Ankara Reklam

Arama motorlarında üst sıralarda yer alan siteler, diğer sitelere göre daha fazla kişi tarafından ziyaret edilmekte ve daha kısa sürede daha fazla müşteriye ulaşmaktadır. Genel yapısı sayesinde kullanıcılar, arama motorlarında 3 sayfaya kadar kaydırarak aradıklarını bulurlar. Burada nerede olduğun önemli. Bu süreç çok hızlı ilerleyen bir süreç olmasa da doğru adımlar atılırsa kalıcı bir sonuç alırsınız.


Arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetleri, web sitelerine trafik çekmenin en bilinen ve katma değerli yoludur. Uygun SEO (arama motoru optimizasyonu) ile ürünleriniz veya hizmetleriniz, benzer ürün veya hizmetleri arayanlar tarafından daha fazla görüntülenecek ve erişiminizi artıracaktır.


Arama motorlarında üst sıralarda yer almak, marka bilinirliğinin artmasına önemli ölçüde katkı sağlar. Kullanıcı ürünü veya hizmeti o anda satın almasa bile öncelikle markayı görmek marka farkındalığına yol açar ve gelecekteki satın alma kararlarını olumlu etkiler. Sizi aramalarda konumlandırmak, marka bilinirliğini de artırır. Bir sonraki aramada sizi aynı yerde görmek kullanıcıya güven verecektir. Kaybolan veya silinen bir marka olmak hiçbir şirketin isteyeceği bir şey değildir.


SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), markalar için kalıcı çözümler sunan etkili bir dijital pazarlama yöntemidir. Yapılacak SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) başarısı ile arama motorlarında daha üst sıralarda yer alacak, pazarlama maliyetlerini düşüreceği gibi satışları da artıracaktır. Güvenilir bir sitede gezinmek, kullanıcıların en çok istediği şeyler arasındadır. Güven unsuru, kullanıcı sadakatini zirveye taşır ve asla unutulmaz.


Dijital pazarlama çalışmalarının daha etkili sonuç verebilmesi için SEO'nun (arama motoru optimizasyonu) sosyal medya pazarlaması ve online reklamcılık ile desteklenmesi gerekmektedir.


Ankara'da SEO ajansı olarak faaliyet gösteren Erdal Bilişim Ajansı ile çalışmak, reklam kampanyalarınıza uzmanlık ve yaratıcı ilham katmanın mükemmel bir yolu olabilir.


ne yapalım?

Araştırma

Analitik

Strateji oluşturma

Rica etmek


Ne sunuyoruz?

daha fazla netlik

Daha fazla trafik

Daha fazla müşteri


kazancın?

Marka bilinirliği

Ücretsiz trafik

Dönüşümü artırınSEO Hizmetlerimiz


Çalışma ve araştırma

Rakip Araştırması

Anahtar kelime araması

Web sitesi içeriği incelemesi

Veri İncelemesini Ziyaret Edin

Teknik Altyapı İncelemesi


Strateji oluşturma

SWOT analizi

Hedeflerin belirlenmesi

KPI tanımı

Bina Bilgi Mühendisliği

Bir iş planı oluşturun


SEO Danışmanlığı

Teknik değişiklik önerileri

Yapısal Değişiklik Önerileri

Sayfa içi arama motoru optimizasyonu

İçerik değişiklikleri

SEO Backlink Önerileri


İzleme ve raporlama

Teknik performans

Site sağlık durumu

Etki Alanı Yetki Puanları

vizyon arama motoru

SERP SİPARİŞİ