ZİRVEYE GİDEN BU UZUN YOLDA BÜYÜK BAŞARILARA İMZAMIZI ATMAK İSTİYORUZ.BUNUN İÇİN MÜCADELE,SABIR,AZİM,AKILLI VE STRATEJİK HAMLELER İLE AMACIMIZI VE GAYEMİZİ YERİNE GETİRECEĞİZ.

Modern hayatı şekillendiren daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan İhtiyaçlarım Burada Ltd.Şti. , 2014 yılında kuruldu.

İhtiyaçlarım Burada Ltd.Şti.'nin ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor.

BAŞARI , MÜCADELE

İhtiyaçlarım Burada Ltd.Şti birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır.İYİ BİR GELECEK

Biz yatırımımızı geleceğe yapıyoruz. Bu ülkenin geleceğine...

Ne yapıyorsak bu ülke ve bu ülkenin insanı iyi bir geleceğe sahip olsun diye yapıyoruz.

Tarihe, çocuklara, kadınlara, spora...


MİSYON

Faaliyet alanımızdaki yeterliliğimiz ile hayatınızı kolaylaştıracak,şık görünmenizi sağlayacak kaliteli ve uygun ürünleri sunmak müşterilerimize değer verip, tedarikçilerimize değer katmak öğrenen ve paylaşan organizasyon kültürünün rekabette etkili güç olacağının bilinciyle, çalışan memnuniyetini artırmaktır.

İhtiyaçlarım Burada Construction olarak geniş pazar bilgisi ve kişisel bağlantılarındaki köklü felsefe ile katılımcı olan tüm işletmelerin amaçları kusursuz ve karlı işlemler yürütmek için her zaman dikkatlice değerlendirilir, ve bu doğrultuda uzun süreli karlı iş anlaşmaları yaparak Küresel Dünyada bilinen marka olma yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Siteye Git

HEDEFLERİMİZ

İKİ FARKLI SEKTÖRDE REKABETTE HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORUZ.

Kaptımkaptım.com olarak faaliyet alanımızdaki pazarlarda pazar ve rekabet koşulları içerisindeki müşteri beklentilerini sürekli ve kaliteli ürünlerle karşılayarak liderliğimizi devam ettirirken, E-Ticaret siteleri pazarında 10 yıl içinde dünya markaları arasında yer almaktır.

Siteye Git

ŞİRKETİMİZ

- İnovasyon ve Ar-Ge'ye verdiği önem,

- Modern, teknolojik ve doğaya zarar vermeden üretilen ürünler,

- Kurum içi eğitim, özlük haklarında titizlik, doğru işe doğru insan ve sosyal sorumluluk bilincini de içine alan kapsamlı İNSAN KAYNAKLARI Politikaları,

- Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı,

- Koşulsuz müşteri destek hizmeti ile hayata geçirdiği gerçek müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarını sürdürür.