Česká inspirace

Nové stránky České inspirace - Zpětná vazba

Prosíme, klikněte sem a vyplňte krátký dotazník, abychom mohli na základě Vašich podnětů tyto nové stránky vylepšovat.

Aktuality

Brusinky zpívaly na Galakoncertě u příležitosti Dne Evropy

Galakoncert, pořádaný poslancem Evropského parlamentu panem Tomášem Zdechovským a Stálou zástupkyní ČR při EU, velvyslankyní paní Editou Hrdou se konal ve středu 10. května 2022 v prostorách Stálého Zastoupení ČR při EU.

Sbor Brusinky pod vedením Dariny Krausové vystoupil před sborem Boni Pueri z Prahy. Zazpíváme několik písní od Jaroslava Ježka, upravených pro sbor, Mlýnský kámen od Spirituál Kvintetu, ale i moderní církevní skladbu Ave Verum.

Celou zprávu o tom, jak se nám zpívalo, si přečtěte zde.

Jarní tvořivé dílničky se vrací

V neděli 20. března 2022 pro vás opět připravujeme jarní tvořivé dílničky, které se uskuteční v komunitním centru Chant d´Oiseau na adrese av. du Chant d´Oiseau 40, 1150 Brusel. Více informací naleznete zde.

Všechno nejlepší do Nového roku 2022!

Přejeme vám hezký, zdravý a šťastný rok 2022, a těšíme se, že se v něm budeme opět potkávat.

Vaše Česká inspirace

Rybova mše vánoční

Děkujeme všem, kteří si přišli poslechnout náš tradiční vánoční koncert v sobotu 11. prosince 2021 v Église Saint Pierre, a podpořili tak rodinu Jana Anýže ze Slaného. Fotky a ukázky z koncertu najdete zde.

Adventní tvořivé dílničky

V sobotu 27. 11. 2021 plánujeme oblíbené adventní dílničky pro děti. Bližší informace ohledně přesného termínu a změny místa naleznete zde. !!!POZOR!!! ZMĚNA KONCEPTU LETOŠNÍCH DÍLNIČEK

Nové snímky ve fotogalerii

V sekci fotogalerie najdete nové snímky. Připomeňte si atmosféru Adventních dílniček 2019 ve fotografiích Venduly Plačkové a nedávného Karnevalu na ledě (foto Klára Častová).

BruSingování 2020 - ohlédnutí

Přípravný výbor Brusingování 2020 děkuje všem účastníkům za jejich návštěvu, za milé reakce a v neposlední řadě i za "příspěvek na dobrou věc", jehož celková výše se už vyšplhala na cca 26 000 Kč.

Atmosféru online večera si můžete připomenout přehráním skladeb, které tam zazněly:

Karneval na kluzišti Poseidon

Ve čtvrtek 27. ledna 2022 od 19 hodin připravujeme karneval na ledě pro malé i velké. Tentokrát se převlékneme do různých broučků, berušek, motýlů, mravenců a dalších představitelů hmyzí říše. Bude to velká hmyzí party na téma "Nech brouka žít!"! Více informací zde.

!!!POZOR!!! COVID SAFE TICKET (OD 16 LET) A ROUŠKA (OD 10 LET) POVINNÉ. Mějte je prosím připraveny, stejně jako nějaký průkaz identity (českou občanku, belgický ID, pas atp.).