Omdömen - Kvinnor & Par
Vad tycker kvinnor och par om våra arrangemang?
Madame X:
Gangbangexperten är en fantastisk arrangör av sexträffar. Genom åren har han anordnat ett 70-tal större och mindre GB till mig. Han är duktig på logistik och har med stor omsorg valt ut fina män till mig. Med tydlig hand har han sett till att männen inte gått över mina gränser och dessutom lyft min njutning med sina sexuella tjänster när det behövts. För att kunna njuta av upplevelsen och vara fokuserad på sin egen njutning tillsammans med flera män måste en kvinna ha en grindvakt . Gangbangexperten är en fenomenal grindvakt. Med tydliga förhållningsregler ser han till att männen vet precis vad som gäller. Gangbangexperten ser också handgripligen till att männen verkligen tar reglerna på allvar. Mitt i leken kan han uppmana en man att ta det lugnt, eller att lyssna till det jag ber om. Åtföljs inte detta har det hänt att mannen fått gå. Genom att befria mig från kontroll av inbjudna mäns beteende, har gangbangexperten skapat en miljö av total trygghet där jag har kunnat utforska min sexualitet. Tack gangbangexperten för alla upplevelser!
Maneater:
För att vara kåt måste man vara trygg. Gangbangexperten har arrangerat flera träffar för mig. De har präglats av upplevelser som JAG velat ha, det har varit säkert och tryggt. Han har satt mig och min upplevelse i fokus och gjort att jag kunnat leva ut allt och visat min kåthet. Det har blivit givande erfarenheter för alla!
Fina Gina:
Jag vill tacka gangbangexperten för den fantastiska upplevelse som mitt första lilla GB blev. Hela upplevelsen kändes trygg med gangbangexperten ständigt närvarandes för att då och då fråga om jag var ok och när jag bad om en paus såg han till att jag fick det. Gangbangexperten är en seriös och duktig arrangör som jag varmt rekommenderar. Jag ser fram emot fler upplevelser.
Alice:
Som en kvinna som älskar den här typen av sex med många män så tycker jag att GBEs träffar är väldigt bra! De är roliga och välordnade, männen är av bra kvalitet och atmosfären är avslappnad. I och med att både GBE och andra som är med och arrangerar är närvarande så är det lätt att ge sig hän och inte oroa sig för det praktiska.
Kåtslynan:
Från GBE har jag sedan han kontaktade mig på Darkside för några månader sidan bara upplevt seriositet. Han har en entusiasm och humor som peppat även mig. När jag la fram min dröm blev han eld och lågor och har via sin webbplats propagerat för mig på ett mycket sensuellt och sexigt sätt. Med text, information och bilder. Med tanke på den energi och goda omdöme som han äger har jag aldrig tvivlat på att det skulle vara tryggt att lägga mig i hans händer, som jag gjorde igår. Jag kände att jag kunde lita på att han fanns där och styrde upp saker om något skulle gått fel. Att ha honom som grindvakt gjorde att jag kunde hänge mig åt den otroliga upplevelsen att vara en leksak för sju män. Trots att detta har varit en fantasi jag haft i många år hade jag inte kunnat låta bli att spänna mig och vara på min vakt. Det är en känslig situation som lätt hade kunnat gå fel. Hade det gått fel hade han snabbt styrt upp situationen. Det är jag övertygad om. Nu gjorde det inte det, mycket för att han lade upp reglerna klart och tydligt och under leken höll ett noggrant öga på mig. Även när jag inte mumlade fram vad jag behövde få låta bli eller ha mer av, kunde han lätt läsa av mig och mitt kroppsspråk. När han var osäker frågade han mig, och då var det lätt att öppet kunna förmedla mina önskningar. Han är ett proffs med hjärna och hjärta, och med kåthet på köpet.
Ylva:
Jag blev inbjuden som grindvakt men blev så galet kåt att jag fick uppleva min första gb....! Och jag håller med de andra kvinnorna som säger att det kändes tryggt! Det var hela tiden bra stämning. Jag fick uppskattning och komplimanger av männen. Grindvakten såg till att jag hade det bra, att jag var ok och påminde mig om att ta en paus nån gång i mitten... Det var inte en gång jag kände att någonting inte stämde eller inte var ok. Jag fick vara i centrum av ett gäng män som alla såg till att jag hade det bra. Jag är verbal och pratar gärna och när jag berättat om hur jag vill ha det så följde männen mina instruktioner utan undantag. Mina önskemål och min njutning var i fokus och jösses vilken upplevelse!!!
Sandra:
Jag håller helt med de andra kvinnorna! Det var fantastiskt! Känner man sig inte trygg är det svårt att kunna vara kåt. Å jag VAR kåt.
Dolly:
Jag kom före öppningstiden och blev glatt välkomnad av GBE, hans medhjälpare och Wandas personal som gav mig en guidad tur av lokalen. GBE hade pyntat loungen inför ettårsjubileumet, då 42 män och flera tjejer var inbjudna. Dock dök de övriga tjejerna inte upp, och jag som tog kontakt 2 dagar innan blev plötsligt i rampljuset. Och inte illa var det!
Fick göra entré med jubileumstårtan och hälsa på männen. Det bjöds på champagne för alla och det minglades. GBE delade ut pris till den som hade varit där flest gånger. Klubbens regler och mina regler drogs upp. Sen var det action . Vi var några styckna som tjuvstartade i det stora rummet, GBE på kom oss och påpekade att vi måste ta gruppfotot. Det gick ganska snabbt. Nu började det på riktigt, med mig ensamtjej och 15 killar. Blev många härliga kukar sugna, medans jag blev tagen bakifrån.
Efter en välbehövlig paus för att återhämta mig lite byggde vi upp "les grandes finales". Mer kukar att suga, mer knullning och sedan drogs jag från sängen för att placeras på golvet. Männen ställdes i kö där en efter en efter en efter en... fick lov att spruta mig i ansiktet. Jag kan lova att det inte fanns ett enda torrt ställe på kroppen! Spermier droppade från brösten, magen och lår för att bilda en pöl på golvet under mig. Alla var nöjda av showen, männen, GBE och jag. Rekommenderas!
Lily/Rose/Iris/Violet/Daisy = Blomsterflickan:
Gangbangexpertens verksamhet är allt en nyfiken kvinna som mig själv kunnat önska sig. Vår kontakt och dialog har varit seriös och genuint omsorgsfull från ide till avslut.
GBE är pålitlig, effektiv och oerhört omtänksam. Arrangemanget genomsyrades av öppenhet, respekt, humor och omtänksamhet om alla deltagare. GBE fanns hela tiden nära och försäkrade sig om att min upplevelse var den bästa möjliga, läste av mig väl och förde min talan även när jag saknade ord.
Jag har känt mig fullkomligt trygg och i varje del av processen haft sista ordet utan minsta ifrågasättande. Min resa kunde inte ha börjat bättre och jag är mycket tacksam för hur väl omhändertagen jag blivit hela vägen.
Knulldockan:
Kunde aldrig tänka mig att det kunde bli så bra! Gangbangexperten hjälpte mig med att uppfylla en dröm som jag länge velat. Väldigt seriös och omtänksam och allt på mina villkor. Kände mig helt trygg med att lämna över ansvaret till honom. Detta var första gången för mig och jag hoppas att det blir många fler.
Mrs DeepThroat:
Tjoho vilken upplevelse. Trots att jag är ett riktigt nervknippe som person så har GBE och personalen på Wandas varit helt kanon. Ett supervarmt tack ska ni ha. GBE är fenomenal på att läsa av kvinnan och hennes behov. Jag har fått mersmak.
Maja:
Stort tack till GBE som såg till att vårt lilla GB blev så lyckat. Han har varit otroligt seriös, noggrann och omtänksam under hela processen och all hans erfarenhet och kontakter har varit en ovärderlig resurs. Han läste mina signaler mycket bra och lugnade mig när jag var nervös, tog initiativ när jag var blyg och såg till att jag fick pauser jag inte visste att jag behövde. Han var mycket mån om att hela upplevelsen skulle bli så bra som möjligt. Han styrde skickligt upp hela evenemanget och de kändes att han hade full kontroll på vad han höll på med i alla situationer. Jag ser fram emot att tillsammans börja planera nästa upplevelse.
Pärlan:
Har nu upplevt mitt första GB och det var en mycket häftig upplevelse som jag önskar att fler vågar utforska. Visst var det nervöst innan men med hjälp av att GBE, som är så seriös, omtänksam och omhändertagande människa så gick det galant. Han fanns där och svarade på mina frågor och funderingar precis när jag behövde. Hans erfarenheter och alla andra av hans goda sidor så tar han väl hand om oss kvinnor och alla män. Man känner sig trygg innan ett av hans GB och under GB:t då han agerar grindvakt. Det fanns även en grindvakt till. De ser till att alla män tar väl hand om oss kvinnor på våra villkor. Efter GB:t är det likadant. Han är omhändertagande och generös. GBE är också mycket mån av att skydda alla deltagares anonymitet. Inom GBE-nätverket finns det även en värdinna som hjälper till att svara på frågor. Det var också en hjälp för att våga ta klivet ut i det okända. Tack för att jag får vara med i detta nätverk.
Slynan med partner:
Vi träffade GB-experten för en liten träff med hans elitgäng. Vi blev otroligt väl bemötta och omhändertagna. Fokuset var på oss och våra önskningar. Både från GB-experten och hans elitgäng. Vi båda blev väldigt tillfredsställda både före, under och efter själva akten med elitgänget. Mycket nöjda och kommer garanterat träffa GB-experten för fler arrangemang!
Assistenten:
När jag först fick kontakt med Gangbangexperten så hade jag väldigt många fördomar om gangbangs. Om männen, kvinnorna och om Mr GBE själv. Om hans intentioner och anledningar till att anordna gangbangs som var på kvinnas villkor som han utryckte det. Det trodde jag inte ett dugg på men ack så fel jag hade.
Jag fick den unika chansen att assistera Gangbangexperten under ett gangbang. Nyfiken och perverst kåt som jag är kunde jag ju inte motstå det erbjudandet. Vilken upplevelse det var. Otroligt sexigt och upphetsande att få se 27 fantastiska män ge sån underbar njutning till två starka och självständiga kvinnor är obeskrivbart. Att dessutom få se hur Gangbangexperten skapade denna eufori av njutning. Hur han med järnhand styrde allt men också fick alla att känna sig trygga, känna sig sedda och bekväma. Inget lämnades åt slumpen. Det var verkligen på kvinnornas villkor. Han hade full kontroll från början till slut. Han såg till att kvinnorna fick allt de önskade och drömde om men också att deras gränser respekterades fullständigt och utan ifrågasättande.
Gangbangexperten är en man som man kan lita på till 100% . Han är en man som skapar magi.
SnyggSlynan:
Min kontakt med Gangbangexperten har hela tiden känts väldigt seriös, han har varit lyhörd och uppmärksam på mina önskemål. GBE skapar en trygg och säker atmosfär som är helt avgörande i sammanhanget. Jag kunde slappna av under hela mitt gangbang med Elitgänget och njuta till 210%. Jag önskar att varje kvinna vågar ta chansen att testa detta, det är fantastiskt!
Sexgudinnan:
Gangbangexperten är en enastående och erfaren arrangör av gangbang/bukkake - tillställningar som sker på kvinnans villkor. Jag kom till klubben förväntansfull och med en pirrande nervositet. Nervositeten släppte ganska omgående tack vare ett trevligt, respektfullt och engagerat bemötande från alla inblandade. Gangbangexperten förmedlade lugnet, värme, beskydd och omsorg. Han skapade en erotisk stämning med grymma tjejer och trevliga killar. Han skapade en trygg miljö och såg till att alla har det bra och att alla följer reglerna.
Gangbangexperten har en öppensinnad inställning och respektfull attityd. Han är mycket noggrann med urvalet av kvinnor och män som ska deltaga i hans tillställningar. Han är ambitiös och seriös och lägger otroligt mycket tid och engagemang på att organisera själva tillställningen men även på för- och efterarbete. Gangbangexperten är mån om att den enskildes personliga integritet skyddas och att allas gränser respekteras. Det känns tryggt att vara i Gangbangexpertens omsorg/händer!
Mitt första gangbang i Gangbangexpertens regi resulterade i en MAGISK och sexig kväll fylld med sköna upplevelser, glädje, skratt, passion, glöd, sexuell njutning och total tillfredsställelse. Mina sexuella drömmar och fantasier gick i uppfyllelse!
Tack Gangbangexperten för en fantastisk, oförglömlig och magisk kväll med trevliga människor och för en mysig aftercare. Och tack för en välorganiserad, trygg och mycket upphetsande tillställning. Tack Gangbangexperten för att du orkar dra i detta och ger oss härliga stunder!
Ser fram emot framtida tillställningar i Gangbangexpertens regi.
AngelFace:
Allt jag mött från GBE har varit seriositet och en fantastisk sexuell nyfikenhet, ett bejakande av lust och en lugn och bestämd trygghet. Han är mycket seriös och förväntar sig detsamma av alla medspelare, kvinnor som män. Hans ord sviker han aldrig och han kräver detsamma av oss andra, allt för att alla ska få den upplevelse de önskar. Ingen vill ju bli stood up eller disrespected på något sätt.
Det var mitt första GB. Jag var väldigt nervös, men med en inre brinnande längtan. Med lika delar trygg dominans och sexuell leklusta och pirrande humor fick han mig att slappna av. Han var noga med att ta reda på vad jag ville ha ut av upplevelsen, och att se till att alla männen också förstod detta, och delade mina begär. Han kommunicerar mycket tydligt och kollar hela tiden läget med dig som kvinna, på ett diskret sätt som inte bryter av i upplevelsen. Han är en duktig rollspelare och fantastisk på att läsa av stämningar och nyanser och styra händelseutvecklingen för att alla ska få ut mesta möjliga. Han diskuterar fantasier och scenarion och kommer med egna, väl avpassade, förslag på vändningar som eggar både experimentlusta och ger mersmak. Jag ser fram emot många fler spännande upplevelser i GBEs regi!
Gnista:
GBE är hela tiden uppmärksam och förvånansvärt proffsig under vilket jag är säker på kan vara något distraherande omständigheter, och sköter det hela med finess och stil på ett av alla inblandade mycket uppskattat sätt. Jag känner mig mycket säker hela tiden i vetskapen om att han finns där i bakgrunden, utan att vara påträngande, och GBE lyckades till hundra procent med mästerstycket att alltid dyka upp i samma ögonblick som jag önskade ha honom där.
Jag har bara varit med på ett GB, men den välkomnande och vänliga stämningen, blandat med fantastiska deltagare och en mästerlig Expert får mig att nästan längta ihjäl mig tills nästa!
Divina:
Den upplevelse jag fick på mitt första gb med den fantastiska arrangör som GBE är, går inte att beskriva i ord. Det var inte mitt första gb någonsin men tveklöst det bästa!
Det är en så hög professionalitet genom respekt, engagemang och omsorg för att det verkligen ska vara på kvinnans villkor. Det är stor vikt som läggs vid att bygga upp en tillitsfull relation innan. På så vis kan GBE’s wingmen ge trygghet, support och kontroll baserat på varje kvinnas respektive önskningar och behov. Det gör att man känner sig omhändertagen, trygg och i total kontroll. Man kan bara slappna av och njuta.
Mini:
Jag har inte så mycket erfarenhet av GB och sådant. Är en blyg och rätt försiktig person. Fick iallafall träffa GBE och hans trevliga killar i helgen som var...
Jag kände mig väldigt nervös och obekväm innan. Tänkte mycket på hur det skulle vara och vad de skulle tycka om mig. Vågade knappt gå in i rummet, men GBE var stadig och lugn. Pratade när jag inte kunde och förde en lättsam konversation. Sedan när vi väl gjorde annat än pratade så kändes det skönt att känna och höra att GBE hade koll och påminde om saker som kanske glömdes bort i stunden.
Jag är mycket glad och tacksam för att jag blev erbjuden den här upplevelsen och vill absolut göra det igen.
Blondie och Mr Grey:
Vi vände oss till GANGBANGEXPERTEN med förhoppningen om att hitta en seriös arrangör som kan tillgodose våra behov. Och det visade sig vara helt rätt beslut! Även om vi testat gangbang i flera olika former förut så är varje gång unik och härlig på sitt sätt. Otroligt skönt att bara kunna dyka upp på plats och GANGBANGEXPERTEN har fixat och ordnat allt praktiskt. Upplägget var bra, tryggt, seriöst och vi kunde släppa mycket av kontrollen och bara hänga med i tempot. Vi behövde aldrig känna oss oroliga eller nervösa, utan kvällen var bra upplagd med tydliga regler.
Och vilken kväll det blev!! Många rekord slogs och vi fick möjlighet att uppleva ett av våra drömscenarion, analgangbang med totalt 22 män på rad! Och som om det inte vore nog, en avslutning som slår det mesta! Eftersom vi var nya i gänget så hamnade avslutningen och allt fokus på mig som ensam tjej på golvet med alla män i kö! Totalt 33 satser rakt ner i halsen! Ren lycka!
Vi kommer absolut göra om detta, och nästa gång hoppas vi på fler män, mer kö och mer sprut! Vi ses igen!
Vildkatta med partner:
Vi kände oss välkomna och respekterade, gav mersmak. Jag var ständigt uppvaktad av 6-7 män runtomkring och njöt av behandlingen under hela eventet. En känsla av att de ansvariga hade känsla för vad jag behövde och initiativ togs för full stimulans. Jag anser att männen var väldigt dedikerade sin uppgift och samtidigt visade respekt. Efter denna första gång på Gangbangexpertens event har jag nu fått ännu mer mersmak för gangbangs och att leva ut och detta förhöjer det övriga sexlivet och samlivet i vardagen. Ser fram mot kommande aktiviteter! Det som bör adderas är att allt startade med en presentation i glädje och en uppsluppen känsla som bidrog till att alla kunde slappna av. Fortsätt i denna riktning ni som är ansvariga!
Prinsessan:
Mitt första GB var fantastiskt!! Omringad av en massa kåta män. Kände mig väldigt trygg och säker, ingen som överskred mina gränser. Gangbangexperten håller allt han lovar om trygghet och välplanerade möten. Jag intygar om att detta är 100% på kvinnans villkor. Det är perfekt med paus och vila i ett avskilt rum. Rekommenderar varmt Gangbangexperten!
Droppa:
Jag är så glad att jag vågade ta steget och gjorde detta. Jag kände mig hela tiden säker och omhändertagen. Det var en häftig upplevelse där jag styrde allt som skedde. Jag gavs tid och möjlighet att leva ut alla mina fantasier med män som satte min njutning i fokus. Jag kan helt klart rekommendera gangbangexperten till alla tjejer som vill njuta av fler än en man. Unna dig att leva livet och uppleva något utöver det vanliga! Det kommer bli en kväll du aldrig glömmer.
Tack för allt gangbangexperten! Tack för att ni infriade mina sexdrömmar!
Kåtingen:
Tack för ett lyckat och underbart skönt första gangbang! Kände mig väldigt trygg och kunde slappna av och bara njuta av alla männen. Blev så upphetsad när jag klev in naken bland alla männen och möte deras kåta blickar. Vilken upplevelse det var och jag ser redan fram emot nästa gång! Stort tack till Gangbangexperten för att du arrangerade gangbanget och uppfyllde min högsta sexuella önskan!
Jessica med partner:
Mitt andra gangbang med GBE blev en oförglömlig upplevelse och jag är nu efteråt fortfarande helt tagen av att det var såå många män. Precis som jag ville fick jag suga dem allihop! Männen var toppen och gav mig mycket uppmärksamhet efter mina önskemål. Alla respektfulla, trevliga och snälla. Jag och min partner är mycket nöjda med GBE som arrangör. Vi har fått ett trevligt och respektfullt bemötande i alla led och en känsla av att personlig integriet är av högsta vikt. Vi kommer gärna tillbaka!
Birthday Girl med partner:
Det här var mitt första gangbang, och jag var lite nervös innan. Men personalen på Wandas och GB-experten hälsade oss välkomna och när killarna kom och jag såg att det var många sexiga killar lyckades jag koppla av och njuta av kvällen. För mig var det skönt att min man tog hand om mig och såg till att jag mådde bra hela kvällen. GB-experten och min man tog bort killarna jag inte tände på, och då var kvällen perfekt. Jag blev superkåt och killarna fick mig att spruta om och om igen... sexig och underbar, samtidigt som jag fick suga hur många kukar som helst... Det här gav mersmak!
Freja:
Gangbangexpertens namn och ledmotiv “På kvinnans villkor” lever verkligen upp till sina ord. Det fanns inte ett tillfälle där jag inte kände mig säker, sedd och respekterad. GBE är en observant, lättsam men även bestämd man som man kan känna sig trygg med när man låter ett större antal främmande män ta för sig av ens kvinnokropp. Hans Elitgäng var lyhörda och gjorde ett riktigt bra jobb i att ge mig en kväll väl värd att minnas för resten av livet. Det var mitt bästa beslut någonsin när jag tackade ja till detta. Förutom den höga uppskattning jag känner för GBE och hans män, så är jag mig själv evigt tacksam för att jag inte lät min nervositet ta överhand. Min väldigt blygsamma erfarenhet av gruppsex gjorde detta till okänd mark för mig, men jag visste att om jag någon gång ville förverkliga min fantasi att bli tagen av flera män samtidigt så skulle jag aldrig få ett bättre tillfälle att göra det än nu.
Glöda:
Jag har länge fantiserat om det. Att ha fler män som trängde in i mig i alla hål. Som stod och väntade på att få fylla mig men det kändes ouppnåeligt. Jag är en kåt slyna men vill bli behandlad med respekt om än en bestämd hand. Har sett så många tjejer som använder sex i självskadligt syfte. Har sett kåta män i grupp tappa besinningen.
Jag satt och scrollade runt på nätet och hittade något intressant. Några veckor senare bar det av med tåg till Göteborg där jag träffade GBE. Han tog hand om mig, tog reda på mina kinks och testade mina gränser. Han gick igång på att jag är en kåtslyna och att jag älskar kuk. Han knullade mig och använde mig, fick mig att njuta och vi planerade för min fantasi.
Efter ytterligare några veckor var det dags. Jag tog tåget igen och GBE mötte mig. På klubben gick vi igenom allt igen. Han hade ordnat med många män som ville tränga in i mig i min mun och kåta fitta. Jag var sugen på analt och dp men visste inte om jag skulle klara det. Jag såg hur man efter man kom in till klubben. Dörren slog hela tiden och till sist var det 19 män. ”Den som behöver gå innan hon är klar med er kan gå på en gång” sa han och en gick. 18 kvar!
Efter en dusch kom de in i lekrummet. En efter en sög jag dem välkomna samtidigt som de smekte mig. De kåtade upp mig och gjorde mig våt. Jag blev avklädd, framåtböjd och de började knulla mig en efter en efter en. Männen turades om att knulla mig i munnen och i fittan. När deras kukar var hårda nog hade jag dubbelt upp i mig och jag hade så många goda kukar att suga att jag blev som galen! Jag blev förd med fast hand till en upphöjd säng och direkt uppenbarade sig en stor kuk som började knulla mig. Jag hade kuk i munnen, i händerna och hela tiden pumpades jag av virila och hungriga kukar. De frågade om den lilla kåtslynan ville ha mer. Männen pratade snuskigt med mig och kallade mig fula ord som annars kränkt mig… hora… mmm. Det gjorde mig bara kåtare.
Jag som alltid drömt om en riktig ”air-tight” fick det till sist men jag är inte nöjd. Jag vill ha mer! Till sist tog jag tacksamt emot allas satser, hungrigt i min mun, på min kropp och i mitt ansikte. Min första men inte mitt sista gangbang. Nytt datum är redan bokat.
Älvan:
Detta var mitt första GB någonsin och jag är så glad att jag vågade göra det då det är något jag länge fantiserat om men aldrig vågat testa. När dagen kom var jag både väldigt taggad men också väldigt nervös. Det var massa tankar som snurrade i huvudet på mig men GBE var jättebra på att få mig att känna mig lugn och trygg innan GB:t, vilket gjorde att jag knappt märkte av nervositeten förrän jag hörde rösterna av männen som kom innanför dörren, då blev det nervöst igen. Men GBE försäkrade mig om att allt skulle gå jättebra och var bredvid mig hela tiden och skötte allt snack vilket kändes jätteskönt. Då fick jag tid att ta in allt och känna hur nervositeten släppte.
Männen han hade valt ut var jättesnälla vid mig, gick inte över mina gränser och jag kunde helt och hållet njuta och slappna av under hela GB:t och ha superkul. GBE var där hela tiden och såg till så att allt gick rätt till, vilket var jätteskönt. Även om jag aldrig kände mig otrygg en enda sekund så var det ändå väldigt skönt att GBE var där, för det gjorde mig bara ännu mer trygg.
Detta gav mig verkligen mersmak, då det var en helt underbar och jättehäftig upplevelse. Jag kände verkligen hur glad jag var efteråt.
Jag vill tacka GBE för att han arrangerade detta så bra. För att han var vid min sida hela tiden, fick mig att känna mig trygg och lugn och säker genom hela upplevelsen, så att jag bara kunde njuta helt och hållet.
Miss Pleasure:
Jag har länge längtat efter att vara med många samtidigt, men har inte ens vågat försöka anordna detta på egen hand. Som kvinna tänker jag alltid på vad som kan hända om det går fel, hur och vad jag behöver göra för att i så fall hantera det. Tack vare Gangbangexperten kunde jag istället känna mig helt fri, och dessutom få uppleva en helt ny dimension i min undergivenhet. Att kunna släppa taget om kontrollen, kunna hänge mig fullständigt till upplevelsen, känna mig fullkomligt trygg med flertalet stora, starka män som tar mig tillsammans. Den upplevelsen och möjligheten är ovärderlig. Gangbangexperten gör sitt uppdrag med noggrannhet och passion; researchen som görs för att säkerställa min trygghet och njutning är grundlig. Genom att gå igenom vad jag gillar, älskar, vill och inte vill, och inte minst, vad jag drömmer om att få uppleva, så säkerställer han att männen vet och att de i sin tur kan göra allt för att uppfylla mina fantasier. Det är ett faktum som inte går att ta miste på.
Från första stund, när jag känner männens händer på min kropp, den sensuella energin som stegras mästerligt med varma omfamningar, smekningar, att få vara universums mittpunkt för en kväll. Begär som bara brinner, och alla ger allt till mig, för min njutnings skull. Till sista stund, när min kropp svävar på moln efter att ha blivit tagen så som jag endast blivit i min fantasi, och återigen kan landa i trygga famnar som bär mig.
Tack Gangbangexperten för att du gör fantasi till verklighet!