Всесвітній день води

Свято 22 березня - Всесвітній день водних ресурсів

(всесвітній день води)

Виховна година "Ти - саме життя..." відбулась 22 березня

Свято Всесвітній день води відзначається щороку 22 березня. Він був створений в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН.

У своїй резолюції ця організація запропонувала всім країнам проводити в цей день спеціальні заходи, спрямовані на збереження та освоєння водних ресурсів. При цьому було вирішено щороку присвячувати ці заходи якійсь одній конкретній темі. Період 2005-2015 рр. був оголошений Міжнародним десятиріччям дій «Вода для життя». Головним завданням цього свята, на думку його творців, має стати нагадування всім жителям Землі про величезну важливість води для підтримання життя на нашій планеті. Як відомо, людина і тварини не можуть існувати без води. Якби на Землі не було водних ресурсів, то на ній і не зародилася життя.

Свято "Всесвітній день води" проводиться для того, щоб привернути до цих проблем суспільну увагу. Він дозволяє залучати до їх вирішення все більшу кількість держав. Здійснюється поширення інформації про важливість проблем, пов'язаних з охороною водних ресурсів прісної води. Виявляється і реальна допомога, приймаються серйозні заходи з постачання питною водою жителів тих країн, де існує дефіцит.

На території нашої країни свято "Всесвітній день води" відзначається з 1995 року. Його девізом є: «Вода - це життя». Він покликаний підкреслити найбільше значення води у нашому житті. Не варто забувати про те, що тіло людини на дві третини складається з води. Воду прийнято вважати одним з найбільш цінних природних ресурсів. Постійне зростання населення і розвиток промислового виробництва збільшують значення води і загострюють проблему необхідності її захисту.

Інформація про воду


Учні класу представили на заході: малюнки про воду; написали твір - міркування "Чому воду називають живою"; подивилися презентацію "Вода - мандрівниця"; оглянули відеоролік, виготовлений Держводагентством за сприянням Міністерства освіти і науки України з нагоди відзначення Всесвітнього дня води; Смецький І., Юртаєв Д., Медведєв Д., Літвінов Д. поділилися цікавою інформацією та фактами про воду. Учні класу дізнались багато нового та інформаційного.

Презентування малюнків

Всесвітній день води.mp4