Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області

Наша спільнота

Наша сторінка

Youtube-канал директора

Telegram-канал

Платформи "Edway"

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Дорогі учасники освітнього процесу!

Вітаємо Вас на офіційному сайті комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Полтавської області.

Гадяцький ЦПРПП вибудовує свою діяльність як сервісна установа з надання послуг задля професійного розвитку педагогів шляхом консультативної, інформаційної та психологічної підтримки, винятково на засадах партнерства. Така горизонтальна взаємодія передбачає відмову від контролю, формалізму, директивного характеру комунікації, що є застарілим в умовах автономії закладу освіти, академічної свободи вчителя та партнерської взаємодії.

Наша робота спрямована на сприяння професійному зростанню, допомогу в побудові власної траєкторії професійного розвитку, адаптацію до кардинальних змін у сучасній освіті, супервізію, координацію територіальних професійних спільнот, узагальнення та обмін кращим досвідом, психо-емоційну підтримку кожного освітянина Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад.

Сподіваємось, що інформація, розміщена на нашому сайті, сприятиме розвитку творчої ініціативи та академічної свободи педагогів у пошуках нових форм і методів педагогічної діяльності з метою надання якісних освітніх послуг.

Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками.

Запрошуємо всіх до співпраці!


Директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА