Атестація 2024


Сорока.pptx
Швець.pptx
Квятковська.ppt
Волощук О.В..pptx

Конкурс читців творчості Т.Г.Шевченка у 2023-2024 н.р.

Протидія булінгу в Україні

https://mon.gov.ua/ua/tag/protidiya-bulingu

Інформація про мінну безпеку для учнів та батьків

Інформація 

Контакти для батьків та здобувачів освіти

Департамент забезпечення прав дітей та оздоровлення Міністерства соціальної політики України
Адреса: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10 
Тел./факс: +38 (044) 289 56 29
e-mail: zvernennya@mlsp.gov.ua

Служби у справах дітейhttps://www.msp.gov.ua/content/kontakti1.html

Уповноважений Президента з прав дитини
Адреса: 11220, м. Київ, вул. Банкова, 11
e-mail: children@apu.gov.ua

Уповноважений Верховної Ради України з прав дитини
Сайт
Контакти

Українська мережа за права дитини
Адреса: м. Київ, просп. Павла Тичини, 28-Б
Телефон: +38 (044) 294 01 16
е-mail: info@childrights.org.ua
Сайт: http://childrights.org.ua

Національна дитяча гаряча лініяЧат-бот “КІБЕРПЕС” для допомоги у боротьбі з кібербулінгом

Організації, які займаються проблемами булінгу в Україні

Телефони “гарячих” ліній , за якими можна отримати психологічну підтримку у разі потрапляння в ризиковані для здоров’я ситуації, в тому числі випадки, пов’язані із соціальними мережами (0-800-500-225 – безкоштовно зі стаціонарних телефонів; 116111 – безкоштовно з мобільних телефонів)

Ла Страда (громадська правозахисна організація, яка працює для забезпечення ґендерної рівності, миробудування, запобігання ґендерно зумовленому насильству , зокрема, домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню стандартів прав людини в усіх сферах життя суспільства та держави) 0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного) або 116 123 (з мобільного).

Телефони “гарячих” ліній, за якими можна отримати психологічну підтримку у разі потрапляння в ризиковані для здоров’я ситуації, в тому числі випадки, пов’язані із соціальними мережами (0-800-500-225 – безкоштовно зі стаціонарних телефонів; 116111 – безкоштовно з мобільних телефонів)

Безкоштовна цілодобова «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства (116-123)

Платформа цифрової освіти ДІЯ, де можна знайти освітній серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» про те, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних інтернет-спілок, сексуального насильства  https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey

Урядова “гаряча лінія” для осіб, постраждалих від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства -15-47

Якщо дитина стала жертвою будь-яких проявів насильства, експлуатації, вербування або маніпуляцій у цифровому просторі, варто одразу звертатися до Національної поліції України та надіслати повідомлення про правопорушення до департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Психологічну допомогу та підтримку можна отримати за номерами телефонів:


Контакти ювенального поліцейського Гуменецької ТГ

Вербицький Е.А.  

Атестація 2023-2024 н.р.


Початок нового навчального року 


Психологічний тренінг

 29 квітня у нашій гімназії було проведено психологічний тренінг для вчителів на тему "Як емоційно не "згоріти" на роботі". Психологічний тренінг мав на меті ознайомити вчителів з поняттям "емоційне вигорання", розвинути навички подолання наслідків стресових ситуацій, сприяти емоційному розвантаженню. Були проведені вправи, а саме: "Знайомство", "Дерево очікувань", "Розібратися в собі", "Психологічна рівновага" і вправа "Обійми". Шкільний психолог Івах Аліна Володимирівна, розповіла, як навчитися звертати увагу на позитивні моменти життя і вміти бути вдячним за них. Негативне запитання "За що?" бажано перетворювати на позитивне "Для чого?".

Наші канікули

З 27 по 31 березня у школі канікули, час, коли вчителі мають можливість зібратись у групи по інтересам (методичні об'єднання) та поспілкуватись. Що цікавого та важливого відбулось за перші три місяці нового року? Які  проблеми  виникали? Які отримали здобутки? Яким досвідом можна поділитись?

На засіданні методичного об'єднання вчителів початкових класів, з метою підвищення педагогічної майстерності, у  формі " круглого столу" проведено аукціон методичних ідей. Колеги обмінялися досвідом щодо використання інтерактивних форм в організації навчальної діяльності молодших школярів. Зокрема таких як: кейс - технології, " перевернуте" навчання, критичне мислення та інші. Девізом їх засідання стали слова "Я роблю це так!"

Засідання методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу було на тему "Освітнє середовище: наші досягнення та творчі напрацювання", проведене у формі панорами досягнень з елементами методичного квесту.

Найцікавішим виявилось засідання вчителів природничо-математичного циклу. Подивитись майстер-клас вчителя математики Микитюк Н.В. з використання на уроках (при очній та дистанційній організації навчального процесу) графічного планшету поступово підтягнулись і вчителі початкових класів і мовники. Було багато запитань, на які усі отримали відповіді, а бажаючі змогли і попрацювати з планшетом.


МО вчителів природничо-математичного циклу

МО вчителів початкових класів


Тиждень інформатики у школі 

Проходив у гімназії з 20.02 по 25.02.2023р. 



ОСВІТНІЙ ХАБ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ:

http://osvita.adm-km.gov.ua/?page_id=2998

Допомога переселенцям та мешканцям  Хмельничини!

Хмельницька обласна військова адміністрація, Міністерство освіти і науки України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти представляє Освітній Хаб Хмельниччини:

- навчання актуальним IT-професіям, робочим спеціальностям тощо;

- визначення на основі власних здібностей схильностей до конкретних професій за допомогою штучного інтелекту;

- оволодіння українською та англійською мовами;

- підвищення кваліфікації освітян;

- емоційна підтримка та перша медична допомога;

- найзатребуваніші навички ХХІ століття серед роботодавців;

- дитячий садок онлайн.

Заходь на сайт та навчайся БЕЗКОШТОВНО!


ОСВІТНІЙ ХАБ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ:

http://osvita.adm-km.gov.ua/?page_id=2998

Місяць цифрової грамотності

В рамках інформаційної кампанії «Місяць цифрової грамотності» розміщуємо покликання на веб сайти «Дія.Цифрова освіта» (для всього населення)  https://osvita/diia/gov/ua/ та «Всеукраїнська школа онлайн» (для вчителів та школярів) https://lms.e-school.net.ua/ .

 Інформація для батьків та учнів. Освітні серіали:

-         Основи кібергігієни https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene

-         Кіберняні https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny

-         Обережно! Кібершахраї https://osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyber-fraudsters

-         Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey

-         Як громаді стати цифровою https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities

Електронний підпис  https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature 

Цікаво та змістовно було проведено Шевченківські дні у Голосківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні залюбки взяли участь у різноманітних заходах, відкритих уроках, конкурсах та виставках, присвячених невмирущій славі генія українського народу.

Минають роки, змінюються покоління, але слово Великого Кобзаря - живе і вічне!

Тенісний гурток у школі

З вересня 2020 року у нашій школі почав працювати тенісний гурток, керівник Бойко Д. 

І ось, через півроку, ми отримали перші і неймовірні результати: наші учні 9 класу вибороли честь представляти Гуменецьку ОТГ, а разом з нею і Кам'янець-Подільський район на змаганнях у м.Запоріжжя!