Vánoční BrusSingování

Úterý 15. prosince 2020

Vánoční BruSingování

Vánoční BruSingování - virtuální hudební setkání se sbory Brusinky a BrÚči, s dětmi z České školy bez hranic a významnými hosty se koná na platformě Zoom v úterý 15. prosince v 18 hodin.

Brusinky a BrÚči vede Darina Krausová, Českou školu bez hranic Dáša Straková. Moderovat bude Petr Mooz. Za Českou inspiraci vystoupí Simona Pohlová.

Během podvečera si zanotujeme koledy a zavzpomínáme na koncerty z minulých let. Naše pozvání letos potvrdili hosté komisařka Věra Jourová, vedoucí Stálého zastoupení ČR při EU Edita Hrdá, velvyslanec ČR v Belgii Pavel Klucký a generální tajemník Výboru regionů Petr Blížkovský.

Jako již tradičně budete moci přispět na charitativní projekt. Tentokrát je vytvořený zvlášť pro tuto příležitost: pomozte zlepšit životní perspektivy dětí, které vyrůstají bez rodičů tak, že jim zaplatíte hodiny angličtiny! Darovat můžete jednoduše už teď - tady.

Nezapomeňte mít po ruce zvoneček nebo rolničku a skleničku něčeho dobrého pro vytvoření slavnostní předvánoční nálady!!

Kdy?

Úterý 15. prosince 2020 v 18:00 hodin

Jak?

Na internetové platformě ZOOM.

Identifikační číslo setkání a heslo pro vstup, případně rovnou internetový odkaz na setkání jsou:

https://us02web.zoom.us/j/86298369011?pwd=V0MvNk9jZ1lRTWM2UHBzSUNYQ0d1QT09

Meeting ID: 862 9836 9011

Passcode: 103190

Informace a QR kód najdete i na elektronické pozvánce zde nahoře.

Připojení k virtuálnímu setkání na ZOOMu je možné z počítače i z mobilu. Je zdarma, je však potřeba mít do počítače nebo telefonu aplikaci ZOOM staženou. Návod na to, jak si ji instalovat do počítače nebo mobilu, najdete např. zde.

(Doporučujeme si aplikaci nainstalovat a přihlašovat se přes číslo mítinku - Meeting ID - a heslo - Passcode, spíš než přes přiložený odkaz.)