Wystawy

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW Gdańsk 03/04.02.2018

To pierwsza nasza wystawa w 2018 roku. Tym razem debiutowała nasza kochana Honda Skarb Syberii*PL . Dziewczynka troszkę się stresowała ale po chwili czuła się już jak ryba w wodzie :) Hondusia startowała w klasie młodzieży a sędziów zachwycił jej wręcz marchewkowy kolor futra. Faktycznie piękny ten nasz Rudziszon :) Cypis Indygirka*PL to już dorosły kocur w klasie otwartej otrzymał dwie oceny EX1 i certyfikaty na Championa :)

Dziękujemy wszystkim znajomym za odwiedziny i trzymanie kciuków .

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW SOPOT 29/30.07.2017

W lipcu odbyła się wystawa kotów w Sopocie, którą organizowaliśmy jako klub CCAmber z Sopotu. Swoje pierwsze kroki, na gruncie wystawowym stawia nasz Cypis Indygirka*PL. Kociak otrzymał przez dwa dni dwie oceny Ex 1, został tez indywidualnie oceniony przez sędziego Mirosława Skotarczyka - jego ocena - bardzo obiecujący . Natomiast Narya Sun of Gaba*PL.... no cóż nasza Narjusia osiągnęła ogromy sukces !!!! Każdego dnia otrzymała BIV (Best in Variety - najlepszy kot w kolorze ) a drugiego dnia dodatkowo wygrała nominację do panelu BIS !!! Sędzia Skotarczyk podtrzymał swój głos w BIS - to wielki sukces, bo konkurencja była ogromna.

Dziękujemy za odwiedziny zaprzyjaźnionych rodzin w których wychowują się nasze kociaki. Dziękujemy za zdjęcia i cudowne opowieści :)

Międzynarodowa wystawa kotów Szczecin 01/02.04.2017

Na początku kwietnia podczas pięknej pogody odbyła się wystawa w Szczecinie. Kolejny szczebel "kariery" został osiągnięty. IC Czert Siberian Friend*CZ otrzymał dwie oceny EX1 i dwa certyfikaty CAGCIB - mamy już trzy :) Werbena Marcowe Migdały*PL - otrzymała dwa certyfikaty CAGPIB i NOM BIS. Niestety w wyniku awarii sprzętu mamy tylko jedno zdjęcie ...

Międzynarodowa wystawa kotów OSTRAVA 08/09.10.2016

Drużyna Indygirka postanowiła odwiedzić Czechy i tam spróbować swoich sił. Założenia zostały wykonane nie tylko w 100% ale nawet w 200%. Werbena jak zwykle otrzymała nominację do BIS-u (to teraz Inter Premior), do niej dołączyła też Narya która nie tylko w dwa dni otrzymała NOM BIS ale drugiego dnia otrzymała BOS-a (BOS – Best Opposite Sex) – najlepszy kot w Best In Show pod kątem płci w danej kategorii (kot dorosły lub kastrat). Jeżynka (Ezhenka) i Czert to teraz już Inter Championy. Ależ jesteśmy dumni a apetyt rośnie w miarę jedzenia :-)

Międzynarodowa Wystawa Kotów CC Bydgoszcz 24/25.09.2016

We wrześniu mieliśmy okazję gościć na wystawie w Bydgoszczy. Nasze koty – Jeżynka i Narya zamknęły tytuł Championa i rozpoczęły drogę do zdobycia tytułu Inter Championa. Czert zdobył już wszystkie możliwe do zdobycia w Polsce certyfikaty. Idą dziewczyny jak burza :-)

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Sopot 06/07.08.2016

Jeżynka (Ezhenka) osiągnęła ogromy sukces, a to jej pierwsza wystawa - jesteśmy ogromnie dumni i czekamy jak rozwinie się nasza księżniczka (ma dopiero skończone 10 miesięcy). W sobotę otrzymała BIV (Best in Variety - najlepszy kot w kolorze - porównywane są co najmniej 3 koty w danej grupie kolorystycznej), a w niedzielę nominację do Best in Show. Czert natomiast otrzymał trzeci brakujący tytuł i oficjalnie został Championem, a następnego dnia również nominację do Best in Show. Dwa koty w BIS-ie, szczęście i duma nas rozpiera.

XI i XII Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych 07/08.05.2016 Skierniewice

7 i 8 maja mieliśmy okazję brać udział w wystawie kotów w Skierniewicach. Nasz Czert Siberian Friend*CZ, otrzymał otrzymał dwa certyfikaty CAC oraz ocenę EX 1 - tym samym rozpoczął drogę do tytułu Championa. Jagoda, która niedawno oficjalnie została współwłaścicielką hodowli, na obu dniach wystawy pełniła obowiązki stewarda.

LXI i LXII Wystawa Kotów Rasowych w Poznaniu 07/08.11.2015

Podczas wystawy w Poznaniu naszej kotce Narya Sun of Gaba*PL zmieniono kolor z SIB m 03 22 na SIB ns 03 24, czyli dodano srebro (s) oraz z zmieniono rysunek sierści z pręgowanego na cętkowany. Zmianę, zgodnie z zasadami podpisało dwóch sędziów. Mamy więc nasze sreberko. Narya otrzymała dwa certyfikaty CAC i ocenę EX1, czyli rozpoczęła drogę do otrzymania tytułu Championa. Werbena jak zwykle otrzymała nominację do BIS oraz drugi certyfikat CAPIB. Kotka ma już dwa certyfikaty i następny musi zdobyć na wystawie zagranicznej, aby uzyskać tytuł Inter Premiora. Jesteśmy bardzo dumni z Jagody, która po raz kolejny pełniła obowiązki stewarda tym razem u sędziego Vladimira Isakova (BY).

XIX i XX Wystawa Kotów Rasowych w Bydgoszczy 26/27.09.2015.

Nasza Werbena osiągnęła ogromny sukces, nie tylko zdobyła tytuł Premiora i rozpoczęła drogę do zdobycia Inter Premiora (otrzymała już jeden certyfikat CAPIB) ale przede wszystkim uzyskała każdego dnia wystawy NOM BIS. Werbenka nie poprzestała tylko na nominacjach - dwa razy wygrała Best In Show jako najlepszy kastrat na wystawie. Anushka zdobyła jeden certyfikat na Inter Championa (CACIB).

FIFe Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych Sopot 01/02.08.2015.

Wystawa Kotów Rasowych 27/28.06.2015

W dniach 27-28.06.2015 odbyła się w Sopocie Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych organizowana przez CCAmber. Na wystawę pojechaliśmy z naszą Anushką z Maylandu*PL. Była to i nasza i kotki pierwsza wystawa. Bardzo się stresowaliśmy, ale okazało się, że było bardzo przyjemnie. Dookoła sami mili ludzie, bardzo pomocni i służący dobra radą. Pierwszy dzień to było raczej rozpoznanie bojem mimo to kotka otrzymała ocenę EX (ang.excellent). Drugiego dnia nasza koteczka została oceniona przez panią sędzię Tatyanę Boyko (UA) i otrzymała ocenę EX1 i certyfikat CAC (fr.Certificat d'Aptitude Championat). Jest to najwyższa ocena, tym samym nasza koteczka rozpoczęła drogę do zdobycia tytułu Championa. Kolejny przystanek na tej drodze to Wystawa Kotów Rasowych na sopockim Hipodromie 01-02.08.2015, na którą już teraz serdecznie zapraszamy.