کپسول اسلیم مکس

شرح کپسول لاغر مکس

ویژگی های اساسی روغن کپسول عبارتند از لاغری برای جلوگیری از افزایش وزن و دفع چربی بدن انسان. ♥ در این مقاله، ما درباره ظاهر چگونگی و نحوه استفاده از Slim Max 500 کپسول صحبت می کنیم. امیدواریم مورد توجه قرار گیرد عزت نفس این مسئولیت پزشک شما است که دوز دارو را تعیین و تعیین کند و سایت شجاعت مسئولیت مصرف دارو در سرانه را نداشته باشد. اطمینان حاصل کنید قبل از استفاده از این دارو با دکتر خود مشورت کنید و از مصرف بیش از حد دارو جلوگیری کنید!

کپسول لاغر مکس

کاهش چربی بدن در کاهش وزن باعث کاهش اشتها می شود

شرایط ذخیره سازی برای کپسول لاغر مکس

دور از نور مستقیم و در یک محل خنک و خشک نگه دارید. دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.

نحوه استفاده از کپسول Slim Max

2 کپسول در روز و 2 شب. تا زمانی که وزن مطلوب خود را به دست آورید استفاده کنید.

سیگنال کپسول لاغر حداکثر

آلرژی به داروهای گیاهی استفاده از داروهای کم خون باید با احتیاط و تحت نظارت پزشک انجام شود.

ترکیبات کپسول لاغر مکس

اجزاء محصول عبارتند از: دانه های کرفس، رازیانه، زیره و عصاره های کیک. هیچ مواد نگهدارنده شیمیایی فاقد رنگ مصنوعی و 100٪ طبیعی است

عوارض قرص اسلیم مکس چیست

لاغر مکس می تواند در کاهش وزن به دلیل thermogenicity و افزایش متابولیسم لیپیدها موثر باشد. اثر ترموژنیک تولید گرما به دلیل افزایش متابولیسم مواد غذایی است. مواد فعال در این محصول، از جمله Epigallocatecan گالات (EGCG)، از بین بردن چربی بیش از حد بدن و جلوگیری از انباشت آن در بافت ها، در نتیجه مهار فعالیت آنزیم COMT، افزایش غلظت کاتچول آمین ها در سلول های سیاتولیک و افزایش متابولیسم آنها در بدن فلاونوئیدها در این محصول اثر مهاری بر روی آنزیم های لیپوپروتئین مانند استیل کوکربنزیلاز و فنتانیدیزاتاز دارند. در نتیجه، از سنتز اسیدهای چرب در بدن جلوگیری می کند و لیپید های خون را کاهش می دهد و همچنین از جذب چربی در روده جلوگیری می کند. لاغر مکس همچنین قادر به کاهش وزن بدن با کاهش متابولیسم کربوهیدرات است و در نتیجه، کاهش جذب گلوکز روده. لاغر Mex، با مهار آنزیم آمیلاز در بزاق و روده (آنزیم مسئول هضم نشاسته) باعث می شود که نشاسته به آرامی شکسته شود و سطح قند خون پایین تر و همچنین کاهش جذب گلوکز و روده چربی جلوگیری از انباشته شدن آنها در بدن و کاهش وزن افراد چاق. اثرات مفید دیگر این دارو، علاوه بر اشتها، ضد اکسید کننده (ضد سرطان)، آرام بخش، فشار خون بالا، بیماری قلبی عروقی، کلسترول پایین خون (LDL)، و کلسترول خوب (HDL) و استحکام دندان است.

اثر کپسول Slim Max

کپسول لاغری مکس کپسول با عصاره مؤثر گیاهان مانند کرفس، رازیانه، زیره و عصاره کاسنی، در کاهش وزن با افزایش وزن موثر است. لاغر حداکثر، علاوه بر کاهش اشتها، مانع جذب چربی در روده نیز می شود.

مکانیسم اثر مکمل کپسول لاغر Max

کپسول لاغر مکس برای بزرگسالان مصرف می شود و کپسول نشان می دهد که میزان متابولیسم بدن در بدن به علت وجود مواد تشکیل دهنده مانند زیره سبز، کرفس، عنصر کیک و عصاره زعفران است که باعث کاهش میزان چربی موجود می شود. با استفاده از طبیعت گرماسنجی، این کپسول به علت افزایش متابولیسم مواد غذایی، در حالی که کاهش متابولیسم کربوهیدرات، کاهش جذب گلوکز روده است، که در نهایت باعث کاهش وزن می شود، حرارت می دهد.

مقدار و نحوه مصرف کپسول لاکپشت مکس

برای استفاده از این کپسول نباید از Slim Max بدون استفاده از معده خالی استفاده کنید و راه درست این است که دو کپسول دو ساعت پس از صبحانه و سه کپسول سه ساعت پس از ناهار داشته باشید.