«Ламаються задуми з браку поради,

при численності ж радників сповняться.»

Соломон, цар Ізраїля, 1000р. до н.е., Біблія, Приповісті 15:22

МІСІЯ STIMUL CF


Створюємо оригінальні цінності концепцій маркетингу, які відповідають кожному нашому партнеру індивідуально.

Отримання індивідуальної візії та вірних цілей для наших партнерів.

Підбір та вдосконалення необхідних інструментів для наших партнерів.

Виконання місії, досягнення цілей, мети у наших партнерів.

часопис, персоналії

Консалтингову фірму “Стимул” було створено у 1999 році для надання консалтингових, маркетингових та юридичних послуг, як для потреб корпорації “Екоцем” та її партнерів, так і для ринку України.


Науково-консалтингову групу "Екологія" створено у 2000 році, в об'єднанні зусиль провідних наукових співробітників для рішення задач відновлення промисловості України, розробки і промислового впровадження прогресивних енергозберегаючих технологій, концепцій маркетингу, що забезпечують підвищення якості продукції та конкурентоспроможності виробництв. Разом це 35 років досвіду! Об’єднання наших зусиль це синергія науки, маркетингу, інжинірингу та десятки успішних проектів для наших партнерів. Це збережене довкілля та природні ресурси і додатково десятки мільйонів доларів доходу у наших партнерів.


PanAfrican Trading Alliance - трейдер і дистриб'ютер в країнах Африки та Близького Сходу. Ми маємо успішний досвід поставок і продажу продуктів українського походження.

Лабораторія www.line2.biz зареєстрована в 2009 році. Створює і підтримує комерційні візуальні комунікації, проводить рекламні кампанії, має значну компетенцію побудови рекламних стратегій. Об'єкт вивчення і докладання зусиль компанії це аналіз і реагування на швидко мінливі ринки і ситуації, максимальне використання сучасних інструментів у реалізації поставлених цілей.


Об’єднання наших зусиль це синергія науки, маркетингу, інжинірингу та десятки успішних проектів для наших партнерів. Це збережене довкілля та природні ресурси і додатково десятки мільйонів доларів доходу у наших партнерів.

навіщо?

Багато українських компаній часто потрапляють в дивну позицію. З одного боку Європа і світ відкриті для наших товарів і послуг, з іншого іноді дуже складно вийти на нові ринки без якісного визначення міссії, візіонування та досліджень ринку, підготовки своїх товарів і сервісів до цих ринків, пошуку партнерів, побудови своєї мережі збуту на чужих територіях, які і так досить щільно заселені конкурентами.

ФІРМА STIMUL представляє консалтингові послуги за наступними напрямками:

  • маркетинг внутрішнього і зовнішнього середовища взаємин наших партнерів
  • соціальний маркетинг та імідж компанії, власників і співробітників
  • вивчення та визначення ринків збуту, як на території України так і за кордоном з подальшим деталізованим аналізом. (пріоритетно Європа, Африка, Близький Схід)
  • підготовка продукції і сервісів для випуску на вивчені ринки. (якість, сертифікати, документація, упаковка, локальні рекламні компанії в країнах продаж)
  • пошук партнерів та укладання договорів в регіонах та мережах, які цікавлять клієнта
  • допомога в побудові логістичних схем
  • креативний консалтинг не стандартних ситуацій

Окремий напрямок діяльності STIMUL це консалтинг і підтримка компаній в сучасному цифровому світі, присутність компаній в інтернеті: сайт, соціальні мережі: функціональна обґрунтованість і цифровий імідж комапнії.


Постійну і значну увагу ми приділяємо конфіденційності в індивідуальній роботі з нашими партнерами.


Консалтингова Фірма "Стимул" ЄДРПОУ 30292141

61002, Україна, м.Харків, вул.Мироносицька, 54

тел. 097 0572 148, email: cfStimul@gmail.com

www.stimulcf.cf