מעוניינים להצטרף ל"מגזין ADHD" ולקבל כלים ומידע מקצועי בתחום?


מעוניינים לקבל מידע וקישורי זום של מיזם "זום על הקשב - מתן ידע וכלים מקצועיים בתחום ADHD"?


מעוניינים להאזין לפרקים המדהימים של "פודקאסט מגזין ADHD"?


מעוניינים לקבל מידע על השתלמויות ללא תשלום / תשלום סמלי של מיזם FOCUS BOX ADHD (ארגז הכלים המקוון למיצוי יכולות של אנשים עם ADHD)?


מעולה!


כל שעליכם לעשות זה להצטרף לרשימת התפוצה המקצועית שלנו בוואטסאפ

(שימו לב שזו תפוצה ולא קבוצה)!

איך מצטרפים אתם שואלים? פשוט מאוד!

שלב 1 - נכנסים לקישור שנמצא ממש כאן בהמשך העמוד. הקישור מכניס אתכם לוואטסאפ. תלחצו שם "הצטרפות".

שלב 2 - תעלה לכם הודעה אוטומטית. לחצו על "שליחה" (כמו הודעת וואטסאפ רגילה).

שלב 3 - תשמרו את המספר של איש הקשר שעולה לכם שם (המספר הוא 050-6712091) אחרת ברגע שנשלח הודעות אתם לא תקבלו (חייבים לשמור באנשי קשר).

שלב 4 - אתם בפנים! ועכשיו תוכלו להנות מארגז כלים מטורף!!!!!

שימו לב: הצטרפות לרשימת התפוצה מאפשרת לנו לשלוח אליכם מידע מקצועי ופרסומי כפי שכתוב בעמוד זה.

יש לכם עוד שאלות? הצעות? רוצים לדבר?

מעולה! מוזמנים לשלוח דוא"ל focusboxadhd@gmail.com

מיזם FOCUS BOX ADHD מנוהל ע"י יותם ויסקופ

אקדמאי בתחום החינוך המיוחד (התמחות בהפרעות התנהגות ולקויות למידה), מנחה מוסמך להורים לילדים עם הפרעת קשב וקשיי התנהגות (בוגר גישת "הוראה מתקנת הורית" בפיתוחה של ד"ר רונית פלוטניק, ובוגר גישת "הסמכות החדשה" בפיתוחו של פרופ' חיים עומר בבית החולים שניידר לרפואת ילדים), מאמן מוסמך בתחום הפרעת הקשב ולקויות למידה בגישה קוגנטיבית-התנהגותית, בוגר הכשרות להנחיית קבוצות לילדים ומתבגרים עם הפרעת קשב ובעיות אלימות, בוגר קורס ביו-פדבק וכן בוגר השתלמויות מקצועיות נוספות ומגוונות בתחום הפרעת הקשב וקשיי התנהגות. במשך עשור הובלתי את המרכז הקהילתי הגדול בארץ להתערבות רב מערכתית עם ילדים, מתבגרים ונערים עוברי חוק בעלי הפרעת קשב, לקויות למידה והפרעות התנהגות. כמו כן העברתי עשרות סדנאות בנושא התערבויות עם ילדים ונערים אלו, בדגש על נערים עוברי חוק עם הפרעת קשב. כיום אני עסוק מאוד בפיתוח ידע וכלים עבור נערים עוברי חוק עם הפרעת קשב, זאת מתוך שאיפה וציפייה שקובעי המדיניות ואנשי השדה יוכלו לאפשר לנערים לחזור, עד כמה שניתן, למסלול הנורמטיבי. בנוסף, אני עוסק בהדרכת הורים לילדים ומתבגרים עם הפרעת קשב, קשיי התנהגות והתנהגויות סיכון. אני שותף בתהליך הכשרה של מפעילי מבדק MOXO (כלי עזר ממוחשב בתהליך הערכה של הפרעת קשב), מוביל את מיזם FOCUS BOX ADHD – ארגז הכלים המקוון למיצוי יכולות של אנשים עם ADHD ומפעיל באהבה גדולה את מיזם "ZOOM על הקשב" – מתן ידע וכלים מקצועיים בתחום ADHD.