Opravy Vodoinstalace a topení bez čekání

RYCHLE u Vás - Opravy Vodoinstalace a Topení bez čekání do pár dnů

Opravy Vodoinstalace a topení bez čekání - Zde máte možnost Rychle si zajistit opravu výměnu, nebo havárie - vody topení bez dlouhého čekání na instalatéra topenáře v rámci ostravského kraje. Zabýváme se pouze opravami, haváriemi a drobnými rekonstrukcemi - koupelny, kuchyně a WC. Proto obsloužíme mnohem více zákazníku než firma zabývající se velkými zakázkami.

Zde telefon: 704 395 355 Nonstop provoz na telefonu a Odborné poradenství zdarma k vašim službám. Instalatér Robert Čermák a kolegové.

Nemůžete nikoho z Instalatérů sehnat na opravu vodoinstalace a topení, či Vám Vámi objednaný instalatér nepřijel - U nás se to nestane, jsme seriózní a plníme své závazky.  NONSTOP POHOTOVOST NA TELEFONU - 775 202 771

Instalatérské a topenářské práce Rychle NON-STOP havarijní služby Ostrava

Instalatérské práce

Havarijní služby je naší prioritou číslo jedna. Oprava havárie značí: odstranění havarijní situace poruchy tekoucí vody, topení a následná celková oprava, která je objedná na další den. Havarijní pohotovost držíme 24h denně i víkendy a svátky - nepřetržitě.

Rádi Vám pomůžeme a to bez dlouhého čekání na technika. Běžné opravy na objednání zajištujeme do pár dnů maximální objednání je do týdne. Výměny baterií jsou objednávky urgentně zpracovány a vyřízeny nejpozději do tří dnů.


Kontakt na nás uvádíme zde:

email: instalater-ostrava@email.cz

tel.: 704 395 355

nebo: 775 202 771

Instalatérství Ostrava, Havarijní služba Ostrava, Instalatéři Ostrava, Vodař Ostrava, Topenář Ostrava