Svět plný zábavy

Nikdy bychom nebyli tam, kde jsme, kdyby nebylo těchto lidí:

Steanly Angel Tvůrce myšlenky

24letý snílek, který se v roce 2014 rozhodl, že vytvoří něco, co světu chybí - EnjoyTeam. Svět je pro něj doslova modelína, nic není nemožné a pokud něco nejde, nevzdává se. Miluje fotbálek, lasergame, beatbox a tanec. Rychle se totiž naučí cokoliv, co ho začne bavit. Jeho vizí je, aby si svůj život každý užíval naplno!

Organizátoři

LASERGAME

Pavel Šandor ★ Organizátor lasergame akcí

Pavel je nejzkušenější organizátor EnjoyTeamu. Připravuje během roku spoustu volnočasových akcí zejména noční lasergame. Kromě nich miluje adrenalin, proto ho několikrát do roka naleznete v zahraničí v zábavních parcích. Zajímá se o osobní rozvoj. Rád cestuje. Pouští se do všeho, kde slyší slovo zábava. Jde za svým cílem, je věcný, striktní, spolehlivý.

BOWLING

Denda Hokeová ★ Organizátorka bowlingových akcí

"Užívám života", je jednoduché moto, kterým se řídí Denda každý den. Je plná překvapení, miluje nevšední a nestandardní věci. Ráda zkouší nové věci. Pokud byste ji chtěli udělat radost, neodmítne pozvání na dobrou párty!

TURNAJE V KARETNÍ HŘE BANG!

Šimon Vlach ★ Organizátor turnajů v karetní hře Bang!

Šimon je schopný mladík, který je v EnjoyTeamu již od počátku a myšlence věří naplno. Je přátelský, pozitivní a energický člověk. Těžko se hledají aktivity, které nejsou mezi jeho zájmy. Od mala hraje na klavír a pár let na kytaru, zpívá v gospelovém sboru, baví ho fotbal a sporty obecně, freestyle yoyoing, rád si hraje, vaří a peče, miluje cestování, adrenalin a dobrodružství. Je to kluk s obrovským potenciálem a plně směřuje k jeho naplnění.

DESKOHERNÍ VEČERY

Štěpánka Chaloupková ★ Organizátorka deskoherních večerů


POSEZENÍ V ČAJOVNĚ

Luky Nightman ★ Organizátor akcí v čajovně

PROMÍTÁNÍ V KINĚ

Honza Zigáček ★ Organizátor akcí v kině

Běžný kluk z Prahy, co chce ale něco víc a v životě se řídí jedinou věcí a to, že vše funguje pokud je člověk dostatečně motivován pro danou akci. V EnjoyTeamu by rád lidi motivoval k tomu, aby si plnili svoje sny a cíle.

KARAOKE

Larisa Chačatrjan ★ Organizátorka karaoke


ZÁJEZDY DO ZÁBAVNÍCH PARKŮ

Marek Bajcar ★ Organizátor zájezdů do zahraničí

Každoročně se můžete těšit na hromadný výjezd do zahraničí. Marek totiž pořádá zájezdy do zábavních parků za velmi příznivých podmínek. Má vysoké ambice a nezná slovo "nejde". Jeho nejoblíbenější číslo je 21.

TURNAJE VE STOLNÍM FOTBÁLKU

Hledá se ★ Organizátor turnajů ve stolním fotbálku

MOTOKÁRY

Hledá se ★ Organizátor motokárových akcí

VĚDOMOSTNÍ KVÍZY

Hledá se ★ Organizátor vědomostních kvízů

PAINTBALL

Hledá se ★ Organizátor paintballových akcí

V případě zájmu o organizování akcí pište na steanlyangel@gmail.com