Комунальна установа "Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників" Гадяцької міської ради Полтавської області

Наша спільнота

Наша сторінка

Youtube-канал директора

Telegram-канал

Платформи "Edway"

Наш новий сайт знаходиться за покликанням:

https://gdc.cprpp.org.ua/

Дорогі учасники освітнього процесу!

Вітаємо Вас на офіційному сайті комунальної установи «Гадяцький центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гадяцької міської ради Полтавської області.

Гадяцький ЦПРПП вибудовує свою діяльність як сервісна установа з надання послуг задля професійного розвитку педагогів шляхом консультативної, інформаційної та психологічної підтримки, винятково на засадах партнерства. Така горизонтальна взаємодія передбачає відмову від контролю, формалізму, директивного характеру комунікації, що є застарілим в умовах автономії закладу освіти, академічної свободи вчителя та партнерської взаємодії.

Наша робота спрямована на сприяння професійному зростанню, допомогу в побудові власної траєкторії професійного розвитку, адаптацію до кардинальних змін у сучасній освіті, супервізію, координацію територіальних професійних спільнот, узагальнення та обмін кращим досвідом, психо-емоційну підтримку кожного освітянина Гадяцької, Великобудищанської, Краснолуцької, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Сергіївської територіальних громад.

Сподіваємось, що інформація, розміщена на нашому сайті, сприятиме розвитку творчої ініціативи та академічної свободи педагогів у пошуках нових форм і методів педагогічної діяльності з метою надання якісних освітніх послуг.

Ми відкриті для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками.

Запрошуємо всіх до співпраці!


Директор Гадяцького ЦПРПП Сергій МАЙБОРОДА