سایبان برقی

همانطور که با گرم شدن هوا، برای خودمان لوازمی مثل کلاه، عینک و ... تهیه می‌کنیم. خانه و محل کارمان نیز نیاز به تجهیزات محافظتی دارند تا از هوای داغ تابستان در امان بمانند. نصب سایبان بر روی خانه و اشیا یک راه محافظتی خوب در برابر گرما، نور، باران و... است. در این مقاله سعی داریم ضمن معرفی یک سایبان خوب، به کاربردها و قیمت انواع سایبان نیز بپردازیم.

سایبان مغازه

پوشش حفاظتی در برابر نور، گرما، باران و ... برای مغازه داران واجب‌تر از هر قشری است سایبان برقی . مغازه داران در طول روز ساعت‌ها در محل کار خود هستند. اجناس مغازه در معرض تابش نور، داغ شدن و فاسد شدن قرار دارد. بنابراین نصب سایبان مغازه راه‌حل معقولی برای جلوگیری از تابش نور، گرم شدن محیط، ورود آب باران و... است.

سایبان ماشین

استفاده از سایبان برای خودرو (سایبان منصف)، در سال‌های اخیر بیشتر شده است. خودروی شما به ویژه در فصل تابستان نیاز به یک سایبان دارد. ممکن است به یک پارکینگ مسقف دسترسی نداشته باشید.علاوه بر این گاهی در طول روز بارها از خانه بیرون می‌روید و هربار پارک کردن در پارکینگ کار زمان بری است. سایبان ماشین محافظت کننده خوبی از آن است.

  • جلوگیری از داغ شدن فضای داخل خودرو

  • جلوگیری از آسیب به رنگ بدنه خودرو

  • محافظت در برابر برف و باران

  • محافطت از سقف خودرو در برابرسقوط اشیا
    اینها همه مزیت‌های استفاده از سایبان ماشین برای شما و خودرویتان است. طراحی سایبان ماشین می‌تواند به صورت سیار یا دائمی باشد. سایبان سیار ماشین گزینه خوبی برای ایجاد محافظت از خودرو در تمامی موقعیت‌های مختلف است.