שתלים דנטליים

השתלת שיניים ממוחשבת

השתלת שיניים ממוחשבת היא טכנולוגיה חדשנית המאפשרת לקבל אנליזה יסודית והיקפית של מצב השן וסביבתה באמצעות סריקת טומוגרפיה ממוחשבת אשר סורקת את חלל הפה ביסודיות ומספקת תמונה תלת ממדית של השן בצירוף ממצאים פרטניים על מצב רקמות השן, צפיפות, גודל, צורה, מצב החניכיים ונתונים נוספים שלא ניתן לגלות בבדיקה רגילה.

בשיטה זו ישנם יתרונות רבים ומגוונים. הפרוצדורה נעשית בצורה מדויקת וללא צורך בביצוע חיתוכים מיותרים והתערבות כירורגית ידנית. מכיוון שהתהליך הינו ממוחשב ומדויק אחוז הסיבוכים קטן וכמות תופעות הלוואי הנלוות לתקופה שלאחר הטיפול קטנים אף הם. בנוסף מדובר בהליך פרוצדורלי קצר משמעותית מהמקובל בהליך של ביצוע שתלים דנטליים קלאסי , ובכך הופכת את הפרוצדורה לחוויה נעימה, בטוחה, ואסתטית יותר.


שתלים ביום אחד

שיקום הפה ביום אחד, כאשר אנו מבצעים פרוצדורה כירורגית של שתלים ביום אחד אנו מונעים מהגוף את הצורך לחוות טראומות חוזרות ונשנות עם כל תהליך של שתל דנטלי בודד נוסף.

ישנם יתרונות רבים בביצוע שתלים ביום אחד. יתרון בולט ראשון הינו החזרה לשגרת חיים משופרת מבחינה דנטלית. כמו כן ישנה הפחתת סיכונים ומניעת צורך חוזר ונשנה, מחשיפה לתרופות אנטי זיהומיות.יתרון נוסף חשוב מאוד הוא שמרפאת השיניים יכולה לבצע שיקום כולל של מנשך מלא. במקרים רבים ניתן לבצע החלפת מנשך מלא בעזרת שתלים דנטליים ספורים ואין צורך בהחלפת כל שן בשתל דנטלי.


שתלים - שתל דנטלי

תהליך שגרתי להשתלת שתלים דנטליים לוקח בדרך כלל מספר חודשים וכולל ביקורים רבים אצל הרופא, ד"ר איל גפשטיין משתמש בטכנולוגיית השתלים הדנטליים המפותחת וכך, בהתאם למצבו של המטופל, התהליך אורך בין יום לשלושה ימים עם מינימום כאבים ומקסימום תוצאות.

שתלים הוכיחו את עצמן במקרים רבים כיעילה ועמידה ביותר. ההצלחה של שתלים איננה מוטלת בספק. במקרים רבים רופאי שיניים יבחרו בשיקום בעזרת שתלים על מנת להחזיר ללקוח תפקוד מלא של השיניים והאזורים התומכים בהן.