Я маю право!

  • 2018 рік оголошено роком реалізації правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» на державному рівні.
  • Проект «Я МАЮ ПРАВО!» - це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.
Щоб бути гідним звання громадянина нашої держави - українець чи українка, ми маємо рухатися вперед, посісти належне місце у світі. Для цього ми повинні знати закони, за якими живе наша держава та знати свої права і обов’язки. Право - система встановлених державою правил і норм поведінки. Бо хоча ми ще й маленькі громадяни, але теж маємо свої права. Прав у дітей так само багато, як і у дорослих. Це права дитини. Вони записані у « Декларації прав дитини» та «Конвенції ООН про права дитини»

Декларація – це просто

Оголошення всіх прав,

Є права й в дітей, звичайно,

Треба, щоб усяк їх знав.

Знайте ж, що усі ми – рівні,

Від народження в правах,

І людина – змалку вільна,

Наче в небі синім птах.

Знайте ж, змалечку, всіх діток

Треба вчить, оберігать.

І ніхто в усьому світі

Їх не сміє ображать!

Треба діткам всього світу

Не сваритись, а дружить,

І по правилах хороших,

По закону треба жить!

14 вересня в класі був проведений захід "Стоп булінг", мета якого: вироблення нульової толерантності до проблеми булінгу, розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля, навички надання і отримання допомоги. На уроці учні переглянули відеоролики про булінг, провели вправи "Метод розстановки сил" та "Павутинка", зробили колаж "Я маю право!", обговорили різні ситуації на цю тему