Gorbag

Możliwość produkcji opakowań foliowych z różnych materiałów jak CAST czy PE. Istnieje również możliwość umieszczenia tasiemki z szerszą warstwą kleju (przydatne przy większych opakowaniach). Produkujemy opakowania foliowe w każdym wymiarze i grubości folii – według indywidualnych potrzeb klienta.

Używając foli polipropylenowej jesteśmy w stanie wytworzyć dla Państwa wiele różnorodnych opakować z tego materiału. Torebki foliowe, które znajdują się w naszej ofercie, są nie tylko wysokoprzeźroczyste, ale także posiadają kilka typów – od prostych modeli, przez takie z klapą, aż po produkty z otworem odpowietrzającym i zamknięciem przy pomocy taśmy klejącej.

Torebki foliowe to również wiele praktycznych korzyści. Ich specyfikacja oraz jakość wykonania charakteryzują się bardzo dobra elastycznością oraz wytrzymałością. Poza tym torebki foliowe naszej produkcji to rozwiązanie estetyczne, odporne na działanie wilgoci oraz zabezpieczające (po zamknięciu) przed wieloma czynnikami zewnętrznymi, jak np. bród. Nasi klienci wykorzystują je między innymi do pakowania:

– odzieży i tkanin,

– kwiatów,

– artykułów spożywczych,

– gazet i innych artykułów papierniczych,

– biżuterii.

Torebki foliowe wysokoprzeźroczyste (proste, z klapą, z wycięciem pod wieszak otworem odpowietrzającym i taśmą klejącą).

Jedną z naszych specjalizacji jest produkcja opakowań foliowych z foli polipropylenowej.

Charakterystyka wyrób:

  • duża wytrzymałość mechaniczna,
  • elastyczność,
  • wysoka przeźroczystość i połysk,
  • estetyka,
  • odporność na wilgoć
  • i zanieczyszczenia zewnętrzne.

Główną działalnością firmy jest przygotowanie opakowań foliowych z wysoko przezroczystej folii polipropylenowej, polietylenowej oraz folii stretch. Jako doświadczony producent tego typu asortymentu dbamy więc, by jakość naszych produktów była na jak najwyższym poziomie.

Produkcja odbywa się w profesjonalnie wyposażonym parku maszynowym pod okiem wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Jako producent ze dużym stażem na polskim rynku realizujemy zamówienia na opakowania foliowe dla małych i większych przedsiębiorstw oraz dla klientów indywidualnych. Dbamy o Państwa zadowolenie, elastycznie dopasowując się do potrzeb i stawianych nam wymagań. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych wyrobów oraz szybką i terminową realizacje zamówień. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dużą różnorodność produktów, co pozwoli kompleksowo zaopatrzyć Wasze przedsiębiorstwo.

Opakowania foliowe wykonuje się z folii PP przeźroczystej, właściwości i zastosowanie zbliżone do worków z PCV, przy znacznie niższej cenie. Zakładka wykonana w dnie opakowania mająca na celu umożliwienie zapakowania grubszych rzeczy, worek zakończony jest klapką do zamykania, na której umieszczona jest taśma dwustronnie samoprzylepna wielokrotnego użytku (można wyjąć produkt z worka i ponownie go zapakować). Torebki foliowe przeznaczone do pakowania artykułów pościelowych, firan, obrusów, odzieży, pokrowców samochodowych, itp. Te torebki foliowe charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością.

Woreczki perforowane, wykonane są z folii BOPP, CPP lub LDPE, znajdują najczęściej zastosowanie do pakowania świeżego, gorącego pieczywa, sałaty lodowej, kabanosów i suszonych kiełbas.

Mikro perforacje umożliwiają salacie oddychanie, przez co produkt nie paruje od wewnątrz i nie gnije. W ofercie również opakowania na inne warzywa i owoce jak również arkusze celofanowe.

GÓRBAG Wojciech Górny

Opakowania foliowe – torebki foliowe – folia stretch

Telefon: 606 536 177

E-mail: gorbag.pl@gmail.com

NIP: 7311916816, REGON: 101519623


Adres biura:

Mogilno Duże 29

95-082 Dobroń (15 km od m. Łódź)

Godziny otwarcia: Pon-Pt 8:00-17:00

Dodatkowy adres:

95-200 Pabianice (7 km od m. Łódź)

ul Miodowa 60

Opakowania foliowe z nadrukiem

Opakowania foliowe z nadrukiem.

Jako producent opakowań foliowych, folii stretch i torebek foliowych, zamówienia realizujemy na terenie całej Polski, województwa łódzkiego – Łódź, Pabianice, Dobroń i okolice.

Głównym przeznaczeniem, jakie otrzymała folia stretch, jest zapewnienie bezpieczeństwa wysyłanym towarom. Mogą być one ułożone na palecie, mogą również znajdować się w paczkach. Materiał ten charakteryzuje się poza tym łatwym użyciem oraz ekonomicznością, co zapewne wpływa na jego stosowanie przy przygotowywaniu przesyłek różnego typu. Folia stretch posiada również wiele dodatkowych zalet, jak ochrona przed wilgocią oraz zabrudzeniem oraz utrudnienie dokonania kradzieży towaru.

Folia stretch znajdująca się w naszym asortymencie posiada szerokość 50 cm, grubość 0,023 mm oraz standardową rozciągliwość sięgającą 160%. Parametry te doskonale oddają między innymi to, jakie wyzwania stawia się współcześnie przed rozwiązaniami zabezpieczającymi transport ładunków. Folia stretch to również możliwość tworzenia opakowań i zabezpieczania przesyłek za pomocą ręcznego owijania, jak i przy użyciu maszyn automatycznych i półautomatycznych, które są w stanie zrobić to za Państwa.

Uniwersalność foli stretch sprawia, iż nadaje się ona do zabezpieczania transportu paletowego i nie tylko, w wielu różnych gałęziach przemysłu. W każdym przypadku mogą Państwo liczyć na jej bardzo dobre właściwości oraz komfort podczas pakowania. Z tego względu polecamy naszą folię stretch firmom reprezentującym takie branże, jak: przemysł papierniczy, spożywczy, farmaceutyczny, kosmetyczny, budowlany, czy też poligraficzny.


Folię stretch stosuje się do owijania paczek, ładunków składowanych na paletach oraz do zabezpieczania i wysyłania towarów. To ekonomicznych, łatwa w użyciu i powszechnie stosowana metoda zabezpieczania. Mocna, elastyczna folia stretch zabezpiecza ładunki przed wilgocią, deszczem, brudem oraz kradzieżą. W porównaniu z innymi produktami opakowaniowymi folia stretch dzięki właściwością rozciągającymi staje się bardziej wydajnym materiałem opakowaniowym.

Parametry folii stretch:

  • Szerokość 500 mm
  • Grubość 0,023 mm
  • Rozciągliwość 160% – standard