FloorMasters.pl? Wszystko czarno na białym!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z racji tego, że nie mamy przed klientami żadnych tajemnic szczegółowy opis każdej usługi znajdziesz w poświęconych im sekcjach. W poszczególnych kategoriach usług znajdziecie Państwo informacje m.in. na temat pomiarów, procesu realizacji krok po kroku, technik pracy, sprzętu, materiałów, a dla bardziej wymagających czy też zainteresowanych dział: "Pytania i odpowiedzi" oraz "Dla zaawansowanych".

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wiedza zawarta na naszej stronie była jak najbardziej kompletna przy czym jednocześnie przekazana w sposób jasny, łatwy do zrozumienia dla laika, zwięźle wg zasady: minimum słów, maksimum treści. Zdajemy sobie sprawę z tego, że obszar naszej działalności nie jest zbyt pasjonujący dlatego staraliśmy się opisać nasze usługi w możliwie ciekawy sposób. Zawarliśmy ciekawostki, filmiki oraz zdjęcia, aby uzyskać formę przypominającą przewodnik lub album.

Dążymy do tego, aby strona FloorMasters.pl była wiodącym źródłem wiedzy branżowej w Polsce, dlatego wciąż ją rozwijamy. Zachęcamy do poświęcenia kilkunastu minut, aby doszkolić się przed realizacją Twojego zlecenia. Nawet jeżeli nie skorzystasz z naszych usług to zdobędziesz wiedzę, która pozwoli wyeliminować i uniknąć wiele potencjalnych błędów. Zapraszamy do lektury i współpracy! :)

Bez względu na rodzaj usługi jaką wykonujemy nasz schemat pracy wygląda za każdym razem niemal identycznie (Kliknij w strzałkę aby rozwinąć).

Wyceniamy i wykonujemy małe i duże metraże

Dla nas nie ma znaczenia czy masz 5m² czy 10 000m² , bez względu na metraż otrzymasz wycenę oraz potencjalny termin realizacji.

Wielkie metraże

Duże inwestycje od głównych wykonawców wymagają podpisania umowy na podstawie przesłanej specyfikacji. Prosimy o wysyłanie materiałów na nasz adres mailowy: floormasterspl@gmail.com.

Mikrometraże

Zdecydowana większość firm nie jest zainteresowana realizacją mikrometraży lub ich wyceny są zaporowe żeby nie użyć słowa absurdalne.

Gdy przejmujemy zlecenie bardzo często słyszymy również od inwestorów o sytuacjach odwrotnych, gdzie firma zaproponowała przystępną cenę, a później zrezygnowała ze zlecenia bez uprzedzenia lub nagle zerwała kontakt. Do takich sytuacji najczęściej dochodzi, gdy mikrometraż jest od początku traktowany jako budowa drugiej kategorii, plan b, swoisty wypełniacz grafiku. Gdy tylko na horyzoncie pojawi się bardziej intratne zlecenie, mały metraż zostaje usunięty z kolejki lub też przekładany w nieskończoność.

W naszym przypadku jest inaczej. Wprost mówimy, że wykonujemy małe metraże, głównie dlatego, że uważamy je za motor napędowy, początek łańcucha poleceń. Jesteśmy zdania, że dzisiaj zrobione 20m² może poskutkować za jakiś czas klientem z polecenia mającym 200m², dlatego też nie lekceważymy żadnego zlecenia.

Wyceny

W przypadku metraży większych niż 100m² - 120m² przy zakresie grubości 5cm - 7cm obowiązuje cena za m².

Jeśli budowa ma poniżej 100m² i/lub jest niestandardowa (np. 10cm betonu, podbetonka, taras, balkony itp.) wówczas wyceniana jest indywidualnie stawką zryczałtowaną od całości.

Wyspecjalizowane ekipy z wieloletnim doświadczeniem

Zatrudniamy kilka brygad posadzkarzy, każda z nich zajmuje się pracami w swojej dziedzinie. Przykładowo ekipa wykonująca posadzki przemysłowe zajmuje się tym dzień w dzień. Nie dochodzi do sytuacji takich, że każdego dnia dany zespół wykonuje inny rodzaj usługi. Wąska specjalizacja sprawia, że cała firma lepiej funkcjonuje: realizacja zleceń idzie sprawniej i dokładniej. Wyznajemy zasadę, że lepiej robić jedno dobrze niż wszystko po trochu byle jak. Wielu z naszych pracowników (zwłaszcza brygadzistów odpowiedzialnych za zlecenie) ma kilku, kilkunastoletnie doświadczenie w branży, które uczyniło z nich prawdziwych profesjonalistów w swoim fachu. Po kilku tysiącach wykonanych budów nie zaskoczy ich żadne zadanie, jeśli tylko można je technicznie wykonać.


Pracownicy w naszej firmie wykonują swoją pracę na akord w związku z czym realizacja zleceń następuje sprawnie. Szybkie tempo prac nie oznacza obniżenia jakości, ewentualne poprawki wykonywane są przez nich lub na ich koszt, więc zależy im na zachowaniu obowiązujących norm.

Bezpłatne oględziny i pomiar inwestycji

Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia oferujemy klientowi darmowe oględziny budowy w celu:

  1. Zmierzenia powierzchni inwestycji dalmierzem laserowym.

  2. Ustalenia poziomów (wysokości posadzki) niwelatorem laserowym

  3. Doradztwa w zakresie doboru materiału, przygotowania podłoża itp.

  4. Doradztwa w zakresie dziedzin niezwiązanych z wylewkami np. tynków, schodów itd.

Wyłącznie najmocniejsze konfiguracje materiałów

Oferta FloorMasters jest ok. 10% wyższa od ofert konkurencyjnych firm. W zamian za to oferujemy najlepsze materiały i wysokie stężenie kluczowych elementów (np. cementu), które szczegółowo wymieniamy. Wspomniana różnica nie idzie do naszej kieszeni, ale stanowi dopłatę do materiału.

Drobiazgowe wylistowanie wszystkich komponentów danej usługi pozwoli Ci zweryfikować naszą ofertę. Można ją porównać z ofertami innych firm, zapytać kierownika budowy, znajomych fachowców czy też sprawdzić podane informacje w internecie.

Stawiamy na szczerość i otwartość dlatego z dumą prezentujemy listy materiałów, które należą do najlepszych na rynku.

Nie przebijamy się stawkami z innymi firmami w dolnym przedziale cenowym. Nasza oferta skierowana jest do wymagających klientów, dlatego też stawiamy na najwyższą jakość za niewielką dopłatą. W ujęciu krótkoterminowym wiąże się to z brakiem poprawek wynikających z niskiej wytrzymałości co na dłuższą metę przekłada się na większą liczbę klientów z polecenia.

Istnieje możliwość wykonania usług na powierzonych przez klienta materiałach lub przez niego wskazanych, natomiast nie traktujemy takich zleceń priorytetowo. Jeżeli materiały nie są przynajmniej średniej jakości należy podpisać oświadczenie mówiące o zrzeczeniu się gwarancji w zakresie wytrzymałości.

Szczegółową listę materiałów znajdziesz na podstronach poświęconych poszczególnym usługom, a także otrzymasz smsem po zakończeniu rozmowy telefonicznej.

Dajemy Ci zaliczkę!

Nasza firma w przypadku inwestycji prywatnych nie bierze żadnych zaliczek nawet na materiał.

Po zaakceptowaniu ceny i ustaleniu terminu przysyłamy Ci wcześniej opłacony materiał na budowę, gdzie czeka on na nasz przyjazd.

Nie należymy do firm, które biorą pieniądze i znikają. Jeśli przyślemy materiał na Twoją budowę to możesz mieć pewność, że będzie zależeć nam na tym by jak najszybciej zrobić budowę i rozliczyć się.

W momencie, gdy materiał trafi na Twoją budowę możesz być pewien tego, że cena nie wzrośnie. Ma to duże znaczenie w przypadku terminów ustalanych dalej niż 2 tygodnie do przodu przy zmienności cen towaru na rynku.

Szybkie terminy i tempo realizacji inwestycji (zwykle jeden dzień)

Terminy realizacji

Nasze szybkie terminy realizacji wynikają z tego, że mamy zatrudnionych kilka wyspecjalizowanych ekip, z których każda zajmuje się od lat swoją wyuczoną dziedziną. Jako firma robimy z reguły co najmniej 3 budowy dziennie, więc nasz grafik jest stosunkowo krótki w odróżnieniu od fachowców innych profesji (np. hydraulików, tynkarzy), którzy spędzają na budowie nawet miesiąc.

Ze względu na duże możliwości przerobowe nie ustawiamy budów dalej niż 2 tygodnie do przodu. Z doświadczenia wiemy, że zarówno wycena jak i ustalenie terminu z większym wyprzedzeniem nie jest dobrym rozwiązaniem. Zazwyczaj kończy się to przestawieniem budowy, bo np. poprzednie etapy nie zostały wykonane, coś opóźniło się lub wycena idzie w górę ze względu na ceny towaru.

Firmy posadzkarskie, które ustawiają budowy z dużym wyprzedzeniem mają albo bardzo małe możliwości albo ich wyceny są niskie, aby zapewnić sobie ciągłość zleceń. W drugim przypadku bardzo często dochodzi do sytuacji, gdzie w miarę uzyskiwania lepiej płatnych zleceń wyrzuca się klientów z kolejki.


Tempo postępowania prac

Wieloletnie doświadczenie, wprawa oraz schematyczność i powtarzalność prac sprawiają, że jesteśmy w stanie zrobić do 300m² wylewek cementowych, anhydrytowych lub przemysłowych dziennie jedną ekipą, przy zachowaniu wszelkich norm budowlanych. Czasami zdarza się, że trwa to do nocy, bo nie opłaca się zostawiać na drugi dzień kilkudziesięciu m².

Podać konkretne ilości m2

Wystawiamy faktury VAT

Jako zarejestrowana firma wystawiamy faktury VAT. W zależności od rozmiaru i przeznaczenia inwestycji obowiązuje stawka 8% lub 23%. Podaj nam szczegóły a dowiesz się jaka stawka obowiązuje.

Poradnik dotyczący dalszej eksploatacji posadzki

Każdy zainteresowany klient po wykonaniu przez nas zlecenia może otrzymać link do bezpłatnego poradnika w formacie PDF. Rozwieje on wszystkie pojawiające się wątpliwości takie jak: "Czy polewać wylewkę wodą?" lub "Po jakim czasie włączyć ogrzewanie podłogowe?" itd. Każda oferowana przez nas usługa posiada swój własny poradnik, mówiący o tym co dalej robić i jak ją eksploatować.

Wystarczy zadzwonić lub napisać sms'a pod: 788 908 658 lub wysłać do nas maila na adres: floormasterspl@gmail.com

Jeśli coś jest niejasne lub nieopisane wówczas można zadzwonić do nas, wyjaśnimy.