Які пристрої допомагають нам під час подорожі?

Девайси – це пристрої, що працюють самостійно, не вимагаючи підключення до іншого пристрою: телефони, флешки, планшети. Нетбуки, джойстики, кермо для управління автомобілями в комп’ютерних іграх, GPS – навігатор. Девайсом може бути mp3 – плеєр, мультимедійний програвач, USB – модем, флешка, електронна книга.

Гаджет – відіграє допоміжну роль. Сам по собі він не працює,без основного приладу в ньому немає жодного сенсору. До гаджетів належать: навушники, графічні планшети, веб-камери, спалах, комп’ютерна мишка.

Не всякий гаджет буде девайсом. Але девайс може бути гаджетом.

648 гривень

Трекер можна причепити до ключів, покласти в портмоне з паспортом чи приклеїти до комп’ютера на двосторонній скотч. Відстежити річ із трекером можна через спеціальний мобільний додаток у радіусі близько 60 метрів. Якщо натиснути кнопку пошуку в додатку, то мітка видасть гучний звуковий сигнал. Функція працює і навпаки: якщо трекер під рукою, а телефон десь загубився, то можна натиснути кнопку на Chipolo, і телефон видасть звуковий сигнал. Якщо мітка вийде з радіуса дії, на телефон надійде сповіщення, а на карті можна буде подивитися останню геопозицію трекера.Якщо предмет не знаходиться, можна використати Community Search: відмітити в додатку предмет як загублений, на всі пристрої користувачів надійде анонімний сигнал. Щойно хтось із них засіче вашу мітку, на електронну пошту прийде сповіщення з координатами Chipolo. Важить трекер вісім грамів. Батарейка CR2025 – годинникова, легко змінюється, якщо розрядилася. З мінусів – міняти її потрібно кожні дев’ять місяців роботи.

3 267 гривень

Handpresso Pump – портативна ручна кавоварка, яка видає за раз приблизно 30 мілілітрів кави. Корисна для місць без нормального еспресо: пляжів, гір та пікніків. Працює з меленою кавою чи з капсулами E.S.E. (Easy Serving Espresso). Капсули легко знайти, коштують від 6 гривень за штуку. З мінусів – важко вгадати ступінь помелу і є ризик зіпсувати напій.

Goal Zero Nomad 20

2 713 гривень

Goal Zero Nomad 20 допоможе підзарядити телефон, планшет чи акумулятор далеко від розеток, наприклад, у багатоденному поході. Прилад схожий на книжку з цупкої тканини чорного кольору, на якій розміщені три панелі. Площа в розкладеному вигляді близько 1,5 метра. Goal Zero Nomad 20 можна закріпити на наметі, дереві чи похідному рюкзаку з допомогою петель у місцях згинів.Порт USB розміщений на зворотному боці. Також є роз’єм на вісім міліметрів, призначений для портативних зарядних пристроїв Goal Zero. Кілька панелей можна об’єднати для пришвидшення зарядки. Одна Goal Zero Nomad 20 важить один кілограм. Мінус – потребує сонця та терпіння.

Сучасні гаджети – це кошти не тільки для розваги, але ще для зв'язку, спілкування. Які з них можуть знадобитися в поїзді:

  • мобільний телефон (смартфон);

  • навушники;

  • MP3-плеєр;

  • PSP-приставка;

  • планшет;

  • ноутбук;

  • електронна книга;

  • зарядні пристрої, зовнішній акумулятор.