Довжоцький НВК


В рамках проведення місячника основ безпеки життєдіяльності,фізкультури та спорту класними керівниками були проведені тематичні виховні години та діти малювали малюнки з даної теми.

Зустрічі

онлайн - це

нелегко.

Чекаємо всіх учнів у стінах рідної школи.

0-02-0a-7b2f9ca7cca645f0ee89e2daed20b935b47575c1a86d3e231b5dc73a36374e97_fd5f7d56.mp4

Незабаром наша країна буде відзначати свій День народження. Їй виповниться 29 років. За цей невеликий проміжок часу Україна пережила і переживає різні події. Ми, українці, надіємося, що все у нас буде добре. Слава Україні! Героям Слава!

Учні нашої школи та вихованці дошкільного підрозділу взяли активну участь у декламуванні віршів про Україну. Онлайн ярмарок поезій « Моя, ти, земле, калинова!» організувала вчителька української мови та літератури Скрипник Н.І. Гарно дякуємо всім за участь!

0-02-0a-b98c3cf439260ea5aa193c06bda049b8add1a177f2d90b79d42326146a6a26fc_37f5faa9.mp4

Зі святом! Нехай у всіх буде міцне здоров’я та благополуччя.

"Я маю право! "

Роботи учениць 6 класу Козловської Ксенії, Савчук Жанни та Зарічняк Марії.

Учні Довжоцького НВК вітають всіх із Днем вишиванки та підготували флеш-моб «Одягни вишиванку». Запрошуємо всіх бажаючих до участі. Адже вишиванка- наш генетичний код.

(Збір матеріалів до відео - голова УС Андріїва Анна; монтаж відео - учень 9 класу Брослав Андрій)

У старшій школі (10-11 кл.) технологічний профіль навчання.

У 2020 році кільскіть майбутніх 5-класників- 6 учнів, а 10 - класників - 7 учнів.

Видача свідоцтв про здобуття базової середньсої освіти випускникам 9-х класів відбудеться 9 червня 2020 року о 10 год.17 травня... пам’ять заради життя. Цього дня згадаймо про усіх жертв політичних репресій не лише з сумом, а й з надією та вірою у непорушність прав і свобод людини.


16 травня День Європи в Україні

Цього року в Україні відзначають вже 17-й день Європи

Вперше в Україні відзначили День Європи у 2003 році. Указом президента свято було "призначене" на третю суботу травня./c/c

Є гарне прислів'я про те, що одну гілочку переламати легко, а ось коли вони зібрані в пучок – навряд чи. Ось так і з сім'єю. Разом куди легше протистояти життєвим негараздам, знаходити виходи, боротися... А як солодко ділити перемоги з рідними людьми! Сьогодні, в День сім'ї, прийміть найщиріші побажання миру та злагоди. Нехай у вашій родині завжди панують любов, взаємодопомога і взаєморозуміння!


Учні Довжоцького навчально-виховного комплексу вітають своїх матусь з величним святом Днем матері.

Де взяти слів, щоб вдячність передати

За все добро, за ласку, за любов,

За світ оцей, що нам подарували,

І за тепло, що даруєте знов.

Нехай Вас пам'ятають внуки й діти,

Нехай в саду співають солов'ї,

Бажаєм Вам за сто в здоров'ї жити,

Добра і щастя в вашому житті!

drive.google.com/open?id=1TkWidOkpuhy5mp2LbjMd0x72THmBm7Qp


Пам’ятаємо!

Ніколи знову!

8 травня - День пам’яті та примирення. У 2020 році минає вже 75 років від Дня перемоги. Історія нашої держави досить нелегка, але ми витримали і витримаємо теперішні негаразди. Все буде добре. Не надіємося, а знаємо.


В Україні День матері відзначається щорічно з 1990 року

День матері в Україні відзначається щорічно, у другу неділю травня. У 2020 році це свято українці будуть відзначати 10 травня.

Домашнє завдання для 1 класу


Домашнє завдання для 2 класу


Домашнє завдання для 3 класу


Домашнє завдання для 4 класу


Домашнє завдання з української мови та літератури для 6,8,9,10,11 класів


Домашнє завдання із української мови та літератури для 5,7 класів


Домашнє завдання із громадянської освіти для 10 класу


Домашнє завдання із англійської мови для 5,7 класу


Домашнє завдання з історії


Домашнє завдання із англійської мови для 1,2,3,4,6,8 класів


Домашнє завдання із фізики, алгебри та геометрії


Домашнє завдання із зарубіжної літератури


26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, що спричинила вибух четвертого ядерного реактора. За медичними, економічними, соціальними і гуманітарними наслідками визнана найбільшою в історії людства техногенною катастрофою, а за екологічними - планетарною.

Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 29 березня 1990 року 26 квітня оголошено Днем чорнобильської трагедії.

Генеральна Асамблея ООН 8 грудня 2016 року спеціальною резолюцією A/RES/71/125 визначила 26 квітня як Міжнародний день пам’яті катастроф на Чорнобильській АЕС.

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.

З весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Пасха, або Великдень. Залишилося зовсім небагато часу до найрадіснішого християнського свята – Воскресіння Христового. Великдень завжди асоціюється з писанкою. У цьому році, щоправда, не очікується велелюдних зібрань у храмах, проте люди все одно відзначатимуть свято. І ніщо так не прикрасить наш святковий стіл, як традиційна паска та великодня писанка.

Написати писанку для Великоднього кошика може кожен охочий. Для цього не потрібно бути художником або ж великим майстром.

Щороку учні разом із вчителями малюють писанки, влаштовують майстер-класи та беруть участь у різноманітних конкурсах де демонструють свої витвори мистецтва. Цього року, через карантин, нажаль діти та вчителі не можуть зібратися разом, щоб обмінятися досвідом розпису писанок та створити весняний настрій.

За ініціативи Топорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів оголошуємо challenge #писанка нас об’єднала!

Просимо всіх вчителів та учнів долучатися до розпису писанок робіть гарні фото та обов’язково підписуйте хештегом #писанканасоб’єднала! Після світлого свята Пасхи ми підіб’ємо підсумки в одне ціле! Отож беріть участь всі охочі!Домашнє завдання для 1 класу


Домашнє завдання для 2 класу


Домашнє завдання для 3 класу


Домашнє завдання для 4 класу


Домашнє завдання з хімії


Домашнє завдання з географії


Домашнє завдання з української мови та літератури для 5 і 7 кл


Домашнє завдання із англійської мови для 1,3,4,7,8 класу


Домашнє завдання із фізики, алгебри та геометрії


Домашнє завдання із зарубіжної літератури


Домашнє завдання із англійської мови для 5,6 кл


Домашнє завдання із української мови та літератури для 6,8,9,10,11 кл


Домашнє завдання із історіїДомашнє завдання для 1 класу


Домашнє завдання для 2 класу


Домашнє завдання для 3 класу


Домашнє завдання для 4 класу


Домашнє завдання фізика, алгебра та геометрія 7,8,10 кл


Домашнє завдання українська та література 5,7 кл


Домашнє завдання громадянська освіта 10 кл


Домашнє завдання хімія


Домашнє завдання географія


Домашнє завдання зарубіжна література


Домашнє завдання математика 5,6 кл та алгебра, геометрія 9 кл


Домашнє завдання історія


Домашнє завдання українська мова та література 6,8,9,10,11 кл


Домашнє завдання основи здоров'я, природознавство, біологія


Домашнє завдання англійська мова


Домашнє завдання біологія 8-11 кл


З 13 березня до 3 квітня 2020 запроваджено карантин для усіх типів закладів освіти


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Атестація 2020

Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність учителя до поповнення свого досвіду, допомагає визначити кращих педагогів. Атестація - це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Але атестація – це й свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя.

Коронавіруси - це велика сім'я респіраторних вірусів, які можуть викликати захворювання: від звичайної застуди до важкого гострого респіраторного синдрому.

Як повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я, основними клінічними ознаками та симптомами коронавірусу є лихоманка та утруднене дихання.

У разі появи симптомів, що свідчать про гострі респіраторні захворювання під час подорожі або після нього, туристам рекомендується звернутися до лікаря і надати відомості про історію подорожей.

Стандартні рекомендації ВООЗ для широкого загалу щодо зменшення впливу і передачі ГРВІ:

- часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хусткою. Використану хустку слід негайно викинути і помити руки;

- уникайте тісного контакту з усіма, хто має лихоманку і кашель;

- якщо є підвищена температура тіла, кашель і утруднене дихання, скоріше зверніться до лікаря і повідомте йому попередню історію подорожей;

- відвідуючи ринки в районах, в яких зараз фіксуються випадки нового коронавірусу, уникайте контакту з живими тваринами і поверхнями, які контактують з тваринами;

- не вживайте в їжу сирі або недостатньо термічно оброблені продукти тваринного походження. З сирим м'ясом, молоком і т.п. слід поводитися обережно.


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

29 лютого в нашому навчально-виховному комплексі відбувся Вечір зустрічі з випускниками.

Упродовж вечора щирі слова були адресовані вчителям, які вкладають часточку душі у своїх вихованців, учням та самій школі.Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять вчителів та випускників, які відійшли у небуття.

Усім, хто завітав на свято, свої виступи подарували учні Довжоцького НВК. Також учасники заходу змогли переглянути відеопрезентацію із фотографіями випускників ювілейних років.

Завершився вечір зустрічі приємним спілкуванням з вчителями, однокласниками, друзями.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Сьогодні, 21 лютого, Україна і світ відзначають День рідної мови. Це свято для кожної країни має особливе значення та покликане сприяти підтримці мови як виразника культурної приналежності кожної людини.

У нашій школі також відзначили це свято.Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Тиждень зарубіжної літератури (17.02.-21.02.2020) пройшов блискавично швидко та водночас захоплююче. Неймовірний квест із кросвордами, блискучі брейн - ринги, вражаючі інсценізації, незабутнє декламування творів зарубіжних письменників. І це тільки маленька частинка того,що відбувалося напротязі тижня,який підготувала та провела вчителька зарубіжної літератури Поперечна А.О.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Для учнів нашої школи педагог-організатор Савчук Ю.В. та учні 9-11 класу підготували виховний захід «Герої не вмирають» . Все це підсилили відео із тодішніх подій на Майдані. На завершення заходу всі учні школи долучилися до Всеукраїнської акції « Ангели пам’яті».

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Інтелектуальна гра "Найрозумніший", яку підготувала Руссу Н.С. для учнів 2-4 класів видалася справжнім випробуванням для діток. Адже тут треба були прикласти максимум зусиль та загадати все,що вчили ще від 1 класу. Проте дітки були активними та кмітливими. Молодці.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Квест до Дня св. Валентина для учнів початкових класів провела Гостюк М.М. Дітки були вражені різноманітністю завдання,але всі команди справилися і отримали сололдкі подарунки.

День відкритих дверей в університеті

15 лютого Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича запрошує усіх охочих на День відкритих дверей з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів із життям Університету, напрямами підготовки та спеціальностями навчального закладу, отримання інформації про особливості вступу та навчання в Університеті. Присутні будуть мати можливість поспілкуватися з керівництвом Університету, інститутів і факультетів, а також представниками приймальної комісії.

Захід відбудеться з 10:00 до 16:00 у Мармуровій залі Університету (5 корп.).
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

29 січня 1918 року. Збройне зіткнення на залізничній станції біля села Крути, яка розташовувалася на 130-му кілометрі в північно-східному напрямку від Києва, Україна. Учасники події: невеликий загін з боку юної Української Народної Республіки (близько 600 чоловік) і "знаменита" Червона армія Радянської Росії, яка значно перевищує своїх вимушених супротивників числом, бойовим потенціалом та досвідом. Результат бою не важко передбачити. У запалі громадянського протистояння, трансформації суспільного і політичного світогляду, в пікових точках переломних моментів, що стали низкою таких подій, які змусили нашу історію зазнати найглибших змін, цей бій ніяк не міг залишитися в забутті.

І ми не забули. Педагог - організатор Савчу Ю.В. підготувала виховний захід "Пам'ятай про Крути" для учнів нашої школи.

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

22 січня Україна святкує День соборності – більше ста років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Наша школа не залишилася осторонь такої визначної дати. Учні 7-8 класу разом із заступником директора з виховної роботи Чебан Є.В. підготували виховний захід "Україна - соборна" та разом із всіма учнями школи утворили ланцюг єдності.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЛЬОДУ ТА НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПОТЕРПІЛОМУ

Деякі небезпеки наче дозрівають до сезону, у кожної з них свій термін. Одна з небезпек – це тонкий лід. Він може підвести нас восени, взимку і навесні. Щоб цього не трапилось, треба дотримуватись правил безпеки.

Ознайомлення з правилами безпечної поведінки на льоду

Виходити на лід можна тільки за стійкої морозної погоди.

Переходити водойми потрібно в спеціально позначених і обладнаних для цього місцях.

Забороняється виходити на лід, товщина і міцність якого вам невідомі. Забороняється спускатися на лижах з крутого берега на неперевірений на міцність і товщину лід.

Перед переходом водойми льодом необхідно спочатку (якщо можливо) знайти стежку або сліди на льоду. Якщо їх немає, позначте з берега маршрут свого руху.

Забороняється виходити на лід за таких умов:

– якщо поруч теплі потоки води, в місці з’єднання річок, у місці виходу стічних і промислових вод;

– у випадку швидкої течії річки у цьому місці;

– за наявності вмерзлих у лід дошок, палок та інших предметів;

– у випадку різного забарвлення льоду;

– поблизу кущів, очерету, під кучугурами, у місцях, де водорості вмерзли у лід;

– обминайте ділянки, покриті товстим прошарком снігу – під снігом лід завжди тонший;

– під час весняного розтавання снігу та льоду, а також сильного перепаду температури під час потепління.

– особливо обережно спускайтеся з берегів: лід може нещільно з’єднуватись із сушею, можливі тріщини, під льодом може бути повітря.

Візьміть з собою палицю для того, щоб перевірити міцність льоду. Якщо після першого удару палицею на ньому з’являється вода, лід пробивається, негайно повертайтеся на те місце, звідки прийшли. Причому, перші кроки треба робити, не відриваючи підошви від льоду.Ні в якому разі не перевіряйте міцність льоду ударом ноги. Лижникам перед виходом на лід рекомендується зняти петлі лижних палиць з рук і лямку рюкзака з одного плеча, а також розстібнути кріплення лиж. Ці приготування забезпечать свободу рухів у разі несподіваного провалу під лід. Під час руху лижник, який іде першим, ударами палиць перевіряє міцність льоду та контролює його стан.

Якщо лід почав тріщати та з’явилися характерні тріщини – негайно повертайтеся. Не біжіть, а відходьте повільно. Пробийте ополонки по різні боки переправи, щоб виміряти товщину льоду (рекомендується відстань між ними 5м). треба мати на увазі, що лід складається з двох шарів: верхнього (каламутного) і нижнього (прозорого і міцного). Виміряти точну товщину можна лише знявши спочатку верхній прошарок неміцного льоду.

Безпечним вважається лід:

– для одного пішохода – зеленуватого відтінку, товщиною не менше 7 см;

– для влаштування катка – не менше 12 см (масове катання – 25 см) ;

– масова піша переправа може бути організована при товщині льоду не менше 15см;

– для переправи вантажного автомобіля – 30-35см, трактора – 40-60 см.

Час безпечного перебування людини у воді:

– при температурі води 24°С час безпечного перебування становить 7-9 годин;

– при температурі води 5-15°С – від 3,5 годин до 4,5 годин;

– температура води 2-3°С являється смертельною для людини через 10 -15 хв;

– при температурі води менше 2°С – смерть може настати через 5-8 хв.

Способи рятування на льоду.

Якщо ви провалились на льоду:

– необхідно зберігати спокій, не панікувати і не метушитися.

треба голосно покликати на допомогу;

– позбавлятися слід тільки від того одягу, який вас тягне вниз. У будь-якому випадку постарайтеся залишити на собі головний убір, голова повинна бути максимально захищена, нехай навіть і мокрим головним убором;

– не намагайтеся відразу ж видертися на лід. Підніміться на поверхню в місці провалу і прийміть у воді горизонтальне положення, відведіть ноги назад, а не під себе, щоб тіло не склалося вдвічі під льодом. Остерігайтеся гострого льоду;

– вибиратися на лід необхідно з тієї сторони, з якої ви провалилися;

не намагайтеся вибратися на лід тільки за допомогою рук;

– широко розкиньте руки по краях льодового пролому та утримуйтеся від занурення з головою, якщо можливо, переберіться до того краю ополонки, де течія не захопить вас під лід. Дійте рішуче і не лякайтеся, тисячі людей провалювались до вас і врятувались;

– пристосуйтеся і постарайтеся переміститися усім тілом на лід, або обережно перекиньте одну ногу, а потім іншу;

– намагайтеся не обламувати крайки льоду, без різких рухів вибирайтеся на лід, наповзаючи грудьми і по черзі витягаючи на поверхню ноги. Головне – пристосувати своє тіло для того, щоб воно займало найбільшу площу опори;

– вибравшись із льодового пролому, відкотіться, а потім повзіть в той бік, звідки ви прийшли і де міцність льоду, таким чином, перевірена. Незважаючи на те, що вогкість і холод штовхають вас побігти і зігрітись, будьте обережні до самого берега, а там, не зупиняйтеся, поки не опинитесь в теплі, максимально захистіть голову і одягніть щось на ноги. Температура тіла в холодній воді буде швидко падати, тому намагайтеся це зробити якомога швидше.

Способи рятування іншої людини, яка провалився на льоду.

– негайно крикніть йому, що йдете на допомогу, при можливості приверніть увагу інших людей та зателефонуйте «101»;

– наближатись до ополонки можна лише повзком, широко розкинувши руки. Буде краще, якщо ви можете підкласти під себе лижі, дошку, фанеру – збільшуючи площу опори – і повзти на них, до самого краю підповзати не можна, інакше у воді опиняться двоє, згодяться і паски або шарфи, будь-яка дошка або жердина, санки, лижі зможуть врятувати людину. Кидати, зв’язані паски або шарфи треба за 3-4 м;

– якщо ви не один, тоді взявши один одного за ноги, лягайте на лід ланцюжком і рухайтеся до пролому;

– діяти в цей час треба швидко і рішуче: потерпілий швидко заклякає у холодній воді, мокрий одяг тягне його вниз;

– подавши постраждалому підручний засіб рятування, треба витягти його на лід і повзком вибиратися з небезпечної зони;

– на березі викликайте «швидку медичну допомогу»;

– потерпілого необхідно терміново доставити в тепле приміщення (прогрітий намет або кабіна автомобіля), по можливості надати першу допомогу, необхідну при переохолодженні;

– по можливості, потерпілого швидко переодягніть в сухий одяг, організуйте обігрів спини і грудей, зробіть масаж кінцівок;

– не занурюйте потерпілого в теплу воду, можуть виникнути серцеві проблеми;

– по можливості прикладіть до тіла пляшку з гарячою водою або грілку;

– дайте попити теплої води, якщо є – чаю.

– потерпілому ні в якому разі не давайте спиртне «для зігріву». Спиртне в даному випадку провокує різке некероване зниження внутрішньої температури тіла.

А ви готові до Нового року 2020? Якщо ще ні, то беріть приклад із наших першокласників.Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

В день Святого Миколая всі чекають на подарунки. 19 грудня і в нашій школі дітки не залишилися без уваги Святого Миколая. Він знайшов хвилинку і привітав діток.

А ви писали листа Святому Миколаю?


100 днів – неабияке свято.

100 днів – немало й небагато.

За 100 днів у школі в дружнім колі

Нового взнали ви доволі.

Перше визначне свято "100 днів у школі" для першокласників, яке підготувала їхня вчителька Василик К.П.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

В Україні щороку у грудні, починаючи з 2008 року, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди річниці прийняття Загальної декларації прав людини.

У нашому навчальному закладі також проходив Всеукраїнський тиждень права (09.12.-13.12.2019 р.) , під час якого учні мали змогу поповнити свої зння про права дітей, грали в цікаві правові ігри та вікторини, переглядали мультфільми та кінофільми стосвно теми тижня.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

День Андрі́я (Калита) — народно-християнське свято, припадає на 30 листопада (13 грудня) , вважається днем пам'яті мученицької смерті одного із дванадцяти апостолів Христових — Андрія Первозваного. За церковними легендами, святий проповідував християнство у Скіфії й дійшов аж до Києва, де на одному з пагорбів поставив хрест зі словами: «Чи бачите гори ці? Повірте мені, на них засяє благодать Божа». В цей день гріх щось робити без поважної причини. Дівчата також грішать ворожачи, а хлопці просто відпочивають. В цей день здавна забороняли будь-яку інтелектуальну працю, бо є забобон, що в цей день від цього можна втратити розум.

Пташки маленькі і беззахисні, потребують нашої допомоги та турботи. Особливо взимку. Тому наші першокласники разом із своєю вчителькою Василик К.П. та батьками не залишилися осторонь. Адже зробити годівничку можна дуже просто і швидко. Що й вони зробили. Також дізналися про те, яку їжу дозволено для підгодовування птахів взимку.

11 грудня між учнями 3 та 4 класів відбулися незвичайні змагання «Літературна вікторина». Діти разом із Руссу Н. С. поринули у світ усної народної творчості, згадали різні народні казки, приказки, прислів’я, загадки, лічилки, дражнилки та багато іншого. А в кінці отримали смачну винагороду.


6 грудня - День Збройних Сил України. Педагог - організатор Руссу В. В. підготувала інформаційну лінійку для учнів школи та «30-ти секундні» конкурси для хлопців. Дівчатка, у свою чергу, привітали майбутніх захисників.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image
Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

В честь Дня Збройних Сил України вчитель ЗВ Вааль В.Є. провів відкритий виховний захід "Козацькі забави", в якому змагалися учні 9-11 класів. Хлопці проявили в конкурсах свою кмітливість,фізичну підготовку, інтелект, креативність та творчість.

Повчальна виховна справа у 1 класі « Скажи - «НІ!» булінгу», яку підготувала Василик К.П.


Гостюк М.М. провела виховну бесіду для учнів 4 класу «Стоп булінг»


Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

4 грудня для учнів 1-2 класів відбувся позакласний захід "Цікавий світ професій".

3 грудня - Міжнародний день людей з особливими потребами. В нашій школі відбувся Урок добра «Дивіться на нас, як на рівних». В підсумку для всіх був запропонований РЕЦЕПТ ЩАСТЯ: візьміть чашу терпіння, налийте в неї повне серце любові, киньте дві жмені щедрості, додайте гумору, посипте добротою, додайте якнайбільше віри і все це добре перемішайте. Потім намастіть на шмат відведеного вам життя і пропонуйте всім кого зустрінете на своєму шляху!

Будьте щасливі! =)))


Практичний психолог Савчук Ю.В. провела сьогодні тренінг "СНІД- загроза людству". Очікувані результати учнів від тренігу виправдилися.

Інформаційна лінійка «1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом»

Триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Кольоровий тиждень у початкових класах

Енергійний

Інтелектуальний

Смачний

Ми пам'ятаємо...

День Гідності та Свободи

Пташка – від пташки, від зерня – зернина,

Паросток кожний з коріння батьків.

Ти – Україна і я – Україна,

Іскра вітчизни в горнилі віків.

Тиждень української мови та літератури (04.-08.11.19.)

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності (04-08.11.2019 р.)

"Хто попереджений - той захищений"

«Швидше всього нас доганяє

та небезпека, яку зневажають»

З нагоди 75-річниці визволення України від нацистських загарбників 28 жовтняу нашій школі було проведено захід “Ти пам’ятай, ніколи не забудь…” для учнів 1-11 класів .


Helloween

Осіння ярмарка. Вчимося підприємницької діяльності.

Акція "Милосердя". Допомога одиноким людям села.

Конкурс - виставка "Осіння композиція".


Свято осені для учнів 1-4 класів.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Як то було? Учні - вчителі. Висновок одноголосний - ВАЖКО.

Учнівське самоврядування на День вчителя.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image


День вчителя.

Сил, терпіння вам, любові,

Розуміння і тепла,

Слава вам, як педагогу,

Радості вам і добра.
Увага! Діти на дорозі!


Ми дотримуємося правил пішоходів!


Тиждень миру у нашій школі. Хай буде мир на всій Землі.

Олімпійський тиждень у нашій школі.

Свято знань 2019.

Драйвовий День Закоханих в нашій школі!

Вечір зустрічі випускників 2018.


100-літній ювілей бою під Крутами в Довжоцькому НВК

Відзначали протягом тижня. Всі класні керівники провели уроки мужності та виховні справи, учні малювали малюнки та складали твори про сміливих хлопців. Закінчився тиждень урочистою лінійкою та хвилиною мовчання.


Голокост - трагедія суспільства ХХ століття.

День Соборності України

В нашій школі шанують і поважають це свято. Щороку відзначаємо день підписання Акту Злуки ЗУНР та УНР.

Віримо, що Україна залишатиметься соборною, незалежною та вільною!НОВИЙ РІК В ДОВЖОЦЬКОМУ НВК

-Ой хто, хто, Миколая любить?

- Ми, Довжоцький НВК!

В Довжоцькому НВК зробили ремонт в їдальні

Коштом державного бюджету в нашій школі відремонтували підлогу та оновили деяку техніка, а саме 50 тис. гривень виділили на ремонт і 7.1 тис. гривень на новий холодильник.

Працівники та діти дякують за турботу та небайдужість до нашої школи.

Твоє здоров'я в тоїх руках.

Першого грудня в нашій школі відбулись заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ, а саме:

 • анонімне анкетування старшокласників;

 • загальношкільна лінійка;

 • бесіди з медичною сестрою;

 • перегляд та обговорення соціальних роликів та фільмів.

27 листопада в нашій школі вшанували пам'ять померлих в 1932-1933 роках.

У мирний час, коли був гарний урожай і не було ніякої чуми, в той час, коли в містах люди отримували зароблений пайок, в селах жителі мерли від голоду. Штучна трагедія - ГОЛОДОМОР, страшна воля однієї людини, метою якої було знищення нашої нації!... але Україна змогла піднятись....

І тільки наша пам'ять, як протистояння, як виклик всім загарбникам і окупантам врятує наше сьогодення. Тож не забувайте, запаліть свічку, розкажіть рідним та друзям про тих невинних жертв людськогго егоїзму!

Тиждень безпеки життєдіяльності в школі. Захистіть своє життя.


24 листопада Довжоцьй нвк передав прапор берестянському нвк


Сьогодні, 21 листопада, колектив Довжоцького НВК вітає всіх з Днем Гідності. На урочистій лінійці ми вшанували патріотів та віддали данину полеглим хвилиною мовчання.

Нехай Ваші серця залишаються мужніми та щирими. Не забувайте своїх героїв, будьте героями!

Слава Україні! Героям слава!

з 6 по 10 листопада в нашій школі проводився тиждень мови та літератури

В рамках предметного тижня було проведено низку заходів:

 • урочиста лінійка відкриття тижня мови та літератури

 • виставка-конкурс стінгазет та сенкантів про мову

 • конкурс літературних читців

 • мовний КВК "Мова - ДНК нації"

 • радіодиктант "Наші пісні"

 • нагородження переможців та учасників

99 річниця з дня проведення на центральній площі чернівців буковинського віче відзначилась в нашій школі тематичними уроками та лінійкою. учні в свою чергу підготували стінгазети та посвяти всім мужам, які боролись за незалежність. щороку

В Довжоцькому НВК злих духів на HALLOWEEN відлякували сміхом та піснями!

Визволення території україни від фашистської окупації

Щорічно 28 жовтня учні нашої школи відзначають цей пам'ятний день.

В наши серцях живе пам'ять і віра в те, що більше не буде на нашому віку такої трагедії, як війна.


Завершено І етап Всеукраїнських предметних олімпіад.

З 12.10 по 20.10 в школі проходили олімпіади з основних предметів, а саме:

українська мова та література; французька мова;правознавство;історія;зарубіжна;математика;біологія; географія;хімія;фізика;інформатика;інформаційнійні технології.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів на районному етапі олімпіад.

Проведено І етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка.

12 жовтня проведено конкурс знавців Шевченка серед учнів 5-10 класів. Переможці вже готуються до ІІ етапу(районного), який відбудеться 04.11

Тиждень математики в школі

В рамках тижня математики в школі проводився математичний брейн-ринг між учнями 5-7 класів. Завдання на логіку та смикалку сподобались і учасникам, і жюрі. Дякуємо організаторам за прекрасний настрій.

Козацьму роду нема переводу!

13 жовтня в Довжоцькому НВК відбулося святкування до Дня українського козацтва та Дня Захисника України! Всі учні засвідчили разом, що козацькому роду нема переводу!

Ми переконані, що сьогодні козак - не той, хто одягнений у вишиванку й шаровари. Козак - це передовсім воїн за духом, і воюватиме він тільки за честь і свободу. Тому для своїх захисників організували й спортивні змагання, на яких хлопці змагались у спритності та витримці, демонстрували козацьку силу та відвагу.

З теплом у серці

В рамках благодійної акції до Дня людей похилого віку наші волонтери завітали до одиноких пенсіонерів села. Як завжди, з собою учні принесли гостинці та хороший настрій. Ми любимо своїх сторожил, цінуємо та пам'ятеємо про них.

Посвята в першокласники

6 жовтня в школі відбулося свято для наших першокласників - посвята в школярі. Хвилюючий та водночас довгоочікуваний день для дітей та батьків.

Період адаптації пройдений, є перші здобутки, перші перемоги, перші вершини підкорено!

Ми бажаємо діткам успіхів в навчанні, хороших друзів та мудрих порадників.

Залишайтеся здоровими, усміхненими та активними. Без сумнівів вливайтесь у нашу шкільну родину, а ми в свою чергу допоможемо Вам подолати всі труднощі та проблеми.

Батькам бажаємо мудрості та терпіння, достатку та миру Вашим сім'ям!

Благодійний ярмарок

Осінній ярмарок 2017 року нам запам'ятається різноманітністю десертів та випічки, смачними напоями та затишною атмосферою. Адміністрація школи щиро дякує діткам та їх батькам за участь. Бажаємо, щоб на Ваших столах завжди стояли смачні страви, а у домівках панував мир та достаток.

Кошти виручені на ярмарку адмінісрація учнівського самоврядування витратить на продукти харчування для самотніх пенсіонерів нашого села.

Усі професії на світі пішли від вчительської,

і тільки вчитель від Бога.

Щороку, у жовтні, учні Довжоцького НВК вітають своїх вчителів з їх професійним святом. Не забувать ніколи й про педагогів, які на заслуженому відпочинку. Вчителям-пенсіонерам наша найбільша шана, адже всі ми - їх випускники. Дякуємо! Любимо! Пам'ятаємо! Читати далі!!

За Вами, рідний, як за татом болить душа у нас...

В пам'ять бійців

підпілля

25 вересня в нашій школі відбувся захів до вшанування Дня партизанської слави. З вдячністю та скорботою щоріч ми згадуєм роки ІІ Світової. Назавжди збережемо пам'ять про їх подвиг, передамо з покоління в покоління спадок партизан.

І засідання

Ради учнівського самоврядування

відбулось 22 вересня. Головними питаннями порядку денного стало обрання нового секретаря Ради та затвердження плану роботи на 2017/2018 н.р. Успіхів нам та плідної праці.

ОБЕРЕЖНО!

Діти на дорозі!

Місячник правил дорожнього руху в школі один з найулюбленіших серед дітей та вчителів. Перегляди роликів, уроки обережності, позакласні заходи та вікторини стали вже традицією та доброю звичкою.

Олімпійський урок

В рамках проведення олімпійського тижня в школі, 15 вересня відбувся "Олімпійський урок". Основними завданнями якого були: ознайомлення учнів з регламентом Олімпійських ігор, їх історією та символікою. Також говорили про відомих українських олімпійців та їх досягнення.

Робота методичних об'єднань

На початку вересня відбулись перші засідання методичних об'єднань. Зокрема, МО класних керівників. Обговорювали основні вимоги до ведення робочих зошитів КК, виховний план роботи на рік та графіки чергування класів.

Загалом в школі функціонують 4 МО:

 • класних керівників;

 • природничо-математичного циклу;

 • суспільно-гуманітарного циклу;

 • початкової школи.

День знань в нашому НВК