Neem 25 januari in het NAC-stadion deel aan het netwerkevent rondom impact ondernemen. Laat je inspireren door de prikkelende keynote, workshops en pitches die onderzoeksinzichten verbinden aan praktijkervaring en ondernemerstalenten.
Een groenere, slimmere en duurzamere stad, dat willen we allemaal. Maak daarom kennis met het ondernemen van de toekomst. Ontmoet in de voetbalarena van Breda ondernemerstalenten die hun initiatieven delen met de rest van de stad. Ja, we noemen het een netwerkevent, maar iedereen uit Breda is welkom!
Op het programma staan onder andere een keynote van Godelieve Spaas en Eric Roosen, workshops rondom The Bigger Picture, impact ondernemen en pitches van talentvolle ondernemers voor een Dragon’s Den.
Genoeg gespreksstof dus voor tijdens de afsluitende netwerkborrel. De kans dat je uit je bubbel wordt getrokken is 100%!
toekomst voor de toekomst - nac stadion - 25 jan