Teams 2019

6th Grade Green

Coach: Alamein Wihongi

Assistant Coach: Chris Bennett

Manager: TBC


Harmony Hartshorne

Madison Court

William Vroegop

Ollie Moody

Flynn O'donnell

Jett Castle-Owens

Archie Sneddon

Bree Bennett

Cooper Meyer

Roman De Thierry Huston

Aelia Areaiiti

Phoenix Hartshorne

Landon Stenson

Logan Ainsley

Price Areaiiti


6th Grade Gold

Coach: Gavin Daniels

Assistant Coach: Toa Masina

Manager: Mellissa


Samuel Mariu Schultz

Dyzire Lake

Dystiny Lake

Jaxton Winikerei

Myka Roose Butcher

Te Maipi Hobson

Liam-Ray O'neill

Preston Daniels

Jared Aspinall

Johnstone Kaihau

Eric Hemmingson

Khyen Masina

nathaniel tusitala

Amanakinoa Raihania-Tonga

Ella Roose Butcher




7th Grade Green

Coach: John Taufa

Assistant Coach: TBA

Manager: Tania Takiaho


Beau Taufa

Kaleb Wynen

Jacob Gray

Whetu White

Max Walker

Joshua Takiaho

Legion Katipa

Blake Addyman

Cooper Southee

Bailey-ray Mamaku

Kade Williamson

William Katipa


7th Grade Gold

Coach: Darren Ellis

Assistant Coach: TBA

Manager: Angela Ellis

Hunter Pirie

Odin Edmondson

Carter Tregurtha

Blake Pirie

Casey Ellis

Harlyn Kaihau

Callum Cameron

Luke Harris

Oliver Ross

Brody Olsson

Jake White

Riley Malloch






8th Grade Green

Coaches: Craig Bethell

David Knapp

Manager: TBC


Leo Elliott

Mitchell Court

Leonard Deadman

Ava Hoebergen

George Moody

Christian Daly

Kahu Tangaere-payne

Wiki Nelson

Archer Knapp

Tairone Murray

Jack Bethell

Harry Hatu

Taelin Masina

8th Grade Gold

Coach: Brian Wilmshurst

Assistant Coach: Jake Coleman

Manager: TBC


Alexus-Jade Hill

Braiden Aspinall

Vann Edmondson

Aidan Wilmshurst

Cruze Tipene

Telesia-June (TJ) Tipene

Ahlayna Johnson

Noah Topia

Moses Taylor

Leikyn Raihania-Tonga

Toby Coleman

Liam Vainga

Tyler Vaiaia


9th Grade

Coach: Joel Hood

Manager: Brooke Hainsworth


leauga Moe

Connor Moyle

Liam Olsson

Reece Addyman

Kaden Pitiroi

Angus Hayhow

Alayna Lemana

Charlee Bennett

Paora Beazley

Kauri Komene

Savannah Benney

Smith Hood

Colby Dodunski

Pablo Di Petrillo

Cruise Lunjevich

Ezra Moe

10th Grade team

Coaches: Jason Tregurtha

Ihaia Burns

Manager: Sheryl

Cayla King

Jackson Hatu

Cace Kruger

Mark Murray

Cordel Kaihau

Jack Shine

Harrison Tregurtha

Duncan Hogg

Flinn Ellis

Auryn Green

Jadynce Kapa

Harrison Harper

Baxter Whiting

12 Grade team

Coach

Assistant Coaches Doug & Ryan

Manager: TBA

Syrus Williams

Joshua Leonard

Reuben Smith

Caleb Rice

Ainsley Kairua

Xavier Mckenzie

Lachy Kruger

John Waters

Lachlan Taylor

Slade Curtis

Selena Pereyra

Cooper Smith

Levi Byers

Dominic Vave

Adan James

Sam Stewart

Jaxen Hood

Jacob Smith

Christopher Mckenzie

Brayden Noyelles

EJ Areaiiti