Київський Академічний Університет в рамках конференції "Функціональні матеріали для інноваційної енергетики" спільно Асоціацією підприємств промислової автоматизації (АППАУ) та компанією ДТЕК з організовує нетворкінг-сесію:

Енергетика сьогодні це – високотехнологічний бізнес, який потребує високого рівня спеціальних знань. Сучасні виклики у сфері енергетики - цифровізація, екологізація, енергонезалежність та енергоефективність, технології "Індустрії 4.0", розвиток енергоринку, підвищення частки відновлювальних джерел, потребують інноваційних рішень, наукоємних розробок та створення технологічних платформ для їх впровадження. Велике значення має підготовка кваліфікованих кадрів, адже, як і ІТ, сучасна енергетика – справа молодих, професійних та амбітних. Тому метою заходу є посилення співпраці наукових та освітніх установ з промисловістю, інтенсифікація трансферу наукових знань в сфері енергетики, побудова нових моделей співпраці в інноваційних екосистемах.

Для участі в заході необхідно зареєструватися. В реєстраційній анкеті Ви маєте змогу ознайомитись з напрямами співпраці у впровадженні інноваційних продуктів, в яких зацікавлена компанія ДТЕК, обрати цікаві для Вас напрями співпраці, представити власні розробки. Зареєстрованим учасникам буде надіслена оновлена програма та перелік розробок, що будуть представлятися.

Після реєстрації Ви отримаєте офіційне запрошення.

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь за телефоном: +380667588457 (Володимир), +380950158085 (Вікторія)

Адреса

м. Київ, бульвар Академіка Вернадського, 36

Дата, час

14 травня 2019 року

13:00 - 17:00