Florbalová liga Šeberov 2024

FC Orli vs. Akademie

Dnešní zápas vedli Orli a druhý poločas Akademie dala na 6:3. Potom Orli dali ještě jeden gól. Skóre zůstalo 7:3, tak vyhráli Orli.

Tobík Nikl, 3.  třída

Šeberovští Králové vs. fc Slavia Šeberov

Na začátku zápasu dala Slavia první gól. Pak se Králové naštvali a nasázeli jim dva góly. Druhý poločas dali Králové tři góly v závěru dala Slávia poslední gól. Zápas Skončil 5:2 pro Krále.

Jakub Tlášek, 5.  třída

Slavia vs. Flor Academy

Dneska se hrál zápas Slávia vs. Flor akademie. Slávia potřebovala ještě jednoho hráče, tak se k nim přidal fanoušek.Zápas dopadl 7:2 pro Slávii.

Patrik Nikl, 5.  třída

Králové vs. Tygři

V dnešním turnaji jsme začali gólem, kde Patrik Nikl z brány králů poslal Matteusovi Tavaresovi míček do brány. Matteus se ale bohužel míčku dotknul a byl to gól. Další gól dal Tobiáš Nikl, byl to krásně čistý gól. Poté se rozjeli Tygři, kde Tomáš Lang dal první gól. Dále následovala krátká přestávka. Když si po přestávce vyměnili strany, tak tým králů dostal tři góly za sebou, a proto dopadl zápas 4:2. Velká gratulace Tygrům a to je konec dnešní reportáže.

Věra Kratochvílová, 5.  třída

Orli vs. Floše

Ve 4. utkání dali Orli gól v prvním poločase. Tým Floš vstřelil gól, ale nakonec to byl faul, takže gól se nepočítal, a pak následoval poločas. Ve druhém poločase Orli dali gól po pěti minutách a jako třešnička na dortu vystřelili mimo branku, ale naštěstí se odrazil míč od lavičky do brány... nevíme ale,  proč lavička neoslavovala. Takže na konci zápasu Orli vyhráli 3-1.

Pro dnešní reportáž konec.

Matteus Tavares, 5.  třída

Tygři vs. United

Ve 3. utkání se potkali proti sobě Tygři a ZŠ United. Skončilo to 6:4 pro Tygry. Ti hráli hodně takticky, měli dobré přihrávky a zakončovaní, i díky tomu, že už se hodně znali protože spolu byli na turnaji. A ZŠ United hráli hodně že někdo to nakopl do předu a tam se o to buď poperou a tam souboj vyhrají nebo prohrají ale hráli také dobře. A i oni měli krásné střely  nebo přihrávky.

Tobias Kaiser, 5.  třída

Floše vs. Slavia

V prvním poločase druhého utkání dala slavia 5 gólů zatímco Floše dalo jenom jeden. Do druhého poločasu se vystřídali brankáři a hned během pár sekund dal útočník slavie Sam gól. Po chvíli byl rozhodčím písknut faul v pokutovém území a byl to nájezd pro Floše z toho byl samozřejmě gól. Hned poté levé křídlo Slavie naběhlo do pokutového území byl to gól ale s tím i faul takže se gól nepočítal. Potom padlo ještě pár gólů a zápas skončil 10-3.

Štěpán Ptáček, 5.  třída

1.utkání

V  1.utkání  se proti sobě utkali Králové vs Akademie. V 1. poločase Králové vyhrávali 4 : 0 proti Akademii . V druhém poločase dala Akademie 2 góly a snížila  na  4:2. Nakonec vyhráli Králové a zápas skončil 4:2. Bylo to plné emocí.

Karolína Drtinová, 5.  třída

První kolo začíná již 13. 3.

V úterý 5. 3. 2024 proběhne losování hráčů do prvních týmů florbalové ligy. Jakmile budou týmy rozlosované, kapitáni obejdou své týmy a vymyslí společně svůj název.

První kolo florbalové ligy je naplánováno na 13. 3. v 7:30. Proti sobě se utkají týmy 1 a 6.  Ve čtvrtek ve stejný čas se utkají týmy 2 a 5