Akcje

Staramy się pomagać i wspierać wszelkie akcje, które odpowiadają naszym statutowym zobowiązaniom. Jako organizacja pozarządowa nie prowadząca działalności gospodarczej uzyskane środki zostają przekazane zgodnie z wolą ofiarodawców, na wskazany cel. Organizujemy akcje własne, a także chętnie podejmujemy współpracę z innymi organizacjami. Na nasze akcje przeznaczane są wpłaty docelowe, księgowane do oddzielnego rozliczania.

Jeżeli wpłata zostanie zaksięgowana po ewentualnym zakończeniu określonej akcji pomocowej, pieniądze zostaną wykorzystane na ten sam cel, np. inną pomoc związaną z danym celem akcji.

Przyjazne miejsce dla Simby

Simba, sunia w wieku ok.3 lat jest psem wymagającym. Obecnie przebywa w ośrodku u behawiorysty pod Radomiem. Wielkości ok.35cm w kłębie. Nastąpił etap, w który Simba powinna znaleźć dom, bo dalsze resocjalizowanie suni jest na tą chwilę i w ten sposób nieracjonalne. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcie finansowe na pokrycie kosztów pobytu Simby w ośrodku i oczywiście prosimy o jeszcze, bo Simba nadal walczy o swoje miejsce na Ziemi i my razem z nią :)


Charakterystyka przesłana z ośrodka:

Simba- aktywna, wysoce reaktywna, nieco histeryczna, łatwo wpada w panikę, najbardziej boi się ludzkiego dotyku, zatem zabiegi weterynaryjne przy niej są trudne. na szczęście jest pieskiem odpornym i zdrowym.Postępy robi powoli, ale stale- potrafi ucieszyć się do nas i merdać ogonem, najczęściej widząc, że zbliża się jedzenie (jedzenie to sens jej życia :) ), albo naśladując witającego się z nami psa. Towarzystwo socjalnych, wesołych psów, bardzo jej służy, a psi koledzy więksi od niej dodają jej pewności. Czysta, bez tendencji do uciekania z terenu, w chwilach obawy wraca do domu. Zna kennel klatkę i traktuje ją jak azyl, a w samym domu coraz swobodniejsza, wie juz , że nie będziemy na siłę naruszać jej przestrzeni. Szuka domu bardzo cierpliwego, spokojnego i dającego jej przestrzeń, najchętniej z psim towarzystwem. Może być nieco szczekliwa, co wynika z jej umiarkowanej terytorialności.

Jeżeli ktoś ma dobre serce i możliwości podjęcia próby adopcji Simby lub przyjęcia na dom tymczasowy, to prosimy o kontakt z wolontariuszem prowadzącym sunię, panią Iwoną Gronowicz tel. 604437261.

BARDZO PROSIMY O DATKI NA UTRZYMANIE SIMBY DO CZASU ZNALEZIENIA DLA NIEJ DOMU :)