ЧУТІВСЬКЕ 

ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №55

У зв’язку з необхідністю підготовки механізаторських кадрів для Чутівського району, в 1985році згідно розпорядження обласного управління освіти, рішення Полтавського облвиконкому, в смт. Чутове було створено філіал Карлівського СПТУ №50. На час створення училища філіал вів підготовку з 4-х професій і налічував 280 учнів.

   У 1992році згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 18.06. 1992р №46 і наказу Полтавського обласного управління освіти від 25.08.1992р за №282, Чутівський філіал Карлівського училища-радгоспу реорганізований в самостійне училище і з 1.09.1992р присвоєно номер 55.

 Після закінчення училища випускники згідно одержаної кваліфікації виконують  роботи в господарствах та підприємствах.

   Для підвищення якості підготовки кадрів значна частина навчального процесу – виробниче навчання, яке проводиться безпосередньо в господарствах, на підприємствах району, зближує навчання з виробництвом і покращує умови адаптації випускників на виробництві, їх закріплення в господарствах.

   Навчальний процес в училищі проводиться в 3-х навчальних корпусах, в яких 12 теоретичних кабінетів, 3 лабораторії, 2 будівельні майданчики та 3 майстерні. Всі кабінети, лабораторії і майстерні обладнані робочими місцями викладача й учнів.

   У поєднанні з навчальним процесом училище надає послуги господарствам району. Постійно працює над зміцненням  зв’язків навчального процесу з виробництвом, впровадження в навчальний процес передового досвіду виробництва і педагогіки, а також підвищення рівня соціального захисту учнів і працівників.

 Сьогодні Чутівське професійно-технічне училище №55 здійснює підготовку кваліфікованих робітників для аграрного сектору за такими професіями:

«Слюсар з ремонту с\г машин та устаткування, тракторист – машиніст с\г виробництва, водій автотранспортних засобів", «Кухар, кондитер».

 Училище має земельну ділянку площею 42га, на якій вирощується сільськогосподарська продукція.

   Для навчання використовується сучасне обладнання, а також новітні технічні засоби – мультимедійна дошка, ноутбук, відеокамера, магнітофони, телевізори.

   Учні училища забезпечені необхідним обладнанням, матеріалами, технікою, сировиною, необхідними для якісного засвоєння навчальних програм.

Переваги навчального процесу

- має відносно безперервний, постійний, повсякденний характер

- можливість організації навчання за місцем проживання учнів;

- навчання на сучасній матеріально-технічній базі з використанням новітніх технологій та технічних засобів навчання;

- залучення роботодавців до розробки навчальних планів і програм та державної кваліфікаційної атестації.

-   підбір викладацького складу;

- можливість залучати найбільш кваліфікованих працівників під час проходження виробничої практики;

- врахування у навчальному процесі індивідуальних  особливостей учнів;

- проходить у живому, конкурентному педагогічному колективі, що розвивається та єдність і згуртованість якого створюють особливо сприятливі умови для роботи;

- оперативність, гнучкість, мобільність, що передбачає швидке реагування на всі зміни і перебудови.

Ефективність роботи училища вимірюється такими показниками:

-обсяги професійного навчання в поєднанні з загальноосвітньою підготовкою;

-відсоток працевлаштування після навчання;

-навчання проводиться за державним замовленням;

-освітні послуги надаються за помірними цінами

Посилання на соціальні мережі

Facebook