Грабовський навчально- виховний комплекс

Крик про допомогу!!!

Педагоги та діти Клепалівського навчально-виховного комплексу Буринського району Сумської області звертаються до всіх, хто має в серці іскорку добра.

ДОПОМОЖІТЬ УРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДЕВ’ЯТИКЛАСНИЦІ ПІДЛЕПЕНСЬКОЇ ВІКТОРІЇ МИКОЛАЇВНИ.

Віка – чуйна, весела, енергійна дівчина. Любить батьків та сестричку, гарно навчається, уміє дружити, поважає людей.

Вона співає, танцює, займається рукоділлям, а понад усе любить готувати. Тому Вікторія стала фіналісткою проекту «Майстер-шеф. Діти».

Ця усміхнена україночка мріє цієї весни закружляти у вихорі випускного вальсу. Але неочікувана страшна хвороба чорною хмарою заступає рожеві мрії юнки. У неї діагностовано онкологічне захворювання – Лімфому Ходжкіна. Лікарі дають усі шанси на повноцінне одужання, але лікування є довготривалим та дорогим. Родині Підлепенських необхідна матеріальна допомога.

Картка Приватбанку мами Підлепенської Наталії Миколаївни 5168 7573 2383 5886,

тел. 0990423742

Веб- сайт закладу: grabovsky.nvk@krasnosv.gov.ua

Найменування, № закладу освіти: Грабовський навчально - виховний комплекс Краснопільської районної ради Сумської Області

Місцезнаходження: 42450, Сумська область, Краснопільський район,

с. Грабовське, вул. Грабовського 1.

Тип місцевості: сільська місцевість

Тип закладу: навчально-виховний комплекс (об'єднання)

Заклад засновано на власності: комунальній

Підпорядкування: Міністерство освіти і науки України

Територія обслуговування: с.Грабовське, с .Високе

Мова навчання у закладі: українська

Іноземні мови, що вивчаються: англійська

Ліцензований обсяг (учнів) : 120

Фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти (учнів) : 75

Для навчання осіб з особливими освітніми потребами встановлено пандус.

тел. 5-7-41-50

ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ!!!!!

Шановні освітяни, у сім’ї нашої колеги Юринової Тамари Миколаївни (колишнього директора Нижньосироватської школи Сумського району) склалася дуже складна нестандартна ситуація. Терміново необхідно провести операційне втручання її внуку Артемію , що потребує значних матеріальних затрат - 20 тисяч євро. Такі кошти нереально сьогодні знайти чи заощадити простій людині праці. Тому просимо вашої допомоги.

Додаємо лист –звернення Тамари Миколаївни до всіх освітян.

Прошу допомогти. 11 років тому я була найщасливішою бабусею - на світ з’явився мій перший внук Артем. Але горе йшло поряд. У віці одного місяця він переніс гострий гематогенний остеоміліт.

Артем виріс добрим , розумним хлопчиком та хвороба дає про себе знать. Зараз йому потрібно провести хірургічне лікування у вигляді реконструкції правого кульшового суглобу по Шанцу Ілізарова з одночасним видовженням правої нижньої кінцівки на 5 см.

Срок лікування одного етапу без врахування реабілітації 6 – 8 місяців. Операція буде проведена в Києві у медичному центрі «Ладистен». Це єдиний медичний центр у якому роблять такі операції На жаль, ми про нього дізнались пізно, тому часу у нас мало. Артем почав швидко рости, а нога з кожним місяцем стає коротшою. Йому важко ходити, страшно те, що викривляється хребет та починає розвиватися сколіоз.

Вартість операції 20 тисяч євро. Згідно договору оплата проводиться у гривнях по курсу НБУ на момент лікування . На сьогоднішній день це 650 тисяч гривень. Ми знали, що будуть операції, а тому певну частину коштів заощадили, але на таку суму не розраховували.

Я прошу Вас допомогти зібрати кошти на операцію моєму внуку Гомолі Артему Віталійовичу. Напередодні Великодня зробіть добру справу, допоможіть чим зможете: коштами, порадою, перешліть моє повідомлення своїм друзям, або просто помоліться за здоров’я Артемія. Знаю, що світ не без добрих людей. Сподіваюсь на ваше милосердя та підтримку.

Мій рахунок у Приват Банку4149439106276342.

Дай Бог здоровя Вам та Вашим рідним. З повагою та шаною Юринова Т.М.

З повагою, колеги – директори Т.М. Юринової

05.05.2018 рік