днем безпечного Інтернету!

Кожного дня ми знайомимося зі світом, подорожуючи просторами Інтернету: читаємо новини, спілкуємося з друзями, переглядаємо фото та відео. Мережа сьогодні надає нам безліч можливостей. Для багатьох людей Інтернет - це робота, для інших - можливість спілкування; хтось знаходить в мережі своє кохання, а дехто розміщує фото свого улюбленця.

Але, подорожуючи сторінками "Всесвітнього павутиння", не треба забувати про небезпеки, які можуть зустрітися: шкідливі програми, спам, сайти для дорослих, хакерські атаки, ошукання чи шахрайство.

Безпечний Інтернет - вигадка чи реальність?

З дитинства ми знайомимося з Правилами дорожнього руху, Правилами поводження з газом, Правилами пожежної безпеки, і ми спокійно реагуємо на них і виконуємо, бо знаємо, що це життєво необхідно. На будь-якому підприємстві дорослі знають і дотримуються правил, щоб працювати безпечно, щоб ніщо не загрожувало не тільки їх життю, але і моральній та духовній рівновазі.

А чи існують правила, яких ми маємо дотримуватис, працюючи в Інтернеті?

Відповісти на це питання ти зможеш, узявши участь у крос-квесті "Безпечний Інтернет", до якого тобі пропонуємо залучитися.

Ми запрошуємо тебе до участі у крос-квесті, щоб ще раз дати можливість оцінити свої знанні та вміння діяти у небезпечних ситуаціях.