Новини

Шановні колеги: практичні психологи, соціальні педагоги, логопеди, спеціалісти центрів розвитку дітей.

28 березня з 15.30. до 17.00. в Запоріжжі на базі КЗ «Орієнтир» ЗОР (вул. Кронштадська, 17) відбудеться ворк-шоп – презентація «Застосування набору сюжетних карток Troules-Bubbles (Проблеми-Бульбашки) у роботі з дітьми та дорослими.

Ведучий ворк-шопу: ЮРІЙ ЛУЦЕНКО, керівник авторського проекту «Техніки та Технології», асоціативних карт КРЕАТИВ (1,2,3), науковий співробітник Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи, національний експерт з питань психосоціальної підтримки населення.

Набір сюжетних карток – прецедентний інструментарій, виконаний на запит психологів дошкільних навчальних закладів і початкової школи, розроблений групою психологів і втілений у малюнки дитячим художником-ілюстратором Олександрою Кондратенко.

Даний набір карток апробований групою психологів і визнаний як доповнення до існуючих наборів МАК (метафоричні асоціативні картки).

Вхід на презентацію вільний. Участь БЕЗКОШТОВНА.

Учасники заходу матимуть можливість придбати вказаний інструментарій.

Детальна та додаткова інформація про картки на сайті https://www.psiholog4you.com.ua/?page_id=393

Тренінг відбувся. Дякую учасників за активність, співпрацю, творчість.

Учасниками навчального тренінгу інформаційно-освітньої протиалкогольної програми для дітей та учнівської молоді «СІМЕЙНА РОЗМОВА», який відбувся 30.11.2017 були практичні психологи таких закладів освіти Запорізької області:


1. Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія»

2. Енергодарська загальноосвітня школа I-III ступенів № 7

3. КУ «Воскресенський НВК»

4. КУ «Григорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

5. КУ «Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

6. Пологівський НВК

7. Кушугумський навчально-виховний комплекс «школа І-ІІІ ступенів – гімназія «Інтелект»

8. Малокатеринівський НВК «Мрія»

9. Мелітопольська гімназія № 9 Мелітопольської міської ради Запорізької області

10. Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8

11. Мелітопольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13

12. Мелітопольський НВК№ 16

13. Петропільський НВК

14. Розівська ЗОШ № 2

15. Мелітопольська. ЗОШ №1

Навчальний тренінг проводили тренери-наставники: Гобова Людмила Юріївна, практичний психолог КЗ «Орієнтир» ЗОР; Курасова Світлана Олександрівна, практичний психолог ЗОШ № 1, м. Мелітополь.


30 листопада 2017 р. відбудеться навчальний тренінг для учасників інформаційно-освітньої протиалкогольної програми для дітей та учнівської молоді «СІМЕЙНА РОЗМОВА» .

Мета: познайомити нових учасників програми із змістом методичного комплексу, відпрацювати форми і методи організації занять з учнями та батьками, надати методичні рекомендації.

Учасники:

виконавці програми – практичні психологи, соціальні педагоги, педагоги навчальних закладів освіти Запорізької області, які долучаються до впровадження програми.

Термін роботи: 11.00-14.00

Місце проведення: ІI корпус ЗОАППО, ауд. 207


Програма навчального тренінгу

30 листопада 2017 р. заплановано проведення навчального тренінгу для учасників інформаційно-освітньої протиалкогольної програми для дітей та учнівської молоді «СІМЕЙНА РОЗМОВА» .

Мета: познайомити нових учасників програми із змістом методичного комплексу, відпрацювати форми і методи організації занять з учнями та батьками, надати методичні рекомендації.

Учасники:

виконавці програми – практичні психологи, соціальні педагоги, педагоги навчальних закладів освіти Запорізької області, які долучаються до впровадження програми.

Термін роботи: 11.00-14.00

Місце проведення: ІI корпус ЗОАППО, ауд. 207

12-14 червня в м. Очаків відбулася Всеукраїнська конференція «Результати впровадження інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова» в контексті формування здоров’язберігаючих компетенцій в учнів 7-8 класів».

Від Запорізької області представниками на конференції були Гобова Л.Ю., практичний психолог ЗСЗШІ "Орієнтир" (обласний координатор програми) та Ступачук В.В. практичний психолог Енергодарського навчально-виховного комплексу №1, яка за результатами моніторингу УНМЦ була визнана кращим психологом, що впроваджує «Сімейну розмову».

У межах конференції було проведено фестиваль кращих досвідів впровадження протиалкогольної програми «Сімейна розмова», психологічний практикум: факультативні вправи і завдання, які використовувалися тренерами при проведенні практичних занять з учнями, батьками, педагогами.

На пленарному засіданні були розглянуті наступні питання:

- «Проектно-технологічний підхід як пріоритет у діяльності психологічної служби системи освіти»Панок В.Г.

- «Досягнення і виклики у впровадженні інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова» Луценко Ю.А.

- «Організація моніторингу і оцінки ефективності впровадження програми» Острова В.Д.

Організатори конференції: Український науково-методичний центр практичної психології і соціальної роботи, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (навчально-методична лабораторія практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання).