День пам*яті та примирення

8 травня в класі відбулися заходи з відзначення Дня пам’яті та примирення, 74 - ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Святковий день розпочався з вступної розповіді класного керівника на тему «Тих днів не змеркне слава» під час якої учні прослухали історичну довідку, вірші про війну. Протягом Дня в класі лунали пісні воєнних років. Діти оформили виставку малюнків «День перемоги». Учні (по групам) підготували виступ за темою «Героїзм українського народу у Другій світовій війні». В класі пройшла виховна година - «Діти герої… мужність і слава», організовано перегляд відеофільмів «Україна вільна», «Повітряні баталії», «День перемоги людських цінностей».

В лихоліття війни було втягнуто 67 держав, 80 % населення земної кулі. Друга Світова тривала довгих б років. Вона пронеслася над величезними територіями Європи, Азії й Африки, охопила простори всіх океанів. У цій війні загинуло близько 60 млн осіб, не говорячи вже про поранених і тих, хто пропав безвісти. Лихо й страждання, які пережили люди, незмірні. Ця війна була особливою. Вся країна від малого до великого піднялась на боротьбу з ворогом. Свою частку в перемогу внесли і діти. В роки війни тисячі їх боролися на фронті, в діючій армії, підпіллі, партизанських загонах. Матері першими відчули на собі вітри війни. Вони віддавали їй своїх синів, ріки материнських сліз і безкрайнє море чекання.

Ці всі люди – справжні герої! Герої не вмирають! Вони завше будуть в наших серцях.

Ми думаєм про вас,

Хто не вернувся з битви

Ми пам’ятаєм вас і через гони літ

Ми будемо за вас свій отчий край любити

І на землі своїй лишати добрий слід.За нашу рідну Україну,

Щоб зберегли ви на віки -

Низький уклін і тричі "СЛАВА!"

герої наші- захисники!