Проєкт 

"Інтелект України" 

на Кіровоградщині

Шановні учасники науково-педагогічного проєкту (НПП) «Інтелект України»!

З метою організації освітнього процесу за НПП «Інтелект України»

у вересні-жовтні 2022 року

 навчально-методичні комплекти можна отримати таким чином:

Нестеренко Наталія Володимирівна (фінансовий консультант м. Київ та Київська область) 098 893 72 52, 099 201 46 74.

Пересічанська Лілія Анатоліївна (фінансовий консультант  Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська області) 098 845 06 89, 099 367 50 29. 

Герасіна Марія Станіславівна (фінансовий консультант Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Луганська, Одеська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, області) 098 766 92 15, 099 367 50 18.

Булахова Тетяна Іванівна (фінансовий консультант Дніпропетровська, Рівненська, Харківська області) 068 835 53 72, 066 530 71 56. 

Булгакова Катерина Андріївна т. 066-541-85-89   (фінансовий консультант 5-11 класи всі регіони).

Графік розміщення електронних версій зошитів на сайті НПП «Інтелект України»:

1 класи - 07.08.2022;

2-4 класи - 04.08.2022;

5 класи - 12.08.2022;

6-9 класи – 08.08.2022;

10 класи - 09.08.2022;

11 класи - 10.08.2022.


Готуємося до нового 2022-2023 навчального року! Освітянський фронт тримає стрій.

30.08.2022 ​ року на базі КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» відбудеться навчання за програмою підвищення кваліфікації педагогічних працівників за напрямом: «Розвиток управлінської компетентності» для керівників закладів загальної середньої освіти (директори, заступники директорів з навчальної, навчально-виховної роботи, завідувачі філій) з теми «Організаційно-методичні засади організації освітнього процесу за освітньою програмою «Інтелект України».

Зміст програми сприятиме формуванню в керівників закладів освіти цілісного бачення основних методологічних засад і технологій організації освітнього процесу за освітньою програмою «Інтелект України».

З матеріалами можна ознайомитися за покликанням: https://sites.google.com/view/seminar-intelekt/%D1%81%D0%B5%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D1%80-30-08-22


ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ.pdf

26, 27 серпня 2020 року відбулися в онлайн-форматі семінари-практикуми №3 «Методичний супровід організації освітнього процесу у 2 класі початкової школи» «Методичний супровід організації освітнього процесу у 3 класі початкової школи» для вчителів початкових класів, які працюють за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України» у закладах загальної середньої освіти. (керівник, Олена Чернецька, старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти КЗ КОІППО імені Василя Сухомлинського)

 

Програма заходів включала розгляд таких питань:

·   Теоретико-методологічні та методичні основи викладання математичної освітньої галузі у 2  (3) класі за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України».

·    Організація навчальної діяльності на уроках у 2 (3) класі. Реалізація компетентнісного та інтегрованого підходів у НПП «Інтелект України.

·     Перегляд відеоуроку математики. Складання технологічної карти уроку.

·    Цілісне сприйняття навчального матеріалу та створення ефективного освітнього середовища для формування в учнів 2 (3)  класу ключових і предметних компетентностей в межах НПП «Інтелект України».

·       Перегляд відеоуроку математики. Аналіз уроку за технологічною картою.

Здобувачам освіти були надані методичні рекомендації для вчителів щодо основ викладання предметів та здійснення самоаналізу уроку у межах науково-педагогічного проєкту «Інтелект України».

Методичні матеріали та  результати виконаних завдань будуть  розміщуватись на дошці Padlet.

Дякую Олені Чернецькій, старшому викладачу кафедри дошкільної та початкової освіти КЗ КОІППО імені Василя Сухомлинського, Світлані Табальчук, заступнику директора КЗ «Навчально-виховне об'єднання – «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», Оксані Отлівановій,  Олені Ткачук, вчителю Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання – «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» за підготовку, організацію та проведення заходів.

Особлива вдячність Ользі Фартушній, Людмилі Гавриленко вчителям НВО «Новомиргородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад» Новомиргородської районної ради за підготовлені відеоуроки.

Шановні організатори та учасники заходів дякую Вам за професіоналізм, мудрість, самовідданость і педагогічний талант. Бажаю здоров'я, добра, довголіття.Нехай  вистачить щастя на ціле століття! Буде лад — на роботі, в сім'ї, І радість на серці, і хліб на столі.

Олена Половенко, координатор НПП «Інтелект України» в Кіровоградській області.


З 17.08-21.08.2020  р  проходило навчання за програмою «Розвиток професійних компетентностей вчителів початкових класів, які працюватимуть за освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» у закладах загальної середньої освіти» (науковий керівник Людмила КОРЕЦЬКА, директор КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти,  Олена ЧЕРНЕЦЬКА, старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти, коуч  Світлана ТАБАЛЬЧУК, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання – «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»).

На навчання зареєструвались та успішно його завершили 34 здобувачів освіти.

Навчально-тематичний план підвищення кваліфікації включав розгляд таких питань:

Методологічні та нормативно-правові засади освітньої діяльності:

Філософія освіти. Закон України «Про освіту», Державний стандарт початкової освіти. Аксіологічні імперативи державної політики в галузі освіти та їх реалізація в Концепції «Нова українська школа».

Нормативні, теоретико-методологічні та організаційні засади початкової освіти з питань реалізації Державного стандарту початкової освіти та освітньої програми початкової школи науково-педагогічного проєкту «Інтелект України»

Професійний:

Технологія формування позитивного мислення в суб’єктів освітнього процесу під час викладання предметів у 1 класі за освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проєкту «Інтелект України».

Теоретико-методологічні та методичні основи викладання навчальних предметів у 1 класі за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України».

Теоретико-методологічні та методичні особливості формування навички читання, знань про мову та мовлення, розвиток навички грамотного письма у 1 класі у межах НПП «Інтелект України».

Упровадження здоров’язбережувальних технологій на уроках у НПП «Інтелект України».

Реалізація педагогіки партнерства в науково-педагогічному проєкті «Інтелект України.

Роль ранкових зустрічей у формуванні ключових компетентностей учнів початкової школи

Практичний модуль включав майстер-класи вчителів-практиків Ткачук Олени Анатоліївни, Вишневьської Ірини Володимирівни, вчителів початкових класів Комунальний заклад «Навчально-виховне об'єднання – «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

Практичні навички здобувачі освіти демонстрували під час проведення дидактичних практикумів «Захист індивідуального /групового проєкту «Мої уроки математики та навчання грамоти в 1-му класі науково-педагогічного проєкту „Інтелект України“ (вересень 2020 р.)»

Модульний контроль за результатами навчання проходив у формі  брифінгу «Проєкт «Інтелект України».

Результати курсів  та методичні матеріали для здобувачів освіти розміщено на дошці Padlen

Здобувачі освіти засвідчують високий організаційний, науково-методичний рівень організації та проведення навчання за програмою.

Щиро дякую і викладачам і здобувачам освіти  за  професіоналізм, креативність, толерантність, людяність. Бажаю закоханості в викладацьку працю, віри в здобувачів освіти, подолання нових вершин! Нехай навчальні будні заряджають позитивом, вносять нові ідеї, розставляють життєві корективи,  дозволяють повноцінно відпочивати, систематизують, впорядковують, радують, дають «хліб» пізнань, винагороджують мудрістю, обдаровують досвідом.

 

Олена Половенко, координатор проєкту «Інтелект України» в Кіровогардській області.


Сайт "Науково-педагогічний проєкт "Інтелект України"intellect-ukraine.org/

Добрий день, шановні учасники 

науково-педагогічного проєкту «Інтелект України»

Звичайно, вимушені канікули – це для когось радість перепочинку, а для когось – час зайнятися улюбленою справою. Але всі ми пам’ятаємо, що готуємося стати успішними людьми. Тому важливо організувати цей період так, щоб зберегти своє здоров’я та попрацювати за програмою. Завдання з предметів розміщені на сайті проєкту «Інтелект України». Авторський колектив учителів закладів освіти готовий надати допомогу, організувавши онлайн-консультації.

1. У період карантину опрацьовуються завдання відповідно до матеріалів зошитів з друкованою основою (за розкладом уроків).

2. Учитель розміщує завдання в соціальних мережах, пересилає через месенджери (Viber, Skype, WhatsApp тощо).

3. Учитель організовує обов'язковий зворотний зв'язок з батьками в зручний спосіб (соціальні мережі, месенджери, електронна пошта).

4. Учитель надає консультації, рекомендації, відповідає на запитання.

5. Контроль та перевірку виконаних завдань здійснює вчитель після карантину.

- Матеріали до уроків для учнів і батьків будуть виставлені на сайті "Науково-педагогічний проєкт "Інтелект України" в розділі сайту "Батькам" (стосовно доступу до цього розділу звертайтеся до класного керівника).

- Матеріали для вчителів будуть виставлені в розділі сайту "Нормативна та методична база" (стосовно доступу до цього розділу звертайтеся до координатора вашого регіону) 

Бажаємо здоров'я, творчості, наснаги й задоволення від того, що ви є найкращими учнями, з вами працюють найкреативніші вчителі, вас виховують наймудріші батьки.

З повагою

авторський колектив науково-педагогічного проєкту

 «Інтелект України»

Матеріал взято із сайту "Науково-педагогічний проєкт "Інтелект України"

Про проведення практикуму №2 з проблеми «Методичний супровід організації освітнього процесу у 3 класі початкової школи» для учителів початкових класів Кіровоградської області, які працюють за освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проєкту «Інтелект України»

06 лютого 2020 р. на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 - дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр «Зорецвіт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» кафедрою дошкільної та початкової освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» (завідувач Наталія ТАРАПАКА) проведено практикум №2 з проблеми «Методичний супровід організації освітнього процесу у 3 класі початкової школи» для учителів початкових класів Кіровоградської області, які працюють за освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» у закладах загальної середньої освіти (керівник Олена ЧЕРНЕЦЬКА, координатор НПП «Інтелект України» в Кіровоградській області Олена ПОЛОВЕНКО). 

Під час практикуму педагогічні працівники інституту висвітлили теоретико-методологічні та методичні основи викладання української мови в 3 класі за науково-педагогічним проєктом «Інтелект України».

Обговорили питання організації навчальної діяльності на уроках української мови для формування навички читання, знань про мову та мовлення, розвитку грамотного письма в учнів 3 класу в межах НПП «Інтелект України».

Учителем Тетяною СТОЯНОВОЮ. було проведено моделювання уроку за темою «Прикметник. Ступені порівняння прикметників». 

Учасниками заходу обговорено технологічну карту поліфункціонального уроку у науково-педагогічному проекті «Інтелект України».

Учителі мали можливість поділитися досвідом з таких питань: 

–        шляхи формування ключових компетентностей учнів початкових класів на уроках української мови; 

–        удосконалення усних видів мовленнєвої діяльності, пов’язаних з писемним мовленням; 

–        розвиток в учнів орфоепічних, лексичних, граматичних, правописних і стилістичних умінь; 

–        упровадження в освітній процес інноваційних технологій навчання;

–        застосування візуальних, аудіальних, аудіовізуальних, автоматизованих та кінестетичних дидактичних засобів на уроках у початковій школі;

–        удосконалення технік проведення технологічних вправ у межах НПП «Інтелект України».

Учасники заходу отримали методичні рекомендації щодо основ викладання української мови в 3 класі, здійснення аналізу та самоаналізу уроку за технологічною картою у межах науково-педагогічного проєкту «Інтелект України». 

Організатори заходу та здобувачі освіти висловлюють вдячність Олені ЯРОВІЙ, керівнику комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 26 - дошкільний навчальний заклад – дитячий юнацький центр «Зорецвіт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»» та педагогічному колективу закладу, команді НПП «Інтелект України» за створення комфортних умов під час проведення заходу.

 

Про проведення практикуму №2 з проблеми «Методичний супровід організації освітнього процесу у 2 класі початкової школи» для учителів початкових класів Кіровоградської області, які працюють за освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проєкту «Інтелект України»

05 лютого 2020 р. на базі комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання – «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» кафедрою дошкільної та початкової освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського» (завідувач Наталія ТАРАПАКА) проведено практикум №2 з проблеми «Методичний супровід організації освітнього процесу у 2 класі початкової школи» для учителів початкових класів Кіровоградської області, які працюють за освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» у закладах загальної середньої освіти (керівник Олена ЧЕРНЕЦЬКА, координатор НПП «Інтелект України» в Кіровоградській області Олена ПОЛОВЕНКО). 

Під час практикуму педагогічні працівники інституту висвітлили теоретико-методологічні та методичні основи викладання української мови в 2 класі у науково-педагогічному проєкті «Інтелект України».

Обговорили питання організації навчальної діяльності на уроках української мови для формування навички читання, знань про мову та мовлення, розвитку грамотного письма в учнів 2 класу.

Учителями Ткачук О.А. та Табальчук Л.М. було проведено моделювання уроків за темою «Іменник (повторення). Однорідні члени речення. Дзвінкі та глухі приголосні. Астрід Ліндгрен «Малий і Карлсон, що живе на даху». Педагоги висвітлили шляхи реалізації інтегрованого підходу в освітньому процесі початкової школи та особливості викладання української мови за освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проєкту «Інтелект України» (цикл І, 1‒2 класи).

Учасниками заходу обговорено технологічну карту поліфункціонального уроку та опрацьовано розгорнуту структуру уроку в початковій школі НПП «Інтелект України».

Учителі мали можливість поділитися досвідом з таких питань: 

–        шляхи формування ключових компетентностей учнів початкових класів на уроках української мови; 

–        удосконалення усних видів мовленнєвої діяльності, пов’язаних з писемним мовленням; 

–        розвиток в учнів орфоепічних, лексичних, граматичних, правописних і стилістичних умінь; 

–        упровадження в освітній процес інноваційних технологій навчання;

–        застосування візуальних, аудіальних, аудіовізуальних, автоматизованих та кінестетичних дидактичних засобів на уроках у початковій школі;

–        удосконалення технік проведення технологічних вправ у межах НПП «Інтелект України».

Учасники заходу отримали методичні рекомендації щодо основ викладання української мови в 2 класі, здійснення аналізу та самоаналізу уроку за технологічною картою у межах науково-педагогічного проєкту «Інтелект України». 

Організатори заходу та здобувачі освіти висловлюють вдячність Тетяні ТИХАНСЬКІЙ, керівнику комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання – «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами, центр  дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», Світлані ТАБАЛЬЧУК, заступнику                                                      та педагогічному колективу закладу, команді НПП  «Інтелект України» за створення комфортних умов під час проведення заходу.

 

 

Тренінг «Методичний супровід організації освітнього процесу в 

1-му (проектному класі) початкової школи»

Відповідно до п.89 наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації «Про проведення всеукраїнських та обласних науково-методичних заходів у 2019 році» від «28» листопада  2019 року № 807-од та враховуючи запити вчителів з 18 по 20  червня 2019 року на базі комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання -"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» проходив тренінг вчителів початкових  класів, учасників всеукраїнського  науково-педагогічного проекту «Інтелект України» з проблеми «Методичний супровід організації освітнього процесу в 1-му (проектному класі) початкової школи»

Учасників тренінгу привітали Половенко О.В., координатор науково-педагогічного проекту в Кіровоградській області, Тиханська Тетяна Іванівна, директор закладу, вихованці центру дитячої та юнацької творчості «Сузір’я», зразкового хореографічного ансамблю «Надія».

Програма тренінгу включала розгляд таких питань:

Аксіологічні імперативи державної політики  в галузі освіти  та їх реалізація в Концепції «Нова українська школа», Законі України «Про освіту» та Державному стандарті початкової освіти;

Нормативні, теоретико-методичні та організаційні засади  початкової освіти; 

Теоретоко-методологічні та методичні основи реалізації завдань мовно-літературної освітньої галузі Державного стандарту початкової освіти через навчальний предмет «Українська мова (читання, письмо, Навчаємося разом)» на першому, другому, третьому етапах формування узагальненої орієнтувальної основи читання, графічних навичок, первинних знань про мову, мовлення та соціо-культурної компетентності учнів;

Теоретоко-методологічні та методичні основи реалізації завдань мовно-літературної освітньої галузі Державного стандарту початкової освіти, формування комунікативних компетентностей учнів початкової школи на уроках української мови, читання інтегрованого курсу «Я пізнаю світ» в межах Науково-педагогічного проекту «Інтелект України»;

Теоретоко-методологічні та методичні основи реалізації завдань математичної освітньої галузі Державного стандарту початкової освіти, формування  ключових та математичної компетентності учнів початкової школи на уроках математики в межах науково-педагогічного проекту «Інтелект України»;

Технологія формування позитивного мислення в суб’єктів освітнього процесу;

Формування в учнів молодшого шкільного віку основних ключових , загально-предметних, предметних компетентностей як здатності особистості до ефективної життєдіяльності в усіх сферах людського буття в процесі реалізації завдань курсу «Навчаємося Разом» що є органічно взаємопов`язаною складовою інтегрованого курсу «Я пізнаю світ»;

Теоретико-методологічні та методичні основи проведення Ранкових зустрічей в науково-педагогічному проекті «Інтелект України»;

Здоров’язбережувальні технології в науково-педагогічному проекті «Інтелект України»;

Організація роботи з батьками учнів проектних 1-4 х класів;

Підготовка вчителів до проведення фізкультхвилинок.

Учасники тренінгу висловили глибоку вдячність Тиханській Тетяні Іванівні, Табальчук Світлані Володимирівні, педагогічному та учнівському колективам комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання -"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» за сприяння, організацію, створені комфортні умови для навчання, змістове наповнення програми тренінгу, високий професіоналізм викладачів, коучів.

Зичимо Добра вам, щастя і достатку. Щоб горе і смуток ваш дім обминали, Щоб сонечко ясне вам завжди сіяло. Веселощів низку, здоров'я міцного Від щирого серця бажаєм усього. Хай надійних людей вам життя посилає, А в серці довіку добро не згасає. Хай радість всміхається в вашому домі, І ліку не буде щасливим рокам, Іще раз здоров'я, удачі в усьому!

Щиро ми зичимо вам!

Матеріали тренінгу


математика 1 клас.pptx
Формування партнерського соціуму.pptx
формування читання через гру.pptx

Тренінг «Методичний супровід організації освітнього процесу в 

2-му та      3-му (проектних) класах початкової школи»

Відповідно до п.89 наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації «Про проведення всеукраїнських та обласних науково-методичних заходів у 2019 році» від «28» листопада  2019 року № 807-од та враховуючи запити вчителів з 18 по 20  червня 2019 року на базі комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання -"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» проходив тренінг вчителів початкових  класів, учасників всеукраїнського  науково-педагогічного проекту «Інтелект України» з проблеми  «Методичний супровід організації освітнього процесу в 2-му та      3-му (проектних) класах початкової школи»

Учасників тренінгу привітали Половенко О.В., координатор науково-педагогічного проекту в Кіровоградській області, Табальчук Світлана Володимирівна, заступник директора закладу.

Програма тренінгу включала розгляд таких питань:

Світоглядні засади та нормативно-правове забезпечення реформування галузі освіти («Нова українська школа»);

Дитиноцентризм, гуманність та індивідуальна освітня траєкторія здобувачів освіти в умовах реформування галузі освіти;  

Поліфункціональний урок у НПП “Інтелект України”;

Теоретико-методологічні та методичні основи викладання предмета «Читання» у 2 (З-му) класах за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»;

Теоретико-методологічні та методичні основи викладання математики в 2 (3) класах за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»;

Теоретико-методологічні та методичні основи викладання предмета «Еврика» в 2 (3) класах за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»;

Теоретико-методологічні та методичні основи викладання предмета «Людина і  світ» в 2 класі  за науково-педагогічним проектом  «Інтелект України»;

Організація роботи з батьками учнів проектних 2-4 х класів.

Учасники тренінгу висловили величезну вдячність Тиханській Тетяні Іванівні, Табальчук Світлані Володимирівні, педагогічному колективу комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання -"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» за сприяння, організацію, створені комфортні умови для навчання, змістове наповнення програми тренінгу, високий професіоналізм викладачів, коучів.

 

ВАЖЛИВО!

 

Про результати аналізу освітньої програми "Інтелект України"

на відповідність Державному стандарту початкової освіти

 

 


З повагою, адміністрація ТОВ ВБ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»

та колектив науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

Вітаємо! Нас визнали. Спокійно працюємо. Доведемо, що ми найкращі.

До уваги вчителів, які будуть працювати в 1-х проектних класах.

Відповідно до Наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 18.12 2017 року № 958 «Про проведення всеукраїнських та обласних науково-методичних заходів у 2018 році» 05-07 червня 2018 року відбудеться тренінг учителів початкових класів, учасників всеукраїнського науково- педагогічного проекту «Інтелект України» (1 клас) з проблеми«Методичний супровід організації освітнього процесу в 1-му проектному класі початкової школи" 


ПРОГРАМА

тренінгу вчителів початкових  класів (1 клас), учасників всеукраїнського  науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

 


Тренінг «Методичний супровід організації освітнього процесу в 1-му проектному класі початкової школи»

Відповідно до п.74 наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації «Про проведення всеукраїнських та обласних науково-методичних заходів у 2018 році» від «18» грудня 2017 року № 958 та враховуючи запити вчителів 05 червня 2018 року на базі комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання -"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» розпочався тренінг вчителів початкових  класів, учасників всеукраїнського  науково-педагогічного проекту «Інтелект України» з проблеми «Методичний супровід організації освітнього процесу в 1-му проектному класі початкової школи»

Учасників тренінгу привітали Половенко О.В., координатор науково-педагогічного проекту в Кіровоградській області, Тиханська Тетяна Іванівна, директор закладу, вихованці центру дитячої та юнацької творчості «Сузір’я», зразкового хореографічного ансамблю «Надія».

Програма тренінгової сесії першого  дня включала розгляд таких питань:

Аксіологічні імперативи державної політики  в галузі освіти  та їх реалізація в Концепції «Нова українська школа», Законі України «Про освіту» та Державному стандарті початкової освіти;

Нормативні, теоретико-методичні та організаційні засади  початкової освіти; 

Теоретико-методичні основи реалізації завдань мовно-літературної освітньої галузі Державного стандарту початкової освіти через навчальний предмет «Українська мова(читання, письмо, Навчаємося разом)» на першому, другому, третьому етапах формування узагальненої орієнтувальної основи читання, графічних навичок, первинних знань про мову, мовлення та соціо-культурної компетентності учнів;

Теоретико-методичні основи реалізації завдань мовно-літературної освітньої галузі Державного стандарту початкової освіти, формування комунікативних компетентностей учнів початкової школи на уроках української мови, читання інтегрованого курсу «Я пізнаю світ» в межах Науково-педагогічного проекту «Інтелект України»;

Теоретико-методичні основи реалізації завдань мовно-літературної освітньої галузі Державного стандарту початкової освіти, формування комунікативних компетентностей учнів початкової школи на уроках української мови, читання інтегрованого курсу «Я пізнаю світ» в межах Науково-педагогічного проекту «Інтелект України»;

Організація роботи з батьками учнів проектних 1-4 х класів.

Учасники отримали зразки  навчально-методичної літератури, електронні носії з методичними матеріалами і навчальним забезпеченням для проведення уроків за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

Учасники тренінгу висловили глибоку вдячність викладачам, коучам: Чернецькій Олені Георгіївні, Табальчук Світлані Володимирівні, Отлівановій Оксані Миколаївні, педагогічному та учнівському колективам комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання -"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».

06 та 07 червня педагоги активно взяли участь у практичних заняттях із питань методики викладання навчальних предметів: «Читання»,  «Письмо», «Навчаємося разом», «Математика», «Я пізнаю світ».

Особлива увага була звернута на  використання здоров’язбережувальних технологій у науково-педагогічному проекті «Інтелект України».

Як відмітили  здобувачі освіти, тренінг  став базовою основою для вчителів початкової школи, які будуть працювати у 1-х класах за нетиповою освітньою програмою «Інтелект України» за всеукраїнським наукво-педагогічним проектом “Інтелект України.

Під час рефлексії, вони зазначили, ця зустріч для них була:

І –інтерактивною, ініціативною,інтелектуальною

                        Н – науковою, наочною, нетрадиційною

                                Т – творчою,толерантною,

                                       Е – емоційною.енклюзивною,

                                             Л – локанічною,логічною,

                                                     Е – енернійною,елегантною,

                                                                 К – креативною, конкретною, класною, 

                                                                                    Т – тематичною, талановитою.

Фотозвіт тренінгу.

Учасники заходу висловлюють глибоку вдячність організаторам заходу, викладачам, коучам, поварам, педагогам, учням  за високий рівень підготовки й проведення  такого актуального за нинішніх умов заходу!за людяність,щирість, розуміння, оптимізм і ентузіазм, відкритість та відвертість, за отриману насолоду та бажання працювати творчо та з вогником.

Бажають: нехай Ваше  життя буде схожим на казку, розфарбовану всіма кольорами веселки: червоний – це  вічне взаємне кохання, оранжевий – теплота дружніх стосунків, жовтий – яскраве сонечко, зелений – спокій і мир в душі, блакитний – чисте безхмарне небо, синій – вірність і чесність, а щоб Ви іноді розслаблювались, то нехай час від часу для Вас все буде фіолетове. 

До нових зустрічей!

 

До уваги вчителів 2-х класів.

ПРОГРАМА

тренінгу вчителів початкових  класів (2 клас), учасників всеукраїнського  науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

Проблема: «Методичний супровід організації освітнього процесу в 2-му проектному класі початкової школи»

Дата проведення: 11-13.06.2018 року

Місце проведення: Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання -"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

Учасники:

· Учителі, які 2017/2018 навчального року працюватимуть у перших класах науково-педагогічного проекту «Інтелект України»;

· Науково-педагогічні, педагогічні  працівники КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»,  керівники, вчителі КЗ "НВО -"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради

11 червня 2018 року

8.30-9.00

Реєстрація учасників.

9.00-9.30

Відкриття тренінгової сесії. Вступне слово. Вироблення спільних правил

Половенко О.В., завідувач ОНМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»

9.40-10.00

Ознайомлення з планом роботи.

10.00-10.45

Аксіологічні імперативи державної політики  в галузі освіти  та їх реалізація в Концепції «Нова українська школа», Законі України «Про освіту» та Державному стандарті початкової освіти

Чернецька О.Г., старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»

10 45-11.20

Нормативні, теоретико-методологічні та організаційні засади  початкової освіти 

Чернецька О.Г., старший викладач кафедри дошкільної та початкової освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського»

11.30-12.50

Технологія формування позитивного мислення в суб’єктів освітнього процесу.

Табальчук С.В, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання -"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

13.00-13.30

Обід

13.30-14.50

Особливості формування навички читання, знань про мову та мовлення, розвиток навички грамотного письма у 2  класі у межах НПП “Інтелект України”

Табальчук С.В, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання -"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

15.00-16.20

Теоретико-методологічні та методичні основи викладання предмета «Читання» у 2 класі за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Отліванова О. М., вчитель початкових класів комунального закладу «Навчально-виховне ради Кіровоградської області об’єднання –«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської «

16.20-17.40

Теоретико-методологічні та методичні основи викладання предмета «Українська мова» у 2 класі за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Табальчук С.В, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання -"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

12 червня 2018 року

8.30-9.50

Теоретико-методологічні та методичні основи викладання математики в 2 класі за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Чернецька О.Г.

10.00-11.20

Теоретико-методологічні та методичні основи викладання математики в 2 класі за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Отліванова О.М.

11.30-12.50

Теоретико-методологічні та методичні основи викладання предмета «Людина і  світ» в 2 класі  за науково-педагогічним проектом  «Інтелект України»

Отліванова О.М.

13.00-13.30

Обід

13.30-14.10

Теоретико-методологічні та методичні основи викладання предмета «Еврика» в 2 класі  за науково-педагогічним проектом 

«Інтелект України»

Табальчук С.В.

14.10-15.30

 

Теоретико-методологічні та методичні основи викладання предмета «Еврика» в 2 класі  за науково-педагогічним проектом 

«Інтелект України»

Табальчук С.В.

15.40-16.20

Організація  роботи з батьками учнів проектних 2- х класів

Табальчук С.В.

17.00-18.30

Перегляд звітного концерту зразкового хореографічного ансамблю «Надія» комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання -"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області"

Художній керівник Мутнова Т.В.

13 червня 2018 року

8.30-9.50

Теоретико-методологічні та методичні основи проведення Ранкових зустрічей в науково-педагогічному проекті «Інтелект України»

Табальчук С.В,

10.00-11.20

Теоретико-методологічні та методичні основи проведення Ранкових зустрічей в науково-педагогічному проекті «Інтелект України»

Отліванова О.М.

11.30-12.50

Теоретико-методологічні та методичні основи викладання предмета «Навчаємося разом» в 2 класі  за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Табальчук С.В,

13.00-13.30

Обід

13.30-14.15

Підготовка вчителів 

до проведення фізкультхвилинок

Отліванова О.М.

14.15-14.45

Залік

14.50-15.20

Підведення підсумків 

ПоловенкоО.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тренінг «Методичний супровід організації освітнього процесу в 2-му проектному класі початкової школи»

Відповідно до п.75 наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації «Про проведення всеукраїнських та обласних науково-методичних заходів у 2018 році» від «18» грудня 2017 року № 958 та враховуючи запити вчителів з 11 по13 червня 2018 року на базі комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання -"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» розпочався тренінг вчителів початкових  класів, учасників всеукраїнського  науково-педагогічного проекту «Інтелект України» з проблеми «Методичний супровід організації освітнього процесу в 2-му проектному класі початкової школи»

Учасників тренінгу привітали Половенко О.В., координатор науково-педагогічного проекту в Кіровоградській області, Тиханська Тетяна Іванівна, директор закладу.

Програма тренінгової сесії включала розгляд таких питань:

Аксіологічні імперативи державної політики  в галузі освіти  та їх реалізація в Концепції «Нова українська школа», Законі України «Про освіту» та Державному стандарті початкової освіти;

Нормативні, теоретико-методичні та організаційні засади  початкової освіти; 

Педагоги активно взяли участь у практичних заняттях із питань методики викладання навчальних предметів: «Читання»,  «Українська мова», «Навчаємося разом», «Математика», «Людина і  світ», «Еврика». в 2 класі  за науково-педагогічним проектом  «Інтелект України»

12 червня  здобувачі освіти побували на звітному концерті зразкового хореографічного ансамблю «Надія» комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання -"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" (художній керівник Мутнова Т.В.).

13 червня всі учасники заходу успішно написали контрольну роботу.

Учасники отримали зразки  навчально-методичної літератури, електронні носії з методичними матеріалами і навчальним забезпеченням для проведення уроків за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

Фотозвіт тренінгу.

Учасники заходу висловлюють глибоку вдячність організаторам заходу, викладачам, коучам, кухарям, педагогам, учням  за високий рівень підготовки й проведення  такого актуального за нинішніх умов заходу, за гостинність та приємно проведений час. 

Особлива вдячність викладачам, коучам: Чернецькій Олені Георгіївні, старшому викладачу кафедри дошкільної та початкової освіти КЗ «КОІППО імені Василя Сухомлинського», Табальчук Світлані Володимирівні, заступнику директора, Отлівановій Оксані Миколаївні, вчителю початкових класів комунального закладу "Навчально-виховне об'єднання -"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості «Сузір’я» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області».