Початкова школа

Красива осінь вишиває клени
Червоним, жовтим, срібним, золотим.
А листя просить: – Виший нас зеленим!
Ми ще побудем, ще не облетим.

А листя просить: – Дай нам тої втіхи!
Сади прекрасні, роси – як вино.
Ворони п'ють надкльовані горіхи.
А що їм, чорним? Чорним все одно

Ліна КОСТЕНКО

 Сьогодні у закладі відбулось традиційне свято серед учнів 1-2 класів «Літературне чаювання з Панною Осінь».

Учні початкової школи вразили всіх присутніх різнобарв’ям талантів: декламацією віршів, виконанням пісень про осінь, запальними танцями.

Вчителька початкових класів Вікторія УСАТА у ролі Панни Осені зі своїми помічницями приготували загадки для глядачів і веселі руханки.

Після завершення свята учасники отримали подяки від керівника закладу!

З гарними емоціями, позитивним настроєм, дарованими аплодисментами діти вирушили до своїх класів.

 Чарівна пора осінь буває ще й поетичною!!!!


Віємо Олесю ПОСПОЛІТАК з перемогою у  Всеукраїнському освітньо-методоло гічному відборі "РодовідУчитель 2023"

Вітаємо голову методичного об'єднання класних керівників, вчительку початкових класів, класного керівника 3-Є класу Олесю ПОСПОЛІТАК з 🏆перемогою у  Всеукраїнському освітньо-методологічному відборі "РодовідУчитель 2023"


"Палітра весни" в 3-4 класах

В рамках тижня "Палітра весни", учні 3-4 класів брали участь у різноманітних заходах, присвячених приходу цієї чудової пори року

Вітаємо усіх із Днем Закоханих!

Бажаємо усім, і дорослим і малим, відчувати, що вас люблять і дарувати свою любов навзаєм!
Фотозвіти із заходів до Дня усіх закоханих можна переглянути у рубриці "Фотоновини"

Психолого – педагогічний консиліум на тему "Адаптація учнів перших класів до навчання у школі"

10.02.2022 року відбувся психолого – педагогічний консиліум,у формі круглого столу,на тему "Адаптація учнів перших класів до навчання у школі" з класними керівниками 1-х класів, практичним психологом Тетяною Білерою, заступником директора з навчально-виховної роботи Іриною Грабовською та заступником директора з виховної роботи Майєю Бондаревою. 

День безпеки в Інтернеті

" РАЗОМ ДЛЯ НАЙКРАЩОГО ІНТЕРНЕТУ "

Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004 року. Вона відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого.

В 2022 році День безпеки в Інтернеті припадає на 8 лютого.

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

У всьому світі, День безпеки в Інтернеті відзначається в більш ніж ста країнах і координується об’єднаної мережею Insafe/INHOPE, за підтримки Європейської комісії, а також 31-им національним центром забезпечення безпеки в Інтернеті по всій Європі.

Ця подія дозволяє зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращого і більш безпечної онлайн-спільноти. Воно служить закликом для молодих людей, батьків, вихователів, вчителів, соціальних працівників, співробітників правоохоронних органів, підприємств, політиків і широких верств суспільства, щоб об’єднатися з метою сприяння та створення найбільш позитивного і кращого інтернету.

День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях.

ЦЕНТР КРАЩОГО ІНТЕРНЕТУ представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

Задля відзначення Дня соборності України проведено низку заходів для учнів 1-4 класів

22 січня - День соборності України. Ця дата символізує єдність українських земель. Це одне із найважливіших свят нашої країни, адже цього дня відзначається і День соборності, і перше проголошення незалежності України.
Тож класні керівники 1-4 класів провели низку заходів задля відзначення цієї важливої дати в історії нашої держави.
Детальний фотозвіт ви можете переглянути у підрубриці "Фотоновини"

Колектив КЗ "Гімназія №24 ВМР" Вітає усіх Новорічними та Різдвяними святами!
Хай у Новому Році очі світяться щастям, серце переповнює радість, а на обличчі завжди сяє посмішка!

Засідання педагогічної ради на тему: «Проблема наступності у навчанні та вихованні учнів початкової і середньої ланок школи» 28.12.2021р

Згідно з планом роботи школи на 2021-2022 навчальний рік, з метою залучити педагогічний колектив до широкого обговорення 28.12.2021р. була відбулося засідання педагогічної ради на тему: «Проблема наступності у навчанні та вихованні учнів початкової і середньої ланок школи», під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Грабовської І.М., вчителі роглянули усі аспекти даної проблеми:

З Днем Святого Миколая!

В День Святого Миколая від чистого серця бажаю радості і добрих посмішок близьких, світлої надії душі і вірної удачі, казкових чудес і чарівних моментів, безсумнівного щастя на шляху і щирої любові….

За ініціативою учнівського самоврядування гімназії усіх дітей початкової школи ми на передодні свята привітали учні 9-х класів та маленькі дівчаточка-Янголятка,учениці 1-х та 2-х класів та гномики- учні 3-4х класів

П'ятниця, 3 грудня - Міжнародний День Людей з обмеженими можливостями

Четвер - Піжамний день

 1.  Показ моди в піжамах.  

 2.   Конкурс «Вгадай, хто я».  

 3.  Веселі піжамні перегони .

 4. Бульбашкова перерва «Піжамна дискотека».

Більшість фото можна переглянути у фотогалереї

Середа - День цікавих запитань

В рамках Тижня Початкової школи, у середу було проведено "День цікавих запитань".

Учні брали участь у таких активностях:

 2. Привітай листоношу і отримай лист з цікавим завданням.

 3. Час роздумів.

 4. Інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?».

Вівторок - День Домашніх улюбленців

Другий день Тижня початкової школи присвячено нашим Домашнім Улюбленцям. Учні мали можливість влаштувати виставку світлин та малюнків, на яких зображено їхніх улюбленців.
Також проведено акцію «Нагодуй бездомну тварину»", яка мала на меті зібрати допомогу для притулків для тварин.

Понеділок - День Конструювання

Перший день Тижня початкової школи почався із знайомства з незвичайним другом -  Дроном.
Учні початкової школи з надзвичайним захопленням спостерігали за роботою такого маленького, але вправного літаючого робота. Нові знання, про роботу Дрона надихнули школярів на створення своїх чудових творінь із конструкторів LEGO та КОРБО

Оголошуємо Тиждень Початкової школи відкритим! 29.11.2021-03.12.2021

ПОНЕДІЛОК - ДЕНЬ КОНСТРУЮВАННЯ

ВІВТОРОК - ДЕНЬ ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ

СЕРЕДА - ДЕНЬ ЦІКАВИХ ЗАПИТАНЬ

ЧЕТВЕР - ПІЖАМНИЙ ДЕНЬ

П’ЯТНИЦЯ - 3 ГРУДНЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Вперше! Літературне чаювання з Панною Осінь відбулось 11.11.2021

11.11.2021 учні перших та других класів взяли участь у Літературному чаюванні з Панною Осінь! Свято щирих посмішок і талантів, захоплень і позитивних емоцій... Діти декламували вірші про осінь, розказували казки, співали пісні, грали і танцювали. І головне - все це  створювало атмосферу справжнього осіннього затишку, а дітки спробували проявити себе в комфортному середовищі Сподіваємось, що тепер це стане гарною традицією в нашій гімназії 

Шкільний відбірковий етап  олімпіади з математики

11.11.2021 відбувся шкільний відбірковий етап олімпіади з математики. Переможці отримають можливість взяти участь у міському відбірковому етапі. Бажаємо усім успіху!

9 листопада День
української писемності та мови

9 листопада, у День української мови та писемності, молодші школярі дізнавались нові цікаві факти з української мови, з історії її становлення, відновлення та боротьби за можливість розмовляти своєю мовою.

Учні 3-4 класів брали участь в шкільнному етапі з олімпіади з української мови, дізнавались багато нових фактів з історії України, що стосуються заборони української мови, проводили вікторини тощо.

Учні 1-2 класів мали можливість послухати виразне читання вршів своїх однолітків, дізнатись нові факти з української мови через гру тощо.

Але усі без виключення учасники освітнього процесу Гімназії 24 протягом усього дня насолоджувались приємним, чаруючим співом Квітки Цісик, американки українського походження, яка усе своє життя дарувала можливість почути і переконатись у милозвучності та мелодійності української мови. З гучномовців гімназіі на перервах лунали як народні так і авторські пісні у її виконанні, які не залишили байдужим нікого.

«Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову” (Ліна Костенко)

Пам’ятаймо про це.

Увага! Протягом навчального тижня (з 1.11.2021 - по 5.11.2021) буде проведена "Навчальна евакуація"

Навчання організовується задля безпеки усіх учасників освітнього процесу. Прохання не панікувати та дотримуватись інструкцій

29.10.2021 Започатковано чудову традицію - святкувати "Гарбуз - фест"!


29.10.2021 в нашому закладі був проведений "Гарбуз Фест"Усі класи взяли активну участь у тематичному заході....Хтось приніс малюнки,хтось тематичну композицію, дехто виступав з вокальними номерами на перервах Дякуємо усім хто долучився до дійства

Чудова традиція започаткована

Заходи для відзначення Дня Захисника та Захисниці, 14 жовтня.

Для відзначення Дня Захисника та Захисниці, у Гімназії було проведено безліч найрізноманітніших заходів. Це і концерт власними силами для найменших школярів так і зустрічі із ветеранами Українсько-Російської війни для четвертокласників.
Фото звіти усіх заходів можна переглянути на сайті, у рубриці "Фотоновини"

У Смайл День учні початкової школи із задоволенням долучились до створення гарного настрою собі та своїм друзям.
Посміхайтесь частіше!

Тренінг з домедичної допомоги у Гімназії №24

Завдяки кваліфікованим інструкторам з "Агенції домедичної допомоги", діти 4-В класу дізнались про поняття власної безпки, оцінку рівня свідомості, стабільне положення, як правильно викликати медичну та екстренну допомогу. оволоділи навичками зупинки зовнішніх кровотеч, базової серцево-легеневої реанімації та прийомом Геймліха.

 Акція "Монетки дітям"

Наш заклад бере участь в благодійній акції "Монетки дітям",яку організовує Національний Банк України та благодійний фонд"Таблеточки". Усі кошти надійдуть на допомогу онкохворих діток....

З 06.09 по 30.09 просимо розмістити в кожному класі 5-6 літрову пляшку на якій буде розміщено рекламу з розбраженням емблеми акції!

Протягом цього періоду просимо усі класи долучитися до збору копійок номіналом "25", які вийшли з обігу минулого року та лежать у нас,без потреби,вдома!

Об'єднаємося заради допомоги онкохворим діткам!!!

Всі зібрані монети будуть здані на обмін в банк, кошти від них перерахуються на розрахунковий рахунок благодійного фонду"Таблеточки".....

Протягом тижня у нашому закладі ми проводимо заходи до Міжнародного дня демократії 

"Олімпійський тиждень" у початковій школі

Здорова нація - починається з кожного

До дня фізичної культури та спорту в Україні,та нашому закладі #Гімназія24 був проведений "Олімпійський тиждень"....Вчителями фізичної культури (Т.С.Суровцова,І.Д.Ткач,Ю.Р.Дзісь та Р.В Сніжинський) були організовані та проведені олімпійські дні для учнів початкових класів

Вітаємо з початком нового, 2021-2022 навчального року!

Табір»Перлина» розпочав свою першу в історії табірну зміну!!!

День знайомств пройшов на  відсотків КРУТО!!!

На базі КЗ "Гімназія №24 ВМР" розпочинає роботу пришкільний табір "Перлина"

З 8.06.2021 по 25.06.2021 в нашій школі розпочинає роботу табір відпочинку з денним перебуванням "Перлина"

Останній дзвоник 2021

21 травня 2021 у КЗ "Гімназія №24 ВМР" відбулися тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі

Відповіді на запитання щодо рівневого оцінювання учнів 3-4 класів НУШ

Лист МОН України від 30.03.2021 щодо оцінювання навчання учнів 3-4 класів НУШ

Вітаємо усіх матусь із чудовим святом - Днем Матері!

Дорогі Матері!

Щиро вітаємо Вас із святом Матері. Материнство — це великий дар і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця! У цей день бажаємо, щоб вас любили і цінували ваші діти та дарували вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і негасиму любов!

День пам'яті та примирення - вшановуємо загиблих у II Світовій війні

8-9 травня  в Україні відзначаються День пам’яті та примирення і  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

.

Друга світова війна – глобальний військовий конфлікт в історії людства та причина найбільших трагічних подій ХХ століття. У війні взяли участь близько 80% людства, бойові дії велися 2/3 існуючих на той момент держав.

Ви знаєте мені в цій публікації, хочеться згадати про жінок. Можливо тому, що в цьому році 9 травня - це щей свято Матері.

У війни не жіноче обличчя.

Жінки і війни – два коротких слова,

В них – біль і кара, злоба й майбуття.

Коли ж про жінку повелась розмова,

Скажу, їй людство вдячне за життя.

Ганна Верес (Демиденко)

76 років віддаляють нас від 8-9 травня 1945 року, від тих днів, коли на теренах Європи закінчилась та страшна Друга світова війна, принісши горе і біду багатьом народам, чи не найбільше дісталося і Україні.

    Жінка і війна… Про це не можна говорити без хвилювання. Мати, любляча дружина, турботлива сестра чи кохана – вона нарівні з чоловіком рішуче і відважно стала на захист Батьківщини в грізні роки воєнного лихоліття.

   За офіційними цифрами, загальна чисельність жінок, які брали участь у бойових діях становила 800000, а понад 150 тис. жінок були нагороджені бойовими орденами і медалями.

    Ніхто й ніколи не рахував кількість жінок, які були мобілізовані та доброволиць, які пішли на фронт. Невідомі цифри кількості поранених, контужених й тих, хто стали інвалідами.

Льотчиці, танкістки, розвідниці, партизанки, зв’язківки, водійки автомашин і тракторів, телефоністки, кулеметниці, комірниці, бібліотекарки, кухарки, лікарки та медсестри.

  Жінки замінили чоловіків на фабриках, заводах, полях. Вони взяли на себе всі далеко не «жіночі» справи: воювали й вбивали, рили окопи, працювали на лісозаготівлях, у шахтах, гасили пожежі, вирощували врожаї.

  А ще - вони відправляли рідних на фронт, виходжували поранених, виступали з концертами на передовій і, навіть, в такі важкі часи народжували, вигодовували та навчали дітей. Своїми листами на фронт надихали чоловіків на подвиги й підтримували в них віру у перемогу.

   На захист рідної землі стали 127 тис. жінок з України. Жінки боролися у партизанських загонах, антифашистському підпіллі. 27 жінкам, які народилися в Україні, присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

 Жінки, які були на фронті, спростували поширену думку, що у війни не жіноче обличчя. Вони розділили нарівні з чоловіками криваву ношу воєнного лихоліття.

Пам'ятаємо!

Вітаємо із Великодніми святами!

Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо нашим учням та їхнім родинам здоров'я, добробуту, благополуччя і побільше сонячних та щасливих днів!

Вітаємо переможців шкільного конкурсу краснопису

Щиро вітаємо переможців шкільного етапу конкурсу краснопису. Серед третьокласників найвправнішим майстром краснопису визнано учня 3-Б класу Кот Кіріла. Серед учнів другого класу майстрами каліграфії визнано ученицю 2-А класу Харченко Єлизавету та учня 2-Б класу Ткачука Артема

Всі роботи оцінювались згідно відповідним нормам і критеріям списування: форма літер, розмір, нахил, поєднання, культура оформлення роботи та швидкість списування.

Вітаємо наших юних переможців!

Всеукраїнський проект "Мішечок" Громадська організація "Міжнародний молодіжний рух «SCHOOL RECYCLING WORLD»

(СКУЛ РІСАЙКЛІНГ ВОРЛД)

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЄКТ

«МІШЕЧОК»

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МІЖНАРОДНИЙ МОЛОДІЖНИЙ РУХ

«SCHOOL RECYCLING WORLD»

(СКУЛ РІСАЙКЛІНГ ВОРЛД)

Ший торбинки, змінюй світ на краще та вигравай призи. Всеукраїнський проєкт «Мішечок» для учнівської молоді запрошує школярів стати частиною руху з популяризації доступних екологічних рішень. Наша мета – максимально замінити пластик та розвинути альтернативний напрямок відповідального споживання Земних ресурсів.

Учні нашого закладу долучаються до цього проєкту!!! Для цього необхідно:

- до 7 травня 2021 року виконати передбачене конкурсом завдання – пошиття мішечків;

- заповнити онлайн  форму https://forms.gle/N7gw8RcM5M9To5g78;

- опублікувати інформацію про результат  реалізації проєкту на інформаційних ресурсах навчального закладу та відмітити сторінки організаторів: https://www.facebook.com/Schoolrecyclingworld, https://www.instagram.com/schoolrecyclingworld .


Вітаємо переможців міського конкурсу "Знай і люби свій рідний край!"

За результатами міського конкуру "Знай і люби свій рідний край!" вітаємо Кот Кіріла, учня 3-Б класу, за зайняте III місце у номінації "Художнє плетіння"

Наші творчі, спортивні родини долучитися до ОНЛАЙН-ЧЕЛЕНДЖУ «Тато, мама і я – спортивна сім’я!»

7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров'я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я в рамках ООН (ВООЗ). Мета святкування — підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. У наш час здоров'я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища. 

Наші творчі, спортивні родини долучитися до ОНЛАЙН-ЧЕЛЕНДЖУ «Тато, мама і я – спортивна сім’я!»👨‍👩‍👧‍👦 

Конкурс краснопису серед гімназистів

З 5 по 9 квітня серед учнів початкової школи проходив конкурс краснопису, адже ми усі знаємо, як важливо мати чіткий і зрозумілий почерк.

Дуже поширені жарти, про незрозуміле незрозуміло написаний текст. Часто учні, коли пишуть швидко і недбало, самі потім не можуть зрозуміти, що ж вони написали.

То ж наші учні змагались у каліграфічному написанні, щоб довести, що гімназисти можуть і уміють писати чітко, зрозуміло і грамотно!