Тема тижня: Останні дні зими
Тема тижня: Останні дні зими
Під час дистанційного освітнього процесу, використані відео-заняття або пояснення різного матеріалу (відео, дидактичні ігри або презентації), які було взято з різних джерел інтернету. Коли ви перейдете за посиланням, то ви побачите прізвище автора чи авторки, відео та канал розміщення. Дотримуйтеся безпечних правил поведінки в інтернеті.
Шановні батьки!
для бадьорості та здоров´я пропонуємо виконувати ранкову гімнастику з дітками за прикладом
Шановні батьки!
запропонуйте дитині пограти в гру та виконати цікаві завдання.
Тема: Слухання оповідання І.Січовика "Ведмежата і зима"
Шановні батьки!
разом з дитиною перегляньте відео-заняття, послухайте оповідання та запропонуйте дайте відповіді на питання за змістом твору.
А тепер запропонуйте переглянути відео та намалювати зимовий пейзаж за зразком дорослого у відео.
Так, молодці.
про що сьогодні говорили?
чи подобається вам зима? чому?
що вам сьогодні сподобалося?
Щановні батьки!
поговоріть з дитиною про зиму, про її ознаки та останній місяць.
запропонуйте дитині зігрітися та пограти в зимову гру, уважно слухаючи вказівки дорослого та виконуючи відповідні рухи.
запропонуйте дитині зліпити сніговика або весело провести час та покататись на з гіркисанях або льодянці.
День української жінки – це святковий день, який має на меті вшанувати внесок жінок у розвиток суспільства, культури, науки та боротьбу за незалежність.
День української жінки відзначають 25 лютого – у день народження найвідомішої письменниці та громадської діячки Лесі Українки. Саме вона для багатьох українських жінок символізує силу, мудрість та незламність.
Це свято вирішили започаткувати в Україні, замінивши ним Міжнародний жіночий день, який відзначали8 березня. В Україні протягом тривалого часу святкували його, але з початком повномасштабного вторгнення громадяни захотіли відмовитися від радянської традиції.
У 2023 році був зареєстрований законопроєкт, щоб закріпити цю дату на державному рівні. Однак законопроєкт і досі перебуває на розгляді, а українці святкують це свято неофіційно.