Witaj !

Jesteśmy doświadczoną firmą o wieloletnim stażu (obecni na rynku lokalnym od 1996 r.). 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki i wyselekcjonowany wybór okien i przesłon okiennych, parapetów, drzwi i bram.


Specjalizujemy się w wymianach termomodernizacyjnych stolarki otworowej. Pomagamy również spełniać marzenia o nowym domu - z nami zrealizujesz kompleksowo swoją budowę.


Naszym celem jest zapewnienie wysokiej efektywności energetycznej, minimalizacji rachunków za ogrzewanie oraz udzielenie gwarancji od producentów, tak aby zapewnić bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojego domu.


Nasi doradcy są zawsze gotowi służyć fachowym wsparciem, doradzić w wyborze najlepszych rozwiązań oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania. Nasze usługi nie kończą się na samym zakupie i doradztwie. Nasi wykwalifikowani  montażyści zapewnią profesjonalny montaż gwarantujący trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto, w razie potrzeby, nasi serwisanci są do Państwa dyspozycji aby, szybko i skutecznie, naprawić ewentualne usterki.


Jako DobreOkna, zawsze stawiamy na jakość obsługi i satysfakcję klienta. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz kompleksowej opieki nad naszymi klientami. Dzięki nam, Państwa dom będzie nie tylko piękniejszy, ale również bardziej energooszczędny i komfortowy.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów DobreOkna z Tarnowa Podgórnego!

“DobreOkna”

ABRO Julia Bronowicka

ul. Poznańska 62a,

62-080 Tarnowo Podgórne

NIP 7773169615 REGON 362618478

tel. +48 602 150 364

e-mail. biuro@dobreokna.poznan.pl