Європейський дослідницький простір як орієнтир розвитку педагогічної науки в Україні:

інформаційний хаб Інституту педагогіки НАПН України

Підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС (2014) та отримання Україною статусу кандидата в члени ЄС (2022) передбачає виконання Копенгагенських критеріїв, що охоплюють спільні права і зобов'язання, обов'язкові до виконання усіма країнами ЄС. У галузі науки та досліджень (Розділ 25 Процедури приєднання) передбачається ефективна участь країни-кандидата в рамкових програмах ЄС у галузі науки. З цією метою країна-кандидат має нарощувати необхідні дослідницькі та технологічні спроможності, включно з підготовкою висококваліфікованого персоналу.

Виконання пропонованого проєкту «Європейський дослідницький простір як орієнтир розвитку педагогічної науки в Україні: інформаційний хаб Інституту педагогіки НАПН України» сприятиме синхронізації стандартів педагогічної науки в Україні зі стандартами, які працюють в країнах ЄС.

Проєкт покликаний сприяти подальшій європейській інтеграції української педагогіки в європейський дослідницький простір, що передбачає розвиток наукової компетентності дослідників у галузі освіти, що визначено метою УАДО.