Початкова школа

Розклад дзвінків на 2020-2021 н.р

СТАН ЧЕРГИ ПО ЗАРАХУВАННЮ ДІТЕЙ ДО 1-ГО КЛАСУ НА 2021-2022 Н. Р.

Батькам першокласників! Інформація щодо розподілу дітей по класам буде висвітлена на сайті закладу 15.06.2021 року. Вільних місць на зарахування до перших класів немає.

Табір»Перлина» розпочав свою першу в історії табірну зміну!!!

День знайомств пройшов на відсотків КРУТО!!!

На базі КЗ "Гімназія №24 ВМР" розпочинає роботу пришкільний табір "Перлина"

З 8.06.2021 по 25.06.2021 в нашій школі розпочинає роботу табір відпочинку з денним перебуванням "Перлина"

Останній дзвоник 2021

21 травня 2021 у КЗ "Гімназія №24 ВМР" відбулися тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі

Відповіді на запитання щодо рівневого оцінювання учнів 3-4 класів НУШ

Лист МОН України від 30.03.2021 щодо оцінювання навчання учнів 3-4 класів НУШ

Вітаємо усіх матусь із чудовим святом - Днем Матері!

Дорогі Матері!

Щиро вітаємо Вас із святом Матері. Материнство — це великий дар і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця! У цей день бажаємо, щоб вас любили і цінували ваші діти та дарували вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і негасиму любов!

День пам'яті та примирення - вшановуємо загиблих у II Світовій війні

8-9 травня в Україні відзначаються День пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

.

Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії людства та причина найбільших трагічних подій ХХ століття. У війні взяли участь близько 80% людства, бойові дії велися 2/3 існуючих на той момент держав.

Ви знаєте мені в цій публікації, хочеться згадати про жінок. Можливо тому, що в цьому році 9 травня - це щей свято Матері.

У війни не жіноче обличчя.

Жінки і війни – два коротких слова,

В них – біль і кара, злоба й майбуття.

Коли ж про жінку повелась розмова,

Скажу, їй людство вдячне за життя.

Ганна Верес (Демиденко)

76 років віддаляють нас від 8-9 травня 1945 року, від тих днів, коли на теренах Європи закінчилась та страшна Друга світова війна, принісши горе і біду багатьом народам, чи не найбільше дісталося і Україні.

Жінка і війна… Про це не можна говорити без хвилювання. Мати, любляча дружина, турботлива сестра чи кохана – вона нарівні з чоловіком рішуче і відважно стала на захист Батьківщини в грізні роки воєнного лихоліття.

За офіційними цифрами, загальна чисельність жінок, які брали участь у бойових діях становила 800000, а понад 150 тис. жінок були нагороджені бойовими орденами і медалями.

Ніхто й ніколи не рахував кількість жінок, які були мобілізовані та доброволиць, які пішли на фронт. Невідомі цифри кількості поранених, контужених й тих, хто стали інвалідами.

Льотчиці, танкістки, розвідниці, партизанки, зв’язківки, водійки автомашин і тракторів, телефоністки, кулеметниці, комірниці, бібліотекарки, кухарки, лікарки та медсестри.

Жінки замінили чоловіків на фабриках, заводах, полях. Вони взяли на себе всі далеко не «жіночі» справи: воювали й вбивали, рили окопи, працювали на лісозаготівлях, у шахтах, гасили пожежі, вирощували врожаї.

А ще - вони відправляли рідних на фронт, виходжували поранених, виступали з концертами на передовій і, навіть, в такі важкі часи народжували, вигодовували та навчали дітей. Своїми листами на фронт надихали чоловіків на подвиги й підтримували в них віру у перемогу.

На захист рідної землі стали 127 тис. жінок з України. Жінки боролися у партизанських загонах, антифашистському підпіллі. 27 жінкам, які народилися в Україні, присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

Жінки, які були на фронті, спростували поширену думку, що у війни не жіноче обличчя. Вони розділили нарівні з чоловіками криваву ношу воєнного лихоліття.

Пам'ятаємо!

Вітаємо із Великодніми святами!

Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо нашим учням та їхнім родинам здоров'я, добробуту, благополуччя і побільше сонячних та щасливих днів!

Вітаємо переможців шкільного конкурсу краснопису

Щиро вітаємо переможців шкільного етапу конкурсу краснопису. Серед третьокласників найвправнішим майстром краснопису визнано учня 3-Б класу Кот Кіріла. Серед учнів другого класу майстрами каліграфії визнано ученицю 2-А класу Харченко Єлизавету та учня 2-Б класу Ткачука Артема

Всі роботи оцінювались згідно відповідним нормам і критеріям списування: форма літер, розмір, нахил, поєднання, культура оформлення роботи та швидкість списування.

Вітаємо наших юних переможців!

Всеукраїнський проект "Мішечок" Громадська організація "Міжнародний молодіжний рух «SCHOOL RECYCLING WORLD»

(СКУЛ РІСАЙКЛІНГ ВОРЛД)

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЄКТ

«МІШЕЧОК»

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ РУХ

«SCHOOL RECYCLING WORLD»

(СКУЛ РІСАЙКЛІНГ ВОРЛД)

Ший торбинки, змінюй світ на краще та вигравай призи. Всеукраїнський проєкт «Мішечок» для учнівської молоді запрошує школярів стати частиною руху з популяризації доступних екологічних рішень. Наша мета – максимально замінити пластик та розвинути альтернативний напрямок відповідального споживання Земних ресурсів.

Учні нашого закладу долучаються до цього проєкту!!! Для цього необхідно:

- до 7 травня 2021 року виконати передбачене конкурсом завдання – пошиття мішечків;

- заповнити онлайн форму https://forms.gle/N7gw8RcM5M9To5g78;

- опублікувати інформацію про результат реалізації проєкту на інформаційних ресурсах навчального закладу та відмітити сторінки організаторів: https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld, https://www.instagram.com/schoolrecyclingworld .


Вітаємо переможців міського конкурсу "Знай і люби свій рідний край!"

За результатами міського конкуру "Знай і люби свій рідний край!" вітаємо Кот Кіріла, учня 3-Б класу, за зайняте III місце у номінації "Художнє плетіння"

Наші творчі, спортивні родини долучитися до ОНЛАЙН-ЧЕЛЕНДЖУ «Тато, мама і я – спортивна сім’я!»

7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров'я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я в рамках ООН (ВООЗ). Мета святкування — підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. У наш час здоров'я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.

Наші творчі, спортивні родини долучитися до ОНЛАЙН-ЧЕЛЕНДЖУ «Тато, мама і я – спортивна сім’я!»👨‍👩‍👧‍👦

Конкурс краснопису серед гімназистів

З 5 по 9 квітня серед учнів початкової школи проходив конкурс краснопису, адже ми усі знаємо, як важливо мати чіткий і зрозумілий почерк.

Дуже поширені жарти, про незрозуміле незрозуміло написаний текст. Часто учні, коли пишуть швидко і недбало, самі потім не можуть зрозуміти, що ж вони написали.

То ж наші учні змагались у каліграфічному написанні, щоб довести, що гімназисти можуть і уміють писати чітко, зрозуміло і грамотно!