MathHub

Рада молодих вчених Інституту математики НАН України за підтримки Кафедри математики Київського академічного університету спільно із компанією ФабЛаб започаткувала створення на базі Інституту математики центру для комунікації між наукою і бізнесом - лабораторію MathHub.

Ми хочемо створити комфортне середовище для максимально зручної та плідної роботи над математичними проблемами, які можуть виникати при побудові сучасного інноваційного бізнесу.

Визнані у світі фахівці Національної академії наук, лідери наукових думок, які мають широкі міжнародні контакти та досвід викладання у різних університетах України і закордону, разом із найперспективнішою науковою молоддю – студентами, аспірантами, молодими вченими - готові об’єднати свої зусилля та допомагати великим компаніям, розташованим в України, та невеликим стартапам розв’язувати задачі, які вимагають глибоких математичних знань.

Ми зацікавлені у розвитку людей, науки та економіки, популяризації знань високого ґатунку, починаючи з молоді шкільного віку, створенню та розвитку нових компаній, особливо тих, що спеціалізуються на високотехнологічних процесах, стартапів та молодих підприємців.

Засідання МатХабу організовані у форматі клубу. Долучайтесь!

Контакти: