Tajemniczy Pokój - Escape Room Poznań

Tajemniczy Pokój - Escape Room Poznań, czyli odpowiedź jak można spędzać czas razem z najbliższymi w pokoju zagadek uznawane jako nowoczesne atrakcje dla dzieci Poznań. Pokoje tajemnic są bardzo popularną rozrywką już na całym świecie, nie inaczej jest w stolicy Wielkopolski - Poznaniu.

Escape Room to niezwykle realistyczne atrakcje dla dzieci i dorosłych oparte na wzajemnej współpracy, w których liczy się spryt i zdolności do poszukiwania najprostszych rozwiązań. Gracze mają do wyboru dwa osobne scenariuszy zabawy. "Na ratunek tygrysom", czyli zabawa w pokoju zagadek w niezwykle realistycznej dżungli. Podczas zabawy gracze mają dwie misje do spełnienia: uratować małego, zagubionego tygryska oraz uciec z dżungli. "Atak dinozaurów" natomiast to przygoda na wyspie dinozaurów pośrodku Oceanu.

Szczególy zabawy opisane są na stronie Internetowej: https://tajemniczypokoj.pl


Urodziny dla dzieci Poznań

Zabawa w Escape Room Poznań to także pomysł na organizację niezapomnianej imprezy urodzinowej dla dzieci. Zabawa podzielona jest na dwa etapy. Podczas pierwszej części dzieci bawią się w pokojach zagadek w wersji rozszerzonej w stosunku do normalnej zabawy w pokoju zagadek. Ta część trwa od 60 - 75 minut, następnie dzieci uczestniczą w poczęstunku przygotowanym zgodnie z zamówieniem na naszej stronie Internetowej. W Tajemniczym Pokoju wierzymy, że urodziny dla dzieci Poznań powinny być oryginalne, kreatywne, budzące emocje i zapadające w pamięć. A co może być bardziej pomysłowego niż przygoda w otoczeniu tygrysów, dinozaurów i innych zwierząt, które nie tylko nie ugryzą, ale nawet dają się pogłaskać? Wszystko po to, by pokazać co oferuje Poznań dla dzieci! A więcej o naszych urodzinach można przeczytać w naszej witrynie w zakładce URODZINY.

Pomysł na prezent dla dziecka - voucher do pokoju zagadek

Zabawę w Escape Room Poznań dla dzieci można również podarować jako prezent. To co wyróżnia taki podarunek od innych, typowych prezentów dla dzieci to fakt, że daje się coś czego nie można odłożyć w kąt - emocje i wspomnienia. Każdy nasz voucher upoważnia do gry w jednym wybranym pokoju zagadek i nie ma żadnego ograniczenia czasowego. Taki bon podarunkowy dla dzieci wydrukowany jest na grubym papierze i zapakowany w ozdobną kopertę co sprawia, że stanowi gotowy prezent na każdą okazję: urodziny dla dzieci, prezent na komunię, prezent na imieniny dla dzieci i każdą inną okazję wartą podarowania tego co najcenniejsze - czasu spędzonego razem z najbliższymi podczas emocjonującej zabawy. Escape Poznań Tajemniczy Pokój to także idealne miejsce do organizacji imprezy dla dzieci.

Zainteresowany zakupem wyjątkowego prezentu dla dzieci? Skontaktuj się z nami lub dokonaj zakupu bezpośrednio na naszej stronie Internetowej: VOUCHER.

Escape Room Poznań dla dorosłych

Chociaż do tej pory udowadnialiśmy gównie, że Poznań dla dzieci prezentuje zupełnie nowe, oryginalne atrakcje dla dzieci Poznań i okolice to nie inaczej jest z dorosłymi. Nasze pokoje bowiem występują w dwóch wersjach: dla dzieci oraz dla dorosłych. Ponieważ poziom trudności jest zupełnie inny oraz historia przewodnia również w wersji dla dorosłych ulega zmianie pokoje te występują pod innymi nazwami: "Poza światem" oraz "Park Jurajski". Na dorosłych amatorów zabawy Escape Room Poznań przygotowane zostały zupełnie inne zagadki wymagające także współpracy manualnej pomiędzy graczami, a cala zabawa jest przedstawiona jako prawdziwy pokój tajemnic Poznań co stanowi świetną alternatywę co można robić w weekend w Poznaniu.

Szczegóły dotyczące Escape Poznań dla dorosłych: DOROŚLI.

Tajemniczy Pokój Escape Room Poznań

ul. Plac Wolności 5/5

61-738 Poznań

785 -735 - 119

email: kontakt@tajemniczypokoj.pl