Шановні здобувачі освіти!

Педагогічний колектив Гуманітарної гімназії №5 імені Т.Г.Шевченка пропонує вам скористатися навчальними матеріалами, розміщеними на цій платформі та систематизованими за предметами й класами, для самостійного опанування освітніх програм в індивідуальному темпі.

Навчальний контент може містити опорні конспекти, схеми, таблиці, приклади розв'язування задач та вправ, презентації, відеоматеріали, тренувальні вправи та завдання для самоконтролю або посилання на них. У папках класів може бути інформація про час та платформи проведення уроків в режимі онлайн.

З метою зворотнього зв'язку учень може відправити свої питання чи виконані завдання на електронну пошту вчителя й отримати відповідь (адреса може бути зазначена в навчальних матеріалах).

Під час призупинення освітнього процесу сумлінне виконання запропонованих учителем завдань, надісланих на його електронну пошту, дасть можливість отримати поточну оцінку після відновлення навчання.

У ході освітнього процесу виконання завдань сприятиме кращому засвоєнню навчального матеріалу та формуванню предметних компетентностей, підготовки до ДПА та ЗНО, предметних олімпіад, турнірів та творчих конкурсів.

Самостійне навчання може здійснюватись у зручний для кожного час.

Бажаємо успіхів!