Twój partner w dziedzinie informatyki

Od 2007 roku oferujemy szeroki zakres outsourcingu IT. Polega on na zleceniu nam wszelkich działań informatycznych koniecznych do utrzymania ciągłości pracy Państwa firmy. To my stajemy się w firmie informatykiem z tą różnicą, że nie przynosimy L4 i nie przysługuje nam urlop . Jest to idealny sposób na obniżenie kosztów środowiska komputerowego przy zachowaniu zasady, że zajmuje się nim wyspecjalizowana kadra informatyczna.

Zapewniamy kompleksową obsługę środowiska komputerowego począwszy od rozpoznania potrzeb, poprzez znalezienie optymalnych rozwiązań, dalej wdrożenie i uruchomienie aż po stały, profesjonalny nadzór nad całą infrastrukturą.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dopasowując swoją ofertę do jego potrzeb. Nie narzucamy stałych długoterminowych umów, chyba, że takie jest wyraźne życzenie klienta. Bardzo duży nacisk kładziemy na profesjonalizm, zaufanie i dochowanie tajemnicy przedsiębiorstwa.

Opieramy się na profesjonalnych rozwiązaniach naszych partnerów. Są nimi min.: HP, ESET, Microsoft, Insert, Synology, Novus, Synology, Kyocera. Pozwala nam to zaproponować klientom sprawdzone i niezawodne rozwiązania światowej klasy.

Sprzęt komputerowy

Oferujemy pełną gamę sprzętu informatycznego od serwerów i urządzeń NAS, przez stacje robocze, komputery, notebooki po urządzenia sieciowe i drukujące. Pracujemy na sprawdzonym sprzęcie wiodących, światowych marek co zdecydowanie podwyższa niezawodność i bezawaryjność środowiska klienta.

Dla klientów poszukujących rozwiązań ekonomicznych proponujemy pośrednictwo w pozyskaniu używanego, ale sprawdzonego sprzętu poleasingowego.

Zapewniamy pełne wsparcie w doborze sprzętu. Propozycje nasze opierają się na porozumieniu z klientem i są dopasowane się do jego założeń budżetowych.

Oprogramowanie

Zajmujemy się dystrybucją oryginalnego oprogramowania takich firm jak Microsoft, ESET, Insert, TeamViewer. Jesteśmy w stanie poprowadzić cały proces wdrożenia oprogramowania w firmie wraz ze szkoleniem użytkowników.

Posiadamy spore doświadczenie we wdrożeniach systemów klasy ERP oraz ich integracji ze specjalistycznym oprogramowaniem, specyficznym dla profilu konkretnej firmy. Możemy świadczyć wsparcie zarówno w czasie analizy przedwdrożeniowej, jak i w trakcie wdrożenia oraz przekazania do użytkowania całego systemu.

Monitoring

Instalujemy cyfrowe i analogowe systemy monitoringu CCTV. Realizujemy zarówno proste jak i bardzo rozbudowane instalacje. Możemy zająć się procesami projektowania, instalacji okablowania i urządzeń oraz utrzymania i konserwacji systemu.

Bazujemy na wysokiej klasy sprzęcie takich marek jak Novus, HP, SYNOLOGY.

Posiadamy w ofercie profesjonalny system ewidencji pojazdów oparty o nowoczesną technologię rozpoznawania tablic rejestracyjnych.

Sieci komputerowe

Nasza oferta obejmuje kompleksową budowę sieci teleinformatycznych w firmach. Zajmujemy się także rozbudową i administracją już istniejących systemów.

Projektujemy i instalujemy okablowanie, montujemy urządzenia sieciowe oraz zajmujemy się ich konfiguracją, zabezpieczeniem i uruchomieniem.

Możemy również zaproponować kompleksową opiekę nad siecią komputerową w połączeniu z usługą pełnej administracji.

Urządzenia drukujące

Prowadzimy sprzedaż biurowego sprzętu drukującego. Posiadamy w ofercie zarówno małe drukarki biurkowe jak i sieciowe urządzenia dla średnich i dużych biur.

Urządzenia możemy wyposażyć systemy drukujące w narzędzia do kontroli dostępu użytkowników oraz raportowania ilości i zawartości wydrukowanych dokumentów.

Oferujemy dzierżawę urządzeń, umowy serwisowe i umowy CPC - opłata za wydrukowane strony.

Materiały eksploatacyjne

Zajmujemy się sprzedażą i dostawą materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Oferujemy zarówno oryginalne materiały producentów jak i tzw. "zamienniki".

Świadczymy pomoc w wyliczeniu i optymalizacji kosztów wydruku.

Możemy pomóc naszym klientom pośredniczyć w procesie przekazanie zużytych materiałów do utylizacji.

ESET Autoryzowany partner
HP Business Partner
Insert partner
Microsoft partner
NMS
Novus Urządzenia CCTV