Школа - проти СНІДу

Причини, симптоми і профілактика СНІДу

30 листопада в класі відбулась виховна година

"Ми - за здоровий спосіб життя"

На виховному заході учні дізнались про "чуму" ХХ століття, отримали знання про шляхи передачі ВІЛ/СНІД та способи їхнього попередження, говорили про толерантне ставлення до ВІЛ - інфікованих людей. Мета зустрічі: вміти працювати в групах, виховувати любов і співчуття до ближнього.

Учні оглянули відео інформацію про цю хворобу, підготували малюнки на тему "Здорові діти - здорова нація", знайшли доповіді та презентації на цю тему. Самим активними були: Медведєв Денис, Лозовський В*ячеслав, Лєва Софія, Кіпаренко Руслан, Коломієць Артем, Сімошенко Єлизавета. Інші школярі із цікавістю слухали однокласників.

Під час проведення заходу було запропоновано розфарбувати емблему, присвячену цій сумній даті, написати листа "Послання у світ", в якому малята висловили свої почуття стосовно захворівших людей на цю хворобу та побажання скорішого одужання.

А відео про Лікаря Нехворійка підказало дітям як можна вберегтися від зараження цією хворобою

Було проведено такі вправи: "ВІЛ - позитивна людина"; "Серце друга"; "Як висловити підтримку і надати допомогу другу" та інші. Також діти розглядали буклети та медичні брошюрки на тематику заходу. На занятті спробували "інфікуватися" вірусом СМІХУ. Разом створювали плакат "Школа - проти СНІДу.

Ось такий плакат у нас получився! Ми - за здоровий спосіб життя! Приєднуйтесь до нас!